Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
meg egy: tegnap volt 21 eve a bengals utolso playoff gyozelme. @oilers, 41-14.

21 ev... nem voltam meg 2 eves sem akkor...Mikey
Jó neked 😊

Atkins? Soha nem aggódtam miatta. Már a draft napján tudtam, hogy jó kis szituációs playa lesz belőle, jobb napjain akár meccsenként 10-12snappel is 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
meg egy: tegnap volt 21 eve a bengals utolso playoff gyozelme. @oilers, 41-14.

21 ev... nem voltam meg 2 eves sem akkor...
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
btw, mays es moch nem jatszanak ma. mindenki mas harcra kesz.

22:30-kor kezdunk igaz? addigra biztosan hazaerek.

let's go bengals!!!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Atkinst beválasztották a 2011 AP All-Pro Team 2. csapatába DT-ként 😊 ...ennyit minimum megérdemeltMarioAna
na ez nagyon jol hangzik.

es most rettenetesen mosolygok, ha visszagondolok arra, h mennyire aggodtunk amiatt, h a meretei miatt nem fog bevalni... 😀
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Atkinst beválasztották a 2011 AP All-Pro Team 2. csapatába DT-ként 😊 ...ennyit minimum megérdemelt

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Nyerünk 20-17re.
A többin meg pont nem a fentiek, de ettől még nekem is ez a wishlist 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
Tessék nyerni, aztán jó fáradtan jönni hozzánk 😊Wyatt
fosol, mi?
akkor tippeljünk csak a többi meccsre! 😀nhm
lions, giants, tebow. szerinted? (csak h rakerdezzek. 😛)Mikey
😀

hihhhetetlen, de ez az én kívánságlistám is!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
Én titeket is bírlak (Csöcsös és Nelson 😛), de bántás nélkül, sokkal jobban örülnék nektek, mint a Steelersnek 😊Wyatt
azt tudjuk!!! 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én titeket is bírlak (Csöcsös és Nelson 😛), de bántás nélkül, sokkal jobban örülnék nektek, mint a Steelersnek 😊

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Tessék nyerni, aztán jó fáradtan jönni hozzánk 😊Wyatt
fosol, mi?
akkor tippeljünk csak a többi meccsre! 😀nhm
lions, giants, tebow. szerinted? (csak h rakerdezzek. 😛)
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
en sem azert vettem tutira a vereseget anno, mert az a jets olyan hudejo volt, hanem mert a bengals konkretan elfogyott addigra. ugy fejben, mint letszamra... na de mindegy, az mar a mult, ne feszegessuk. 😊

shipley, na igen. hatalmas szivfajdalmam a kolyok serulese. foleg, h szegenykem mar korabban is annyit volt serult... de fejben eros gyerek, tuti ertekes tagja lesz a csapatnak jovore, egy ujabb playoff szereples alkalmaval. 😊

tippelni en nem tippelek, kedvenc csapat meccsere nem szeretek, de kivancsian varom, ti h erzitek. meglepne, ha barki vereseget mondana. 😉Mikey
akkor tippeljünk csak a többi meccsre! 😀
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
en sem azert vettem tutira a vereseget anno, mert az a jets olyan hudejo volt, hanem mert a bengals konkretan elfogyott addigra. ugy fejben, mint letszamra... na de mindegy, az mar a mult, ne feszegessuk. 😊

shipley, na igen. hatalmas szivfajdalmam a kolyok serulese. foleg, h szegenykem mar korabban is annyit volt serult... de fejben eros gyerek, tuti ertekes tagja lesz a csapatnak jovore, egy ujabb playoff szereples alkalmaval. 😊

tippelni en nem tippelek, kedvenc csapat meccsere nem szeretek, de kivancsian varom, ti h erzitek. meglepne, ha barki vereseget mondana. 😉
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tessék nyerni, aztán jó fáradtan jönni hozzánk 😊

több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
@nhm

valoban igy ereztel anno a jets meccs elott? hat en olyan biztosra semmit nem vettem meg, mint azt a vereseget.

de a holnapi meccsel nem igy vagyok. barmi lehet. es igazsag szerint en valoban ugy fogom fel a meccset, mint egy ajandekot. (amugy is nevnapom lesz.) minden egyes play ajandek. kivancsian varom, dalton es green h eli meg elete elso playoff meccset, h green mire megy joseph-fel, smith most is pusztit-e, a d-line atkinsszel az elen felbetori-e yatest... maualuga hoz-e 3 forced fumble-t... nugent lenyugodik-e... nem tudom, en abszolut nyugodtsaggal varom a meccset, sokkal inkabb gyermeki kivancsisaggal, mint izgalommal.

