Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
remélem nem izgultok a hétvége miatt! 😂DiamondsHead44
én nem, Te? 😊nhm
szerinted? valszeg a sztím alatt megint pojénosnak veszem a meccsünket és akkor teljes lesz a lazulás. 1 másfél hete nálunk lévő irányítóval még az illúzióra sincs szükség :cool:DiamondsHead44
Bradford-dal mi újság?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
remélem nem izgultok a hétvége miatt! 😂DiamondsHead44
én nem, Te? 😊nhm
szerinted? valszeg a sztím alatt megint pojénosnak veszem a meccsünket és akkor teljes lesz a lazulás. 1 másfél hete nálunk lévő irányítóval még az illúzióra sincs szükség :cool:

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
According to Bengals.com's Geoff Hobson, Andre Smith, who returned to practice on Wednesday, but was limited, sat out of practice on Thursday.

ehh...
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Én még emlékszem, hogy megmosolyogtatok, amikor az első pre meccsei után 5.5 sacket jósoltam neki a rookie szezonjára 😊 Mondjuk jogos is volt, mert ahogy leírtam már én is túlzásnak láttam és persze össze sem jött neki, de két év átlagában már simán meglesz. Vadállat. Sokkal több van benne, mint bárki gondolta volna. Biztos vagyok benne, hogy ML sem álmodott ilyen gyöngyszemről.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Genonak a vasárnapival már 7 sackje van, ami a 21. legjobb a ligában, első a DT-k között. tavaly suh volt a legjobb, 10 sackkel, de a második Tommy Kellynek 7 volt, pont most mint Genonak (idén Kellynek 6.5), szóval ez is nagyon jó szám, de tekintve a következő ellenfeleket, a 10 sem elképzelhetetlen.
nem tudom volt-e Marvinnak jobb pickje, mint ő 4/120-ra, vszleg nem. rendre kapja a double teamet, és nem sikertelen akkor sem, egy-az-egyben gyakorlatilag foghatatlan, a sackek mellett rengeteg qb hit, és ha nem is ér oda, rendszeresen a backfieldre tolja az embert. és nem szar falak/playak ellen, most a Texans ellen is megjelent mindenhol, noseban is lehetett látni nem egyszer. 65/80 snapben volt érdekelt, legtöbb a DL-ben, és nem csökken a hatékonyság. Yandával is kurva nagyot fightolt.
nagyon kíváncsi vagyok mi van még benne (ha egyáltalán), tud-e még fejlődni, rajta nem fog múlni az biztos.

PS: valaki külső szemmel is véleményezhetné, hogy csak mi vagyunk ennyire elfogultak, vagy tényleg ilyen jó a srác.gabtsi
Én nagyon szerettem volna,Baltimore-ba és oda voltam érte.A gyorsasága lenyűgözött,nagyon szeretem az ilyen játékosokat.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
PS: valaki külső szemmel is véleményezhetné, hogy csak mi vagyunk ennyire elfogultak, vagy tényleg ilyen jó a srác.gabtsi
Idén Pro Bowl szint, egyértelmű.vassadi
Szerintem is.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
PS: valaki külső szemmel is véleményezhetné, hogy csak mi vagyunk ennyire elfogultak, vagy tényleg ilyen jó a srác.gabtsi
Idén Pro Bowl szint, egyértelmű.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Genonak a vasárnapival már 7 sackje van, ami a 21. legjobb a ligában, első a DT-k között. tavaly suh volt a legjobb, 10 sackkel, de a második Tommy Kellynek 7 volt, pont most mint Genonak (idén Kellynek 6.5), szóval ez is nagyon jó szám, de tekintve a következő ellenfeleket, a 10 sem elképzelhetetlen.
nem tudom volt-e Marvinnak jobb pickje, mint ő 4/120-ra, vszleg nem. rendre kapja a double teamet, és nem sikertelen akkor sem, egy-az-egyben gyakorlatilag foghatatlan, a sackek mellett rengeteg qb hit, és ha nem is ér oda, rendszeresen a backfieldre tolja az embert. és nem szar falak/playak ellen, most a Texans ellen is megjelent mindenhol, noseban is lehetett látni nem egyszer. 65/80 snapben volt érdekelt, legtöbb a DL-ben, és nem csökken a hatékonyság. Yandával is kurva nagyot fightolt.
nagyon kíváncsi vagyok mi van még benne (ha egyáltalán), tud-e még fejlődni, rajta nem fog múlni az biztos.

PS: valaki külső szemmel is véleményezhetné, hogy csak mi vagyunk ennyire elfogultak, vagy tényleg ilyen jó a srác.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Érthetetlen:
http://espn.go.com/nfl/attendance

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
ugy tunik. nem baj, az elso felidoben ugyis foscsi lesz, aztan jon majd boling.

btw clements es crocker nem csak a szokasos pihenonapjat kapta meg?Mikey
"Safety Chris Crocker (knee), cornerback Nate Clements (knee, hamstring),"

hülye vagyok, ez is hozzátartozik: "have nagging injuries that they usually rest on Wednesday and play Sunday, and they didn't work Wednesday.."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
ugy tunik. nem baj, az elso felidoben ugyis foscsi lesz, aztan jon majd boling.

btw clements es crocker nem csak a szokasos pihenonapjat kapta meg?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Dunlap visszatért, Leonard, Benson, Clements, Crocker, Lawson, Pressley azok akiknek van valami nyűgje. Collins gyakorolt a csöcsös (boka) helyén RT-ben; "“Anthony continues to prove every time he steps on the field he deserves to a starter,” said left tackle Andrew Whitworth."

