Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 571
Arról nem beszélve, hogy új OL coach van, szóval mikor reménykedjünk, ha nem most? A legnagyobb kérdés RT poszton szerintem Fisher szíve.

Igazából a tavalyi évhez képest már az HATALMAS előrelépés, hogy a fal bal háromötöde rendben lesz. A Glenn, Boling, Price trió szerintem nagyon patent lesz.
több mint 5 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Amikor olyan needjei vannak egy csapatnak, mint a Bengalsnek, akkor nem lesznek szexi pickek, így a szakértők sem fognak A+-t adni 😊 Ugyanakkor - papíron legalábbis - nagyon sok lyukat befoltozott a csapat, tehát elégedettek lehetünk.
Ahol gondok vannak szerintem továbbra is az az OL jobb oldala. A G poszton még úgy ahogy megvagyunk, de T-t ki fog játszani. Fisher? Ogbuehi? Nem remélem, hogy ligaelit lesz egy csapásra a fal, de ha ezt most sem tudják megoldani, akkor a következő szezon is szívás lesz.
munoz
Igen nagy upgrade volt a falban Glenn és Price révén. A második körben már nem volt jobb prospect RT posztra, mint Fisher. Én szívesen néznék idén egy Glenn-Boling-Price-Westerman-Fisher falat. Ligaelit nem lesz varázsütésre a fal, de egyrészt átlagos fallal is bőven jutnak csapatok a rájátszásba, másrészt így a draft másnapján kicsit korainak érzem még az előre sajnálkozást.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Amikor olyan needjei vannak egy csapatnak, mint a Bengalsnek, akkor nem lesznek szexi pickek, így a szakértők sem fognak A+-t adni 😊 Ugyanakkor - papíron legalábbis - nagyon sok lyukat befoltozott a csapat, tehát elégedettek lehetünk.
Ahol gondok vannak szerintem továbbra is az az OL jobb oldala. A G poszton még úgy ahogy megvagyunk, de T-t ki fog játszani. Fisher? Ogbuehi? Nem remélem, hogy ligaelit lesz egy csapásra a fal, de ha ezt most sem tudják megoldani, akkor a következő szezon is szívás lesz.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 571
Hol marad a local hero udfa?
nasheem
elég gyenge volt az utóbbi években a Bearcats, nincs local hero 😊 de Flowers érdekes, hogy ide igazolt, őt nagy eséllyel sok helyen átképeznék WR-nek, itt meg szinte garantált, hogy nem irányítóként számolnak vele
r.baggio
Biztos vagy ebben? Driskel is gyakorolt WR-ként. Bár igaz, Flowersben még logika is lenne. 🙂
Mikey
 www.cincyjungle.com/2018/3/26/17164494/bengals-attend-usf-and-texas-tech-pro-days-very-interested-quinton-flowers
It is telling that the Bengals sent multiple coaches to this pro day, neither of whom work with quarterbacks.
r.baggio
Jaj, félreolvastam, amit írtál. A "nem" kimaradt. 😀
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
Hol marad a local hero udfa?
nasheem
elég gyenge volt az utóbbi években a Bearcats, nincs local hero 😊 de Flowers érdekes, hogy ide igazolt, őt nagy eséllyel sok helyen átképeznék WR-nek, itt meg szinte garantált, hogy nem irányítóként számolnak vele
r.baggio
Biztos vagy ebben? Driskel is gyakorolt WR-ként. Bár igaz, Flowersben még logika is lenne. 🙂
Mikey
 www.cincyjungle.com/2018/3/26/17164494/bengals-attend-usf-and-texas-tech-pro-days-very-interested-quinton-flowers
It is telling that the Bengals sent multiple coaches to this pro day, neither of whom work with quarterbacks.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 571
Hol marad a local hero udfa?
nasheem
elég gyenge volt az utóbbi években a Bearcats, nincs local hero 😊 de Flowers érdekes, hogy ide igazolt, őt nagy eséllyel sok helyen átképeznék WR-nek, itt meg szinte garantált, hogy nem irányítóként számolnak vele
r.baggio
Biztos vagy ebben? Driskel is gyakorolt WR-ként. Bár igaz, Flowersben még logika is lenne. 🙂
több mint 6 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
Chris Worley megcsinálja az 53-at, de legalább a PSt reményeim szerint. 😊
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
Hol marad a local hero udfa?
nasheem
elég gyenge volt az utóbbi években a Bearcats, nincs local hero 😊 de Flowers érdekes, hogy ide igazolt, őt nagy eséllyel sok helyen átképeznék WR-nek, itt meg szinte garantált, hogy nem irányítóként számolnak vele


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 376 — Bengals fan
Hol marad a local hero udfa?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 571
Az UDFA-k, egyelőre nem hivatalosan:

QB Quinton Flowers (South Florida)
RB Ray Lawry (Old Dominion)
WR Adonis Jennings (Temple)
TE Jordan Franks (Central Florida)
DE Gaelin Elmore (East Carolina)
DE Ja'Von Rolland-Jones (Arkansas State)
LB Junior Joseph (Connecticut)
LB Chris Worley (Ohio State)
S Trayvon Henderson (Hawaii)

Minek öt QB a rosterre?
Naaagyon szereti a csapat az UDFA LB-ket. A fenti két úriemberrel lesz hat hét a rosteren.

