Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
TC, most mindenki 16-0-ás alapszakaszt nyom és mindenki kurva boldog és a létező legjobb helyen van, szeptembertől kezdődnek a koppanások, jó eséllyel a Vikesnál is 😛
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 650 — Packers Suicide Squad
pffff Jennings
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/08/07/jennings-says-theres-brainwashing-in-green-bay/JayB
kemény fogadtatása lesz a Lambeau-n, ez nem kérdés. Inkább csak az, hogy miért nyilatkozik ilyeneket, először Áron, most az egész franchise..gamerkr
Remélhetőleg eléri a pofázók átka, és a pályán szív rendesen. Azok után, hogy Frazier is nemtetszését fejezte ki az ilyen megnyilvánulásai miatt, elég hülyeség ilyeneket nyilatkozni szvsz. Érdekes, pár éve még a Super Bowl egyik hőse volt, most meg... No mindegy, ha úgy érzi, ennyire szar volt itt, jobb is, hogy már nem tartozik ide.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 219 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
pffff Jennings
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/08/07/jennings-says-theres-brainwashing-in-green-bay/JayB
kemény fogadtatása lesz a Lambeau-n, ez nem kérdés. Inkább csak az, hogy miért nyilatkozik ilyeneket, először Áron, most az egész franchise..

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
pffff Jennings
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/08/07/jennings-says-theres-brainwashing-in-green-bay/
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Kemény a küzdelem. 😊

 www.fox11online.com/dpp/sports/packers_and_nfl/several-scuffles-at-packers-practice

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 406
Mike Neal először végez teljes edzést a TC során. baloldali OLB poszton kap snapeket.

choose life
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
Én mondtam hogy nálunk a drafton csak az UDFA emberekkel kell foglalkozni, pár hét után úgy is csak ők játszanak kb 😊
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Amúgy se túl neves a támadófal, ha még hullanak is ki az emberek hányszor csomagolják majd be AR-t? :S sajnos nincs jó előérzetem a OL-t illetően. Bőven dőlhetnek még onnan is ki emberek.balazs799
A sackek nem csak ezen múlnak, hanem a playhíváson is. Pontosan ezért fogjuk erőltetni a futást, ezzel is csökkentjük a nyomást Aaronon

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Amúgy se túl neves a támadófal, ha még hullanak is ki az emberek hányszor csomagolják majd be AR-t? :S sajnos nincs jó előérzetem a OL-t illetően. Bőven dőlhetnek még onnan is ki emberek.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Most akkor bizonyíthatnak az új elkapók + Boykin és Ross is. Vagy hívják fel DD-t.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
és tudjuk még fokozni...

Jordy Nelson underwent knee surgery Monday and he will be out for the rest of training camp.gamerkr
annyira komoly nem lehet, állítólag csak valami kisebb műtét ami helyrerakott valamit a térdében amivel már college óta szenvedett. az a lényeg első hétre rendben legyenHall Of Green
4-6 hét kihagyást írnakJames007
az viszont úgy necces.. jó lenne letudni ezeket a sérüléseket még így szezon előtt, ha már ekkora szerencsétlen csapat vagyunk és muszáj mindig kiesnie a fél csapatnak. szezon közben már jó lenne megúszni ezeket

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
és tudjuk még fokozni...

Jordy Nelson underwent knee surgery Monday and he will be out for the rest of training camp.gamerkr
annyira komoly nem lehet, állítólag csak valami kisebb műtét ami helyrerakott valamit a térdében amivel már college óta szenvedett. az a lényeg első hétre rendben legyenHall Of Green
4-6 hét kihagyást írnak
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
és tudjuk még fokozni...

Jordy Nelson underwent knee surgery Monday and he will be out for the rest of training camp.gamerkr
annyira komoly nem lehet, állítólag csak valami kisebb műtét ami helyrerakott valamit a térdében amivel már college óta szenvedett. az a lényeg első hétre rendben legyen

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hogy jön Cobb komolysága ide? 😛

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 667 — tracker ember
és tudjuk még fokozni...

Jordy Nelson underwent knee surgery Monday and he will be out for the rest of training camp.gamerkr
Sőt Cobb bicepsze is megsérült, a sérülés (csupán a gyengébbek és Wyatt kedvéért 😛) komolyságáról még nincs hír.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 219 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
és tudjuk még fokozni...

