Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Sziasztok Falcons szurkolók!
Nem szoktam írni a fórumra, inkább csak olvasok, de a nagy meccs miatt végre írok is, szóval Go Falcons holnap!😊
Amúgy 2006 óta szurkolok a csapatnak, itt az idő egy nagy menetelésre a PO-ban.Beatle_60
üdvözlégy! írjál csak bátran, sajnos elég kevesen vagyunk Falcons fanok.Sugar611
feb. 4.-én megtízszereződünk 😛

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Sziasztok Falcons szurkolók!
Nem szoktam írni a fórumra, inkább csak olvasok, de a nagy meccs miatt végre írok is, szóval Go Falcons holnap!😊
Amúgy 2006 óta szurkolok a csapatnak, itt az idő egy nagy menetelésre a PO-ban.Beatle_60
üdvözlégy! írjál csak bátran, sajnos elég kevesen vagyunk Falcons fanok.
több mint 11 éve
Beatle_60 Atlanta Falcons 38
Sziasztok Falcons szurkolók!
Nem szoktam írni a fórumra, inkább csak olvasok, de a nagy meccs miatt végre írok is, szóval Go Falcons holnap!😊
Amúgy 2006 óta szurkolok a csapatnak, itt az idő egy nagy menetelésre a PO-ban.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Full meccslázban égek az a helyzet😀
Nem kaphatunk ki holnap egyszerűen nem.Kenny
dettó! 😀 le is töltöttem a legutóbbi Seahawks elleni meccsünket (2011 week 4: Falcons-Seahawks: 30-28), most fogom megnézni!
holnap meg lesz a meccshez pizza, cola vagy sör, meg chips! 😀 alig várom!!
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Full meccslázban égek az a helyzet😀
Nem kaphatunk ki holnap egyszerűen nem.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
sztem ez csak vakítás, és fullon pörög majd holnap 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
The Falcons officially listed top pass rusher John Abraham as questionable for Sunday's playoff game with Seattle, but he will play, according to a source.

Abraham is not 100 percent, and he has been hampered by a sprained ankle that kept him out of practice for much of the week. The injury could limit his effectiveness, but he remains one of the keys to the Falcons defense as they face a powerful Seattle attack with a physical running game.

Spoonnak a szokásosnál is nagyobb hentesnek kell lennie mögötte, mondjuk meglőzhető lett volna az egész ha nem akarunk fullon pörögni végig a Tampa ellen...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
 www.redbubble.com/people/alexcool/works/8319690-keep-calm-im-falcons-fan?c=121707-football
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Lionel Vital lett Caldwell utódja, bővebben:  www.atlantafalcons.com/news/article-1/Vital-Promoted-to-Director-of-Player-Personnel/643ad30d-620e-4395-b8ba-242ae06b6861empty taxi
zseniális neve van a faszinak 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Lionel Vital lett Caldwell utódja, bővebben:  www.atlantafalcons.com/news/article-1/Vital-Promoted-to-Director-of-Player-Personnel/643ad30d-620e-4395-b8ba-242ae06b6861


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Jó sok rájátszás meccs van köztük.

Ja nem, azt nem nyertetek mostanában. 😀somoskovig
Nem véletlen írtam oda, hogy irreleváns, Sherlock.

Imádom, amikor azt mondják, hogy a rájátszásban egy teljesen új szezon kezdődik még az alapszakaszhoz képest is, de azért felhoznak évekkel ezelőtti eredményeket.
Amit én kopiztam, annak is kb ugyanannyi befolyásoló ereje lesz a mostani meccsre, mint annak, amit Medvepapa írt.
Gyk: semmi.kaszo
Hàt legalàbb Buga levàgta az iròniàt... 😉 kaszo persze, hogy semmit nem befolyàsolnak ezek a statok... 😊 de Wilsonnak akkor is több PO W-je van, mint Ryannek! 😛 😀Medvepapa
az első válaszom után én is tettem a szmájlit, de azért amikor a meccsen nem résztvevő csapatok szurkolói kezdenek el cseszegetni minket a saját topikunkban, az azért zavar 😊 pont elég bajunk van anélkül is ezzel a 0-3-as PO mérleggel, mi is tudjuk jól, megkapjuk lépten-nyomon mindenkitől 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Jó sok rájátszás meccs van köztük.

Ja nem, azt nem nyertetek mostanában. 😀somoskovig
Nem véletlen írtam oda, hogy irreleváns, Sherlock.

