Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Shipley az a tipikus teperős, csupa szív játékos. El ne basszuk már....
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
Shipley emlékeim szerint nagyon keveset hibázott, sőt...
viszont miután megjött az új OC (am, hála ég), sokkal kevesebb lehetőséget kapott, majd meg is sérült...
kár érte!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Nem tudom, én mindig úgy voltam vele, hogy jó-jó, de valahogy mégsem klappol az egész.
Persze ez sok összetevős dolog, és nem is mondom azt, hogy rossz volt.
Csak azt, hogy én összességében [sokkal] többet várnék tőle.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Kurva nagy kár lenne, viszont akkor sem igazán váltotta be a reményeimet, mikor játszott.
Hawkins viszont gecijó...

Sims elcserélésében még mindig nem hiszek. Sem Still, sem Thompson nem run stopper, KELL egy backup, aki viszont igen. Mikey
Shipley nem volt jó? Szerintem rohadt jó volt. Lézerpontossággal fut utat és alig droppol. Az ACL sérülés viszont nem móka, így most Hawkins jobb. Kérdés mennyire épül fel Shipley a szezonkezdésre, de elég kicsi az esélye, hogy Babyhawk elé keveredjen a depthen.
Thompson nem volt rossz futás ellen, de tényleg nem tart ott ahol tavaly járt Sims. Ezzel együtt sem látom Sims helyét biztosnak.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Kurva nagy kár lenne, viszont akkor sem igazán váltotta be a reményeimet, mikor játszott.
Hawkins ellenben gecijó...

Sims elcserélésében még mindig nem hiszek. Sem Still, sem Thompson nem run stopper, KELL egy backup, aki viszont igen.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
Shipley-ért qrva nagy kár lenne... 😕
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Szerintetek arra van valami esély, hogy Shipleyért vagy Simsért kapjunk valami ellenértéket?

Nagy mázli kellene hozzá, de talán Simsért összejöhet egy késői körös pick. A kettő csomagba nekem simán megérne egy 6. kört 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
este élőben adja a meccsest az ESPNA.

dvr-t bekészíteni!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Elképzelhetőnek tartjátok, hogy az első cutok után hozunk valakit Wharton helyére?
Vagy próbálkozunk a jelenlegi állománnyal?megyerikrisz
Csapatközeli információk szerint jelenleg nem nézelődnek Marvinék veterán backup OG után, de a végső keretszűkítésekkor szinte bizonyosan fog érkezni valaki.
De kell is, mert elég merész lenne a Zeitler, Boling, Hudson, Robinson kvartettel nekivágni a szezonnak. Még akkor is ha szupertehetséges mind.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
most néztem meg a videót ahogy cuttolják. Elég rendesen szét van esve...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
(én még mindig azt gondolom, hogy egy mediahack az egész)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Szegény Chadet megint letartóztatták... 😀megyerikrisz
Most eloszor!85
2000-ben már volt hasonló okok miatt bent, igaz, akkor még nem nálunk volt 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
most jól jönne Bell...gabtsi
van mód a rehabilitációra? Amadeus91
nem tudtam h rehabilitálni kell. a seau öngyilok után visszavonult. nem hinném h meggondolta magát mert a második playben lesérült vki.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
És melyik lenne az üdvözítőbb megoldás? Hozni rutinos, kifutó játékosokat az ideiglenes gondok megoldására vagy hagyni a fiatalokat tapasztalatot szerezni? Mert az első esetben nem sok rutint szereznek, viszont ha nem férnek fel a rosterre ( mert a "jövő emberei"), akkor sanszos, hogy más elviszi őket. A második esetben pedig az a kérdés, hogy elég-e maga a rutinszerzés anélkül, hogy valakitől el tudnák lesni a csibészségeket, tudnának tőlük tanulni.megyerikrisz
Örök dilemma, de nincs rá sablon válasz. A stáb majd megoldja, mi meg háboroghatunk vagy örülhetünk 😊

