NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
A FG nem lett visszafújva, false start volt, utána meg blokkoltuk.kishaszi
Ha így nézed, akkor a TD sem lett visszafújva. Az is false start volt. Ettől még igaz, hogy szép volt az első drive és idegesítő volt a lezárása.nasheem
tiszta ideg voltam! 😊

figyu, ezt a meccset nem archiválom, oké? 😊))

valahogy ez most kimarad "véletlenül" ! 😊))
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
a return TD volt igazán botrányos. ott szálltunk el végleg, és azt a szabálytalanságot nem lehet véletlenül nem látni.

FG-nél delay of game volt.gabtsi
így van! 😕

de akkor is azt mondom, jól kezdtünk, amennyiben a TD TD, akkor teljesen más lett volna...

fel lehet kötni a gatyát, Daltonnak nem lesz egyszerű dobálni, a Houston érte el a legtöbb sack-et ezidáig, ha jól tudom rekord közelben vannak... 😕
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 377 — Bengals fan
A FG nem lett visszafújva, false start volt, utána meg blokkoltuk.kishaszi
Ha így nézed, akkor a TD sem lett visszafújva. Az is false start volt. Ettől még igaz, hogy szép volt az első drive és idegesítő volt a lezárása.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a return TD volt igazán botrányos. ott szálltunk el végleg, és azt a szabálytalanságot nem lehet véletlenül nem látni.

FG-nél delay of game volt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
A FG nem lett visszafújva, false start volt, utána meg blokkoltuk.kishaszi
a TD volt a false start, nem? 😕

mindegy
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A FG nem lett visszafújva, false start volt, utána meg blokkoltuk.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
húúú de fáj.. 😊
namindegy ez van..., viszont nem kezdődött rosszul a meccs sztem, teljesen jól toltuk, az más kérdés, hogy a TD-t, illetve a FG is visszafújták! 😕

több, mint 100y büntetés... , volt egyáltalán már ennyi? 😕
az a PI különösen ótvar volt! 😕

és ráadásul a Houston qrva jó! 😕
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
nagyon megvertek minket, a steelers főleg, de mi is magunkat, a bírókról meg nem is akarok semmit mondani, vicc.gabtsi
Most nem jött össze nektek szinte semmit (hát ha valaki tudja milyen ez, akkor a Steeles fanok erős anyázásba tudnának kezdeni O terén...), a bírókra meg azért nem mondok semmit, mert kivételesen nem ránk repültek gyakran a zászlók. Részemről a PI szabály sürgősen megváloztatandó, igaz a safety vs. kibaszom a labdát a picsába is . . .

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nagyon megvertek minket, a steelers főleg, de mi is magunkat, a bírókról meg nem is akarok semmit mondani, vicc.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
az a baj, hogy dalton-green kettős baromi jó, de nem fény az alagút végén. ha...ismétlem HA! elit csapat akarunk lenni, több célpont kell, és per pillanat simpson és caldwell nem jó megoldás.

ez a baj pontosan, ha valaki kidől (márpedig ez egy ilyen sport) máris borul minden.
sajnos a mai meccstől kicsit pesszimista lettem, de hát ilyen ez a szakma.. nagyon kéne a po ennek a csapatnak, de ha nem hát nem.
draft... már lassan ott tartunk hogy minden posztra kell ember, valahova meg már 2 is. amit én gondolok az: cb, s, lb, g, rb, wr (véletlen sorrend)
cb, s, g-t szerintem nem kell ecsetelnem. wr kell green mellé, megbízható rb benson helyére szerintem ez is stimmel, és lb-t meg hozni középre és mau vissza szélre, mert nekem nem meggyőző.Rush
egyet is értek meg nem is.

CB kell, létkérdés, ahogy G is. Safety-nk van. Reggie önmagát meghazudtolva tolja, mellette Crocker megbízható. Mays nagy potenciál, Sands pedig több éves project lesz (már ha lesz). WR-t és RB-t hoznék. Szerintem a LB sor most nem fő probléma. Mau jó középen, nem gyárt nagy playeket de szorgosan gyűjti a Tackle-t, Howard nagy igazolás volt. Rajtuk kívül még Rivers, Lawson, Moch és a most IR Muckelroy is ott van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
az a baj, hogy dalton-green kettős baromi jó, de nem fény az alagút végén. ha...ismétlem HA! elit csapat akarunk lenni, több célpont kell, és per pillanat simpson és caldwell nem jó megoldás.

ez a baj pontosan, ha valaki kidől (márpedig ez egy ilyen sport) máris borul minden.
sajnos a mai meccstől kicsit pesszimista lettem, de hát ilyen ez a szakma.. nagyon kéne a po ennek a csapatnak, de ha nem hát nem.
draft... már lassan ott tartunk hogy minden posztra kell ember, valahova meg már 2 is. amit én gondolok az: cb, s, lb, g, rb, wr (véletlen sorrend)
cb, s, g-t szerintem nem kell ecsetelnem. wr kell green mellé, megbízható rb benson helyére szerintem ez is stimmel, és lb-t meg hozni középre és mau vissza szélre, mert nekem nem meggyőző.


több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 039 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Reggie Nelson mióta tud ilyeneket is? http://assets.sbnation.com/assets/813699/browndestroyed.gifiktriad
mióta nálunk játszik.

pont múlthéten jutottál eszembe a Nelson picknél, hogy vajon most miket gondolhattok a Reggie bizniszről. 😀Amadeus91
Hogy "remek" secondary coachink voltak, amíg itt volt...
De az a fő, hogy David Jones szombaton visszajött(azután, hogy 2 hét alatt 3 kezdő CBnk ment IRre, és már 1 UDFA rookie kezd holnap nálunk, GM Gene gondolta jól lesz 6. számú CBnek...).
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Engem is az idegel, hogy pont a Pigsburgh kapott el minket ennyire. Maga a vereség nem annyira (naná, hogy de), csak Rebuild év van. Ami tanulság szerintem,

