Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 13 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Olvastam valahol egy nyilatkozatot Zimmertől, hogy a hosszabbítás lejárta után mindenképp HC szeretne lenni. Szerintetek van rá esély, hogy átveszi Marvin helyét, ő pedig más beosztásban folytatja, vagy el fog menni? Én úgy érzem, hogy fog kapni HC ajánlatokat más csapatoktól is, pláne, ha ilyen szinten dolgozik tovább.megyerikrisz
Mivel már tavaly is több csapatnál volt HC interjún, biztosan '14-ben is fog kapni ajánlatokat.
Hogy átveszi-e Marvin helyét, azt senki sem tudja.
Ahogy mondani szokták nagyon okosan: bármi lehet, de azok ellenkezője is.
Meglátjuk. Egyelőre koncetráljunk a 2012-es szezonra.Mikey
Tudom, hogy votlak interjúk, de így, az ő szájából(vagy a szájába adva) már elég valószínűnek tűnik. Majd meglátjuk.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Elég kevesen vagyunk ez tény, de viszonylag aktív a társaság. Ha jól emlékszem talán 3-4 csapattopik él csak jobban, mint ez. Ha marad a mostani tendencia és nem kizárólag a deviáns vagy a devianciához erősen kötődő emberek 😉 választják majd a Bengalst, akkor pár éven belül szépen gyarapodhat a létszám.
nasheem
Nyerni kéne egy super bowlt és a divatdrukkerbrédiakirály szurkolók is megjelennének csak Dalton nevét éltetnék 😀adam3577
Át kéne menni egy könnyebb csoportba is 😀
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Elég kevesen vagyunk ez tény, de viszonylag aktív a társaság. Ha jól emlékszem talán 3-4 csapattopik él csak jobban, mint ez. Ha marad a mostani tendencia és nem kizárólag a deviáns vagy a devianciához erősen kötődő emberek 😉 választják majd a Bengalst, akkor pár éven belül szépen gyarapodhat a létszám.
nasheem
Nyerni kéne egy super bowlt és a divatdrukkerbrédiakirály szurkolók is megjelennének csak Dalton nevét éltetnék 😀

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Olvastam valahol egy nyilatkozatot Zimmertől, hogy a hosszabbítás lejárta után mindenképp HC szeretne lenni. Szerintetek van rá esély, hogy átveszi Marvin helyét, ő pedig más beosztásban folytatja, vagy el fog menni? Én úgy érzem, hogy fog kapni HC ajánlatokat más csapatoktól is, pláne, ha ilyen szinten dolgozik tovább.megyerikrisz
Mivel már tavaly is több csapatnál volt HC interjún, biztosan '14-ben is fog kapni ajánlatokat.
Hogy átveszi-e Marvin helyét, azt senki sem tudja.
Ahogy mondani szokták nagyon okosan: bármi lehet, de azok ellenkezője is.
Meglátjuk. Egyelőre koncetráljunk a 2012-es szezonra.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Olvastam valahol egy nyilatkozatot Zimmertől, hogy a hosszabbítás lejárta után mindenképp HC szeretne lenni. Szerintetek van rá esély, hogy átveszi Marvin helyét, ő pedig más beosztásban folytatja, vagy el fog menni? Én úgy érzem, hogy fog kapni HC ajánlatokat más csapatoktól is, pláne, ha ilyen szinten dolgozik tovább.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Köszi!

Jelenlegi témától függetlenül, mennyien írunk olvassuk ezt a topicot szerintetek kb.?
7 éve követem az nfl-t, hat éve vagyok Bengals szurkoló, sajnos úgy látom hogy kishazánkban elég kevés a cincy drukker. Emiatt fordult meg a fejemben, hogy talán egy honlapot, nevezzük szurkolói oldalt kéne létrehozni.
Mit gondoltok lenne igény ilyesmire?adam3577
Elég kevesen vagyunk ez tény, de viszonylag aktív a társaság. Ha jól emlékszem talán 3-4 csapattopik él csak jobban, mint ez. Ha marad a mostani tendencia és nem kizárólag a deviáns vagy a devianciához erősen kötődő emberek 😉 választják majd a Bengalst, akkor pár éven belül szépen gyarapodhat a létszám.
Látogatóként biztos aktív lennék egy hazai honlapon is, de ha valaki jó oldalt akar csinálni, akkor ahhoz rengeteg feles energia/idő szükséges. Abból meg elég szarul állok.
nasheem
gyors összeszámoltam, 7-n vagyunk mint a gonoszok.

Ghee tényleg jó?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Köszi!

Jelenlegi témától függetlenül, mennyien írunk olvassuk ezt a topicot szerintetek kb.?
7 éve követem az nfl-t, hat éve vagyok Bengals szurkoló, sajnos úgy látom hogy kishazánkban elég kevés a cincy drukker. Emiatt fordult meg a fejemben, hogy talán egy honlapot, nevezzük szurkolói oldalt kéne létrehozni.
Mit gondoltok lenne igény ilyesmire?adam3577
Elég kevesen vagyunk ez tény, de viszonylag aktív a társaság. Ha jól emlékszem talán 3-4 csapattopik él csak jobban, mint ez. Ha marad a mostani tendencia és nem kizárólag a deviáns vagy a devianciához erősen kötődő emberek 😉 választják majd a Bengalst, akkor pár éven belül szépen gyarapodhat a létszám.
Látogatóként biztos aktív lennék egy hazai honlapon is, de ha valaki jó oldalt akar csinálni, akkor ahhoz rengeteg feles energia/idő szükséges. Abból meg elég szarul állok.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Köszi!

