Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Harrell cut

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
itt egy 53-as roster

 espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/60083/packers-53-man-roster-projection

"csak" 4 tight end, viszont 8 OL. Jolly viszont befért, nem semmi visszatérés lenne már ez a nagyembertől.gamerkr
Kb ez is lesz szerintem. Az OL-re nekem is ez lett volna a tippem.
TE-nél szerintem Stoneburner még nem, Williams a dropok ellenére is, ha Mulligan nem.
Aranyos, hogy Neal OLB, mondjuk én is oda írtam, Moses-t pedig kihagyta.
WR keveslem 😊 - az, hogy Boykin a 4. az tiszta sor a PS alapján. Ha nem Ross lesz a KR, akkor tényleg esélyes, hogy Walker (esetleg még Gillett is) elé kerül, blokkolni én még nem láttam jól PS alatt.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 213 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
itt egy 53-as roster

 espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/60083/packers-53-man-roster-projection

"csak" 4 tight end, viszont 8 OL. Jolly viszont befért, nem semmi visszatérés lenne már ez a nagyembertől.

több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Sherrod PUP-on kezd, az biztos, de hogy milyen kálváriája volt az elmúlt másfél évben az nem semmi. Azt tudtam, hogy volt egy másik műtét az év elején, de hogy milyen ok miatt az ebből az írásból derül ki.
Remélem több komplikáció már nem lesz és végre látjuk pályán is.
 www.jsonline.com/sports/packers/family-of-packers-sherrod-explains-long-absence-from-team-b9981584z1-220762021.htmlLN
Elég durva..az egészben az a legrosszabb hogy csak akkor vették észre hogy gáz van amikor még a második műtét előtt elkezdett futni. Tulajdonképpen egy éve kukába ment ezzel.

Datone Jones ma sem fog játszani, rásérült a bokájára megint edzésen. Hayward sem valószínű, de már edzésbe állt ami jó hír. Aki még elvileg nem lesz Mulumba (térd), Mulligan (könyök).
Lesz viszont Harris, végre mindkét első számú RB esélyest láthatjuk egy kemény D ellen.
Crosby edzésen 4ből 3at kihagyott, ha ma is szarul rúg akkor bajban lehet, pedig múlthéten már úgy tűnt kezd ratalálni magára.

Szerintetek Bostick elveheti DJ Williams helyét Finley mögött? Elég erős campje van, Williams meg dropolgat elég sűrűn. Szerintem jó esély van rá hogy feljön 2. TE-nek.

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sherrod PUP-on kezd, az biztos, de hogy milyen kálváriája volt az elmúlt másfél évben az nem semmi. Azt tudtam, hogy volt egy másik műtét az év elején, de hogy milyen ok miatt az ebből az írásból derül ki.
Remélem több komplikáció már nem lesz és végre látjuk pályán is.
 www.jsonline.com/sports/packers/family-of-packers-sherrod-explains-long-absence-from-team-b9981584z1-220762021.html
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
Nagy bizodalmam van Lacy-ben.
Csak egészség legyen meg térerő!


P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Azért nagyon remélem, hogy Jollynak nem a rosterért, hanem kezdő pozícióért kell küzdenie. Hyde meg nagy steal lehet, neki nagyon örültem a drafton. Shields, Hayward, House, Hyde. Nekem tetszik! 😊Sanco
Hyde engem Woodsonra emlékeztet. Jól szerel, hasznos lehet futás ellen, igazi ballhawk CB lehet belőle, és blitzekre is használható, amíg fent volt Capers használta is rendesen.

Aki különösen tetszett: Jolly: az 53 nem kérdés szerintem, az hogy kezdő kaliber-e így több éves kihagyás után nem hinném, de rotációban remek lehet.
Hyde: mindenhol ott volt, Austint is nagyon jól fogta a sebességkülönbség ellenére.
House is összeszedte magát múlt héthez képest. Pass rush viszont nem sok volt, jól vették fel az LB blitzeket, itt javulni kell. Perrytől nagyon kell a jó pass rush különben megint féloldalas lesz a védelem.

Barclay, ahogy írtátok valószínűleg megnyerte a versenyt az RT posztért, futásnál sokkal jobb mint Newhouse. A fal egyébként jónak tűnik, csak maradjon is így 😀 Lacy pedig végre egy olyan futó aki nem vérez el az első kontakt után, keményen fut nagyon, csak maradjon egészséges.