- széleken A.J. az egyetlen bármikor megjátszható emberünk. (Simpson+Caldwell ma játszott? 3. negyed végéig néztem..)
- O-line komolyabb védelem ellen összeomlik. Valamit nagyon gyorsan kezdeni kell majd OG téren mert Andy-t meg kell védeni. Ha megkapja a védelmet, akkor Elit kategóriás lehet A.J.-vel párban.
- CB depth mint olyan nem létezik. Kelly Jennings valami ótvar fos játékos. Odajutottunk 1 év alatt, hogy ha kiesik Clements akkor gyakorlatilag Pacman minden reményünk, tavaly még emlékszem, hogy Pacman-t szóltuk le, hogy nickelbe "se korrekt", azt hiszem Gabtsi mondta így. Kapásból 2 CB-t húznék majd a Drafton.
- Taylor Mays-t a lehető leggyorsabban beépíteni, mert gyenge a sec. (Hátha vele jobb lesz, bár ezt inkább szimpátia alapján mondom)
- A D-Line sem bírja el Dunlap hiányát. Nincs olyan jó önmagában 1 játékos sem, hogy 1 meccset dominálni tudjon (még), muszáj a D-line depth, hogy halálos maradjon.
- ST ma botrány volt.

Egyébként elégedett vagyok ezzel az évvel, ha lesz PO (Először SB -t írtam..késő van már 😀 ), ha nem. végre látjuk a fényt...Dalton+A.J. Már csak idő kérdése.

Szerintetek?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Reggie Nelson mióta tud ilyeneket is? http://assets.sbnation.com/assets/813699/browndestroyed.gifiktriad
mióta nálunk játszik.

pont múlthéten jutottál eszembe a Nelson picknél, hogy vajon most miket gondolhattok a Reggie bizniszről. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 039 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Reggie Nelson mióta tud ilyeneket is? http://assets.sbnation.com/assets/813699/browndestroyed.gif
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hm.... hát az O line ma kritikán alul nyomta, a védelemre meg szavak sincsenek milyen gyenge volt.
De ez a Steelers. A D-re lehetett számítani hogy szétszedi Daltont de az O-juk is kegyetlen volt.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 377 — Bengals fan
Csúnyán elkaptak és pont ők. Na mind1, ennyi belefér. Ha elmegy a PO akkor is. Az Oból csak Green volt jó és Dalton + Collins elfogadható, már a körülményekhez képest. A D most kevés volt. Mau ütött vágott, Adam Jones egész jó volt ismét, Nelson néha, de az egész nem működött. Mays viszont csinált egy fél tacklet 😊

Whit ritka szar volt. Idén gyakran szenved, de ennyire??? Na jó a túloldalon volt minőség, de akkor is.

Na erre Ponder INT és a Denver is előttünk lesz 😕
Nem a mi napunk, ráadásul megint egy héten át csak Tebow lesz az nfl.com-on.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 575
Szokásos CJ meccselőzetes:

Five Keys to a Bengals Victory

No. 5: Pass rush gets to Big Ben
No. 4: Protect Dalton
No. 3: Other receivers step up
No. 2: Get something going on the ground
No. 1: Don't fall behind early


Pontosan jó a sorrend is.
Kár, hogy nem fogom tudni élőben nézni.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976


Magáért beszél

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tavaly első volt whit még se ment vele semmire.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
kit kukázol ? hozol vmi fost, aki ha ott összeáll még lehet szar is. de clements (és dunlap) nélkül óriási bajban vagyunk (JJoe meg Pro Bowl szezont fut).

azt talán még nem volt, hogy 3 emberünk van a pro bowl szavazáson az afc top 5ben.
dalton 5. qb, green 3. wr, GENO 4. dt.gabtsi
Ezeknek valami fétise, hogy nem szavaznak Whit-re?

Clements meg mekkora meglepetés lett is az alapszakasz végére.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 377 — Bengals fan
Szerintem ha a két-két Steelers és Ravens meccsből 1-et sem hoztok, akkor nem juttok a PO-ba, és azt gondolom (bár le a kalappal a szezon előtt), hogy ha ez így lesz, akkor nem is feltétlenül lenne ott a helyetek.somoskovig
Én is így gondolom.Mikey
Má' mé'? Az érdemli meg a POt aki bejut. Szarok rá kiktől kapunk ki, ha ott leszünk. Miért ne érdemelnénk meg, ha a számok minket ítélnek érdemesnek? Tényleg nem értem.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kit kukázol ? hozol vmi fost, aki ha ott összeáll még lehet szar is. de clements (és dunlap) nélkül óriási bajban vagyunk (JJoe meg Pro Bowl szezont fut).

azt talán még nem volt, hogy 3 emberünk van a pro bowl szavazáson az afc top 5ben.
dalton 5. qb, green 3. wr, GENO 4. dt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
ilyenkor már nem lehet kukázni senkit se sec-be??? mert azért ez már tényleg botrányos 😀


több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
For the second time this season, fans voted for Cincinnati Bengals rookie quarterback Andy Dalton as the winner of Pepsi's NFL Rookie of the Week award.
:cool:

Dunlap doubtful, Clements, Crocker, Lee, Sims questionable vasárnapra.
Bizonyára játszani fog a két DB, ugyanakkor "szépen" hangzana egy Jones-Wilson-Nelson-Ghee kezdő (!) secondary a Vasas ellen...
Soha nem látott pass rush kéne a kompenzálásához. 😀

szerk.: hopp, most látom, hogy vassadi már beírta... na nem baj.Mikey
Mikor robbanjon be, ha nem most? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?