Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 617
oo... ja.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
kis jatek. sajat ev vegi dijaim. 😊

mvp: green
off. player of the year: green
def. player of the year: howard
off. rookie of the year: dalton (h neki is jusson valami)
def. rookie of the year: -
most improved player: smith

mi van meg, mas dij nem jut eszembe.

ja, a citromdij pedig livingse.Mikey
Akkor a meglepetés nálad is a Dagi?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 617
kis jatek. sajat ev vegi dijaim. 😊

mvp: green
off. player of the year: green
def. player of the year: howard
off. rookie of the year: dalton (h neki is jusson valami)
def. rookie of the year: -
most improved player: smith

mi van meg, mas dij nem jut eszembe.

ja, a citromdij pedig livingse.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 558 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most akkor megint mondjam azt, hogy nekem nálatok nem ő meglepetés mert ez a teljesítmény számomra nem volt kérdés 😀 😀 😀 😀 Amúgy inkább az egész csapat hozzáállása ahogy fel tudtatok állni a tavalyi év után Brat és néhány hangadó távozása jót tett.A lehető legjobb időpontban van meccsnézés szempontjából, úgyhogy nagyon és irigykedve drukkol nektek egy Eagles drukker.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
amúgy a PO-val kapcsolatban:
nem tudok elfogultság nélkül rágondolni: Nyerni Akarok!!!

ugyanúgy vagyok, mint a múltkor: kib.ttul várom a meccset! azt tudjuk, akkor mi lett, most nem az lesz!!! 😉
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
alap. hogy Dalton!!! egyikőtök sem gondolta (én sem...)

RED: 3398 Yds, 20TDs !!!!! miről beszélünk? 😊
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nálam a csöcsiella. meg lehet nézni hol tartott a támadófal tavaly és hol idén, és lényegében egyedül ő az 'új' ember. még most is stellár teljesítmény volt, hogy bobbie kiesett, és egy félnótás van a helyén.
szóval nálam André Smith a meglepetésember, és még mindig nagyon fiatal, ha összeáll a mozgása teljesen, megvagyunk évekre.
az OL és a DL nálam a szezonMVP, bár totál képzavar.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
[

szerk: frissítettem a tippelde táblázatot, meglepetés embernek kit választunk? én dalton-ra szavaznék. 😊Rush
Az én voksom Ruckeré.nasheem
nálam is az öreg Frosteeee

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
[

szerk: frissítettem a tippelde táblázatot, meglepetés embernek kit választunk? én dalton-ra szavaznék. 😊Rush
Az én voksom Ruckeré.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
nem szabad leírni a texans-t, pláne most hogy tapasztalt qb játszik, de a bejutó csapatok közül (kivétel a broncos) lehető legjobb ellenfél, egyáltalán nem lehetetlen feladat. (már ha a zebrák nem basszák el)Rush
Yates fog dobálni ellenünk állítólag. Kifejezetten örülök neki. Iszonyú nyomás lesz rajta és nem csak a DLünk részéről 😊nasheem
érdekes döntés lenne. nem láttam delhomme-t, de statisztikája alapján nem volt rossz, és persze a tapasztalat.. nem hinném egyébként, hogy adunk yates-nek még egy olyan meccset, mint a múltkori, ebből szerintem csak jól jöhetünk ki.... de hát ők tudják. 😊

szerk: frissítettem a tippelde táblázatot, meglepetés embernek kit választunk? én dalton-ra szavaznék. 😊


több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
nem szabad leírni a texans-t, pláne most hogy tapasztalt qb játszik, de a bejutó csapatok közül (kivétel a broncos) lehető legjobb ellenfél, egyáltalán nem lehetetlen feladat. (már ha a zebrák nem basszák el)Rush
Yates fog dobálni ellenünk állítólag. Kifejezetten örülök neki. Iszonyú nyomás lesz rajta és nem csak a DLünk részéről 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
na csak megvan. lehet fanyalogni, hogy nem érdemeltük meg, ami valahol igaz is, de mégis jobban megérdemeltük, mint az összes többi aki végül nem került be.

