Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
The_R Green Bay Packers Oregon Ducks 17 — ricsi.sokorai@gmail.com
BIshop is lilában lesz jövőre.gamerkr
Meg fogjuk mi ezt még bánni 😊LN
Nem feltétlenül bánjuk meg mert mi lesz akkor ha Bishop ismét lesérül, akkor viszont szerintem jó döntés

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
BIshop is lilában lesz jövőre.gamerkr
Meg fogjuk mi ezt még bánni 😊
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
BIshop is lilában lesz jövőre.

több mint 10 éve
kobalu91 945 — Scientist
Ezt nemrég találtam DJ Williamsről, inspiráló sztori.
 vimeo.com/18519311
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Valamikor a délután olvastam egy cikket a packers.com-on (ASK VIC rovatban), amivel számomra tisztán anyagi kérdéssé lényegítette le Bishop elküldését. TT mindig néhány lépéssel előbbre gondolkozik, ez tény.
Jövőre néhány ember, akinek lejár a szerződése:
B.J. Raji, Morgan Burnett, Sam Shields, Jermichael Finley, Evan Dietrich-Smith, James Jones, M.D. Jennings, Mike Neal, Marshall Newhouse, Ryan Pickett, and C.J. Wilson, John Kuhn, Andrew Quarless plusz még Mulligan, Francois és Jolly.
Van itt pár olyan név, akinek nagyobb szerződést lehet/kell majd adni, ahhoz meg pénz kell. Az a kevés is, amit idénről át lehet majd vinni.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 668 — Packers Suicide Squad
bízom benne, hogy nem a Vikes-t választja, inkább Chiefs v. Jaguars. Őket írják még.gamerkr
lassan a Vikes a Packers öregfiúk lesz 😊 remélem azért jók lesznek idén

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
buci98 Green Bay Packers 27
"After being released by the Green Bay Packers early in the week, linebacker Desmond Bishop quickly paid visits to the Minnesota Vikings and Kansas City Chiefs. He revealed Thursday night that the New York Giants, Jacksonville Jaguars and San Francisco 49ers also have expressed interest."
ezek szerint még Giants és Niners. Vagy Jags,vagy Chiefs,a többit nem nagyon csípem..

“Do or do not... there is no try.”
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
bízom benne, hogy nem a Vikes-t választja, inkább Chiefs v. Jaguars. Őket írják még.

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bishop a Vikes-ban? Nem elég erősek már eddig is? 😊

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ucnj0w4udl2nv2jrb6tg
Desmond Bishop cut by Packers; to visit Vikings, Chiefs
The Green Bay Packers released Desmond Bishop, their leading tackler in 2011, on Monday. Could Bishop land on his feet with the Minnesota Vikings, Kansas City Chiefs or Oakland Raiders?
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
értettem én 😊
csak arra céloztam, hogy Nick elvesztése egy borzasztó sérülés miatt volt, Bishopé viszont sokkal inkább választás kérdése, kb kiszorították. Akkor már inkább Barnetthez hasonlítanámSzobi22
Ki szorította ki? DJ Smith vagy Brad Jones? Bishop nagyon kellett volna ebbe a védelembe.MarioAna
az alapján írtam, hogy gondolkozunk az elengedésén. ha nem sérülés/kiszorítás lenne a háttérben, akkor mi?Szobi22
Pénz, mi más? Van 3 ILB-d, akik jól keresnek (Hawk és Bishop 3.5m, Jones 1.5 körül, aláírási pénzek nélkül). Ezek közül az egyik jobban kereső, Bishop a csere (hiába tartjuk a legjobbnak a háromból sokan), meg kell próbálni csökkenteni a bérét. Nem megy, cut.

Mondhatnánk, hogy a jövő évi szerződések miatt édesmindegy, hogy Bishop van e vagy nincs, de ha jól tudom a fel nem használt pénzeket is át lehet vinni jövőre, a pénz meg majd kell, egy motivált Rajit megfizetni (szerződést ugyebár csak az év végen fog kapni).
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
értettem én 😊
csak arra céloztam, hogy Nick elvesztése egy borzasztó sérülés miatt volt, Bishopé viszont sokkal inkább választás kérdése, kb kiszorították. Akkor már inkább Barnetthez hasonlítanámSzobi22
Ki szorította ki? DJ Smith vagy Brad Jones? Bishop nagyon kellett volna ebbe a védelembe.MarioAna
az alapján írtam, hogy gondolkozunk az elengedésén. ha nem sérülés/kiszorítás lenne a háttérben, akkor mi?

több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
értettem én 😊
csak arra céloztam, hogy Nick elvesztése egy borzasztó sérülés miatt volt, Bishopé viszont sokkal inkább választás kérdése, kb kiszorították. Akkor már inkább Barnetthez hasonlítanámSzobi22
Ki szorította ki? DJ Smith vagy Brad Jones? Bishop nagyon kellett volna ebbe a védelembe.MarioAna
Jones. Smith már korábban távozott a Packersből.
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Collins után most ő is..:/buci98
azért sehogy sem egy kategória. Collins nagyjából az életét kockáztatta volna, ha folytatja, Bishopnál minden bizonnyal közrejátszik, hogy úgy gondolják, sikerült pótolni. Meglátjuk, ez egyelőre egy darab sajtóértesülés.Szobi22
úgy értettem,hogy Collins után ő is kieshet a védelemből.buci98
értettem én 😊
csak arra céloztam, hogy Nick elvesztése egy borzasztó sérülés miatt volt, Bishopé viszont sokkal inkább választás kérdése, kb kiszorították. Akkor már inkább Barnetthez hasonlítanámSzobi22
"
Packers released ILB Desmond Bishop.
Bishop wouldn't accept a pay cut, so the 28-year-old hits free agency as one of the top players available. Assuming his right hamstring checks out medically -- and it was severely ruptured last year -- Bishop would make a lot of sense reuniting with Chiefs rookie GM John Dorsey in Kansas City. A high-impact player when healthy, Bishop racked up 115 tackles, five sacks, and two forced fumbles in 13 starts in 2011, before missing all of 2012. He'd be a big upgrade on Nico Johnson and Akeem Jordan next to Derrick Johnson. "


