Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Pedig NFL.com szerint úgy volt, hogy valószínűleg játszik. Burnett nagyon fontos eleme a védelemnek, biztos megérzi a D a hiányát.
Mi vagyunk az underdogok de ez nem feltétlenül rossz dolog 😊 ha a fal megtudja védeni Rodgerst bármelyik meccsen van esélyünk. Fel lesz adva a lecke nekik az biztos, ez a legjobb front 7 a ligában

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
az eredménykövető még zárva

mai inaktívok:


The following players have been declared as inactive for this afternoon’s Green Bay Packers vs. San Francisco 49ers game.
Green Bay PackersGreen Bay Packers
29 CB Casey Hayward
42 S Morgan Burnett
51 LB Nate Palmer
58 LB Sam Barrington
65 G Lane Taylor
86 TE Brandon Bostick
93 DE Josh Boyd
With Burnett out, 22 S Jerron McMillian and 43 S M.D. Jennings will be the two starting safeties.


San Francisco 49ers
5 QB B.J. Daniels
13 WR Chris Harper
23 RB LaMichael James
48 FB/DT Will Tukuafu
56 LB Nate Stupar
78 G Joe Looney
84 WR Jon Baldwin
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Utoljára a 2010-es New England elleni meccs előtt voltam ennyire biztos benne, hogy kikapunk.Kampman
Én kicsit bizakodom. Megjött a héten 2 új pólóm (egy sima, egy acme), úgyhogy baj már nem lehet 😊
Eddig 2 szezonkezdetre rendeltem cuccot, akkor nyertünk, éljen a babona! 😀
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 421
Utoljára a 2010-es New England elleni meccs előtt voltam ennyire biztos benne, hogy kikapunk.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Gameday 😊
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
jól van inkább legyen 1 hónap, épüljön fel teljesen utána térjen vissza. én Hyde-ot sem féltem, felveszi az alapszakasz ritmusát is. A futás elleni védelem pedig más tészta, ott a faltól (is) lehet várni a javulást.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
jól indul...
jelenleg Burnett és Brad Jones questionable, Bush pedig probable...LN
Mondjuk questionable minősítéssel játszottak már páran, sztem Burnett is fog egy ilyen fontos meccsen.

több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Hayward 1 hónapra out (JSOnline), szóval Hyde timeLN
SF ellen nem akkora baj, hogy több játékidőt kap szerintem (persze nem sérülés árán kéne). Attól nem félek, hogy szétpasszolnak majd minket rajta, viszont futás ellen és blitzeknél jól jöhet, hogy biztosan szerel.

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hayward 1 hónapra out (JSOnline), szóval Hyde time
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
jól indul...
jelenleg Burnett és Brad Jones questionable, Bush pedig probable...LN
a run D# megfogja ezt érezni sajnos, ha tényleg kimaradnak vasárnap, főleg Burnett.gamerkr
szerintem run D a hagyományos értelemben talán kevésbé, mert így McMilliannak kell játszania, ő meg futás ellen kimondottan jó. persze option más kérdés

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
jól indul...
jelenleg Burnett és Brad Jones questionable, Bush pedig probable...LN
a run D# megfogja ezt érezni sajnos, ha tényleg kimaradnak vasárnap, főleg Burnett.

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
jól indul...
jelenleg Burnett és Brad Jones questionable, Bush pedig probable...
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Itt google map ami megmutatja honnan jöttek a srácaink.
 www.packersnews.com/article/20130905/PKR0101/130905025/Interactive-map-Where-year-s-Packers-from-JayB
nagyon király ez a térkép, sok californiai születésű 😊

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Kezdek "bizseregni", pedig ez még csak felvételről megy. De legalább van minta arra, hogyan kell kicsinálni a 49-est.. 😊
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Itt google map ami megmutatja honnan jöttek a srácaink.
 www.packersnews.com/article/20130905/PKR0101/130905025/Interactive-map-Where-year-s-Packers-from-JayB
Hm, ki született Kanadában? 😊

szerk:
ráklikk és Mulumba 😊
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Itt google map ami megmutatja honnan jöttek a srácaink.
 www.packersnews.com/article/20130905/PKR0101/130905025/Interactive-map-Where-year-s-Packers-from-
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hayward ma sem edz, így könnyen lehet hogy Hyde hamar szóhoz fog jutni.gamerkr
Annál is inkább, mert ahol olvastam ugyanezt, ott azt mondták, az első hétre out.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hayward ma sem edz, így könnyen lehet hogy Hyde hamar szóhoz fog jutni.

