Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Despite suffering shoulder injury against the Tennessee Titans during the regular season finale, Houston Texans quarterback T.J. Yates is expected to start against the Cincinnati Bengals this Saturday, according to John McClain of the Houston Chronicle.

vajon megint hoz 300 yardot...?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Bazdmeg süti, köszönjük 😀

Szóval a meglepetésember MarioAna? 😉nasheem
Mármint hogy szerintem ki? 😊 DaltonMarioAna
😊 kezd kaotikus lenni.
Sütihez az volt a kérdés, hogy döntse el ki volt a csapat meglepetésembere idén. Erre ő levezette, hogy te nyerted a tippversenyt, de persze a meglepetésembert nem nevezte meg. 😊 Mivel az ő válasza 'MARIOANA' volt, így én visszakérdeztem, hogy szerinte akkor te voltál a meglepetésember?

Szerintem jobban járunk, ha kiírunk egy szavazást arról is, hogy ki nyerte a tippversenyt. 1 kérdés, 1 válasz és sütit NEM kérjük meg, hogy összesítse 😊nasheem
hát ekkora zűrt 😂
(223sutianapTegnap 16:38:13 NFL díjazottak - ahogy a szurkolók látták)
OROY=Dalton, az évmeglepije - de benne volt a válaszban, - eldöntök én mindent, csak annak következményei vannak - mostígy hogyállunk?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Bazdmeg süti, köszönjük 😀

Szóval a meglepetésember MarioAna? 😉nasheem
Mármint hogy szerintem ki? 😊 DaltonMarioAna
😊 kezd kaotikus lenni.
Sütihez az volt a kérdés, hogy döntse el ki volt a csapat meglepetésembere idén. Erre ő levezette, hogy te nyerted a tippversenyt, de persze a meglepetésembert nem nevezte meg. 😊 Mivel az ő válasza 'MARIOANA' volt, így én visszakérdeztem, hogy szerinte akkor te voltál a meglepetésember?

Szerintem jobban járunk, ha kiírunk egy szavazást arról is, hogy ki nyerte a tippversenyt. 1 kérdés, 1 válasz és sütit NEM kérjük meg, hogy összesítse 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
nem jo, megovom az eredmenyt!
miaz h en nyerek, aztan valaki beeloz, pedig itt se volt az elobb?
😛
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Bazdmeg süti, köszönjük 😀

Szóval a meglepetésember MarioAna? 😉nasheem
Mármint hogy szerintem ki? 😊 Dalton

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Bazdmeg süti, köszönjük 😀

Szóval a meglepetésember MarioAna? 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
3as holtverseny 😀 (na és ilyenkor mi van? 😀)Rush
Még nem szavazott mindenki. Valaki szóljon át a vasas topikba sütiért, hogy döntse el a kérdést 😊nasheem
mitkő döntenem?
hát a negativos számolással??? nemjó, inkább
- a hármas, az öttő nyolcig sorokat és kiszabhatjuk, mert azt mindenki bukta. Az egyes és tizest hagyjuk a végire, ezáltal csak a találatokat pontozva

Rásh4, Gabcsi3, Amadé3, Mickey2, Jászámtarzan2, Nőhám1,

a tizespötty helyes megfejtése Daltonék legkisebb fiacskája, mivel pölö énmagam is beírtam OROY-nak erre kapnak pontot ketten és így módosítják az erősorrendet

Rásh4, Gabcsi3, Amadé3, Mickey3, Jászámtarzan2, Nőhám2 ( pontozásban u.a.)

az egyes pont megtippelésénél alulértékelési-hányados fordított sorrendben

Godzilla7, Nihőm5, Myke5, Rős4, Amidó3, G.3 (pontozásban u.a.)

összeadjuk a két sort
Süttyő9, Rüsz8, Májk8, Nekhem7, Mócárt6, Gább6

énugye nem nyerhetek, tehát holtverseny lenne R és M közt, demivel R a kiíró, így egy hangyafasznyival billeg a felsőfokon, úgyhogy a győztes MIKEYsutianap
😂 😂 😂 (egyébként tökéletes gondolat menet)


több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
1.Márió5, Rásh4, Gabcsi3, Amadé3, Mickey2, 85-2, Jászámtarzan2, Nőhám1,
2.Márjó5, Rásh4, Gabcsi3, Amadé3, Mickey3, Nyolcö2, Jászámtarzan2, Nőhám2(pontozásban u.a.)
3.Godzilla7, Nihőm5, Myke5, Márihő4, Rős4, Amidó3, G.3, 852(pontozásban u.a.)
4.Marijj9, Süttyő9, Rüsz8, Májk8, , Nekhem7, Mócárt6, Gább6, Nyócő4
így jár aki nem húzza a kurzort, javítottam
akkor mivel én nem bírom a közösködés MARIOANA a nyertes, dobogós pedig Mikey és Rush
a szövetség elnézést kér az esetleges kellemetlenségekér, de a kalkulátorunk egy balfasz immár többedszerre is


