Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Csatlakozom (itt is), Boldog karácsonyt mindenkinek! 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Boldog Karácsonyt minden topiklakó barátomnak!
soha rosszabb évet és Cardinals verést kívánok!

meg persze jó kajákat és még több csajt!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
bubba az egyetlen marodi, mindenki mas hadra foghato.

nyerni kell!

(szemelyes: 2 kihagyott meccs utan ezt mar vegre latni fogom, live!!)
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
úgy jobban is esik majd a győzelem! 😊nhm
mindneképp nyernetek kell, elvi okokból 😉sutianap
😊
főleg mivel kikapott a Texans... 😊nhm
a Jets-re kell figyelni. Remélem kikapnak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Ködves Bengalisták Bódogot, Karácsonyt is belétek!
http://www.youtube.com/watch?v=W6HkadTS8x0
http://www.youtube.com/watch?v=1ocJ8TeOtoo
http://www.youtube.com/watch?v=GGItq4d8yAo


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 240
tuti mvp formaban tolja majd.Mikey
úgy jobban is esik majd a győzelem! 😊nhm
mindneképp nyernetek kell, elvi okokból 😉sutianap
😊
főleg mivel kikapott a Texans... 😊
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
ezzel a secundary-vel ami van nálunk, sajnos Mikey-val kell hogy egyet értsek, ha nincs kellő passrush akkor szét dobál minket.

(és gondolom már mindenki ki tanulmányozhatta a csodálatos védelmünket, ergó sok 10yardon belüli passz, egy-két kósza 15-20yardos, és ezek nagyobb százalékban a tight end-nek.... ja és a 10yardnál hosszabb qb futások 3. és long-nál) 😉


több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
tuti mvp formaban tolja majd.Mikey
úgy jobban is esik majd a győzelem! 😊nhm
mindneképp nyernetek kell, elvi okokból 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 240
tuti mvp formaban tolja majd.Mikey
úgy jobban is esik majd a győzelem! 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
tuti mvp formaban tolja majd.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Hát én idén egyszer láttam játszani pont a 9ers ellen még valamikor novemberben. Ott szörnyű volt. Igaz utána elkezdtek vele nyeregetni, nem is értem hogy 😊nasheem
Ez az, hogy nagyon szélsőséges teljesítményt nyújt; ki tudja, éppen milyen napot fog ki ellenetek.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Azért lássuk be elég nagy mázlink van. Sérülünk persze mi is, de most zsinórban 3 meccset játszunk olyan csapatokkal, ahol nullkilométeres QB kezd. Jó lenne élni a lehetőséggel.nasheem
Azért Skeltonban a pickparádétól a Frisco-verésig minden benne van, úgyhogy ennyire nem nyugodnék meg. 😊vassadi
Hát én idén egyszer láttam játszani pont a 9ers ellen még valamikor novemberben. Ott szörnyű volt. Igaz utána elkezdtek vele nyeregetni, nem is értem hogy 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Azért lássuk be elég nagy mázlink van. Sérülünk persze mi is, de most zsinórban 3 meccset játszunk olyan csapatokkal, ahol nullkilométeres QB kezd. Jó lenne élni a lehetőséggel.nasheem
Azért Skeltonban a pickparádétól a Frisco-verésig minden benne van, úgyhogy ennyire nem nyugodnék meg. 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
john skelton lesz a cardinals kezdo iranyitoja vasarnap.

egyebkent whitworth edzett tegnap.
ellenben maualuga es clements nem, igaz, egyik sem serules miatt.Mikey
Azért lássuk be elég nagy mázlink van. Sérülünk persze mi is, de most zsinórban 3 meccset játszunk olyan csapatokkal, ahol nullkilométeres QB kezd. Jó lenne élni a lehetőséggel.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
john skelton lesz a cardinals kezdo iranyitoja vasarnap.

egyebkent whitworth edzett tegnap.
ellenben maualuga es clements nem, igaz, egyik sem serules miatt.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
edzett green es dunlap ... erre whitworth nem.
csak hogy minden napra jusson egy hianyzo kezdo.

az azert gaz lenne, ha whit nem jatszana. figyelembe veve hogy smith sem szazas, csuda lenne egy collins-roland ot duo.

collins-livings-cook-mcglynn-roland. jaj.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
http://blogs.bengals.com/2011/12/19/bengals-sign-torrence-to-practice-squad/Amadeus91
érdekes figyelni az utolsó hozzászólót 😊


több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
http://blogs.bengals.com/2011/12/19/bengals-sign-torrence-to-practice-squad/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
hobson azt irja, caldwell nem jatszik az utolso ket meccsen.
legalabb lehetoseget kaphat whalen.