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerintetek a Címvédő (Baltimore Ravens)-nek milyen esélyei lehetnek az új Szezonban ? 😊 Mert számomra meglepő volt a NFL-győzelmük.Birkaa
Még ha együtt is maradt volna a győztes csapat magja úgy gondolom akkor se lennének egyértelmű esélyesek, ám úgy hogy a új építkezésbe kezdtek (ami egyébiránt nem rossz ötlet látva a győztes csapat húzóembereinek korát) úgy gondolom messze nem ők az esélyesek. Bár a régi csapatból ígyis úgy gondolom hogy túl sok embert engedtek el...


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Az "Ask Vic" első sora megválaszolja, hogy miért is hozhattuk SW-t, és lehet is benne valami. Ha TT válaszotta, akkor gondolom tudja mire lehet képes.

"Seneca Wallace was originally drafted by Ted Thompson in Seattle. Thompson knows Wallace as well as anybody, therefore, he’s likely comfortable with Wallace’s talent and his ability to learn the offense quickly and fit into the backup role."LN
Illetve egy másik cikkben ott van, hogy egyrészt West Coastban játszott, tehát a terminológia ugyanaz, mint Seattleben volt, másrészt hozzá van szokva, hogy folyamatosan új playbookokat kell megtanulnia.

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az "Ask Vic" első sora megválaszolja, hogy miért is hozhattuk SW-t, és lehet is benne valami. Ha TT válaszotta, akkor gondolom tudja mire lehet képes.

"Seneca Wallace was originally drafted by Ted Thompson in Seattle. Thompson knows Wallace as well as anybody, therefore, he’s likely comfortable with Wallace’s talent and his ability to learn the offense quickly and fit into the backup role."
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Wallace-t szánjuk backupnak, nem csak az SF miatt jött. Ki érti ezt.JayB
Reméljük teljesen lényegtelen lesz egész szezonban, hogy ki a backup. De ez az egész tényleg kicsit gáz. Szerintem még mindig úgy jártunk volna jobban ha VY-ot megtartjuk, legalább nem kellene a 0ról kezdenie így 6 nappal W1 előtt.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Wallace-t szánjuk backupnak, nem csak az SF miatt jött. Ki érti ezt.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ki ismeri az elérhető backup szintű QB-k közül? Legalább van némi kezdő rutinja.LN
Szerinted komolyan ez az alapja annak, hogy kit hozunk ide cserének? Mert akkor tényleg gond van a szervezettel..
Amúgy meg így továbbra sincs bevethető csere az első pár meccsre, ha történne valami. VY-nak nem sikerült megtanulnia a rendszert, neki sem fog addigra.Szobi22
Nem értettél. Úgy értettem, ha TT szerint VY nem volt képes megtanulni a rendszert, akkor mindegy ki a backup. De az elküldést én sem értem, mert legalább pár hetet együtt dolgozott már a csapattal. SW kezdheti ezt a melót az elejéről.


Nekem Ross-szal kapcsolatban nagyon kellemes előérzeteim vannak. Nem tudom, mi miatt, de azt érzem, hogy nála benne van kiugrás lehetősége. (Mondjuk remélem ha bejön, akkor nem valamelyik "elit" elkapónk sérülése miatt..)

Szerintetek ki lehet az év meglepetés embere?James007
Ross főleg visszahordani fog. Futásnál szinte biztosan nem lesz fent sokat, mert nem blokkol valami jól. 5. WR, ha a szükség úgy hozza. Sőt szerintem a KR posztért is Franklinnal versenyez.

A meglepetésember? Nagyon remélem, hogy Bakhtiari lesz az. De inkább Datone Jones vagy Hyde lesz.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Nekem Ross-szal kapcsolatban nagyon kellemes előérzeteim vannak. Nem tudom, mi miatt, de azt érzem, hogy nála benne van kiugrás lehetősége. (Mondjuk remélem ha bejön, akkor nem valamelyik "elit" elkapónk sérülése miatt..)

Szerintetek ki lehet az év meglepetés embere?