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Még nem szavazott mindenki. Valaki szóljon át a vasas topikba sütiért, hogy döntse el a kérdést 😊nasheem
mitkő döntenem?
hát a negativos számolással??? nemjó, inkább
- a hármas, az öttő nyolcig sorokat és kiszabhatjuk, mert azt mindenki bukta. Az egyes és tizest hagyjuk a végire, ezáltal csak a találatokat pontozva

Rásh4, Gabcsi3, Amadé3, Mickey2, Jászámtarzan2, Nőhám1,

a tizespötty helyes megfejtése Daltonék legkisebb fiacskája, mivel pölö énmagam is beírtam OROY-nak erre kapnak pontot ketten és így módosítják az erősorrendet

Rásh4, Gabcsi3, Amadé3, Mickey3, Jászámtarzan2, Nőhám2 ( pontozásban u.a.)

az egyes pont megtippelésénél alulértékelési-hányados fordított sorrendben

Godzilla7, Nihőm5, Myke5, Rős4, Amidó3, G.3 (pontozásban u.a.)

összeadjuk a két sort
Süttyő9, Rüsz8, Májk8, Nekhem7, Mócárt6, Gább6

énugye nem nyerhetek, tehát holtverseny lenne R és M közt, demivel R a kiíró, így egy hangyafasznyival billeg a felsőfokon, úgyhogy a győztes MIKEYsutianap
tökéletes, nekem megfelel!!!nhm
lehet én vagyok még fáradt, de én hol vagyok?..ebből már nem tudok kimenni, elvileg 4pontom volt a tippeldében 3jó válasszal, de még a felsorolásban sem látom magam 😀...a 3ast miért húzzuk ki, én eltalátam hogy Benson nem fut többet mint tavaly, ahogy az INT-eknél is írtam Nelsont, igaz Hall-t is...BUNDA! 😂
szerk: vagy ez nem ez?

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
3as holtverseny 😀 (na és ilyenkor mi van? 😀)Rush
Még nem szavazott mindenki. Valaki szóljon át a vasas topikba sütiért, hogy döntse el a kérdést 😊nasheem
mitkő döntenem?
hát a negativos számolással??? nemjó, inkább
- a hármas, az öttő nyolcig sorokat és kiszabhatjuk, mert azt mindenki bukta. Az egyes és tizest hagyjuk a végire, ezáltal csak a találatokat pontozva

Rásh4, Gabcsi3, Amadé3, Mickey2, Jászámtarzan2, Nőhám1,

a tizespötty helyes megfejtése Daltonék legkisebb fiacskája, mivel pölö énmagam is beírtam OROY-nak erre kapnak pontot ketten és így módosítják az erősorrendet

Rásh4, Gabcsi3, Amadé3, Mickey3, Jászámtarzan2, Nőhám2 ( pontozásban u.a.)

az egyes pont megtippelésénél alulértékelési-hányados fordított sorrendben

Godzilla7, Nihőm5, Myke5, Rős4, Amidó3, G.3 (pontozásban u.a.)

összeadjuk a két sort
Süttyő9, Rüsz8, Májk8, Nekhem7, Mócárt6, Gább6

énugye nem nyerhetek, tehát holtverseny lenne R és M közt, demivel R a kiíró, így egy hangyafasznyival billeg a felsőfokon, úgyhogy a győztes MIKEYsutianap
tökéletes, nekem megfelel!!!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ahhoz képest, hogy az volt a kérdés, ki idén a meglepetésember, szép levezetés 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
3as holtverseny 😀 (na és ilyenkor mi van? 😀)Rush
Még nem szavazott mindenki. Valaki szóljon át a vasas topikba sütiért, hogy döntse el a kérdést 😊nasheem
mitkő döntenem?
hát a negativos számolással??? nemjó, inkább
- a hármas, az öttő nyolcig sorokat és kiszabhatjuk, mert azt mindenki bukta. Az egyes és tizest hagyjuk a végire, ezáltal csak a találatokat pontozva

Rásh4, Gabcsi3, Amadé3, Mickey2, Jászámtarzan2, Nőhám1,

a tizespötty helyes megfejtése Daltonék legkisebb fiacskája, mivel pölö énmagam is beírtam OROY-nak erre kapnak pontot ketten és így módosítják az erősorrendet

Rásh4, Gabcsi3, Amadé3, Mickey3, Jászámtarzan2, Nőhám2 ( pontozásban u.a.)

az egyes pont megtippelésénél alulértékelési-hányados fordított sorrendben

Godzilla7, Nihőm5, Myke5, Rős4, Amidó3, G.3 (pontozásban u.a.)

