Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
9-6, arccal a PO felé! Kezünkben a sorsunk. Mekkora szezon lett már.
Rome csinos kis ajándékot adott Karácsonyra 😊 (Jut eszembe, boldogságosat mindenkinek így utólag is).

Szerintem sima meccs volt. Nugent és Benson kicsit bénázott, de nagyon nem kellett izgulni. Gruden zseniálisan hívogatott az elején, aztán elment minden ihlete. Reméljük csak tartalékolt erre a hétre. Basszus, megint kínszenvedés lesz kivárni.
Reálisan nézve Genot csak az SB mentheti meg a PBtől. Zseniálisat tolt megint. Mays is egyre többször tűnik fel safetyben, úgyhogy kezd nagyon kerek lenni a világ. Csak maradjon is így!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
lehet sport2-es meccs lesz! 😊nhm
nem jelent jót. mikor tv-ben néztem, eddig mindig kikaptunk. 😀Rush
ismétlem magamat: Ez Amerika... minden sorozat megszakad egyszer.. 😉nhm
helyes hozzá állás 😊 így legyen 😊


több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
áttették a meccsünk időpontját, ottani idő szerint 4:15-re. (22:15)Amadeus91
lehet sport2-es meccs lesz! 😊nhm
nem jelent jót. mikor tv-ben néztem, eddig mindig kikaptunk. 😀Rush
ismétlem magamat: Ez Amerika... minden sorozat megszakad egyszer.. 😉
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
áttették a meccsünk időpontját, ottani idő szerint 4:15-re. (22:15)Amadeus91
lehet sport2-es meccs lesz! 😊nhm
nem jelent jót. mikor tv-ben néztem, eddig mindig kikaptunk. 😀Rush
szinte biztos vagyok benne, hogy nagy meccs lesz. Közben nézem Facen, kb mindenki hirtelen jegyet akar venni a meccsre. 😀

Simán meg kellett volna csinálni, hogy csoportosan veszünk 5-6 jegyet és kimegyünk valahogy 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
kár h a fórummotor nem támogassa az animált avatart:
gabtsi
Kemény... 4 perce nézem a gifet de nem bírom megunni!!megyerikrisz
Az ujhegyánek a végső pöcke a vonalhoz ért! 😛
Micsoda hiba! 😂

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
áttették a meccsünk időpontját, ottani idő szerint 4:15-re. (22:15)Amadeus91
lehet sport2-es meccs lesz! 😊nhm
nem jelent jót. mikor tv-ben néztem, eddig mindig kikaptunk. 😀


több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
áttették a meccsünk időpontját, ottani idő szerint 4:15-re. (22:15)Amadeus91
lehet sport2-es meccs lesz! 😊
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
áttették a meccsünk időpontját, ottani idő szerint 4:15-re. (22:15)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Boldin kiesett 2 hétre?Amadeus91
ez már a második hete, nézegessétek Taréjt és készüljetek a kis Rizsre, mer az a kulcs - Falkó csőlátó 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Boldin kiesett 2 hétre?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
megmondom őszintén az elmúlt hetek után volt némi kétségem afelől, hogy kell-e az én idegállapotnak a PO, mert ez nem az a színvonal ami ott szükséges. de amit ma láttam az nagyon meggyőző volt, nem csak a játék, hanem az energia amit láttam az urakon. ezek nem fosták össze magukat attól, hogy tét van, hogy vége van ha ma nem nyerünk, hanem odabasztak de nagyon. elsősorban a D, azaz a DL. Dunlap ennyire kell, látszott ma, foghatatlan volt megint. meg az egész egység pusztított, mindenhonnan, és így megél a secondary is. hozzáteszem pacman is nagyot dolgozott Fitzen, a nagy játéknál vszleg Crocker nézett be vmit, ezen ment a parola, de azonkívül nagyon moderált volt Fitz önmagához képest.

Az offense ha fel tudna nőni a feladathoz, ha helyzeti előnyből is tudna a staff adjusztálni a félidőben, és be tudnák fejezni a meccseket amikor kell és lehet, akkor van keresnivalónk.
nyerni kell a Ravens ellen, és megyünk Houstonba, egy korántsem megoldhatatlan feladatra. ha meg tudjuk verni a Ravenst, akkor a Texanst is.gabtsi
Pacman-ről (ha már felmerült) mit gondoltok? Felnőtt már fejben ahhoz, hogy tartósan játsszon akár kezdőben? FA lesz idén ha minden igaz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
"I stuck the landing like a gymnast, and a lot of guys said that they gave me a 10 on it," said Simpson.  "I think it was a 9 because I touched the ground a little bit.  I just wanted to make plays for my team and have a great Merry Christmas."