Hülyén hangzik, de remélem hogy a sérülése olyan, ami miatt lett kirakva. Mert ha egészséges, akkor jóval többet ér a hasonló kaliberű fizetéssel bíró Hawk-Jones duónál.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
értettem én 😊
csak arra céloztam, hogy Nick elvesztése egy borzasztó sérülés miatt volt, Bishopé viszont sokkal inkább választás kérdése, kb kiszorították. Akkor már inkább Barnetthez hasonlítanámSzobi22
Ki szorította ki? DJ Smith vagy Brad Jones? Bishop nagyon kellett volna ebbe a védelembe.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Collins után most ő is..:/buci98
azért sehogy sem egy kategória. Collins nagyjából az életét kockáztatta volna, ha folytatja, Bishopnál minden bizonnyal közrejátszik, hogy úgy gondolják, sikerült pótolni. Meglátjuk, ez egyelőre egy darab sajtóértesülés.Szobi22
úgy értettem,hogy Collins után ő is kieshet a védelemből.buci98
értettem én 😊
csak arra céloztam, hogy Nick elvesztése egy borzasztó sérülés miatt volt, Bishopé viszont sokkal inkább választás kérdése, kb kiszorították. Akkor már inkább Barnetthez hasonlítanám

több mint 10 éve
buci98 Green Bay Packers 27
Collins után most ő is..:/buci98
azért sehogy sem egy kategória. Collins nagyjából az életét kockáztatta volna, ha folytatja, Bishopnál minden bizonnyal közrejátszik, hogy úgy gondolják, sikerült pótolni. Meglátjuk, ez egyelőre egy darab sajtóértesülés.Szobi22
úgy értettem,hogy Collins után ő is kieshet a védelemből.

“Do or do not... there is no try.”
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Collins után most ő is..:/buci98
azért sehogy sem egy kategória. Collins nagyjából az életét kockáztatta volna, ha folytatja, Bishopnál minden bizonnyal közrejátszik, hogy úgy gondolják, sikerült pótolni. Meglátjuk, ez egyelőre egy darab sajtóértesülés.

több mint 10 éve
buci98 Green Bay Packers 27
Collins után most ő is..:/

“Do or do not... there is no try.”
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ESPN Milwaukee reports the Packers will either cut or trade Desmond Bishop if he doesn't agree to a contract restructure.
Bishop is owed a relatively affordable $3.464 million, so the Packers are likely asking for a slash close to the NFL minimum. A release is the most likely outcome. Coming off a ruptured hamstring, Bishop hasn't participated in any Packers offseason activities and was on the trade block during the draft. They found no takers. Bishop insists the hamstring is healed. The Packers are prepared to move forward with Brad Jones and A.J. Hawk at inside linebacker.

Ez minimum érdekes hír....Newman
nem, örülnék, ha így lenne. Bishop ha egészséges (amit ugye nem tudunk), hatalmas impact player. szóval nem egészséges

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ESPN Milwaukee reports the Packers will either cut or trade Desmond Bishop if he doesn't agree to a contract restructure.
Bishop is owed a relatively affordable $3.464 million, so the Packers are likely asking for a slash close to the NFL minimum. A release is the most likely outcome. Coming off a ruptured hamstring, Bishop hasn't participated in any Packers offseason activities and was on the trade block during the draft. They found no takers. Bishop insists the hamstring is healed. The Packers are prepared to move forward with Brad Jones and A.J. Hawk at inside linebacker.

Ez minimum érdekes hír....

több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 668 — Packers Suicide Squad

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ma száz éve született Vince mester.

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 www.packers.com/media-center/videos/Video_Ask_Vic_Leastliked_questions/e7221656-245e-49ed-b7c3-4869e577fc92 Vic fanyar stílusából néha sok, de ezen nagyot nevettem 😀kobalu91
harmadik kérdés... 😊

zseniális.

Rodgers - aki túl sokáig tartja a labdát magánál- még hét évet akar nyomni az NFL-ben.
itt a teljes interjú:
 www.greenbaypressgazette.com/article/20130608/PKR01/306070494/?gcheck=1&nclick_check=1

mondjuk fura lehet összefutni vele a közértben. 😀

több mint 10 éve
kobalu91 945 — Scientist
 www.packers.com/media-center/videos/Video_Ask_Vic_Leastliked_questions/e7221656-245e-49ed-b7c3-4869e577fc92 Vic fanyar stílusából néha sok, de ezen nagyot nevettem 😀
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Don Barclay, who replaced an injured Bulaga at right tackle for the final six games of last season, is making a move to center and is running with the two’s behind Evan Dietrich-Smith.

“He’s adjusting to it. It’s a process with him,” Offensive Line Coach James Campen said of Barclay’s move from tackle to center. “He hasn’t done this in a while. He started six games last year. It’s going to give us a chance to create as many opportunities for guys who’ve shown ability.”

Kiből lesz a center még a végén? 😊