"Veteran Mike McGlynn looks to have the edge over rookie Clint Boling to replace the injured Bobbie Williams, the right guard done for the season with a broken ankle"

ez meg most tényleg az aminek értem...?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
http://blogs.bengals.com/2011/12/13/bengals-sign-lb-micah-johnson-to-practice-squad/

Micah Johnson jött PS-be.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
remélem nem izgultok a hétvége miatt! 😂DiamondsHead44
én nem, Te? 😊nhm
Na nekik aztán végképp nincs izgulnivalójuk 😊
Én mondjuk fosok a meccstől, mint minden away game-től.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
remélem nem izgultok a hétvége miatt! 😂DiamondsHead44
én nem, Te? 😊
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
remélem nem izgultok a hétvége miatt! 😂

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
viszont Mays került a végén Danielsre, akivel az LB-k az ég egy adta világon semmit se tudtak kezdeni, és leszedte a pályáról. 22 snapet tolt, volt egy csodálatos PD-je, meg az egyik ST tackle után a gyereket úgy kellett levinni, még az első félidőben. reméljük így fejéődik tovább.gabtsi
Az elején még Nelson mellett volt hátul 1-2 snapet. Lawson sérülésénél tették fel LBbe. Lawson ugyan visszajött, de utána is váltogatták egymást. Nagyon örülök, hogy te is jónak láttad, mert nem is mertem írni, hogy szerintem ő rendben volt. Nagyon elfogult vagyok és nem látom reálisan. Úgy tűnik Zimmer megtalálja a helyét a srácnak. Én nagyon bizakodom!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
plusz ott van még a fumble, amit elejtett Geno, majd Howard és Nelson egymás kezéből ütötte ki, hogy aztán visszaszerezze a Texans. de ha azt gondolod h szerencsétlenek vagyunk nézd meg a Bears - Broncos végét, na az az über.

viszont Mays került a végén Danielsre, akivel az LB-k az ég egy adta világon semmit se tudtak kezdeni, és leszedte a pályáról. 22 snapet tolt, volt egy csodálatos PD-je, meg az egyik ST tackle után a gyereket úgy kellett levinni, még az első félidőben. reméljük így fejéődik tovább.gabtsi
Az elején Bobbie-nak is volt egy false start 1st&Goal-nál az 1 vagy 2 yardoson. Még az 1. negyedben talán, Benson 40 egynéhány yardos futása után.

Mays meg rlz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
plusz ott van még a fumble, amit elejtett Geno, majd Howard és Nelson egymás kezéből ütötte ki, hogy aztán visszaszerezze a Texans. de ha azt gondolod h szerencsétlenek vagyunk nézd meg a Bears - Broncos végét, na az az über.

viszont Mays került a végén Danielsre, akivel az LB-k az ég egy adta világon semmit se tudtak kezdeni, és leszedte a pályáról. 22 snapet tolt, volt egy csodálatos PD-je, meg az egyik ST tackle után a gyereket úgy kellett levinni, még az első félidőben. reméljük így fejéődik tovább.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
én megnéztem tegnap újra az utolsó negyedet, mondhatom borzasztó volt.
Brandon Johnson főleg, simán megfogta Yates-t sack és -6 yard helyett lecsúszott és 3&15re futott 17 yardot. majd az utolsó playnél simán elcsúszott így Walter senkitől se zavartatva kapta a labdát. végül is csak a playoffba került, úgyh no gond.gabtsi
nem néztem meg újra, és nem is hiszem hogy fogom.. de ha ezen a kettőn múlott(illetve a false starton), akkor vagy iszonyat szerencsétlenek vagyunk, vagy valami oknál fogva így kellett lennie (de miért?)... egészen hihetetlen!


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én megnéztem tegnap újra az utolsó negyedet, mondhatom borzasztó volt.
Brandon Johnson főleg, simán megfogta Yates-t sack és -6 yard helyett lecsúszott és 3&15re futott 17 yardot. majd az utolsó playnél simán elcsúszott így Walter senkitől se zavartatva kapta a labdát. végül is csak a playoffba került, úgyh no gond.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
gondolom ezért tudod, hogy nem kell küldened semmit.. 😊nhm
Hát ezt nem volt nehéz kitalálni. 😊
Elképzeltem mekkora élvezet lehet végig nézni úgy a meccset, hogy tudod mi a vége az utolsó drive-nak. Reméljük 20 év múlva sem az lesz az egyik legszebb emlékünk, hogy 2011-ben megszorítottuk a HoF QB által vezérelt Texanst 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Látom, csak én sz_rom le magasról a PO-t. Főleg más csapatokét.Mikey
Ezt nem annyira értem. Az egyik legfontosabb cél végülis a győzelem? Persze van sok más is, de miért kellene leszarni?nasheem
már akartam mondani nasheem: nagyon egyforma a gondolkodásunk... 😉

gondolom ezért tudod, hogy nem kell küldened semmit.. 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Látom, csak én sz_rom le magasról a PO-t. Főleg más csapatokét.Mikey
Ezt nem annyira értem. Az egyik legfontosabb cél végülis a győzelem? Persze van sok más is, de miért kellene leszarni?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
engem csak a győztes érdekel, többit leszarom.
a lényeg hogy ha már bengals fan vagyok akkor mi győzzünk, de ha nem akkor csak ne a vasas vagy a jest.. többi nem érdekel.