Imádom, amikor azt mondják, hogy a rájátszásban egy teljesen új szezon kezdődik még az alapszakaszhoz képest is, de azért felhoznak évekkel ezelőtti eredményeket.
Amit én kopiztam, annak is kb ugyanannyi befolyásoló ereje lesz a mostani meccsre, mint annak, amit Medvepapa írt.
Gyk: semmi.kaszo
Hàt legalàbb Buga levàgta az iròniàt... 😉 kaszo persze, hogy semmit nem befolyàsolnak ezek a statok... 😊 de Wilsonnak akkor is több PO W-je van, mint Ryannek! 😛 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Jó sok rájátszás meccs van köztük.

Ja nem, azt nem nyertetek mostanában. 😀somoskovig
Nem véletlen írtam oda, hogy irreleváns, Sherlock.

Imádom, amikor azt mondják, hogy a rájátszásban egy teljesen új szezon kezdődik még az alapszakaszhoz képest is, de azért felhoznak évekkel ezelőtti eredményeket.
Amit én kopiztam, annak is kb ugyanannyi befolyásoló ereje lesz a mostani meccsre, mint annak, amit Medvepapa írt.
Gyk: semmi.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Jó sok rájátszás meccs van köztük.

Ja nem, azt nem nyertetek mostanában. 😀

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
In 2008, they lost to the Arizona Cardinals, who went on to reach Superbowl XLIII and nearly won it.
In 2010, they lost to the Green Bay Packers, who went on to reach Superbowl XLV and became NFL champions.
In 2011, they lost to the New York Giants, who went on to reach Superbowl XLVI and became NFL champions.

Srácok, győzni jövünk! 😊Medvepapa
Próbálkozni szabad.

A múltból kopizni meg mi is tudunk irreleváns dolgokat:

2011 Oct 02 ATL 30 @ SEA 28
2010 Dec 19 ATL 34 @ SEA 18
2007 Dec 30 SEA 41 @ ATL 44

😉
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
In 2008, they lost to the Arizona Cardinals, who went on to reach Superbowl XLIII and nearly won it.
In 2010, they lost to the Green Bay Packers, who went on to reach Superbowl XLV and became NFL champions.
In 2011, they lost to the New York Giants, who went on to reach Superbowl XLVI and became NFL champions.

Srácok, győzni jövünk! 😊Medvepapa
gyertek csak, értelmetlen is lenne más felfogással pályára lépni 😉

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
In 2008, they lost to the Arizona Cardinals, who went on to reach Superbowl XLIII and nearly won it.
In 2010, they lost to the Green Bay Packers, who went on to reach Superbowl XLV and became NFL champions.
In 2011, they lost to the New York Giants, who went on to reach Superbowl XLVI and became NFL champions.

Srácok, győzni jövünk! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
én most úgy érzem, hogy easy win...😊


több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Az mondjuk kemény h egyetlen egy játékosnak van PO-győzelme az egész keretből. McClure tagja volt már annak a csapatnak, amelyik 2005. jan. 15-én 47-17-re legyalulta a Ramst. 327 yardot futottunk azon a meccsen, Allen Rossumnak meg kick és punt returnből összesen 232 yardja volt.empty taxi
ez inkább szomorú 😀 elkezdtem meccslázban égni 😊peach
életem első Atlanta meccse volt az a meccs 😊 én már három napja tiszta ideg vagyok 😀

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Az mondjuk kemény h egyetlen egy játékosnak van PO-győzelme az egész keretből. McClure tagja volt már annak a csapatnak, amelyik 2005. jan. 15-én 47-17-re legyalulta a Ramst. 327 yardot futottunk azon a meccsen, Allen Rossumnak meg kick és punt returnből összesen 232 yardja volt.empty taxi
ez inkább szomorú 😀 elkezdtem meccslázban égni 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Az mondjuk kemény h egyetlen egy játékosnak van PO-győzelme az egész keretből. McClure tagja volt már annak a csapatnak, amelyik 2005. jan. 15-én 47-17-re legyalulta a Ramst. 327 yardot futottunk azon a meccsen, Allen Rossumnak meg kick és punt returnből összesen 232 yardja volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Han Solo!
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
A vonások felismerhetőek 😀

empty taxi
kicsit nem hasonlít Arnoldra amikor Mr Olimpiát nyert?? 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A vonások felismerhetőek 😀



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...