azt hiszem Bellichiknek van az a gondolata - itt olvastam többször, hogy igazán akkor leszel jó csapat ha nem vered meg magadat, és akkor lesz lehetőséged nyerni vmit a végén. a csapatok 80%-a lábonlövi magát a szezonban, többször is, így legyen az a cél, hogy mi ne tegyük, és akkor jó esélyünk van bármire. mi mindenkit megvertünk akit - mérleg alapján meg kellett verni. 8 meccset játszottunk negatív mérlegű (vagy nem po-s) csapattal, 8 win, 8 meccs pozitív mérlegű (vagy po-s) csapattal, 1 win, a titans ellen. és ezen múlt a playoff, ezzel nyertük a tie-breakert.
a denver és a houston vereség a saját hülyeségünk volt, azokat még meg lehetett volna viszonylag simán, összeszedettebb játékkal nyerni, és akkor beszélnénk 11 winről, és hogy kikaptunk a frisco, ravens, steelers hármastól, 5x összesen úgy, hogy egy (@steelers) meccsen volt csak, hogy pillanatnyi esélyünk se volt. elverték mint jég a határt. a többin legalább a 4. negyedig, vagy a legvégéig meccsben voltunk.

jó csapatok ellen persze előjöttek a limitációk, elsősorban Dalton részéről, meg persze, hogy a D-nek, mindig minden körülmények között el kell nézni legalább egy playt. de arra, hogy a kötelezőt hozzuk már lehet építeni, fiatal a csapat, bőven van még hely a fejlődésre, és ha ez így is lesz, elkapjuk a nagyokat, és nem is számolom ki hány Win-t szerezhetünk.

ez a jövő, de még itt a jelen, megyünk Texasba, ami jó, mert Andynak kell a jó időjárás, 3-0 a mérlege a Reliant Stadiumban, és vissza mert vissza kell vágnunk a csúnya szopóért. kár h nem leszek itthon, és nem látom szombat este a meccset 😕gabtsi
+1!!

ha a szezon elején azt mondtuk, hogy legyen akármi, mi szurkolók már elégedettek vagyunk, akkor most mit mondjak?
bejutottunk (és akárki akármit mond, teljesen megérdemelten)!! ...7 év alatt 3. playoff meccse a csapatnak, 3. év hogy bejutunk a rájátszásba, ez azért kis franchise létünkre jó. kár, hogy eddigi 2-t egyből el is buktuk, megérdemelné már ez a csapat a győzelmet.
nem szabad leírni a texans-t, pláne most hogy tapasztalt qb játszik, de a bejutó csapatok közül (kivétel a broncos) lehető legjobb ellenfél, egyáltalán nem lehetetlen feladat. (már ha a zebrák nem basszák el)


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
na csak megvan. lehet fanyalogni, hogy nem érdemeltük meg, ami valahol igaz is, de mégis jobban megérdemeltük, mint az összes többi aki végül nem került be.

azt hiszem Bellichiknek van az a gondolata - itt olvastam többször, hogy igazán akkor leszel jó csapat ha nem vered meg magadat, és akkor lesz lehetőséged nyerni vmit a végén. a csapatok 80%-a lábonlövi magát a szezonban, többször is, így legyen az a cél, hogy mi ne tegyük, és akkor jó esélyünk van bármire. mi mindenkit megvertünk akit - mérleg alapján meg kellett verni. 8 meccset játszottunk negatív mérlegű (vagy nem po-s) csapattal, 8 win, 8 meccs pozitív mérlegű (vagy po-s) csapattal, 1 win, a titans ellen. és ezen múlt a playoff, ezzel nyertük a tie-breakert.
a denver és a houston vereség a saját hülyeségünk volt, azokat még meg lehetett volna viszonylag simán, összeszedettebb játékkal nyerni, és akkor beszélnénk 11 winről, és hogy kikaptunk a frisco, ravens, steelers hármastól, 5x összesen úgy, hogy egy (@steelers) meccsen volt csak, hogy pillanatnyi esélyünk se volt. elverték mint jég a határt. a többin legalább a 4. negyedig, vagy a legvégéig meccsben voltunk.

jó csapatok ellen persze előjöttek a limitációk, elsősorban Dalton részéről, meg persze, hogy a D-nek, mindig minden körülmények között el kell nézni legalább egy playt. de arra, hogy a kötelezőt hozzuk már lehet építeni, fiatal a csapat, bőven van még hely a fejlődésre, és ha ez így is lesz, elkapjuk a nagyokat, és nem is számolom ki hány Win-t szerezhetünk.

ez a jövő, de még itt a jelen, megyünk Texasba, ami jó, mert Andynak kell a jó időjárás, 3-0 a mérlege a Reliant Stadiumban, és vissza mert vissza kell vágnunk a csúnya szopóért. kár h nem leszek itthon, és nem látom szombat este a meccset 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
szép lesz a jövő évi szezon is

