Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
A live247.tv jobban megéri szvsz.tenorx
Egyetérteknasheem
oké, nekem az a lényeg, hogy fullHD-ben tudjam nézni a 46"-os pana-n a meccsket! 😊)
erre megfelelő?? 😊nhm
Sávszélesség kérdése, de kevés kivételtől eltekintve minden meccs jön rajta HDben is. Mondjuk én tévén még nem próbáltam, de a notimon szép 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
off: van valakinek game pass-sza idén? mesélne róla pár szót? (működés, HD, stb....) beinvesztálnék a PO-ra... 😉nhm
A live247.tv jobban megéri szvsz.tenorx
Egyetérteknasheem
oké, nekem az a lényeg, hogy fullHD-ben tudjam nézni a 46"-os pana-n a meccsket! 😊)
erre megfelelő?? 😊
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
"I’m going to start changing out guys if they don’t start doing it," Zimmer said. "I’m going to tell them that today. I’m tired of it. I’m tired of guys getting balls caught on us. No interceptions. Instead of not seeing anything, I’ll just change out guys. I’m just tired of guys getting balls caught on them."

...Mikey
mire kettőt pislogunk Kelly Jennings lesz a liga no1. az INT-k számában.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
off: van valakinek game pass-sza idén? mesélne róla pár szót? (működés, HD, stb....) beinvesztálnék a PO-ra... 😉nhm
A live247.tv jobban megéri szvsz.tenorx
Egyetértek

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 582
"I’m going to start changing out guys if they don’t start doing it," Zimmer said. "I’m going to tell them that today. I’m tired of it. I’m tired of guys getting balls caught on us. No interceptions. Instead of not seeing anything, I’ll just change out guys. I’m just tired of guys getting balls caught on them."

...
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
off: van valakinek game pass-sza idén? mesélne róla pár szót? (működés, HD, stb....) beinvesztálnék a PO-ra... 😉nhm
A live247.tv jobban megéri szvsz.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
off: van valakinek game pass-sza idén? mesélne róla pár szót? (működés, HD, stb....) beinvesztálnék a PO-ra... 😉
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Volt már, hogy Sims IR?nasheem
Na b'meg, ez a hír még kellett mára, komolyan.

Nick Hayden jött a helyére, tavaly 10 meccsen kezdett a Panthersben. Mindegy.Mikey
A Kentucky Kid? Végülis szünetel a MotoGP 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 582
Volt már, hogy Sims IR?nasheem
Na b'meg, ez a hír még kellett mára, komolyan.

Nick Hayden jött a helyére, tavaly 10 meccsen kezdett a Panthersben. Mindegy.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Volt már, hogy Sims IR? Várható volt, de rohadtul fog hiányozni. A 8 emberes rotációnk a múlté. Nehezebbek lesznek a meccsek végei. Nem leszek olyan nyugodt egy TDs hátrányban, mint voltam eddig.
3 meccset hozni kell!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
http://blogs.bengals.com/2011/12/05/the-playoff-picture-with-4-to-go/


több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
most nézem, maradtunk a 6. helyen! jobb a mutatónk konferencián belül. (nem tudom mért gondoltam hogy 2 csapat is meg fog előzni bennünket) bár a denvernél bejött, csak ők csoport elsők lettek jelen állás szerint.

texans ellen nyerni kell otthon. kő keményen meg kell fogni a futást.
labda másik oldalán kicsit nehézkes lesz, esélyes hogy 1-2 sallert kap majd szmöri de bízok benne.
kiváncsi leszek jjo-ra mit tud ellenünk, lesz egy két szép emléke greenről 😀 (már ha őt fogja majd)


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 582
Mert még ha Caldwell isten lenne... de hát nem...

Legalább Cochartban bíznak. (Lee híján, de akkor is.)

szerk.:

» Wide receiver A.J. Green took over the NFL rookie lead with 50 catches and his 832 yards continue to lead all rookies. He needs 12 more yards to pass Isaac Curtis’s 843 of 1973 and 35 more to take down Darnay Scott’s 866 of 1994...After that it’s Eddie Brown’s 942 of 1985 and Cris Collinsworth’s club record of 1,009 from 1981.

Félelmetes.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
whalen mellőzése érthetetlen számomra (főleg h semmit se láttam belőle), még green sérülésekor se volt keretben.gabtsi
eddig 1szer volt a keretben. (asszem)

Tate szerintetek, hogy hogy nem kap lehetőséget?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
whalen mellőzése érthetetlen számomra (főleg h semmit se láttam belőle), még green sérülésekor se volt keretben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 582
Nem védeni akartam ezzel Simpsont - szerintem én "haragszom" rá a legjobban -, csak a fenti hsz-ekből eléggé úgy jött le, hogy csak az lehet jó, aki termeli az elkapásokat. Én mindösszesen ezt akartam megcáfolni.

