Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 13 éve
Burfict rlz!Szerencsétlen Mays meg túl nagyot akart ütni és saját magát ütötte ki.
jjtől lopva:
több mint 13 éve
első észrevételek: mez, fű, dekoráció nagyon jó!meccset sajnos csak félideig néztem, utána kidőltem.
3 sérülés egymás után.. nagyon szerencsétlen helyzet. nagyon jó hír h mau és dunlap nem komoly. whartont nem tudom megítélni, nem sokat tudok róla.
mays meg szerencsétlen saját szerelési kísérletében sérül meg. méghozzá agyrázkódás.. hozzá sem ért az ellenfélhez 😀
az oké, hogy rég nem játszottak a srácok, de edzenek keményen, hogy lehet akkor h egyből lesérülnek, számomra ez érthetetlen.
tate meglepően nagyon jó volt, aminek igazából nem örülök. de inkább legyen egy megbízható 2. wrünk akit nem kedvelek, mint h megbízhatatlan akit igen.
többiekről mi a hír? binns, jones, sanu, SHIPLEY??
burfict int szép volt láttam az összefoglalóból, nagyon remélem h aprítani fog mau mögött a rosteren 😊
több mint 13 éve
Sajnos nem tudtam nézni a tegnapi meccset. Azt olvastam, hogy Burfict elég jól tolta, valamint Skutát dicsérték még. És még Moch is játszott!! 😀OFF
Valaki nem tudna adni egy címet, ahonnan valami módon(pl. torrent) le lehet tölteni az egész meccset? TYT nem játszik, zárva van a reg.
Köszi
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 13 éve
Wharton, Dunlap, Maualuga és Mays is megsérült tegnap.Az első három ráadásul 7 playen belül.
Wharton térdsérülése komolynak látszik, persze bővebbet majd az MRI után lehet tudni.
Dunlap és Mau sérülése állítólag nem komoly, és nem igényel majd hosszabb kihagyást.
Mays pedig agyrázkódást szenvedett, a meccset Miles folytatta helyette.
Jól kezdődik. Ja nem.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
Shipley a kedvencem... viszont észrevettem már a sérülése előtt is kevesebb játéklehetőséget kapott, mint előtte...
más edző, más rendszer...
nagyon sajnálom, ha cut lesz! ne legyen!!!
több mint 13 éve
a new england még a nagyanyámat is recruitolta olyan wr ínség volt, mégis kitették tate-et. és az offense mindenkinek új volt, még is a mindenki szerint fogalmatlan Simpson játszott, meg a szerződési ajánlatot sem kapó Caldwell. meg mindenki csak Tate nem.az ST-nk meg toptop egység volt minden fronton, a D is csinálta a gyors stopokat bőséggel, aminek főleg köszönhető Tate jó statja mint returner.
én nem látom a hozzáadott értékét.
Marvin Jones, Hawkins (nyilván kezdőként nem fog returnerkedni, de csak gyakorolja idéntől, ez is érdekes egyébként), Pacman és Shipley is simán visszahord.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Jones is hord vissza. Tate szerintem is mehet(ne). Whalen olyan Daltonnak való WR, de én hozzá sem ragaszkodnék.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Egyébként nem tudom miért szóljátok le Tate-et, mint elkapót. Tény, a Bengalsben tavaly lehetőséget nem kapott a poszton, azonban utolsó NE-i évében 24 catches, 432 yards, 18.0 avg, 3 TDs.Tudom, Bradyazisten meg izé, de aligha volt véletlen.
Tate tuti roster tag, mint elkapó. Imho.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
Sanu trasheli Tebow-t, hogy jobban tud nála dobni.
több mint 13 éve
bárcsak tudnám 😀 ha madden lenne hoznék egy gyors(97es) 3. rb-t és azzal csapatnám a returneket 😀Scott playmaker a javából 😀 Fair Catch-t integetni mehetnék én is. Viccet félre téve, Pacman és Shipley még aki szóba jöhet. Egyik sem a tartósságáról híres. Seattleban Pacman első meccsén, első játéka volt 1. visszahordása és belesérült.
egyébként scott is hordott vissza egész jól ha jól emlékszem (steelers,jest').. ha más nincs, ő is odaállhatna nem? úgy se sok carry-t kap. Rush
több mint 13 éve
bárcsak tudnám 😀 ha madden lenne hoznék egy gyors(97es) 3. rb-t és azzal csapatnám a returneket 😀egyébként scott is hordott vissza egész jól ha jól emlékszem (steelers,jest').. ha más nincs, ő is odaállhatna nem? úgy se sok carry-t kap.
több mint 13 éve
én tate-t már rég kiraktam volna a csapatból 😀 csak a helyet foglalja, returner meg lehet más is.ki? Nincs visszahordani képes játékosunk. Tate se a legjobb egyébként rá, de legalább ha megrázza magát akkor összejön belőle 1 normális return.