Crosby kezdi összeszedni magát, jót tesz neki a verseny, nagy eséllyel ő lesz a kickerünk. Az a blokkolt rúgás ami bement azért nagy mák volt, de kell az is 😊

több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Egy kis "emlékezés" valaha volt egyik legjobb safetynkről aki ma lett 30.
 www.packersnews.com/article/20130818/PKR01/308180251/Collins-struggles-come-grips-career-cut-shortJayB
iszonyatosan elszomorít még mindig. és az a durva, hogy nekem tiszta olyan volt akkor, hogy ő nem is igazán akarta folytatni, most tudtam meg, hogy várja a hívást

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Na csekkoltam a meccset, elsősorbazan a QB battle miatt. Harrell sokkal magabiztosabban mozog mint 1 éve, nincs szerencséje az elkapókkal, rengeteget droppoltak neki.Zseben kívül is egész jól mozgott, volt két szép yardokat érő scramble-je. Haladtak előre, nem volt 3 and out. Youngból nehéz kiindulni továbbra is, egyelőre Harrell mögött van az biztos.Coleman élete meccsét játszotta de az igazsághoz hozzátartozik hogy Rams védői maximum a PS helyekért küzdöttek akkor. Ő marad még egy évet PS-ben ez szerintem 100%.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Egy kis "emlékezés" valaha volt egyik legjobb safetynkről aki ma lett 30.
 www.packersnews.com/article/20130818/PKR01/308180251/Collins-struggles-come-grips-career-cut-short
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 213 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
+ Worthy ugye PUP

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Azért nagyon remélem, hogy Jollynak nem a rosterért, hanem kezdő pozícióért kell küzdenie. Sanco
Pickett, Jolly, Raji, Jones, Wilson és Daniels mint DL, Matthews, Perry, Mulumba, Moses és Neal mint OLB a keretben? Ismerve MM keretszűkítéseit, 6-nál több DL nem lesz, mert akkor nem marad hely a WR-TE rengetegnek 😊
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jolly egyre jobb, azt hiszem nagy verseny lesz a rosterért, ha így folytatja ott lesz.LN
az a spin move... 😊

deyell
97 vagy 27, mindegy a spin move hasonló 😀
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Azért nagyon remélem, hogy Jollynak nem a rosterért, hanem kezdő pozícióért kell küzdenie. Hyde meg nagy steal lehet, neki nagyon örültem a drafton. Shields, Hayward, House, Hyde. Nekem tetszik! 😊
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 369
Jolly egyre jobb, azt hiszem nagy verseny lesz a rosterért, ha így folytatja ott lesz.LN
az a spin move... 😊


choose life
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Úgy néz ki hogy Cobb, D.Jones, EDS, D.Harris nem öltözik be, szóval Van Roten kezd mint center, Barclay lesz az RT. Lacy elvileg játszik, már kíváncsi vagyok milyen. Akire még kíváncsi vagyok Neal, állítólag egyre jobban érzi ezt a hibrid témát, és a secondary azon belül is House és Hyde, szerintem utóbbi fogja majd Austint. Meg persze jó lenne már látni valamit a rúgóktól, úgy még talán pontot is szerzünk 😛Hall Of Green
EDS kezdett.
Lacy tegnapi produkciója után (igaz ez csak 1 meccs volt), azt tudnám mondani, hogy megvan a No.1 RB.
Remekül kezdett, volt elkapása is és jó volt blokkolásban is.
A támadófal tűrhető volt, Bakhtiari 1 sack, 1 false start. Ami biztató, hogy nem megkerülték kívülről. Quinn egy hirtelen irányváltással kibillentette, szóval ezen lehet javítani. Tegnapi után nálam Barclay az RT, mind passz, mint futásblokkolásban elfogadható volt.
Neal fent volt a pályán mint OLB. Még nagyon nem az igazi, amikor visszalépett zónázni, nem volt meg a sebessége, elmentek mellette. Meglátjuk mi lesz belőle. Mulumba viszont tetszett.
Jolly egyre jobb, azt hiszem nagy verseny lesz a rosterért, ha így folytatja ott lesz.
A secondary vállalható volt. Hyde tegnap már-már a tavalyi PS-beli House-t idézte. Talán 1x maradt le, akkor egy keresztnél összeakadt egy párossal (a labda hosszú volt szerencsére).
Finley villantott valamit végre, így kéne mindig. Bostick sem volt rossz.
WR-eknél White kapott tegnap több labdát. Szoros lesz ott a verseny azért az 1-2-3 helyért.

Crosby összekapta magát, még 48-ról is bevágta. Tavecchio a hosszút kihagyta.

