Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
wow, 50 ember ?


több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Egy egész jó kis elmélkedés arról, ki és milyen szempontok alapján lehet a következő, aki szerződést kap

 lombardiave.com/2013/07/17/green-bay-packers-signings-morgan-burnett-bj-raji-jermichael-finley-sam-shields-james-jones/
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
És milyen jól néz ki így a fejléc! Sötétzölden szép az élet!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Packers S Morgan Burnett signed a 4-year extension worth $24.75M with $8.25M guarantees, I'm told.Höri
Jó tudni, hogy hallgatják a War Roomot a Packers Front Officeban(Empty taxi ligaelit safetynek nevezte Burnettet héftő este, egyből meg is lett hosszabbítva). 😀iktriad
Simán 😀
Már csak a párját kéne megtalálni.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Packers S Morgan Burnett signed a 4-year extension worth $24.75M with $8.25M guarantees, I'm told.Höri
Jó tudni, hogy hallgatják a War Roomot a Packers Front Officeban(Empty taxi ligaelit safetynek nevezte Burnettet héftő este, egyből meg is lett hosszabbítva). 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Packers S Morgan Burnett signed a 4-year extension worth $24.75M with $8.25M guarantees, I'm told.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.packers.com/news-and-events/article-1/She-waited-four-decades-but-she-finally-has-her-seat/ac557a34-6bc5-49f4-b0c3-a49b81953081?campaign=email_july2013_130712
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Bár nyilván sokan láttátok már, itt egy játékosonkénti elemzés a PFF alapján:  fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/21390_10151474227731431_601409769_n.png

nekem eléggé fura ez a felállás D-ben amúgy, nem rémlik, hogy játszottunk volna nagyon három safetyvel, egyikük helyett inkább még egy ILB volt fent

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Óbuda Bogdáni úti zebrán Packers sapis fiatalember, innen valaki ? 😊

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
off: Halihó! Nem közületek futottam össze valakivel a Rockmaratonon? Favre volt az illető, én meg Rodgers. 😊vasza
A Favre mezeket itt már mindenki elégette. Szvsz Faragó Ricsi lehetett. 😊ulpianus
Favre mezem sose volt 😀 😕
Az SI könyve meg azóta az ágy lába helyett figyel 😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
off: Halihó! Nem közületek futottam össze valakivel a Rockmaratonon? Favre volt az illető, én meg Rodgers. 😊vasza
A Favre mezeket itt már mindenki elégette. Szvsz Faragó Ricsi lehetett. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
vasza Green Bay Packers 59
off: Halihó! Nem közületek futottam össze valakivel a Rockmaratonon? Favre volt az illető, én meg Rodgers. 😊
több mint 10 éve
kobalu91 945 — Scientist
Aaron a 17 éves önmagának írt levelet, óriási.
 espn.go.com/i/otl/20130627_kids/aaron.pdf
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
ESPN sztori Lacyről.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
The_R Green Bay Packers Oregon Ducks 17 — ricsi.sokorai@gmail.com
BIshop is lilában lesz jövőre.gamerkr
Meg fogjuk mi ezt még bánni 😊LN
Nem feltétlenül bánjuk meg mert mi lesz akkor ha Bishop ismét lesérül, akkor viszont szerintem jó döntés

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
BIshop is lilában lesz jövőre.gamerkr
Meg fogjuk mi ezt még bánni 😊
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
BIshop is lilában lesz jövőre.

több mint 10 éve
kobalu91 945 — Scientist
Ezt nemrég találtam DJ Williamsről, inspiráló sztori.
 vimeo.com/18519311
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Valamikor a délután olvastam egy cikket a packers.com-on (ASK VIC rovatban), amivel számomra tisztán anyagi kérdéssé lényegítette le Bishop elküldését. TT mindig néhány lépéssel előbbre gondolkozik, ez tény.
Jövőre néhány ember, akinek lejár a szerződése:
B.J. Raji, Morgan Burnett, Sam Shields, Jermichael Finley, Evan Dietrich-Smith, James Jones, M.D. Jennings, Mike Neal, Marshall Newhouse, Ryan Pickett, and C.J. Wilson, John Kuhn, Andrew Quarless plusz még Mulligan, Francois és Jolly.
Van itt pár olyan név, akinek nagyobb szerződést lehet/kell majd adni, ahhoz meg pénz kell. Az a kevés is, amit idénről át lehet majd vinni.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
bízom benne, hogy nem a Vikes-t választja, inkább Chiefs v. Jaguars. Őket írják még.gamerkr
lassan a Vikes a Packers öregfiúk lesz 😊 remélem azért jók lesznek idén

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
buci98 Green Bay Packers 27
"After being released by the Green Bay Packers early in the week, linebacker Desmond Bishop quickly paid visits to the Minnesota Vikings and Kansas City Chiefs. He revealed Thursday night that the New York Giants, Jacksonville Jaguars and San Francisco 49ers also have expressed interest."
ezek szerint még Giants és Niners. Vagy Jags,vagy Chiefs,a többit nem nagyon csípem..

“Do or do not... there is no try.”
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
bízom benne, hogy nem a Vikes-t választja, inkább Chiefs v. Jaguars. Őket írják még.

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bishop a Vikes-ban? Nem elég erősek már eddig is? 😊

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ucnj0w4udl2nv2jrb6tg
Desmond Bishop cut by Packers; to visit Vikings, Chiefs
The Green Bay Packers released Desmond Bishop, their leading tackler in 2011, on Monday. Could Bishop land on his feet with the Minnesota Vikings, Kansas City Chiefs or Oakland Raiders?
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
értettem én 😊
csak arra céloztam, hogy Nick elvesztése egy borzasztó sérülés miatt volt, Bishopé viszont sokkal inkább választás kérdése, kb kiszorították. Akkor már inkább Barnetthez hasonlítanámSzobi22
Ki szorította ki? DJ Smith vagy Brad Jones? Bishop nagyon kellett volna ebbe a védelembe.MarioAna
az alapján írtam, hogy gondolkozunk az elengedésén. ha nem sérülés/kiszorítás lenne a háttérben, akkor mi?Szobi22
Pénz, mi más? Van 3 ILB-d, akik jól keresnek (Hawk és Bishop 3.5m, Jones 1.5 körül, aláírási pénzek nélkül). Ezek közül az egyik jobban kereső, Bishop a csere (hiába tartjuk a legjobbnak a háromból sokan), meg kell próbálni csökkenteni a bérét. Nem megy, cut.

Mondhatnánk, hogy a jövő évi szerződések miatt édesmindegy, hogy Bishop van e vagy nincs, de ha jól tudom a fel nem használt pénzeket is át lehet vinni jövőre, a pénz meg majd kell, egy motivált Rajit megfizetni (szerződést ugyebár csak az év végen fog kapni).