összeadjuk a két sort
Süttyő9, Rüsz8, Májk8, Nekhem7, Mócárt6, Gább6

énugye nem nyerhetek, tehát holtverseny lenne R és M közt, demivel R a kiíró, így egy hangyafasznyival billeg a felsőfokon, úgyhogy a győztes MIKEY


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Mvp: Dalton
Opoy: Green
Dpoy: Geno
Oroy: Green
Droy: Dalton (2 szerzett tacklejevel a legjobb rookie vedo volt AJ-vel egyutt 😊)
MiP: Smith

meglepetesember: Gruden 😊


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
int résznél ott van a csillag, hogy kivétel QB.. bár emlékeim szerint elején még nem volt ott.
egyébként (a jelen állás szerint) teljesen függetlenül mindentől, osztottam ki a pontokat, nyugottan döntsétek el a dolgokat, hisz mi alkottuk/alkotjuk a szabályokat, és azért így fer 😊

ezt jólmegaszontam' 😀Rush
oké! 😊
akkor ha SB lesz, senki nem kerül Pro Bowl-ra! hahahhahanhm
Újabb kiskapu 😊nasheem
csak vicceltem ám, nyugi! 😊

nem akarom elbagatelizálni a tippeldét, de mégis! 😊

érzem az erőt, h megverjük a Texans-t! yeeeeeeee
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
int résznél ott van a csillag, hogy kivétel QB.. bár emlékeim szerint elején még nem volt ott.
egyébként (a jelen állás szerint) teljesen függetlenül mindentől, osztottam ki a pontokat, nyugottan döntsétek el a dolgokat, hisz mi alkottuk/alkotjuk a szabályokat, és azért így fer 😊

ezt jólmegaszontam' 😀Rush
oké! 😊
akkor ha SB lesz, senki nem kerül Pro Bowl-ra! hahahhahanhm
Újabb kiskapu 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Láttátok McAlister játékidő összesítését? Nagyon durva, hogy a meccsidő kb felében voltunk hátrányban és csak a maradék részben álltunk x-re vagy nyerésre. 8 meccsünkön vezettünk kevesebb, mint 4 percet. Nem épp egy klasszikus rebuild csapat ismérve. Épp ellenkezőleg. A máker nyerőgépek szoktak ilyen mutatókkal bírni.

Csak 3 meccsen nem kerültünk soha hátrányba és 4en nem álltunk soha jobban.

Ráadásul a több mint 3 negyeden keresztül uralt Texans meccset el is buktuk. Már csak ezért is muszáj visszavágni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
int résznél ott van a csillag, hogy kivétel QB.. bár emlékeim szerint elején még nem volt ott.
egyébként (a jelen állás szerint) teljesen függetlenül mindentől, osztottam ki a pontokat, nyugottan döntsétek el a dolgokat, hisz mi alkottuk/alkotjuk a szabályokat, és azért így fer 😊

ezt jólmegaszontam' 😀Rush
oké! 😊
akkor ha SB lesz, senki nem kerül Pro Bowl-ra! hahahhaha
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
int résznél ott van a csillag, hogy kivétel QB.. bár emlékeim szerint elején még nem volt ott.
egyébként (a jelen állás szerint) teljesen függetlenül mindentől, osztottam ki a pontokat, nyugottan döntsétek el a dolgokat, hisz mi alkottuk/alkotjuk a szabályokat, és azért így fer 😊

ezt jólmegaszontam' 😀


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
neki meg eleve -10-rol kene indulnia csak azert, ami.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
a senki ugyan úgy hibás tipp, mivel van résztvevő játékosunk, így értelemszerűen helytelen.
máshogy: senki=0, (per pill) résztvevők száma 1.
és a 0 nem egyenlő 1el -> azaz a tipp helytelen 😀Rush
És ha kompromisszumos megoldásként nulla pont lenne a senki? Aki azt tippelte alapból max 1pontra lőtt, azaz ne büntessük nagyon. Bár a pesszimizmusért megérdemelné(nk), de akkor a szezonmérleg miatt mindenki -5ről indulna (kivéve persze a kibicet 😊)

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
a senki ugyan úgy hibás tipp, mivel van résztvevő játékosunk, így értelemszerűen helytelen.
máshogy: senki=0, (per pill) résztvevők száma 1.
és a 0 nem egyenlő 1el -> azaz a tipp helytelen 😀


több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Akkor én is:
Mvp: Geno
Opoy: Green
Dpoy: Geno
Oroy: green
Droy: Mays 😊
Mip: Rucker

Citrom: Boling (persze McGlynn szarabb volt, de tőle nem is vártam mást. Bolingban rohadtul hittem, hogy egyből alakít)

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
gyenge poén volt, nem kiskapu 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Illetve ha szabad még annyit beleugatni, akkor gabtsinak nálam járna a pont az INT király kategóriáért, mert pontatlan volt a kérdésfeltevés és meglátta a kiskaput 😊 Hm?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Meglett közben köszi

Mvp: DL
Opoy: whit
Dpoy: geno
Oroy: green
Droy: sands (más van amúgy ? 😊)
Mip: andre

ami nem hajlik, az törik!