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 376 — Bengals fan
A++++

De, azért várom majd a hozzáértők kommentjeit, mert én mindösszesen 2 játékost ismertem az újoncok közül. És a második Rod Taylor 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 571
...miután Driskelt elkezdték átképezni WR-nek, én is látok esélyt a mai QB pickre.
Mikey
WR sem volt még, na meg late round OL sem. Hetedikben jöhet mindkettő.
Mikey
Megvan minden, amire a végén számítottam. QB, OL, WR.

QB Logan Woodside, Toledo (emlékeim szerint alaposan meg lett nézve draft előtt)
OG Rod Taylor, Ole Miss
WR Auden Tate, Florida State (instant kedvenc pickem mind közül 😊)

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 571
Mivel nem volt elsőkörös CB pick, ezért az ötödikben jött kettő is. 😀
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 571
WR sem volt még, na meg late round OL sem. Hetedikben jöhet mindkettő.
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 376 — Bengals fan
Papírforma CB és DT behúzva. Jöhet a kicker.

Vagy rohadt jók a scoutjaink vagy reachelünk folyamatosan. De legalább posztra és sorrendre jól.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 571
Jól hallottam hogy sérült a csávó?
nasheem
Hatodik héten sérült meg, műtötték, de elvileg már rendben van.
több mint 6 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 530
Jól hallottam hogy sérült a csávó?
nasheem
Boka sérülése volt/van.
Úgy mennek a falemberek, hogy nem marad nekünk senki csak Toth.
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 376 — Bengals fan
Jól hallottam hogy sérült a csávó?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 571
Walton top target volt ma. Make Lazor and Simmons happy!
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 376 — Bengals fan
Rb-t várható volt hogy hozunk, de én jóval későbbre vártam. Waltont nem ismerem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 571
Ellenben a négy db 4-5. körös cetlivel nagyon patent draftot csinálhat a csapat. Jó lenne idén is találni egy Lawsont. 🙂
Mikey
Ne légy pesszimista. Találjunk inkább Geno Atkinst 😉
nasheem
Találjunk mindkettőt. 😎

Mark Walton RB jött 4/120-ra, ez érdekes. Mondjuk depth az kell a posztra.
több mint 6 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 530
Van akit nem lepett meg ez a RB húzás? Kellett ez nekünk?
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 376 — Bengals fan
Ellenben a négy db 4-5. körös cetlivel nagyon patent draftot csinálhat a csapat. Jó lenne idén is találni egy Lawsont. 🙂
Mikey
Ne légy pesszimista. Találjunk inkább Geno Atkinst 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 571
Nézegették maguknak Lewisék, de hogy mennyire komolyan, azt nehéz megmondani. Szerintem ennyire magasan nem hoztak volna QB-t akkor sem, ha Rudolph elérhető lett volna.

Az okosok ugyanakkor azt írják, hátsóbb körökben nem lenne meglepetés egy projekt QB pick.
Mikey
Igen, érdekes. Mert ha sokra tartják, miért csak 3. kor? Nálatok azért már volt sokra tartott McCarron is ugyebár Dalton mögé, lehet a két pickbol egyet ellottek volna erre. De ezt már bevallani nem fogja senki.
Klaci79
Igen. És miután Driskelt elkezdték átképezni WR-nek, én is látok esélyt a mai QB pickre. Barkleyt amúgy sem tudom hova tenni.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 269
Nézegették maguknak Lewisék, de hogy mennyire komolyan, azt nehéz megmondani. Szerintem ennyire magasan nem hoztak volna QB-t akkor sem, ha Rudolph elérhető lett volna.

Az okosok ugyanakkor azt írják, hátsóbb körökben nem lenne meglepetés egy projekt QB pick.
Mikey
Igen, érdekes. Mert ha sokra tartják, miért csak 3. kor? Nálatok azért már volt sokra tartott McCarron is ugyebár Dalton mögé, lehet a két pickbol egyet ellottek volna erre. De ezt már bevallani nem fogja senki.