NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Látom, csak én sz_rom le magasról a PO-t. Főleg más csapatokét.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
jja, majd a héten elválik, hogy Tebow & Denver mit tud a Pats-cel kezdeni! még az is lehet megnézem azt is! 😊

de persze bejutnak a PO-ba!nhm
Most az tűnik a legvalószínűbbnek, hogy ha bejutunk a playoffba, akkor a wild card körben Denverbe utazunk. Tebow miatt egyszerre örülnék is a Broncos-nak, meg nem is.vassadi
így van, mentek Denverbe,
plusz ha mi kikapunk a BAL ellen, akkor vszleg ők lesznek a 1st seed, az meg elég meleg! 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
jja, majd a héten elválik, hogy Tebow & Denver mit tud a Pats-cel kezdeni! még az is lehet megnézem azt is! 😊

de persze bejutnak a PO-ba!nhm
Most az tűnik a legvalószínűbbnek, hogy ha bejutunk a playoffba, akkor a wild card körben Denverbe utazunk. Tebow miatt egyszerre örülnék is a Broncos-nak, meg nem is.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
tegnap szorítottál volna, vazz.. 😊nhm
Ott még kellett a vereség, hogy tuti legyen a PO-szereplésünk. Aztán Tebow-ék keresztbe tettek nekünk.vassadi
jja, majd a héten elválik, hogy Tebow & Denver mit tud a Pats-cel kezdeni! még az is lehet megnézem azt is! 😊

de persze bejutnak a PO-ba!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
tegnap szorítottál volna, vazz.. 😊nhm
Ott még kellett a vereség, hogy tuti legyen a PO-szereplésünk. Aztán Tebow-ék keresztbe tettek nekünk.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
sajna az se reális, hogy mi bejutunk...nhm
Ez is igaz. De én változatlanul szorítok nektek, hogy valahogy harcoljátok ki a playoff-részvételt, és a Steelers-Bengals-nak is örülnék.vassadi
tegnap szorítottál volna, vazz.. 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
sajna az se reális, hogy mi bejutunk...nhm
Ez is igaz. De én változatlanul szorítok nektek, hogy valahogy harcoljátok ki a playoff-részvételt, és a Steelers-Bengals-nak is örülnék.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
próbálgasd csak... nálam kijött! 😊nhm
Elhiszem, nekem is sikerült kihoznom, hogy ne jussunk be, de reális esély nem igazán van a Steelers-Bengals PO-találkozóra.vassadi
sajna az se reális, hogy mi bejutunk...

de sok ilyen dolog történik Amerikában! 😉
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
próbálgasd csak... nálam kijött! 😊nhm
Elhiszem, nekem is sikerült kihoznom, hogy ne jussunk be, de reális esély nem igazán van a Steelers-Bengals PO-találkozóra.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
ez megvan? :
http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine

eljátszottam vele egy fél órát.. mindig kihoztam vhogy a PO-t! 😊))

de mindenképpen a Steelers-el játszunk.. 😊 legszebb lenne!nhm
Az biztos, hogy ha ti bejuttok, akkor mi is. 😊 De nem valószínű, hogy találkoznánk, legfeljebb a konfdöntőben, mert gyaníthatóan nekünk is marad a wild card.vassadi
próbálgasd csak... nálam kijött! 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
ez megvan? :
http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine

eljátszottam vele egy fél órát.. mindig kihoztam vhogy a PO-t! 😊))

de mindenképpen a Steelers-el játszunk.. 😊 legszebb lenne!nhm
Az biztos, hogy ha ti bejuttok, akkor mi is. 😊 De nem valószínű, hogy találkoznánk, legfeljebb a konfdöntőben, mert gyaníthatóan nekünk is marad a wild card.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
ez megvan? :
http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine

eljátszottam vele egy fél órát.. mindig kihoztam vhogy a PO-t! 😊))

de mindenképpen a Steelers-el játszunk.. 😊 legszebb lenne!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
megnéztem a Denver Chicago utolsó 5 percét + hosszabbítás, hát szavunk nem lehet a tegnapi miatt, csóró bears.

meanwhile, bobbie williams IR, otis hudson az aktív keretben. bobbie 8 éve van itt, ez az első futballsérülése ez idő alatt, soha nem hagyott ki meccset sérülés miatt. év végén ufa és 35, többet már nem is fog vszleg. "kár érte, kiváló ügynök volt"gabtsi
Hudson játszott már meccsen? Remélem én is h Boling fog játszani nem McGlynn...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
megnéztem a Denver Chicago utolsó 5 percét + hosszabbítás, hát szavunk nem lehet a tegnapi miatt, csóró bears.

meanwhile, bobbie williams IR, otis hudson az aktív keretben. bobbie 8 éve van itt, ez az első futballsérülése ez idő alatt, soha nem hagyott ki meccset sérülés miatt. év végén ufa és 35, többet már nem is fog vszleg. "kár érte, kiváló ügynök volt"

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Rams még hagyján mert ott nincs passzjáték (persze nyilván ellenünk az is lesz), de hogy egy ducet fitz párossal mit fogunk kezdeni azzal kapcsolatban vannak kérdéseim...gabtsi
hát ott Kolbász lesz minden reményünk....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát McGlynn ezek után anyjába ekkorát!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Bobbie minden bizonnyal ennyi volt idénre.gabtsi
Nem baj. Csak Boling kezdjen akkor.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Rams még hagyján mert ott nincs passzjáték (persze nyilván ellenünk az is lesz), de hogy egy ducet fitz párossal mit fogunk kezdeni azzal kapcsolatban vannak kérdéseim...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
egyébként +1, ez is már több mint amit remélni mertünk. Csak ha már itt az esély, akkor legyen már meg...
Amadeus91
pontosan ezt írtam még a múltkor, kis franchise vagyunk, élni kell a lehetőségekkel... de ez a tegnapi nap, eléggé pesszimistává tett.

