Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Ez a hangulat ami itt van tényleg baromi riasztó lehet, főleg egy edzőnek, persze nyilván motiváló is mikor valakinek esélye van megcsinálni azt amire más nem volt képes, csak az a gáz, hogy a jövőbeli hc mennyi bizalmat kaphat ezek után az fo-tól, ez itt ami a legriasztóbb! Pedig az elmúlt évekhez képest most van a legtöbb olyan játékos a csapatban, akikre lehet építeni, és nem annyi hézag van a csapatban amit három draft-al is kevés lenne betömni!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
hmmm próbálnék valami fényt csikarni az alagútvégére ... de jogos

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Hogyan lehetne ezt helyrehozni ? Lombanner kirúgása nagyon long shot. A másik út egy tényleg komoly HC idehozatala lehetne, aki ellensúlyozná a két gyökeret. Erre sincs sok esély.Joey Tribbiani
A következő HC-nak legalább adni három évet? Nem látok nagyon más utat. Haslam a hitelét már eljátszotta, ezt nem fogja most egy teljes FO szétveréssel sem visszaszerezni. Sőt! A GM kirúgja az egy éve kinevezett HC-t, a tulaj meg kirúgja az egy éve általa kinevezett GM, mert az kirúgta a HC-t. Káosz.

Bár már a tavalyi edzőkeresés se ment túl gördülékenyen.

Csak tippelek, de ebből simán kinéz JMD érkezése. Szerintem csak a PO miatt lett jegelve a téma és elintézve egy "nem érdekel" az állás pletykával.DoM
JMD, nemár 😊 bár a tegnapi gameplan eléggé tetszett az O-részéről.

Igen, valszeg ez az egyetlen "megoldás", adni 3 évet az új edzőnek. Aztán ha nem jön össze (90%), repülhet mindenki a FO-ból. Csak szar belegondolni, h. valszeg a 4-12 - 5-11 sorminta mentén fogunk haladni még jó pár évig.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Tényleg Norv vagy Horton nem vállalná el ?Drip
Az az igazság, h. engem egyik sem győzött meg. Norv nagyon hanyagolta a futást (még előnyben is) + nézd meg Rivers mennyire összekapta magát mióta lelépett. Horton meg... ahhoz képest mekkora figyelmet fordítottunk a drafton és a szabadügynökpiacon a védelemre, nem volt sokkal jobb, mint a Jauron-féle 4-3. Számokban igen, kulcshelyzetekben nem.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tényleg Norv vagy Horton nem vállalná el ?Drip
Azok után, hogy kirúgták őket? Nem hinném.
Horton amúgy Lions DC lesz (99%).

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Tényleg Norv vagy Horton nem vállalná el ?

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az én tippem pedig (sajnos) egy kibaszott vészmegoldás akinek fel sem merült a neve eddig és csak fogja majd a fejét mindenki.
Mert ide (szintén sajnos) normális jelölt be sem teszi a lábát.
Rosszabb ez mint amikor mi kerestünk HC-t a 0-16 után. Tényleg akkor legyen Schwartz!

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Hogyan lehetne ezt helyrehozni ? Lombanner kirúgása nagyon long shot. A másik út egy tényleg komoly HC idehozatala lehetne, aki ellensúlyozná a két gyökeret. Erre sincs sok esély.Joey Tribbiani
A következő HC-nak legalább adni három évet? Nem látok nagyon más utat. Haslam a hitelét már eljátszotta, ezt nem fogja most egy teljes FO szétveréssel sem visszaszerezni. Sőt! A GM kirúgja az egy éve kinevezett HC-t, a tulaj meg kirúgja az egy éve általa kinevezett GM, mert az kirúgta a HC-t. Káosz.

Bár már a tavalyi edzőkeresés se ment túl gördülékenyen.

Csak tippelek, de ebből simán kinéz JMD érkezése. Szerintem csak a PO miatt lett jegelve a téma és elintézve egy "nem érdekel" az állás pletykával.
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Ian Rapoport ‏@RapSheet 6h
Other problems: Candidates have been calling Rob Chudzinski, who I’m told has been honest. Tough to lure candidates after one-and-done
Joey Tribbiani
Norv és Horton is biztos csupa jó hírét kelti a Brownsnak. Ezt rendesen eltolta a tulaj és az fo.DoM
Nagyon 😕 nem gondoltam volna, h. 1.5 év után visszasírom Lerner-t.

Hogyan lehetne ezt helyrehozni ? Lombanner kirúgása nagyon long shot. A másik út egy tényleg komoly HC idehozatala lehetne, aki ellensúlyozná a két gyökeret. Erre sincs sok esély.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ami nagyon zavar, h. ilyen zavaros front office-szal megint el fogjuk baszni a draftot, ismét kuka lesz a két első körös pick, ami min. újabb 5 év cumizást jelent. 😓 Nincs koncepció, megint jön majd a kapkodás, mint Holmgrenéknél a T-Rich feltrade.Joey Tribbiani
Mondjuk lombardival a fedélzeten alapból merész dolog a draftnak indulni ...

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ian Rapoport ‏@RapSheet 6h
Other problems: Candidates have been calling Rob Chudzinski, who I’m told has been honest. Tough to lure candidates after one-and-done
Joey Tribbiani
Norv és Horton is biztos csupa jó hírét kelti a Brownsnak. Ezt rendesen eltolta a tulaj és az fo.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Haslam tényleg leülhetne Lombardival és Bannerrel, elég nagy gebasz van.Joey Tribbiani
hát ha már McDaniels is visszamondja akkor tényleg!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Albert Breer ‏@AlbertBreer 2h
You get the increasing feeling, talking to people around the league, that the Browns job is seen as radioactive. Tough spot for them.