ennyi. 😀
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
bar elhangzott a kozvetites soran is, de rogzitsuk itt is, h green megdontotte cris collinsworth franchise rookie rekordjat elkapott yardot tekinteteben.

btw '91 ota a harmadik .500 feletti szezon lesz az idei. ...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gyerekek! Nyerni kell! És ezt nem azért mondom, mert az nekünk segítség lenne, hanem mert én az idény felénél azt mondtam, 3 AFC North csapat lesz a PO-ban. És úgy gondolom, hogy erre a 3. helyre rá is szolgáltatok, jobban megérdemlitek a mutatott teljesítmény alapján, mint bármelyik vetélytársatok!

Szóval hajrá! És a PO-ban mutassátok meg azt is, hogy meg tudjátok Ti verni ezt a Texans-t! Aztán akkor jöhet az AFC North vs Patriots. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
kár h a fórummotor nem támogassa az animált avatart:
gabtsi
Kemény... 4 perce nézem a gifet de nem bírom megunni!!

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
megmondom őszintén az elmúlt hetek után volt némi kétségem afelől, hogy kell-e az én idegállapotnak a PO, mert ez nem az a színvonal ami ott szükséges. de amit ma láttam az nagyon meggyőző volt, nem csak a játék, hanem az energia amit láttam az urakon. ezek nem fosták össze magukat attól, hogy tét van, hogy vége van ha ma nem nyerünk, hanem odabasztak de nagyon. elsősorban a D, azaz a DL. Dunlap ennyire kell, látszott ma, foghatatlan volt megint. meg az egész egység pusztított, mindenhonnan, és így megél a secondary is. hozzáteszem pacman is nagyot dolgozott Fitzen, a nagy játéknál vszleg Crocker nézett be vmit, ezen ment a parola, de azonkívül nagyon moderált volt Fitz önmagához képest.

Az offense ha fel tudna nőni a feladathoz, ha helyzeti előnyből is tudna a staff adjusztálni a félidőben, és be tudnák fejezni a meccseket amikor kell és lehet, akkor van keresnivalónk.
nyerni kell a Ravens ellen, és megyünk Houstonba, egy korántsem megoldhatatlan feladatra. ha meg tudjuk verni a Ravenst, akkor a Texanst is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Ja és ami az utolsó Cards playt illeti, jó hogy szegény Doucet elesett, de szívem csücske Jennings mit csinált már megint??85
"jó kapus szemmel véd" 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na fiúk most már irány a PO jövő héten, az NFC East nagyot segített nektek ez a Simpson TD 😀 zseniális. Jó vadászatot és (nem rátok 😊 )
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kár h a fórummotor nem támogassa az animált avatart:

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Ja és ami az utolsó Cards playt illeti, jó hogy szegény Doucet elesett, de szívem csücske Jennings mit csinált már megint??


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
megjöttek keresztapámék, így 23-0 után nem tudtam nézni, csak az utolsó két percet. meleg volt, de nem is számítottunk másra. Ravenst kell most faszra húzni, ha úgy játszunk mint az első félidőben nem lesz gond. a tűz ott van a srácokban az tuti.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Simpson azt hiszem a legfaszább TD-t szerezte amit életemben láttam.. Dunlap amennyire láttam jól nyomta, végre voltak pickek is, aztán megállt a tudomány. Benson egy meccsen nem tudom mikor ejtett ki 2 labdát vagy Nugent mikor hagyott ki 2 field goalt.. A lényeg hogy megvan.

Ha nem tévedek most gyakorlatilag a kezünkben van a sorsunk, szerintem ennél alkalmasabb időpont nincs hogy megejtsük első közös meccsnézésünket, mit gondoltok? Nagyon félek hogy nem lesz meg a W de közösen nézni szerintem akkoris jó lenne ráadásul úgyis szünet van meg lehet a meccs után újabb fél évet kell várni. Szóval mit gondoltok?

Plusz észrevételek a meccsről: Hawkins szerintem lehetne az a playmaker srác a csapatban amit eddig hiányoltunk (WR-eket leszámítva), olyasmi mint egy RayRice, jó lenne minél többet látni. Shipley hiányzik a slotból, viszont Whalen jó gyerek, őt is szívesen látnám többet.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
PO?Amadeus91
az mi?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
A KOCKA EL VAN VETVE - bizonyos VéCézár, remélem reszelgetik a karmocskáikat.......... 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
giants safety aztán td, 29-14!.. előny nálunk!!!