és ha már rams idegenbe, ravens otthon... cardinalsra is oda kell figyelni: dallas, frisco skalp egymás után! egyik sem lesz sétagalopp.


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Szerintem részben van igazad,mert ugyan tényleg nem biztos,hogy már jelenleg is PO szinten vagyunk,de 1, esetleg 2 PO meccs rutinja sokat érhetne késöbb!
Más. Moch-ról tudni valami biztosat? Hol sérülés,hol egyéb okok miatt hiányzik edzésről a honlap szerint,de a rosteren fent van ,ha jól tudom?!megyerikrisz
Moch migrénekkel küzd, gondolom Jerome-hoz jár kezelésre 😀
állítólag (Marvin szerint) jövő héten akár játszhatna is.

ilyen secondaryvel hiába megyünk a playoffba ott max a Ravenst tudnánk megverni, esetleg a Jets-t. de egyikkel se vszínű h találkoznánk. ha egy ilyen életképtelen passzjáték ellen mint a Houston ennyire vagyunk képesek ott nincs miről beszélni. hiába gyilkoltuk le Fostert, pacman-jennings megoldott mindent...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
2006ban nem vasas ejtett ki minket a po-ból?
ha jól rémlik, 8-5el álltunk a colts-denver-pitts meccsek előtt, és ezzel a 3 meccsel baszarintottuk el, illetve utolsó meccsen vasas ellen döntetlen lett a meccs, aztán fg-t hibáztunk, majd jött a vasas td.
vagy rosszul emlékszem? (akkoriban még kezdő bengals szurker voltam😊)

..én valamelyest letudtam nyugodni tegnaphoz képest, és kicsit jobban átgondolva, nagyon jó védelmünk van, de ezt a sec-et egy komolyabb csapat szét dobálja (már ha yates-nek is sikerül...). nagyon szép ez a po részvét, de készen állunk rá? van egy nagyon jó alapunk, jövőre visszatérnek a fontos hiányzók, össze áll ismét a csapat, lesz egy nagyon remeknek tűnő draft-unk, aztán jöjjön az évtizeden át tartó bengals uralom 😊Rush
egyébként +1, ez is már több mint amit remélni mertünk. Csak ha már itt az esély, akkor legyen már meg...

Vassadishoz meg; én még ott beígértem neki, hogy a Vasas-Rams meccset elég keményen meg fogom találni cserébe 😀 szóval arra készülhet mindenki lélekben....

tegnapról meg jól dereng, hogy Kelly Jennings sack?! Még mindig hihetetlen, mint az egész tegnapi nap....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
2006ban nem vasas ejtett ki minket a po-ból?
ha jól rémlik, 8-5el álltunk a colts-denver-pitts meccsek előtt, és ezzel a 3 meccsel baszarintottuk el, illetve utolsó meccsen vasas ellen döntetlen lett a meccs, aztán fg-t hibáztunk, majd jött a vasas td.
vagy rosszul emlékszem? (akkoriban még kezdő bengals szurker voltam😊)

..én valamelyest letudtam nyugodni tegnaphoz képest, és kicsit jobban átgondolva, nagyon jó védelmünk van, de ezt a sec-et egy komolyabb csapat szét dobálja (már ha yates-nek is sikerül...). nagyon szép ez a po részvét, de készen állunk rá? van egy nagyon jó alapunk, jövőre visszatérnek a fontos hiányzók, össze áll ismét a csapat, lesz egy nagyon remeknek tűnő draft-unk, aztán jöjjön az évtizeden át tartó bengals uralom 😊Rush
Szerintem részben van igazad,mert ugyan tényleg nem biztos,hogy már jelenleg is PO szinten vagyunk,de 1, esetleg 2 PO meccs rutinja sokat érhetne késöbb!
Más. Moch-ról tudni valami biztosat? Hol sérülés,hol egyéb okok miatt hiányzik edzésről a honlap szerint,de a rosteren fent van ,ha jól tudom?!

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
2006ban nem vasas ejtett ki minket a po-ból?
ha jól rémlik, 8-5el álltunk a colts-denver-pitts meccsek előtt, és ezzel a 3 meccsel baszarintottuk el, illetve utolsó meccsen vasas ellen döntetlen lett a meccs, aztán fg-t hibáztunk, majd jött a vasas td.
vagy rosszul emlékszem? (akkoriban még kezdő bengals szurker voltam😊)

..én valamelyest letudtam nyugodni tegnaphoz képest, és kicsit jobban átgondolva, nagyon jó védelmünk van, de ezt a sec-et egy komolyabb csapat szét dobálja (már ha yates-nek is sikerül...). nagyon szép ez a po részvét, de készen állunk rá? van egy nagyon jó alapunk, jövőre visszatérnek a fontos hiányzók, össze áll ismét a csapat, lesz egy nagyon remeknek tűnő draft-unk, aztán jöjjön az évtizeden át tartó bengals uralom 😊


több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
nasheem, ha minden ilyenre kifakadnék, akkor folyamatos kurvaanyázást csinálnék, amit itt bármelyik csapat szurkolója rendszeresen megenged magának, ha steelers témában hozzászól.kishaszi
Meccs közben én megígérem, hogy csak évente kétszer foglak zavarni benneteket 😊
Egyébként nem anyáztam, csak nem tetszett. Az eredménykövetőben szerintem szóvá sem tettem. Itt meg magunk között vagyunk 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
nasheem, ha minden ilyenre kifakadnék, akkor folyamatos kurvaanyázást csinálnék, amit itt bármelyik csapat szurkolója rendszeresen megenged magának, ha steelers témában hozzászól.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."