btw nem lepne meg, ha caldwell nem is jatszana tobbet bengals mezben.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
At age 30, with five concussions, Ben Utecht battling memory loss

szegeny. 😕
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Hogyne!
A Ti két ellenfeletek max négy győzelmet érhetnek el a hátralévő két fordulóban. Ez elég lenne a fordításhoz a tiebreaker-ben, viszont akkor Ti két L-t húztok be. Vagyis ha Ti győztök kétszer, akkor ők már csak 2 W-t gyűjthetnek, ez pedig függetlenül a Jets két ellenfelének eredményeitől nem elég a 3W-s "hátrány" ledolgozásához.tomi-tomi
igen így már értem, és igazad van, viszont ott vannak még a korábbi ellenfeleink, ha ők is győznek, akkor az már bőven elég lehet nem de?Rush
Hülye vagyok! Persze.
Nagyon korlátosan van igazam-> nagyon korlátolt voltam.
Most lett elegem a PO számolgatásokból! Nyerjetek kettőt, a Jets veszítsen egyet, a 10-et még én is egyből többnek fogom látni a 9-nél. 😀tomi-tomi
😀 😀 😀
tényleg egyszerűbb lenne, adná az ég... 😀

szerk:
... caldwell. ő is, hihetetlen, hogy mennyire inkonzisztens.. emlékszem szezon elején pre seasonban mennyire meggyőző volt, írtuk, hogy jó lesz ő 2-3. receiver-nek. aztán mostanság meg nagyon homály. így tényleg nem fog hiányozni... másik esetben meg mint falat kenyér..


több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ezt a '4 lövéses' dolgot kifejtenéd? 😀Rush
Hogyne!
A Ti két ellenfeletek max négy győzelmet érhetnek el a hátralévő két fordulóban. Ez elég lenne a fordításhoz a tiebreaker-ben, viszont akkor Ti két L-t húztok be. Vagyis ha Ti győztök kétszer, akkor ők már csak 2 W-t gyűjthetnek, ez pedig függetlenül a Jets két ellenfelének eredményeitől nem elég a 3W-s "hátrány" ledolgozásához.tomi-tomi
igen így már értem, és igazad van, viszont ott vannak még a korábbi ellenfeleink, ha ők is győznek, akkor az már bőven elég lehet nem de?Rush
Hülye vagyok! Persze.
Nagyon korlátosan van igazam-> nagyon korlátolt voltam.
Most lett elegem a PO számolgatásokból! Nyerjetek kettőt, a Jets veszítsen egyet, a 10-et még én is egyből többnek fogom látni a 9-nél. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
par szosszenet marol.

- green nem edzett, de par labdat azert elkapott, kozte magasat is, azt mondja sokkal jobban erzi magat, es akar jatszhat is szombaton
- caldwell serulese ellenben nem javul, sot, eselyes, hogy kihagyja a hatralevo 2 meccset is. meg a campben szedett ossze egy agyekserulest, az ujult ki.
- smith es pressley edzett!
- clements, crocker es benson azonban a szokott modon nem.Mikey
Caldwell annyira nem fog hiányozni, örülök, hogy látom Whalen-t.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
par szosszenet marol.

- green nem edzett, de par labdat azert elkapott, kozte magasat is, azt mondja sokkal jobban erzi magat, es akar jatszhat is szombaton
- caldwell serulese ellenben nem javul, sot, eselyes, hogy kihagyja a hatralevo 2 meccset is. meg a campben szedett ossze egy agyekserulest, az ujult ki.
- smith es pressley edzett!
- clements, crocker es benson azonban a szokott modon nem.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
...tomi-tomi
ezt a '4 lövéses' dolgot kifejtenéd? 😀Rush
Hogyne!
A Ti két ellenfeletek max négy győzelmet érhetnek el a hátralévő két fordulóban. Ez elég lenne a fordításhoz a tiebreaker-ben, viszont akkor Ti két L-t húztok be. Vagyis ha Ti győztök kétszer, akkor ők már csak 2 W-t gyűjthetnek, ez pedig függetlenül a Jets két ellenfelének eredményeitől nem elég a 3W-s "hátrány" ledolgozásához.tomi-tomi
igen így már értem, és igazad van, viszont ott vannak még a korábbi ellenfeleink, ha ők is győznek, akkor az már bőven elég lehet nem de?