Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
a joisten is ugy akarja, ld. voros betus resz.Mikey
😀 imádkozz h ne lássák meg....Amadeus91
az egyenlet, TT nemegyenlő PS, smidt is kőne látni? Gabi hun van, valaki számoljon már PO pozit plízsutianap
http://playoffstatus.com/nfl/nfldraftorder.html

ez alapján a Jets előtt lennénk?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
nnna, ha nyerünk végig, szerény számításaim szerint megyünk Houston-ba! 😊)))nhm
Kívánom Nektek! De ehhez az utazgatáshoz még kell egy Jets vereség is. Azt is kívánom. 😊tomi-tomi
minden hitem a Giants-ben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
reméljük a Jóisten is úgy akarja, és onnantól kezdve nem érdekel ki mit merre hova 😀Rush
a joisten is ugy akarja, ld. voros betus resz.Mikey
😀 imádkozz h ne lássák meg....Amadeus91
az egyenlet, TT nemegyenlő PS, smidt is kőne látni? Gabi hun van, valaki számoljon már PO pozit plíz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
nnna, ha nyerünk végig, szerény számításaim szerint megyünk Houston-ba! 😊)))nhm
Kívánom Nektek! De ehhez az utazgatáshoz még kell egy Jets vereség is. Azt is kívánom. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
áhá, visszateccetünk térni? tulajdonképpen mindenki 3 Northos csapatot akar a PO-ban - TT L, NYJ L, OAK L, DEN L - ösetleg felkészithenék magukat az utolsókörös cserkészésre 😉sutianap
reméljük a Jóisten is úgy akarja, és onnantól kezdve nem érdekel ki mit merre hova 😀Rush
a joisten is ugy akarja, ld. voros betus resz.Mikey
😀 imádkozz h ne lássák meg....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
áhá, visszateccetünk térni? tulajdonképpen mindenki 3 Northos csapatot akar a PO-ban - TT L, NYJ L, OAK L, DEN L - ösetleg felkészithenék magukat az utolsókörös cserkészésre 😉sutianap
reméljük a Jóisten is úgy akarja, és onnantól kezdve nem érdekel ki mit merre hova 😀Rush
a joisten is ugy akarja, ld. voros betus resz.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
nnna, ha nyerünk végig, szerény számításaim szerint megyünk Houston-ba! 😊)))
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
áhá, visszateccetünk térni? tulajdonképpen mindenki 3 Northos csapatot akar a PO-ban - TT L, NYJ L, OAK L, DEN L - ösetleg felkészithenék magukat az utolsókörös cserkészésre 😉sutianap
reméljük a Jóisten is úgy akarja, és onnantól kezdve nem érdekel ki mit merre hova 😀


több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
először is konferencián belüli eredmény ami per pill 6-5 nekünk is és a jest'nek is. és ha jól tudom ezután jön az, hogy milyen erős a schedule, azaz akinek erősebb (ellenfelek mutatója összeadva) az a csapat van előnyösebb helyzetben.Rush
akkor viszont nekünk teperni kell végig, hogy a konferencián belül meglegyünkAmadeus91
persze, azért várjuk meg egy okosabb ember hozzászólását, nehogy itt hülyeséget írjak és félrevezesselek. 😊
..bár 99%ban úgy érzem igazam van, de azért kell az az 1% rábólintás 😛Rush
ez csak természetes 😀 😛

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
először is konferencián belüli eredmény ami per pill 6-5 nekünk is és a jest'nek is. és ha jól tudom ezután jön az, hogy milyen erős a schedule, azaz akinek erősebb (ellenfelek mutatója összeadva) az a csapat van előnyösebb helyzetben.Rush
akkor viszont nekünk teperni kell végig, hogy a konferencián belül meglegyünkAmadeus91
persze, azért várjuk meg egy okosabb ember hozzászólását, nehogy itt hülyeséget írjak és félrevezesselek. 😊
..bár 99%ban úgy érzem igazam van, de azért kell az az 1% rábólintás 😛


több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
áhá, visszateccetünk térni? tulajdonképpen mindenki 3 Northos csapatot akar a PO-ban - TT L, NYJ L, OAK L, DEN L - ösetleg felkészithenék magukat az utolsókörös cserkészésre 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
először is konferencián belüli eredmény ami per pill 6-5 nekünk is és a jest'nek is. és ha jól tudom ezután jön az, hogy milyen erős a schedule, azaz akinek erősebb (ellenfelek mutatója összeadva) az a csapat van előnyösebb helyzetben.Rush
akkor viszont nekünk teperni kell végig, hogy a konferencián belül meglegyünk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
először is konferencián belüli eredmény ami per pill 6-5 nekünk is és a jest'nek is. és ha jól tudom ezután jön az, hogy milyen erős a schedule, azaz akinek erősebb (ellenfelek mutatója összeadva) az a csapat van előnyösebb helyzetben.


