Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
megmondom őszintén az elmúlt hetek után volt némi kétségem afelől, hogy kell-e az én idegállapotnak a PO, mert ez nem az a színvonal ami ott szükséges. de amit ma láttam az nagyon meggyőző volt, nem csak a játék, hanem az energia amit láttam az urakon. ezek nem fosták össze magukat attól, hogy tét van, hogy vége van ha ma nem nyerünk, hanem odabasztak de nagyon. elsősorban a D, azaz a DL. Dunlap ennyire kell, látszott ma, foghatatlan volt megint. meg az egész egység pusztított, mindenhonnan, és így megél a secondary is. hozzáteszem pacman is nagyot dolgozott Fitzen, a nagy játéknál vszleg Crocker nézett be vmit, ezen ment a parola, de azonkívül nagyon moderált volt Fitz önmagához képest.

Az offense ha fel tudna nőni a feladathoz, ha helyzeti előnyből is tudna a staff adjusztálni a félidőben, és be tudnák fejezni a meccseket amikor kell és lehet, akkor van keresnivalónk.
nyerni kell a Ravens ellen, és megyünk Houstonba, egy korántsem megoldhatatlan feladatra. ha meg tudjuk verni a Ravenst, akkor a Texanst is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 027
Ja és ami az utolsó Cards playt illeti, jó hogy szegény Doucet elesett, de szívem csücske Jennings mit csinált már megint??85
"jó kapus szemmel véd" 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na fiúk most már irány a PO jövő héten, az NFC East nagyot segített nektek ez a Simpson TD 😀 zseniális. Jó vadászatot és (nem rátok 😊 )
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kár h a fórummotor nem támogassa az animált avatart:

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Ja és ami az utolsó Cards playt illeti, jó hogy szegény Doucet elesett, de szívem csücske Jennings mit csinált már megint??


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
megjöttek keresztapámék, így 23-0 után nem tudtam nézni, csak az utolsó két percet. meleg volt, de nem is számítottunk másra. Ravenst kell most faszra húzni, ha úgy játszunk mint az első félidőben nem lesz gond. a tűz ott van a srácokban az tuti.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Simpson azt hiszem a legfaszább TD-t szerezte amit életemben láttam.. Dunlap amennyire láttam jól nyomta, végre voltak pickek is, aztán megállt a tudomány. Benson egy meccsen nem tudom mikor ejtett ki 2 labdát vagy Nugent mikor hagyott ki 2 field goalt.. A lényeg hogy megvan.

Ha nem tévedek most gyakorlatilag a kezünkben van a sorsunk, szerintem ennél alkalmasabb időpont nincs hogy megejtsük első közös meccsnézésünket, mit gondoltok? Nagyon félek hogy nem lesz meg a W de közösen nézni szerintem akkoris jó lenne ráadásul úgyis szünet van meg lehet a meccs után újabb fél évet kell várni. Szóval mit gondoltok?

Plusz észrevételek a meccsről: Hawkins szerintem lehetne az a playmaker srác a csapatban amit eddig hiányoltunk (WR-eket leszámítva), olyasmi mint egy RayRice, jó lenne minél többet látni. Shipley hiányzik a slotból, viszont Whalen jó gyerek, őt is szívesen látnám többet.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 653
PO?Amadeus91
az mi?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
A KOCKA EL VAN VETVE - bizonyos VéCézár, remélem reszelgetik a karmocskáikat.......... 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
giants safety aztán td, 29-14!.. előny nálunk!!!


több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
nna akkor készülhetünk a mindent eldöntő BAL MECCSRE!!!!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 027
nekem csak egy kerdesem lenne.
miert nem tud ez a csapat siman megnyerni barmilyen meccset?

9-6, tuti pozitiv szezon. suti.

ja, igen, simpson 4 prez. imadom.Mikey
1re gondoltunk.

PO?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
megette az egész életem ez a hajrá. 23-0ról majdnem elveszítettük a meccset... hát ez hihhetetlen.
sors vissza adta az előző heti kudarcunkat úgy gondolom.
és közben a giants is vezet, báár még van 7 perc a meccsből és támad a jest'. bizakodjunk.


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 653
nekem csak egy kerdesem lenne.
miert nem tud ez a csapat siman megnyerni barmilyen meccset?

9-6, tuti pozitiv szezon. suti.

ja, igen, simpson 4 prez. imadom.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 653
joreggelt. 😀
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 027
'aszki ma van a meccs?! :o :o :o :o

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
örömöt, bódogságot és nem utolsósorban (bengals sikerekben gazdag) Karácsonyt kívánok néktek 😀
7től meg go bengals! (ki nem hagyom) 😊


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egy new yorki befektetőtársaság vételi ajánlatot tett a Benglas 176 Bengals részvényre (kb a franchise 30%-a), amelyet azonban a szerződés értelmében joga volt matchelni a Brown családnak, amit meg is tettek. két magánszemély tulajdonában és egy Knowlton nevezetű alapnál kezelt pakettet kb 120-140 (a forbes szerint 200) millió dollárért vásárolta meg a család, ezzel 586 részvényük van, az egyik csóka megtartott még egyet.

jó szokásához híven jó üzletet csinált Brown papa. bevétel szempontból padlón a franchise, de nemsokára jönnek az új tv-s pénzek, és jöhet a kasza tibi.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 027
Csatlakozom (itt is), Boldog karácsonyt mindenkinek! 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Boldog Karácsonyt minden topiklakó barátomnak!
soha rosszabb évet és Cardinals verést kívánok!

meg persze jó kajákat és még több csajt!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 653
bubba az egyetlen marodi, mindenki mas hadra foghato.

nyerni kell!

(szemelyes: 2 kihagyott meccs utan ezt mar vegre latni fogom, live!!)
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 027
úgy jobban is esik majd a győzelem! 😊nhm
mindneképp nyernetek kell, elvi okokból 😉sutianap
😊
főleg mivel kikapott a Texans... 😊nhm
a Jets-re kell figyelni. Remélem kikapnak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Ködves Bengalisták Bódogot, Karácsonyt is belétek!
http://www.youtube.com/watch?v=W6HkadTS8x0
http://www.youtube.com/watch?v=1ocJ8TeOtoo
http://www.youtube.com/watch?v=GGItq4d8yAo


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
tuti mvp formaban tolja majd.Mikey
úgy jobban is esik majd a győzelem! 😊nhm
mindneképp nyernetek kell, elvi okokból 😉sutianap
😊
főleg mivel kikapott a Texans... 😊
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
ezzel a secundary-vel ami van nálunk, sajnos Mikey-val kell hogy egyet értsek, ha nincs kellő passrush akkor szét dobál minket.

(és gondolom már mindenki ki tanulmányozhatta a csodálatos védelmünket, ergó sok 10yardon belüli passz, egy-két kósza 15-20yardos, és ezek nagyobb százalékban a tight end-nek.... ja és a 10yardnál hosszabb qb futások 3. és long-nál) 😉