Alapból persze a fiatalok mellett vagyok, de jelenleg nincs 30 éves játékos még a OL backupok között sem. Ez talán túl sok a jóból.nasheem
Talán egy Gradkowski-féle megoldás lenne a legjobb.Hozni valakit , hogy mentorálja a játszó fiatalokat... 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
most jól jönne Bell...gabtsi
van mód a rehabilitációra?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
most jól jönne Bell...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
És melyik lenne az üdvözítőbb megoldás? Hozni rutinos, kifutó játékosokat az ideiglenes gondok megoldására vagy hagyni a fiatalokat tapasztalatot szerezni? Mert az első esetben nem sok rutint szereznek, viszont ha nem férnek fel a rosterre ( mert a "jövő emberei"), akkor sanszos, hogy más elviszi őket. A második esetben pedig az a kérdés, hogy elég-e maga a rutinszerzés anélkül, hogy valakitől el tudnák lesni a csibészségeket, tudnának tőlük tanulni.megyerikrisz
Örök dilemma, de nincs rá sablon válasz. A stáb majd megoldja, mi meg háboroghatunk vagy örülhetünk 😊

Alapból persze a fiatalok mellett vagyok, de jelenleg nincs 30 éves játékos még a OL backupok között sem. Ez talán túl sok a jóból.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
És melyik lenne az üdvözítőbb megoldás? Hozni rutinos, kifutó játékosokat az ideiglenes gondok megoldására vagy hagyni a fiatalokat tapasztalatot szerezni? Mert az első esetben nem sok rutint szereznek, viszont ha nem férnek fel a rosterre ( mert a "jövő emberei"), akkor sanszos, hogy más elviszi őket. A második esetben pedig az a kérdés, hogy elég-e maga a rutinszerzés anélkül, hogy valakitől el tudnák lesni a csibészségeket, tudnának tőlük tanulni.megyerikrisz
ilyen McGlynn szintű rutinosok helyett már jobb ha én állok be OG-ba....
több mint 13 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
És melyik lenne az üdvözítőbb megoldás? Hozni rutinos, kifutó játékosokat az ideiglenes gondok megoldására vagy hagyni a fiatalokat tapasztalatot szerezni? Mert az első esetben nem sok rutint szereznek, viszont ha nem férnek fel a rosterre ( mert a "jövő emberei"), akkor sanszos, hogy más elviszi őket. A második esetben pedig az a kérdés, hogy elég-e maga a rutinszerzés anélkül, hogy valakitől el tudnák lesni a csibészségeket, tudnának tőlük tanulni.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Elképzelhetőnek tartjátok, hogy az első cutok után hozunk valakit Wharton helyére?
Vagy próbálkozunk a jelenlegi állománnyal?megyerikrisz
Tuti nézzük majd a waivert. G/C embert keresünk majd. A 2 T jó Boling backupnak, de tarcsicenterben egyelőre Robinson néz ki befutónak. Én nagyon szurkolok neki, de centerként nem igazán láttam játszani, a pár pénteki snap kivételével.

Ha lesz bevethető G/C ember, akkor arra rámegyünk. Kell a rutin a csikók közé.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Elképzelhetőnek tartjátok, hogy az első cutok után hozunk valakit Wharton helyére?
Vagy próbálkozunk a jelenlegi állománnyal?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
egy nfl.com-os pr a nap zárásaként... érdekesség h előzzük a vasast.
itt megtekinthető.Rush
A Ravens és a Bears kicsit túlértékelt, a Vasas és a Lions meg alul, de egyébként közel áll az én jelenlegi elképzelésemhez.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
egy nfl.com-os pr a nap zárásaként... érdekesség h előzzük a vasast.
itt megtekinthető.



Tippelde 25
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Wharton a sérüléséről:
"It's devastating. People have welcomed me since this spring with open arms being a part of this family, this organization. Going down before you even get started, that's disappointing to anyone. I wanted to come in here and fit in to it and be ready to go to work."
Én szerintem depis lennék 2 hónapig, ha hasonlóan járnék.

---

Maualuga, saját elmondása szerint a Packers ellen már játszani fog. Ámen.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
"If DeCastro didn’t wow me, then the performance of Kevin Zeitler was never going to. After he played the entire first half like DeCastro I walked away thinking that the game was moving too quick for him with him often looking unsure of where he was meant to be. On one play he was playing run while everyone else was playing pass and there were a number of times he got to the second level (at the expense of blocking a guy in front of him) and was forced to do a 180 as everything had passed him by. Even when he got someone to block at the second level he rarely impressed, with David Harris shedding him (not something that happens often) and his best play more the result of Josh Mauga taking a horrible angle than anything else. Bengals fans will be hoping for improvement when the regular season rolls around."
forrás

Burrow > Luck valaha is