de h ti ugy izgultok, mint kisgyerek szenteste ajandekbontas elott, azt tudom jol, nem veletlen nem is kerdezem. 😊Mikey
nem tudom, én nem éreztem olyan baszó erősnek azt a Jets-et, Palmer-t, és Ocho-t meg imádtam! hehe

amúgy, sztem is az a legfontosabb, hogy milyen lesz a srácok első PO meccse! Mau-tól többet várok, a többiek hozzák a "szokásost" (milyen jó is ezt kimondani) akkor meglehet! és igen izgulok, végigbrusztoltuk az egész alapszakaszt, szeretnék Velük együtt örülni az első PO győzelmüknek is! 😊
akit nagyon sajnálok az Shipley, én imádtam tavaly, ha vissza tud térni, Ő is qrva jó játékos lehet...

Urak tippelünk? 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
@nhm

valoban igy ereztel anno a jets meccs elott? hat en olyan biztosra semmit nem vettem meg, mint azt a vereseget.

de a holnapi meccsel nem igy vagyok. barmi lehet. es igazsag szerint en valoban ugy fogom fel a meccset, mint egy ajandekot. (amugy is nevnapom lesz.) minden egyes play ajandek. kivancsian varom, dalton es green h eli meg elete elso playoff meccset, h green mire megy joseph-fel, smith most is pusztit-e, a d-line atkinsszel az elen felbetori-e yatest... maualuga hoz-e 3 forced fumble-t... nugent lenyugodik-e... nem tudom, en abszolut nyugodtsaggal varom a meccset, sokkal inkabb gyermeki kivancsisaggal, mint izgalommal.

de h ti ugy izgultok, mint kisgyerek szenteste ajandekbontas elott, azt tudom jol, nem veletlen nem is kerdezem. 😊

szerk.: playoffmeccs elott pedig elemezgetni, h ki miben nyerhet, szvsz total folosleges.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Én pl. Daltonra adtam a voksot. Nekem Ő az év újonca, lehetett volna még Von Miller is a Denverből, de Ő sérült is volt, meg mégiscsak AFC North. Nyúton a faszban sincs. Andi kevesebb yarddal, de majdnem annyi TD-vel, vagyis hatékonyabban a PO-ba vezette a csapatot a liga legkeményebb csoportjában.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
bizakodom, h hazaesem a munkabol, mire kezdodik a meccs. 😊Mikey
muszáj hazaérni, akkor drukkolok annak is!!! 😊

kicsit úgy érzem magam, ha már így rákérdeztél! 😊, mint anno a Jets előtt, bmeg : Lehetőség, Őket meg tudjuk csípni...!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
bizakodom, h hazaesem a munkabol, mire kezdodik a meccs. 😊
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
hm. pedig meg olvastam is delutan.Mikey
Te hogy "érzed" a holnapot? 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
hm. pedig meg olvastam is delutan.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
dalton jelolve lett a rookie of the year dijra.
cam newton, von miller, patrick peterson es aldon smith mellett.

igazabol tokmindegy, ugyis nyuton kapja a dijat.

persze mi meg leszarjuk, mert nekunk egyertelmuen andy a roy, es amugy sem erdekel minket masok velemenye. 😊Mikey
nna egyszer megelőztelek... 😀 #6319
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
dalton jelolve lett a rookie of the year dijra.
cam newton, von miller, patrick peterson es aldon smith mellett.

igazabol tokmindegy, ugyis nyuton kapja a dijat.

persze mi meg leszarjuk, mert nekunk egyertelmuen andy a roy, es amugy sem erdekel minket masok velemenye. 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Bengals sign free agent K Thomas Weber to a Reserve/Future contract. He will go on the roster when the offseason begins.

2011 nyaran ugyebar mar a csapat alkalmazottja volt.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
zimmer utan pedig allitolag a tampa erdeklodik.

felelmetes lenne 1 offseasonben elvesziteni az oc-t es a dc-t is.

nagyon magam alatt lennek barmelyikuk tavozasa eseten.Mikey
csak meg tudjuk legalább Zimmer-t tartani... :/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Dalton közben nominees, tessék szavazni!!!!
http://www.nfl.com/voting/rookies/2011/YEAR/0?module=HP11_content_streamnhm
Julio Jones jelölt Green meg nem? Minimum fura.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."