NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
bocs, nekem ez is a visszamondást jelenti.

viszont tény, hogy Whitnek sem volt olyan jó éve mint tavaly pl, de azért ezt a Jake Long - Ferguson - Ryan Clady trinyó triót nehezen veszi be a gyomrom, ráadásul egyik se az AFC Northban tolja, finoman szólva. mondjuk az erős oldalt talán meg tudják oldani nagyobb gond nélkül...

mondjuk a Super Bowl miatt úgyse fog tudni senki menni tőlünk, úgyh mindegy is.gabtsi
ennyi. 😀 😀 😀 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
korabbi onmagahoz kepest botranyos... 😊
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért a botrányos az erős, de tényleg tavaly All Pro tolta.
idén voltak megingásai, de így is BŐVEN jobb mint a másik 3 úr, mind futás ellen főleg, de sztem passz blokkban is legalább ugyanaz a szint. sacket csak beugrással tudtak csinálni, illetve harrisonnak volt egy sackje rajta idén, ami tényleg szokatlanul gyenge 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
hahaha.

mondjuk az utobbi hetekben whitworth szvsz kifejezetten botranyos is tudott lenni.
tavaly erdemelte volna meg a pro bowlt, viszont akkor nagggyon.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
bocs, nekem ez is a visszamondást jelenti.

viszont tény, hogy Whitnek sem volt olyan jó éve mint tavaly pl, de azért ezt a Jake Long - Ferguson - Ryan Clady trinyó triót nehezen veszi be a gyomrom, ráadásul egyik se az AFC Northban tolja, finoman szólva. mondjuk az erős oldalt talán meg tudják oldani nagyobb gond nélkül...

mondjuk a Super Bowl miatt úgyse fog tudni senki menni tőlünk, úgyh mindegy is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Dalton szinte biztos hogy megy sztem, Tom Brady nem annyira érzi a Pro Bowlt, hogy el is menjen egy PO vereség után. Atkinsnek is simán ott lehet, ha a Ngata vagy Wilfork visszamondja, amire van esély.gabtsi
Nem csak a visszamondások miatt van esélyük, hanem mert az AFC három legnagyobb SB-esélyese mindkét poszton két-két játékost (Brady, Big Ben, ill. Ngata, Wilfork) delegál a posztjukra.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
lemondasokkal magyaran lehet 5 pro bowlere a csapatnak? wow!

de az azert vicc h atkins nincs ott automatice...Mikey
Dalton szinte biztos hogy megy sztem, Tom Brady nem annyira érzi a Pro Bowlt, hogy el is menjen egy PO vereség után. Atkinsnek is simán ott lehet, ha a Ngata vagy Wilfork visszamondja, amire van esély.

Gresham 3. alternatíva a TE-knél, Peko 5. a DT-knél. jó kis csapatunk van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
A Bóóltimór naggyon nehéz lesz, mivel, és ezt elfelejtitek, Nekik is kell a win a pihenéshez! Ütközet!!! (persze, amennyiben a Steelers győz! 😉
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
He is the fourth rookie to be named to the Pro Bowl in franchise history, with names like Cris Collinsworth, Isaac Curtis and Lemar Parrish rounding out the very short list. Green is also the first rookie wide receiver to named to the Pro Bowl since Anquan Boldin in 2003.

😊
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
Reméljük minél többen ott lesznek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
lemondasokkal magyaran lehet 5 pro bowlere a csapatnak? wow!

de az azert vicc h atkins nincs ott automatice...
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Green-t beválasztották a pro bowl-ra. sajnos Daltont nem, de már ez is valami. újra van értelme megnézni élőben 😊Rush
Dalton negyedik QB, úgyhogy jó eséllyel ő is mehet Hawaiira. Hozzá hasonlóan Atkins és Nugent első-, míg Whitworth második számú alternatíva.vassadi
köszi a kiegészítést. ezeket nem láttam/halottam pedig néztem a network-kön a műsort 😀 (így máris sokkal jobban néz ki ez az egész 😊).


több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Green-t beválasztották a pro bowl-ra. sajnos Daltont nem, de már ez is valami. újra van értelme megnézni élőben 😊Rush
Dalton negyedik QB, úgyhogy jó eséllyel ő is mehet Hawaiira. Hozzá hasonlóan Atkins és Nugent első-, míg Whitworth második számú alternatíva.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Green-t beválasztották a pro bowl-ra. sajnos Daltont nem, de már ez is valami. újra van értelme megnézni élőben 😊


több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
kő kemény meccs lesz a ravens ellen, nagyon kell a passrush, és akkor a sec is rendben lesz. sima meccs biztos nem lesz a javunkra. ehhez azért kell egy gyenge napot kifogó baltomore és egy 100%ban működő offense-defense. ha győzünk (és miért ne) akkor szerintem po-ban bármi lehet. lehet nem mi leszünk a favorit, de onnantól kezdve bármi megtörténhet.

simpson óriási, ez tény, de nagyon inkonzisztens... offseason-ben ezen azért lehet dolgozni. lesz lehetősége daltonnal jobban összerázódni. ha ez megvan, shipley-vel kiegészülve wr corp 100%ban

mays ugyebár futás ellen jeleskedik inkább, mint passz ellen. és nekünk pont az ellentettje kell. nem fogja szerintem nálunk megválltani a világot. de remek kiegészítő ember lehet belőle.

..egyébként ma hajnalban 1 órakor hírdetik ki a pro bowl résztvevőket.. remélem nem lesz csalódás megint, mint az elmúlt években.