Rush
több mint 13 éve
én tate-t már rég kiraktam volna a csapatból 😀 csak a helyet foglalja, returner meg lehet más is. mondjuk így hírek alapján egy jones-binns csere nálam, többi jó. bár kitudja, majd meccs után okosabbak leszünk.. vagy nem 😀
több mint 13 éve
az a kérdés, hogy a térdével mi van. hawkins roster lock imho, ha csak a föld meg nem nyílik, vagy valami sérülés nem lép közbe akkor ő ott lesz az 53-ban, és miket fognak lesni azok akik nem ismerik őt, de most nem ez a téma.Tate mint KR/PR szerintem rosteren lesz.
szóval én nem tudom elképzelni, hogy egészséges Shipley ne legyen fent az 53as rosteren. most tate és binns körül forog a világ, ahogy anno mindig caldwellről meg rome-ról zengtek údákat, hogy minden bizonnyal az úr újabb eljövetelét látjuk az aktuális évi TC-ben. hogy ez kiderüljön nem kell sokat várni, lehet már ma este megtörténik.
ha viszont a térde nem gyógyul (megfelelő szintű) játékra alkalmassá, akkor van gond és lehet dönteni, hogy IR vagy cut. de ez még egy bő 3 hét, meglátjuk.
nálam még mindig a Green, Sanu, Jones, Hawkins, Shipley, Whalen hatos a befutó, Jones ST oldalról egyelőre. Whalen a buborék szerintem, mert ő még elérhető a PS-be is. máskérdés h vszleg nem érne le oda (pl lehet a Colts elvinné).gabtsi
több mint 13 éve
az a kérdés, hogy a térdével mi van. hawkins roster lock imho, ha csak a föld meg nem nyílik, vagy valami sérülés nem lép közbe akkor ő ott lesz az 53-ban, és miket fognak lesni azok akik nem ismerik őt, de most nem ez a téma.szóval én nem tudom elképzelni, hogy egészséges Shipley ne legyen fent az 53as rosteren. most tate és binns körül forog a világ, ahogy anno mindig caldwellről meg rome-ról zengtek údákat, hogy minden bizonnyal az úr újabb eljövetelét látjuk az aktuális évi TC-ben. hogy ez kiderüljön nem kell sokat várni, lehet már ma este megtörténik.
ha viszont a térde nem gyógyul (megfelelő szintű) játékra alkalmassá, akkor van gond és lehet dönteni, hogy IR vagy cut. de ez még egy bő 3 hét, meglátjuk.
nálam még mindig a Green, Sanu, Jones, Hawkins, Shipley, Whalen hatos a befutó, Jones ST oldalról egyelőre. Whalen a buborék szerintem, mert ő még elérhető a PS-be is. máskérdés h vszleg nem érne le oda (pl lehet a Colts elvinné).
ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Vazeg Sipli 😕 elátkozott Longhorns09 sajnálom

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
remélem nem komoly ez a hawkins vs shipley.. biztos van olyan opció, hogy mindketten roster-en maradnak..
több mint 13 éve
de nemár..
több mint 13 éve
www.cincyjungle.com/2012/8/9/3229039/why-andrew-hawkins-roster-spot-is-secure-and-jordan-shipleys-is-not-Bengals-CincinnatiPedzegetik a Shipley cutot 😕
Továbbra sem akarom elhinni. Ha sérült tegyük PUPra, ha egészséges játsszon!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
MarioAna
1 997
annak örülnénk páran szerintem 😊. De még várhatunk vele, szezonkezdésig, mert a (reméljüknemlétező) sérülések stb még beleszólhat.Nem fogunk majd Bengals tippeldét csinálni, mint tavaly? MarioAnafelőlem mehet, ha kell megcsinálom megint táblázatba.Rush
Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Nem fogunk majd Bengals tippeldét csinálni, mint tavaly? MarioAnafelőlem mehet, ha kell megcsinálom megint táblázatba.
több mint 13 éve
MarioAna
1 997
Nem fogunk majd Bengals tippeldét csinálni, mint tavaly?
Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Pete Prisco a Bengals campjére látogatott, Andyről, a #2 elkapóról, a SS helyzetről, és a szezonra várt eredményekről a következőket írta:No, he isn't a big, strong-armed passer who makes your jaw drop when you watch him work, but he is accurate and, more importantly, he knows where to go with the football. Dalton will be even better in 2012.Ámen!
...
The early favorite is Binns, who was undrafted and already cut by receiver-needy Jacksonville. He doesn't run that well, but he's a T.J. Houshmandzadeh-type receiver, a capable player who knows where to go in terms of assignments.
[Binns] might not have the speed Simpson had, by he at least knows where to go.
...
Strong safety: Taylor Mays was running with the first team the days I was there, but he really struggles in coverage. He is too stiff. I would look for the Bengals to move a corner -- maybe Clements -- inside to team with Reggie Nelson. They also like [Jeromy] Miles. Projected winner: Too tough to call.
...
They will win the AFC North -- and push for more.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
Alapból Mays fog kezdeni, de egyértelmű passz felállásoknál cserélhetjük Clementsre vagy valaki másra. Maysről tudtuk, hogy coverben nem jó, nem is ezért hoztuk. Clements meg túl drága (és jó) ahhoz, hogy 3-4. CBnek használjuk. Dre reméljük a szezon felétől kezdő lesz és úgy hírlik Newman is elé kerülhet a depthen.Eközben a PBS-ban: Clements a mai napon SS poszton edzett.vajon csak "biztos ami biztos" alapon vagy Mays nem stimmel...Amadeus91
"Whatever coach wants me to do and asks me to do, I have to make sure as a player that I know my responsibilities and know all the positions. As a cornerback, I learned early on to study all the positions in the defensive secondary so I would know where my help is and when I'm able to take that calculated risk. The difference is now I'm playing the positions."Mikey
Én inkább azt érzem mögötte, hogy Clements helyét keresgéljük. Ha nem találják meg, komoly cut esély.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Eközben a PBS-ban: Clements a mai napon SS poszton edzett.vajon csak "biztos ami biztos" alapon vagy Mays nem stimmel...
"Whatever coach wants me to do and asks me to do, I have to make sure as a player that I know my responsibilities and know all the positions. As a cornerback, I learned early on to study all the positions in the defensive secondary so I would know where my help is and when I'm able to take that calculated risk. The difference is now I'm playing the positions."Mikey