több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
28-0 után zsinórban 13 jest' pont.. remélem csak félidei leeresztés volt az eagles-től. nagyon kell a win!Rush
nyugi, nem fog fordítani a jets...mert akkor jönne 10k sportfogadáson 😀 ...a mai nap pedig nekem nem erről szól sajnos 😕MarioAna
szerencsére már korábban megnyugodtam, 45-13nál meg már pláne 😊 (újra van remény😊)

...viszont a fogadásért meg kár nagyon, gondolom jól jött volna az a csekély kis összeg 😊:SRush
ho je, kikapott a Jets, a Titans és a Raiders is.

valaki elmondaná ezt a schedule-s dolgot

8-6-tal állunk a Jets -cel

jövőhéten ha nyerünk a Cards ellen akkor az 9-6 és a Giants elveri a Jets-t akkor ők 8-7
utolsó körben még ha ki is kapunk otthon a hollóktól 9-7 és még ha a Miami is kikap a Jets-től akkor ők is 9-7, szóval ilyenkor jön az a schedulos dolog nem? Ezt mi alapján számolják?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
félidőben 28-13ra megy az EaglesAmadeus91
28-0 után zsinórban 13 jest' pont.. remélem csak félidei leeresztés volt az eagles-től. nagyon kell a win!Rush
nyugi, nem fog fordítani a jets...mert akkor jönne 10k sportfogadáson 😀 ...a mai nap pedig nekem nem erről szól sajnos 😕MarioAna
szerencsére már korábban megnyugodtam, 45-13nál meg már pláne 😊 (újra van remény😊)

...viszont a fogadásért meg kár nagyon, gondolom jól jött volna az a csekély kis összeg 😊:S


több mint 12 éve
MarioAna 1 997
félidőben 28-13ra megy az EaglesAmadeus91
28-0 után zsinórban 13 jest' pont.. remélem csak félidei leeresztés volt az eagles-től. nagyon kell a win!Rush
nyugi, nem fog fordítani a jets...mert akkor jönne 10k sportfogadáson 😀 ...a mai nap pedig nekem nem erről szól sajnos 😕

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
csori aj-nek is lassan mar mindene fajni fog. multkor a terde, most a valla... szvsz a legkevesbe sem sajnalja, hogy mar csak 2 meccs. 😀Mikey
Az AJ sérülés azért engem aggaszt. Visszament, mert kellett, de elég szarul nézett ki. Remélem nem komoly. Más szerencsére nem sérült, legalábbis a képernyőn át így tűnt.

Megint meló?nasheem
szerencsere az 1000 yard mar megvan, igy felolem akar ki is hagyhatja a hatralevo 2 meccset... veletlenul sem kell eroltetni.

az am.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
félidőben 28-13ra megy az EaglesAmadeus91
28-0 után zsinórban 13 jest' pont.. remélem csak félidei leeresztés volt az eagles-től. nagyon kell a win!


több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
félidőben 28-13ra megy az Eagles

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
csori aj-nek is lassan mar mindene fajni fog. multkor a terde, most a valla... szvsz a legkevesbe sem sajnalja, hogy mar csak 2 meccs. 😀Mikey
Az AJ sérülés azért engem aggaszt. Visszament, mert kellett, de elég szarul nézett ki. Remélem nem komoly. Más szerencsére nem sérült, legalábbis a képernyőn át így tűnt.

Megint meló?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
csori aj-nek is lassan mar mindene fajni fog. multkor a terde, most a valla... szvsz a legkevesbe sem sajnalja, hogy mar csak 2 meccs. 😀
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
jo olvasni, hogy atkins tovabb folytatta pro bowl-szintu jatekat.

ugye most nem serult le ujabb 2-3 kezdo?Mikey
green-nek voltak váll problémái, egyik play után esett rosszul, be is ment az öltözőbe.
aztán második félidőben visszajött. (egyik közeli képen látszott hogy fájlalja, de ezek szerint nem komoly)


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
jo olvasni, hogy atkins tovabb folytatta pro bowl-szintu jatekat.

ugye most nem serult le ujabb 2-3 kezdo?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Lássuk be kezd elfogyni az erő. Durva ez a liga. Szurkolóként utálom, hogy csak 5 hónap az egész szezon, de ilyenkor lehet érezni, hogy ennél többet játszatni a csapatokat teljes kizsigerelés lenne.
Nehéz kiemelni bárkit, a szokásos Green+Atkins+Clements trión kívül. Esetleg még Mau.
Sajnos a "gyengék" sor hosszabb. McGlynn döbbenet. Gresham, Benson, Whit és Simpson is messze tudása alatt játszott. Adam Jones is játszhatna sokkal tisztábban. De tényleg nem akarok nyafogni, mert meg van a meccs és meg maradt a PO esély!!!!

A Whalen catchnek örültem nagyon és volt egy nagyon bejövős Collins blokk egy screen játékunknál. Folytassuk!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Megmondtam múlt héten, hogy nem kell még feladni. 😊 9-7-tel sem esélytelen a PO.vassadi
nem esélytelen.. de nem is túl valószínű.. azért egy 10-6 jobban hangzik 😉