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igazán játszhatnánk végre egy komplett meccset, kiváló alkalom erre a hétvége. két éve a bears ellen, jött össze minden, meg tavaly a chargers meccs volt nagy parádé. idén nem emlékszem ilyenre, ahol végig mentünk, bár nagyon jó szakaszok voltak.

jó volt látni, hogy nem szarták össze magukat a téttől. 2009-ben mikor nagyon kellett a Chiefs ellen nyerni, hogy meglegyen a PO nagyon izzadtságszagú volt, és nagy malac is kellett a drive-hoz a végén. korábbi évekről ne is beszéljek (shayne graham remélem régi jó clutch formában lesz, ha odakerül. szóval lényeg, hogy ez a fesztivál pozitívan hasson az urakra, és jöjjön ki a pályán. statement game kell, a D-től, Daltontól elsősorban. (én már tovább is gondoltam, de azzal várjunk még.)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
fun fact: a jelenleg rosteren levo 6 wr-bol 4 rookie.

plusz van a 3. szezonos tate es a hivatalosan 4. szezonjat taposo simpson, bar utobbi siman tekintheto sophomore-nak is.

az evek es a rutin meg smafu.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
a hírek szerint Armon Brinns érkezik a rosterre a psből. caldwell IR szagot érzek. nem lepne meg, de még csak szomorú se lennék ha nem látnánk többet.gabtsi
tenylegesen is ir-en caldwell, es rosteren binns.
ps-be pedig erkezett a szinten uc product vidal hazelton.

nem tudom, ti h vagytok vele, de nekem kifejezetten tetszik ez a fajta lokalpatriotizmus, amit mutatnak lewisek.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560


😀 😀 😀szampi#33
tobbet ilyet ne. megfagyott a gepem, mikor elertem ehhez a hsz-hez.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
http://www.footballsfuture.com/freeagents.html

hiányposztjainkra FA-k
RB: Rice, Forte, Hillis, Ryan Grant, Tolbert, Green-Ellis, LDT, Lynch, Foster, Choice, Le'Ron McClain, Michael Bush, Tim Hightower...
OG: Carl Nicks, Ben Grubbs...
DB: Cortland Finnegan, Carlos Rogers, Brandon Carr, Tracy Porter, Marcus Trufant, Kelvin Hayden, Eric Wright, Dwight Lowery,
S: LaRon Landry (tudom, hogy üveg), Michael Griffin, Tyvon Branch , Brandon Meriweather, Reggie Nelson (meg kéne tartani)...
WR (ha már felmerült): Wes Welker, Vincent Jackson, DeSean Jackson, Dwayne Bowe, Marques Colston, Steve Johnson, Eddie Royal....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
Egyébként komolyra fordítva én is ezen agyaltam, hogy ha Simpson-nak egy kis értelmet vernek a fejébe akkor tökéletesen megvagyunk elkapó téren. TE poszton dettó, Gresham playmaker, Cochart és Lee is bőven elég. Scaife-re kíváncsi vagyok, hogy fog-e nálunk játszani valaha. Ha mégis húzunk WR-t akkor valami magas, szélsőt húzzanak, slotba tökéletes a BabyHawk-Shipley duó.

Én RB-t, 2 CB-t és G-t hoznék mindenképp. S szerintem attól függ, hogy Mays-ben mekkora lehetőséget látnak, csak szituációs játékos, vagy kezdő.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
off: Beolvasták az SMS-m a Falcons-Saints meccsen 😀 😀 😀Amadeus91
általában a droidokét szokták 😛

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
érdekes ez a WR kérdés, mert ha mindenki úgy nyomja ahogy tud, akkor megvagyunk. ez leginkább simpsonra igaz, mert greennel, shipleyvel, így tovább fejlődő whalennel és hawkins-szal meg is vagyunk. csak az a másik igazi külső WR kell. ami tk megvan, de néha mégse. ráadásul Jerome is FA, és van ügy is, ami csak tovább bonyolítja a kérdést. ha őt nem tiltják el / nem lesz ügy, és hétről-hétre tudja hozni azt amire képes, akkor nem látom a helyét az új WR-nek. persze ajándék lónak nem nézném a fogát.

de kell ember a CB mellett, DL, G, S. talán ebben a sorrendben, úgyh hó lenne ha Simpson nyomná tovább faszán.gabtsi
+1

off: Beolvasták az SMS-m a Falcons-Saints meccsen 😀 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
érdekes ez a WR kérdés, mert ha mindenki úgy nyomja ahogy tud, akkor megvagyunk. ez leginkább simpsonra igaz, mert greennel, shipleyvel, így tovább fejlődő whalennel és hawkins-szal meg is vagyunk. csak az a másik igazi külső WR kell. ami tk megvan, de néha mégse. ráadásul Jerome is FA, és van ügy is, ami csak tovább bonyolítja a kérdést. ha őt nem tiltják el / nem lesz ügy, és hétről-hétre tudja hozni azt amire képes, akkor nem látom a helyét az új WR-nek. persze ajándék lónak nem nézném a fogát.

de kell ember a CB mellett, DL, G, S. talán ebben a sorrendben, úgyh hó lenne ha Simpson nyomná tovább faszán.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Jut eszembe. A szürkébb meccsek és kihagyások után a Dagi tegnap megint elemében volt. Az O fal legjobbja volt. Nem emlékeszem, hogy rontott volna, pedig McGlynn szomszédsága nem lehet túl önbizalom növelő.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."