AFC North ugye alap, + Denver, Oakland, Dallas, Giants, még 1 ? jeles csapat otthon
idegenben KC, Bolts, Eagles, Skins, JaxAmadeus91
Ja, szemeztem vele már én is. Persze sok minden változhat addig, de az ideinél lényegesen nehezebbnek tűnik.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
szép lesz a jövő évi szezon is

AFC North ugye alap, + Denver, Oakland, Dallas, Giants, még 1 ? jeles csapat otthon
idegenben KC, Bolts, Eagles, Skins, Jax

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
gratulálok, de pofátlan így bejutni... 😀Zsoca
láttál idén Bengals meccset?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
gratulálok, de pofátlan így bejutni... 😀

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005


Andy csak komolyan veszi. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
PO!!!!!!!!!!! 😊
ez még mindig durva!!!!

akkor szombat 10:30! győzelemre fel!

jól is indulhat a hétvége!!! 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 617
fun fact: az ohio state product clementsnek a szombati lesz nfl karrierje elso playoffmeccse.

😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 617
ferfiasan bevallom, en felidoben tipliztem aludni.
annyira ereztem, h nem nyer(het) a csapat, akarmit csinal.

jo csapatnak pedig szerencseje van, igy minden bejott a playoffot illetoen.

innentol minden egyes play ajandek.
nekem foleg, mivel a nevnapomon lesz a wild card meccs.

rebuild year = playoff. 😀)
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
a Houston biztos hozható, legutóbb 1 ponton múlott.Amadeus91
Ja csak most idegenbe leszünk és egy tapasztaltabb irányító ellen. Mondjuk egy ilyen Ravens meccs után "a biztos hozható" kijelentés egy az ellenfélnek tét nélküli alapszakaszmeccsre is erős volna. Ez meg a Texans első PO meccse lesz, táblás ház előtt.

Az esélyünk leginkább az, hogy elizgulják, illetve hogy Zimmer csodát tesz.
Persze a D mellett kell a másik D is: Dalton. Ma nagyon meg volt fogva. Ilyen pontatlannak lehet még nem is láttam.

Esély persze lesz, de ne éljük bele magunkat a sima Wbe. Az biztos nem lesz.nasheem
Azt én sem mondom, hogy sima W, de egy olyan meccs, ahol lehet esély.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
a Houston biztos hozható, legutóbb 1 ponton múlott.Amadeus91
Ja csak most idegenbe leszünk és egy tapasztaltabb irányító ellen. Mondjuk egy ilyen Ravens meccs után "a biztos hozható" kijelentés egy az ellenfélnek tét nélküli alapszakaszmeccsre is erős volna. Ez meg a Texans első PO meccse lesz, táblás ház előtt.

Az esélyünk leginkább az, hogy elizgulják, illetve hogy Zimmer csodát tesz.
Persze a D mellett kell a másik D is: Dalton. Ma nagyon meg volt fogva. Ilyen pontatlannak lehet még nem is láttam.

Esély persze lesz, de ne éljük bele magunkat a sima Wbe. Az biztos nem lesz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Igen, mert ők az első kiemeltek, ti meg ugye a legalacsonyabb.Vrijbloed
hát így őszintén...ezzel a secondary-vel már szerintem mindannyiunk segge recegne Brady ellen... még akkor is ha ma Jennings-re rá se lehetett ismerni.

mindenesetre király ez a rebuilding év. 😀 De azért valahol már várom a Draft napját is a két első körös pick-kel.Amadeus91
Most tojd le a draftot, nagyon akart a csapat, és meg is érdemlitek a PO-t, a Hosutonnak kegyetlen jó D-je van, de ti ezt szokjátok itt évről-évre, úgyhogy szerintem hozható a Texans elleni meccs.Vrijbloed
a Houston biztos hozható, legutóbb 1 ponton múlott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ha meglenne a Houston akkor Pats?Amadeus91
Igen, mert ők az első kiemeltek, ti meg ugye a legalacsonyabb.Vrijbloed
hát így őszintén...ezzel a secondary-vel már szerintem mindannyiunk segge recegne Brady ellen... még akkor is ha ma Jennings-re rá se lehetett ismerni.

mindenesetre király ez a rebuilding év. 😀 De azért valahol már várom a Draft napját is a két első körös pick-kel.Amadeus91
Most tojd le a draftot, nagyon akart a csapat, és meg is érdemlitek a PO-t, a Hosutonnak kegyetlen jó D-je van, de ti ezt szokjátok itt évről-évre, úgyhogy szerintem hozható a Texans elleni meccs.