Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Gratulálok a playoffhoz, megérdemeltétek! 😉
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Ha meglenne a Houston akkor Pats?Amadeus91
Igen, mert ők az első kiemeltek, ti meg ugye a legalacsonyabb.Vrijbloed
hát így őszintén...ezzel a secondary-vel már szerintem mindannyiunk segge recegne Brady ellen... még akkor is ha ma Jennings-re rá se lehetett ismerni.

mindenesetre király ez a rebuilding év. 😀 De azért valahol már várom a Draft napját is a két első körös pick-kel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ha meglenne a Houston akkor Pats?Amadeus91
Igen, mert ők az első kiemeltek, ti meg ugye a legalacsonyabb.
több mint 12 éve
laoce Cincinnati Bengals 716 — laoce68@freemail.hu
oh yess....utána ravens és gyűrű a NO ellen és az új dinasztia 2 év alatt 6 első két körrel

Lou Anarumo for president
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Ha meglenne a Houston akkor Pats?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Két igazán harapós csapat ütközete lesz, igazi csemege, én itt OT-s meccsre számítok megmondom őszintén. 😊
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
jó meccs volt, amit szerintem is elrontottak a zebrák de teljesen meccsben voltunk még így is.

jövőhéten jöhet a texans, hozható kategória! grat skacok!


több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Azért grat a Ravensnek, főleg Rizsnek, jól tolta ma (futásainál a mi SS-ink hol volt? 😀 )MarioAna
Mau sem szívesen álmodik majd Leach-csel 😊nasheem
Azt láttam hogy őt Leach kiszedte, de a SS-ink tényleg hol volt? Nelsont láttam hogy megvolt a misstackle, de a SS a LoS-nál volt akkor? Kerestem pedig, de nem találtam 😕MarioAna
tegyük hozzá, hogy Rizs gyorsabb az összes Safetynk-nél..talán Mays-nél nem. Őt vagy megállítja a front vagy TD... ők Leach-csel elit páros. (épp ezért örülnék mint a hülye gyerek ha valaki nyáron leigazolná egy másik csoportba, tudtommal FA lesz)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Azért grat a Ravensnek, főleg Rizsnek, jól tolta ma (futásainál a mi SS-ink hol volt? 😀 )MarioAna
Mau sem szívesen álmodik majd Leach-csel 😊nasheem
Azt láttam hogy őt Leach kiszedte, de a SS-ink tényleg hol volt? Nelsont láttam hogy megvolt a misstackle, de a SS a LoS-nál volt akkor? Kerestem pedig, de nem találtam 😕MarioAna
Nem tom, Mays sérült 😊
Tényleg szarok voltunk futás ellen, de reméljük Fostert majd gyaluljuk.
Pontosabban a Foster-Tate-Ward triót. Ott dől majd el.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ha valaki tudja mikor futottak ellenünk 220 yardot ossza meg. Nem tegnap volt...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Azért grat a Ravensnek, főleg Rizsnek, jól tolta ma (futásainál a mi SS-ink hol volt? 😀 )MarioAna
Mau sem szívesen álmodik majd Leach-csel 😊nasheem
Azt láttam hogy őt Leach kiszedte, de a SS-ink tényleg hol volt? Nelsont láttam hogy megvolt a misstackle, de a SS a LoS-nál volt akkor? Kerestem pedig, de nem találtam 😕

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Azért grat a Ravensnek, főleg Rizsnek, jól tolta ma (futásainál a mi SS-ink hol volt? 😀 )MarioAna
Mau sem szívesen álmodik majd Leach-csel 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Nem volt szép meccs, de legalább küzdöttünk, mégha ilyen szar bíráskodást NFL meccsen még nem láttam:
1.Rossz ball spot (Benson 3&rövidnél), megdönthetetlen bizonyíték volt, hogy az 20centivel hátrébb volt?
2.Reggie Nelson helmet to helmet (vagy UnRoughness, mind1), bullshit tisztán látszott hogy vállvédővel volt mellbe.
3.Gresham elkapásánál OPI, egyértelműen nem volt az
4.DPI-re nem dobták a zászlót (Green dropnál, a hátán volt a védő már jóval előtte)
5.RtPasser-re nem dobták a zászlót (Dalton dobása után bőven 1mp után baszta oldalba vmelyik, csak úgy repült)
6.A végén a Ladarius Webb DPI, amit nem fújtak be, nehogy X legyen.
És ezek csak az EGYÉRTELMŰEN ROSSZ döntések, a többiről nem is beszélek. Megvertek minket a zebrák, illetve az 1.félidei alvás.
Azért grat a Ravensnek, főleg Rizsnek, jól tolta ma (futásainál a mi SS-ink hol volt? 😀 )

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Jövő héten találkozunk 😉

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok gyerünk Dalton rázd meg magad a PO-ba ha a Denverrel találkoztok mentek még egy kört de finom lenne Palmer elen is játszani bár nagyon nem úgy tűnik egyenlőredande
Texans lesz.nasheem
Hát az húzósabb de amilyen lúzer a Texans irányító egészsége szinten talán van esély. Daltontól több kell aztán meglátjuk jó hosszú utat kívánok a PO-ba!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
PO...

megyünk Houston-ba...

meglehet az első PO győzelem a rookie-knak! 😊
több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Gratulálok gyerünk Dalton rázd meg magad a PO-ba ha a Denverrel találkoztok mentek még egy kört de finom lenne Palmer elen is játszani bár nagyon nem úgy tűnik egyenlőredande
Houstonban mentek, nem lehetetlen küldetés. 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Gratulálok gyerünk Dalton rázd meg magad a PO-ba ha a Denverrel találkoztok mentek még egy kört de finom lenne Palmer elen is játszani bár nagyon nem úgy tűnik egyenlőredande
Texans lesz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
😀 😀 csodás vereség 😀 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok gyerünk Dalton rázd meg magad a PO-ba ha a Denverrel találkoztok mentek még egy kört de finom lenne Palmer elen is játszani bár nagyon nem úgy tűnik egyenlőre
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Közben néztem egy kis titans-texans. Na annak a vége sem volt gyenge. Szerencsére most ez nekünk nem nagyon számított. Kicsit anyáztam volna 😊nasheem
valamit írnak a Raiders topikban, hogy így h nyer a Titans ők már csak úgy jutnak be a PO-ba ha a Denver kikap, ergo nekik elfüstölt a WC mint lehetőség?Amadeus91
igen mert ezzel a Titans win-nel még ők is bekerülhetnek!!!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Közben néztem egy kis titans-texans. Na annak a vége sem volt gyenge. Szerencsére most ez nekünk nem nagyon számított. Kicsit anyáztam volna 😊nasheem
valamit írnak a Raiders topikban, hogy így h nyer a Titans ők már csak úgy jutnak be a PO-ba ha a Denver kikap, ergo nekik elfüstölt a WC mint lehetőség?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Közben néztem egy kis titans-texans. Na annak a vége sem volt gyenge. Szerencsére most ez nekünk nem nagyon számított. Kicsit anyáztam volna 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
nyugtassatok meg, hogy a KC/Chargers párosból valamelyik van olyan formában, hogy ma nyerjen.Amadeus91
Ha komolyan veszik mindkettőnek nyerni kellene.. kellene. Meg leginkább nekünk. Mondom, 3 töltény. Egy csak bejön 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
nyugtassatok meg, hogy a KC/Chargers párosból valamelyik van olyan formában, hogy ma nyerjen.Amadeus91
Orton odabasz!!! 😊