Jelenlegi témától függetlenül, mennyien írunk olvassuk ezt a topicot szerintetek kb.?
7 éve követem az nfl-t, hat éve vagyok Bengals szurkoló, sajnos úgy látom hogy kishazánkban elég kevés a cincy drukker. Emiatt fordult meg a fejemben, hogy talán egy honlapot, nevezzük szurkolói oldalt kéne létrehozni.
Mit gondoltok lenne igény ilyesmire?

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Bár felénk én ős bengals fannak tartom magam, sajnos az utóbbi időben lankadt a figyelmem a csapat felé.
Tudnátok nekem segíteni kérlek? Draftig követtem nagyjából az eseményeket, mit történt azóta? Igazolások, tradeek, rookiek, tc?adam3577
Zimmer 2 évvel hosszabbított. A többi eltörpül e mellett. Új igazolás nincs bár Briscoet talán nézegettük. A TC csak most indult, így nagyon sok eredmény nincs. Dre, Clements, Shipley, Sims és Nugent sérülés miatt limitált vagy ott sincs, illetve Geathers összeszedett táborban egy sérülést, így ő sem dolgozik, de nincs szakadása.
DT és CB posztokon óriási a tülekedés, így Clements és Sims sérülése nagyon rosszkor jön (nekik). Stillt, Newmant és Gheet dícsérgették az első napokon, de majd meglátjuk.

A legnagyobb kérdés talán a WR2 poszt. Tate és Binns vezet Sanu előtt, de én még mindig Sanut várom befutónak (az OTÁkon elég sokat droppolt, de majd kinövi). A másik 2 kérdőjel Hall és Nelson párja. Mays kicsit vezet a többiek előttt, de a CB poszt megjósolhatatlan a túljelentkezés és a sérülések miatt. Az utolsó napon pl már Ilika is CBként volt pályán, mert 3 ember volt csak egészséges. Hall viszont már a full pad edzéseken is részt vett!

Az összes újoncot szerződtettük Ziegler, Dre, Still, Sanu, Iloka szinte biztso, hogy komoly szerepet kap, Thompson, Herron, Charles meg valószínű. Marvin Jones és Prater küzd majd keményen a rosterért. Az UDFAk közül Burfict és Lamur a két kedvenc eddig. Várhatóan csak 6 LB lesz az 53ban, így nekik fokozottan nehéz lesz megcsinálni a rostert, de nem elképzelhetetlen.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Bár felénk én ős bengals fannak tartom magam, sajnos az utóbbi időben lankadt a figyelmem a csapat felé.
Tudnátok nekem segíteni kérlek? Draftig követtem nagyjából az eseményeket, mit történt azóta? Igazolások, tradeek, rookiek, tc?

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Burfictről továbbra is jókat írnak, esélyes lehet az 53-s rosterre. Amadeus91
Ja tényleg jó a sajtója, de az nem növeli az esélyeit, hogy Muckelroyt is középen játszatjuk. Kérdés persze, hogy Moch mennyire lesz képben a büntije után.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Burfictről továbbra is jókat írnak, esélyes lehet az 53-s rosterre.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Hall az offszezon híre eddig, kell mint egy falat kenyér!

Másik h Geathers megsérült, ami Dunlapnak extra mennyiségű first team repet jelent. Ennél se igazán kell jobb hír.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
https://static.www.nfl.com/image/upload/v1554321393/league/nvfr7ogywskqrfaiu38m.png
Cincinnati Bengals' Marvin Lewis bans Twitter for training camp
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


no twitter.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Newmantől nagyon el volt ájulva Marvin és Zimmer is anno, szóval várható volt.
Mays Time!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Három rövid hír:

1) az OTA-k után egyáltalán nem meglepő módon a camp első napján Tate volt a #2 kezdő elkapó.
2) ugyanekkor a négy kezdő DB Hall, Newman (!), Nelson és Mays volt.
3) miután a Tampa kivágta, a Cincy is waiver claimet helyezett régi ismerősünkre, Dezmon Briscoe-ra. Végül DC-ben kötött ki.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
2-4 hetet mondanak, vszleg még a preszezonban visszatér. vagy nem és húz egy amuakamarát. (reméljük szintén gyűrűvel a végén)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Eh, de kellett ez! A D ezzel rendben is van még pár évig.

Az SBNati hírlevél 5 topikjából 4 Dre sérüléséről szól. Kissé pánikíze van a dolognak. Remélem nem annyira vészes ez a tököm tudja milyen szindróma.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A nap híre: Zimmer 2014-ig - azaz 2 évvel - hosszabbított!Mikey
ó hogy ezt nem tegnap este olvastam....
mamának is szebb estéje lett volna 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
A nap híre: Zimmer 2014-ig - azaz 2 évvel - hosszabbított!Mikey
hurrá! Remek hír!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
A nap híre: Zimmer 2014-ig - azaz 2 évvel - hosszabbított!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
1 hónap, az nagyjából a training camp vége. Süti.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
a hivatalos azt írja, hogy 1 hónapon belül visszatérhet... viszont Clements és Pacman is összeszedett valamit. Newman és Allen legalább egyben van. Hall pedig már pénteken visszatérhet a teljes értékű edzéshez, legkésőbb a camp elején.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Kirkpatrickre 6 hetes kihagyás vár | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Jó hír viszont, hogy az idei draft class-ból utolsóként Brandon Thompson is aláírt.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Bengals 1st round pick Dre Kirkpatrick has told teammates he suffered an injury in knee area that could cause him to miss much of camp...empty taxi
Akkor most már 110%, hogy nem lesz opening day starter. (Eddig is sejthettük ezt, de ugye pletykáltak ezt-azt.)Mikey
miket pletykáltak?