Ian Rapoport ‏@RapSheet 6h
Other problems: Candidates have been calling Rob Chudzinski, who I’m told has been honest. Tough to lure candidates after one-and-done

Haslam tényleg leülhetne Lombardival és Bannerrel, elég nagy gebasz van.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Kevin Costnert ide

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Kilátástalan ez az edzőkeresés. Haslam átvette az irányítást, most Gase az elsőszámú jelölt. Ugye Jimmy és Peyton nagy haverok, valszeg utóbbi ajánlotta Gase-t. Ezzel önmagában nem is lenne gond, de 1 év OC tapasztalat (főleg, h. az is Manninggel volt) iszonyat kevés.

Malzahn, Stoops sztem kizárt, még egy interjút sem sikerült összehozni, pedig jó ideje téma mindkét úriember.

Ami nagyon zavar, h. ilyen zavaros front office-szal megint el fogjuk baszni a draftot, ismét kuka lesz a két első körös pick, ami min. újabb 5 év cumizást jelent. 😓 Nincs koncepció, megint jön majd a kapkodás, mint Holmgrenéknél a T-Rich feltrade.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Malzahn + Manziel 😊
A futballrajongók a két kezüket összetehetnék ezért, bár túl szép, hogy igaz legyenbaggio
beszarnék, ha egy ilyet sikerülne összehozni, azok után ami itt folyik.
Bazzani
1. nem tom 😀
2. Szerintem túlvan értékelve a karakter probléma. Ha a pályán jól teljesít akkor leszarom, hogy a médiának mit arcoskodik. Tudtommal Johnny nem drogozik, és nem is alkesz, verekedni se verekedik, szóval inkább csak akkora az arca, hogy ráfér Cleveland. Úgy őszintén egyébként én kételkedek az NFL jövőjében de nem a pályán kívüli dolgai miatt. Szóval nálam inkább más lenne az elsődleges QB, de ezt majd eldöntik odafent

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Malzahn + Manziel 😊
A futballrajongók a két kezüket összetehetnék ezért, bár túl szép, hogy igaz legyenbaggio
1. Malzahn miért hagyná ott az Auburnt? És ha esetleg otthagyná akkor miért pont a kaotikus vezetésű Browns miatt?
2. Biztos egy kétes karakterű irányító kell most a Brownsnak? Én elismerem, hogy Manziel egy hatalmas szabadulóművész meg kegyetlen jól is dobál de én ide talán egy biztosabb jellemű játékost hoznék.

De ez csak az én véleményem, majd döntenek az igazi Browns fanok. 😊

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Malzahn + Manziel 😊
A futballrajongók a két kezüket összetehetnék ezért, bár túl szép, hogy igaz legyen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24406186/browns-not-giving-up-on-adam-gase-gus-malzahn-as-head-coach-options
Gase, Malzahn, McDermottBlack_Adder
Én a helyükben még interjúra sem jönnék amíg Lombardi itt van.Bazzani
Azért valaki csak kell edzőnek, a portás bácsit mégse lehet beállítani ilyen posztra 😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24406186/browns-not-giving-up-on-adam-gase-gus-malzahn-as-head-coach-options
Gase, Malzahn, McDermottBlack_Adder
Én a helyükben még interjúra sem jönnék amíg Lombardi itt van.

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24406186/browns-not-giving-up-on-adam-gase-gus-malzahn-as-head-coach-options
Gase, Malzahn, McDermott

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
..ki az 5W? Drip
Sztem HOU/OAK/TBB otthon és BUF/ATL idegenben. 😊

több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Jöhet ide jónevű edző, de meg kell fizetni a "kockázati felárat", plusz gondolom elég jó bánatpénz is bele lesz írva a szerződésébe.
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Whiz kétlem, hogy ide jönne.
Miért tenné? 3ajánlata van (Lions, Browns, Titans) vagy marad SD-ban.
Szerintem épeszű és tapasztalt edző nem jön ide Lombardi és leginkább a Chudzinski kivágás miatt. Nem mellesleg nincs franchise QB.
A Titans kerete sem az igazi, jó QB ott sincs. Ellenben nálunk van egy normális vezetőség, bizalom ÉVEKRE, franchise QB (olyasmi)+Megatron és egy viszonylagosan jó keret.
Miért választana Titeket? Minden észérvet elfogadok, most a pénzt hagyjuk ki.Bazzani
Szerintem sem jön ide, viszont ami fura, h. a tavalyi két interjú után idén is leül Bannerékkel tárgyalni. Persze lehet csak kíváncsi mit ígérnek neki.Joey Tribbiani
hasslam - az erős és ha úgy rakják a paklit L0mbardó kőnnyen a partvonalon találja magátsutianap
pontosan ebben bízom én is. Ha repülne Lombi és Banner, megbocsiznám Chud kirúgását. 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Nem tudom milyen HC-ét fogunk pecázni, egy ilyen környezetbe edzőnek még rosszabb lehet lenni mint játékosnak, egyértelmű, hogy Chud után, aki ide jön azzal szemben már az első szezonban komoly elvárások lesznek, nem lehet majd a "lassú fejlődésre" hivatkozni 😉


http://therealbad31.deviantart.com/