Mert azon nincs mit szépíteni, hogy Simpson a leginkonzisztensebb elkapó a ligában, nagyjából. És mint ilyen, építeni nem igen lehet rá. Greenre és úgy néz ki, Greshamre igen. Ami alapnak kiváló, csak még kevés.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
oké, ha az ember nem kezdő. de még ezzel a teljesítménnyel se lenne semmi baj, ha nem az lenne, hogy 3 meccs faszverés után csodát látunk. ez tesz engem idegállapotba, hogy látjuk, hogy jó, de miért csak kevésszer ? akkor inkább tegyen hozzá, meccsenként csak 40-50et.
máskülönben meg Greent egyre többet duplázzák, Gresham is foglal a pálya közepén embert, hát bőven lenne terület neki. vagy andy nem érzi egyáltalán, de ezen kell és lehet is dolgozni az offszezonban.

aztán caldwellról ne is beszéljünk, nem tudom rá gondolt-e aki mondta, de nekem egyből ő jutott eszembe:
At some point it's not a slump it's a career
hja.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 582
Ha már Simpson. Jól emlékszem, hogy az első PIT meccsen sem volt 1, azaz egy elkapása sem?Mikey
Nem hát. Tuti zsarolják valamivel, ezért nem mert elkapni ellenük 😊nasheem
😊
Én is ezen gondolkoztam, mert ha a Bóltimór ellen tudott 150+ yardot hozni, akkor a Vasas ellen mé' nem?? ...

Egyébként srácok. Nem feltétlen a sok elkapás és a sok yard mutatja meg, ki a jó és értékes elkapó. Lásd Leonard.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Hawkinst akartam írni, de végül le tettem róla.
7 meccsen játszott, ebből 3 felejthető kategória (1 elkapás pár yardért). viszont a többi 4en 173 yard ami 43,25ös átlag!!


több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
... Amadeus91
és ne feledkezzünk meg Gresham-ről sem!!
40 elkapás 407 yardért, 10 meccsen játszott idén, az számológép nélkül is 4 elkapás 40 yard meccsenként (10es átlag), és minden 2. meccsen td
(2. legtöbb elkapás és td a csapatban)Rush
Shipley tavaly: 52 elkapás, 600 yard, 3 TD 15 meccsen. Szintén 40 yard/meccs.

Ennyi, A.J., Gresham és Shipley akikre lehet építeni + Hawkins.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
... Amadeus91
és ne feledkezzünk meg Gresham-ről sem!!
40 elkapás 407 yardért, 10 meccsen játszott idén, az számológép nélkül is 4 elkapás 40 yard meccsenként (10es átlag), és minden 2. meccsen td
(2. legtöbb elkapás és td a csapatban)


több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Ha már Simpson. Jól emlékszem, hogy az első PIT meccsen sem volt 1, azaz egy elkapása sem?Mikey
Nem hát. Tuti zsarolják valamivel, ezért nem mert elkapni ellenük 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
Ha már Simpson. Jól emlékszem, hogy az első PIT meccsen sem volt 1, azaz egy elkapása sem?Mikey
hát nem rémlik sok.

gyors megnéztem neked; igen, a 2 Pittsburgh elleni meccsen 0 elkapása volt. A Frisco ellen 1, Seattle-ben szintén, de az TD -lett és a Browns ellen is csak 2.

3 szor volt 100 fölött, a Denver a Colts és a Ravens ellen. Ezen a 3 meccsen 389 yardot szerzett az összes 577ből. Tehát 9 meccsen szerzett 188 yardot, ami átlagolva 20,8 yard/meccs. (Mármint a másik 9 meccsen).

Elkapások: 36 elkapása van idén, ez áltagban 3 elkapás/meccs.

Ezenfelül idén összesen 2 TD elkapása van.

Megnéztem Caldwell-t is, neki 35 elkapása van idén. 1 szer sem volt 100 yard fölött. Viszont mérkőzésenként hoz 25,58 yardot és már 3 TD elkapása van. 307 elkapott yardja van.

A.J. 3 meccsen volt 100 yard fölött; A Denver, Buffalo és a Browns ellen, de még több mérkőzése is volt amikor 80-90 yardot hozott. Összesen 50 elkapása és 7 TD-je van már idén, 832 elkapott yard. Ha leveszem a 3 100 yard feletti mérkőzését akkor marad 480 elkapott yardon 8 mérkőzés alatt (Baltimore-ban nem játszott). Akkor az átlagolva is 60 yard/mérkőzés.

Tisztán látszik a kontraszt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A False start és a delay of Game a ti hibátok volt, jogosan vették el a TD-t és az FG-t is, ezzel magatokat vertétek, aztán volt véleményes ítélet (DPI), amivel nekünk kedveztek, de ez sztem még beleférne.

Ami nagyon durva volt, az a block in the back. Az qrva nagy bírói hiba volt. Sajnálom, hogy így volt, azt el kellett volna venni. Ettől függetlenül nagyon szimpatikus csapat alakul nálatok, még csoportriválisként is szimpatizálok ezzel a gárdával.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem jól emlékszel. két első, egy második, és két harmadik (utóbbi akkor, ha előre bookoljuk JJo-ért a comp picket)

ami nem hajlik, az törik!