Így emlékezetből ennyit. Várom a 10yardost visszanézni.
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Úgy néz ki hogy Cobb, D.Jones, EDS, D.Harris nem öltözik be, szóval Van Roten kezd mint center, Barclay lesz az RT. Lacy elvileg játszik, már kíváncsi vagyok milyen. Akire még kíváncsi vagyok Neal, állítólag egyre jobban érzi ezt a hibrid témát, és a secondary azon belül is House és Hyde, szerintem utóbbi fogja majd Austint. Meg persze jó lenne már látni valamit a rúgóktól, úgy még talán pontot is szerzünk 😛

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 213 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nem tudom, de remélem az alapszakasz kezdetéig mindenki elmondja a magáét ez ügyben, és aztán tényleg a focié lehet a főszerep. Kicsit kezd már sok lesz ebből.

több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 247
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000230132/article/donald-driver-sheds-light-on-aaron-rodgers-leadership
Kit kéne még kifaggatni Rodgers-ügyben?

Finley? Persze ő még aktív.Old Green Bay
Favre-t még nem kérdezték 😀
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/g4kw47hvpsovt6misrzg
Donald Driver sheds light on Aaron Rodgers' leadership
Donald Driver has unique insight into the ins and outs of the Green Bay Packers. His comments about Greg Jennings' critique of Aaron Rodgers offer a different perspective.

Kit kéne még kifaggatni Rodgers-ügyben?

Finley? Persze ő még aktív.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Walker és Hyde a héten az "első csapattal" készülnek.
Harris visszatért, szóval jelenleg ő az első számú futó, Lacy továbbra sem edz.
Datone Jones sem edz pár napig.
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Köszi az összefoglalót!

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
a tegnapi meccs: őszintén szólva nem hinném, hogy megnézem, de örülnék, ha valaki írna főleg a kérdéses posztokról (OL, DL, sec, WR) egy rövid összefoglalót.JayB
OL: a fal egész jól szuperált, egyedül az RT kétséges, tényleg lesz harc Barclay és Newhouse között. Utóbbinak volt 1-2 jó blokkolása futáshoz, de volt róla sima sack is. Bakhtiari elég jó volt, talán 1-2 gyengébb blokkolása volt, de abból is max hurry lett, talán QB hit sem volt balról. 2 negyedet kapott, mint LT. Igaz talán 2 drive-ot voltak fent a kezdők mindkét oldalon (Rodgers csak 1-et).
A csere OL-ben ami tetszett, az Van Rotten, mint C. Egész jól ment neki, a snapek pontosak voltak, csak kicsit lassúak a levegőben. Gyanítom G/C csere lesz belőle.
DL (egybevéve a front7) elég vegyes, futás ellen a kezdők elég jók voltak, de több nyomás kell az irányítóra. Datone Jones megsérült az első negyedben (sprained ankle, ha igaz), de úgy tűnt annyira nem komoly. Jolly sokat volt fent, nem nagyon látszott mennyit hagyott ki.

WR: Jones egy 50 yardos nagy elkapás, aztán kb le is ült. Vic-nek igaza van, Walkerre (83) oda kell figyelni, ügyes volt, és jól cikázott a védők között. Ez a Gillett talán még reménykedhet, hogy a PS meglesz.
Franklin, Ross, Boykin aki ismerős és még volt elkapása.
TE: Dj Williams előbb elkap egy bravúrt, majd 2 drop... grrr.. Finley egy elkapás, egy drop (a védő keze ott volt, szóval lehet inkább szerelés). Nekik kb. ennyi jutott.
RB: Starks kezdett, sokat mond, hogy egyik futónknak sincs 3.2 yardnál jobb átlaga. Ebben a fal is ludas azért. Volt pár negatív yard is, és 1 yardról nem lett meg az első támadás végén a TD...
DBk: Hááát.. Williams és Hayward úgy kell, mint egy falat kenyér. House nem volt a helyzet magaslatán, a TD mellette sima volt, és volt még 1-2 elnézett labda felé. Tavaly szárnyalt, most sehol sincs ahhoz képest, egyelőre. Hyde még nincs kész, a TD-nél lemaradt rendesen, nem is nézte a labdát. Volt pár szerelése is azért.

Így hirtelen.
2-3 negyedet még nem néztem meg, ahhoz lelkierő kell 😊
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Ez nem egy egy fantasy reklám 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-fan-pass/0ap2000000227720/NFL-Fan-Pass-Wow-Aaron-Rodgers?campaign=Facebook_videos_arod
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
pffff Jennings
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/08/07/jennings-says-theres-brainwashing-in-green-bay/JayB
azért ez megalol 😀 ha jó lértem arra panaszkodik, hogy egy csapatnál azt mondják a játékosoknak, hogy ők a legjobbak. fúj

a tegnapi meccs: őszintén szólva nem hinném, hogy megnézem, de örülnék, ha valaki írna főleg a kérdéses posztokról (OL, DL, sec, WR) egy rövid összefoglalót.