Jordy Nelson underwent knee surgery Monday and he will be out for the rest of training camp.

több mint 10 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike





Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ellenben lehetett olvasni, hogy Harrell vezetésével játszottak már optiont a nr1 defense ellen.Szobi22
Ezt nem tudtam, ennyire részletesen nem követem a Packers előszezonját. 😊vassadi
Volt egy ilyen sejtésem. 😊 Ezért írtam, hogy itt aztán már tényleg semmit nem lehet tudni, ki miért mikor hova

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 559
Ellenben lehetett olvasni, hogy Harrell vezetésével játszottak már optiont a nr1 defense ellen.Szobi22
Ezt nem tudtam, ennyire részletesen nem követem a Packers előszezonját. 😊
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nekem is eszembe jutott, hogy az option miatt hoztuk ide, de akkor miért nem előbb, hogy már TC alatt is tudjunk vele edzeni?Szobi22
TC alatt vagyunk még most is. 😊 Ha csak emiatt hoztátok, akkor szerintem nem meglepő, hogy most érkezett, direktben tétmeccsekre, mint a Niners és a Redskins elleni 1-2. fordulós találkozó, úgysem készülnek még a csapatok a TC elején.vassadi
igen, nyilván 😊

Ellenben lehetett olvasni, hogy Harrell vezetésével játszottak már optiont a nr1 defense ellen. ezért gondoltam, hogy jöhetett volna hamarabb

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 559
Nekem is eszembe jutott, hogy az option miatt hoztuk ide, de akkor miért nem előbb, hogy már TC alatt is tudjunk vele edzeni?Szobi22
TC alatt vagyunk még most is. 😊 Ha csak emiatt hoztátok, akkor szerintem nem meglepő, hogy most érkezett, direktben tétmeccsekre, mint a Niners és a Redskins elleni 1-2. fordulós találkozó, úgysem készülnek még a csapatok a TC elején.
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Jaja, Coleman az utóbbi időben + family nighton bebizonyította, hogy rettenetesen távol áll attól, hogy bevethető legyen. Az hogy erősebb a karja tavaly lehetett indok, azóta Harrell ebben sokat lépett előre.

Mellesleg vicces, hogy VY az utóbbi idők legnagyobb FA-igazolása nálunk 😀
Nekem is eszembe jutott, hogy az option miatt hoztuk ide, de akkor miért nem előbb, hogy már TC alatt is tudjunk vele edzeni?

több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 296
Csak egyszer lenne egy olyan szezonunk, mikor nem dől ki a fél O-fal a szezon előtt/közben...
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
Egyrészt hatalmas szopó. Másrészt meg nem mi lennénk, ha nincs valami ilyen. Bakhtiarit amúgy nagyon dicsérték egész felkészülés alatt. Ez mondjuk nem azt jelenti, hogy megnyugtat LT-ben, de potenciál mindenképpen van benne.Szobi22
Newhouse 2 év alatt 30+ sacket engedett. Bár fejlődött valamit, messze nem az igazi. Ráadásul mint mondtam futáshoz gyatrán blokkol, márpedig Lacy és Franklin érkeztével az is kell majd.


Harrell: valahol azt olvastam, hogy arra is volt esély, hogy Coleman kiszorítja, mivel erősebb a karja és szintén jól halad.LN
Coleman szar, Harrellé lenne a backup job továbbra is de így hogy jött Young... Kéne 4 jó pre meccs tőle legalább.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Egyrészt hatalmas szopó. Másrészt meg nem mi lennénk, ha nincs valami ilyen. Bakhtiarit amúgy nagyon dicsérték egész felkészülés alatt. Ez mondjuk nem azt jelenti, hogy megnyugtat LT-ben, de potenciál mindenképpen van benne.Szobi22
Newhouse 2 év alatt 30+ sacket engedett. Bár fejlődött valamit, messze nem az igazi. Ráadásul mint mondtam futáshoz gyatrán blokkol, márpedig Lacy és Franklin érkeztével az is kell majd.


Harrell: valahol azt olvastam, hogy arra is volt esély, hogy Coleman kiszorítja, mivel erősebb a karja és szintén jól halad.