Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Thompson ténykedése óta minden évben van OL draft, csak nem mindig sikeres.. 😊 Vagy más aratja le (lásd Giacomini, aki passzhoz fogalmatlan, de elég jól ténykedik futáshoz Seattle-ben). Most lekopogtam, de ha Bakhtiari formája kitart, akkor Barclay-t talán át lehetne rakni G-nak (mivel futáshoz jól blokkol), ha Bulaga vissztér jövőre.LN
Bakhtiari nekem is nagyon tetszik, ráadásul van benne fejlődési potenciál is.
A Barcley->G azért kérdéses, mert ugyan logikus lenne a futásblokkolás miatt, viszont guardban elég jól állunk Sittonnal és Langgel, talán ez a legerősebb posztunk a falban.Szobi22
Azért azt se felejtsd el, hogy tavaly akkor ment a futás nagyjából (igaz már Harris-szal), amikor jobbra futottunk és ott a Sitton-Barclay páros volt. Lehet, hogy Newhouse miatt is, de balra nem igazán ment. No és ha menne neki G-ban a passzblokkolás (ami akár mehet, mert elég fizikális, és kisebb területet kell bejátszani, sebességből ritkán vernék meg, mert nincs hol megkerülni), akkor lehetne LG és Sitton visszamehetne RG-nek. Nem véletlenül lett volna ez a forgatás a falban, Lang sem volt az igazi. Lang amolyan igazi joker csere lehetne, mert egy jó szintet elhoz a 4 G/T poszton, de nem kimagaslót. Bár várjuk meg mi lesz az év végéig.
Emellett szerintem EDS is csak idénre lesz megoldás a falban. A hétvégi meccsen a második Kerrigan sacknél például, Langnak nem volt embere, nem nézett szét, egyből kisegített Barclay-nak, amivel hatalmas lyukat nyitott, EDS meg kb elengedte Kerrigant.
Én személy szerint "visszasírom" Wells-t. Ki tudja, talán jövőre Van Roten lesz a cserebogár...
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Thompson ténykedése óta minden évben van OL draft, csak nem mindig sikeres.. 😊 Vagy más aratja le (lásd Giacomini, aki passzhoz fogalmatlan, de elég jól ténykedik futáshoz Seattle-ben). Most lekopogtam, de ha Bakhtiari formája kitart, akkor Barclay-t talán át lehetne rakni G-nak (mivel futáshoz jól blokkol), ha Bulaga vissztér jövőre.LN
Bakhtiari nekem is nagyon tetszik, ráadásul van benne fejlődési potenciál is.
A Barcley->G azért kérdéses, mert ugyan logikus lenne a futásblokkolás miatt, viszont guardban elég jól állunk Sittonnal és Langgel, talán ez a legerősebb posztunk a falban.

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Illetve az egész OL-t. Az első negyedben 3 sacket nyeltünk be és szentségeltem is miattuk aztán ha jól emlkészem 1et se vagy talán egyet az egész meccs alatt, de odaérni is alig-alig értek oda a 2. negyedtől a rézbőrűek. Talán csak be kellett melegedni a falnak, de remélem mostantól nem hűlnek ki. 😀 Ilyen folytatásban bízok Lacynek gyors felépülést Go Packers!balazs799
4 sack volt.
Az első sack Barclay sara, a második Lang és EDS (Lang feleslegesen kisegített Barclay-nek, EDS meg nem ért oda), a harmadik az talán Bakhtiari és Quarless (utóbbi Orakpo mellett állt, de a mozgásával szerintem bezavart), a negyedik meg egy talán safety blitz volt, ahol Bakhtiarinak esélye sem volt, mert Orakpoval volt elfoglalva.
Azt hiszem Bakhtiari nagyon jó fogás volt. Ha így marad, Bulaga maradhat RTLN
eddig szerintem is nagy fogas volt, remelem a jo jateka csak emelkedni fog, es 1-2 even bellul megoldodik a fal problem. Csak ra kell szanni 1-2draftot evente... Bulagat pedig varom vissza, szerintem meg jobb lehet a fal vele.balazs799
Thompson ténykedése óta minden évben van OL draft, csak nem mindig sikeres.. 😊 Vagy más aratja le (lásd Giacomini, aki passzhoz fogalmatlan, de elég jól ténykedik futáshoz Seattle-ben). Most lekopogtam, de ha Bakhtiari formája kitart, akkor Barclay-t talán át lehetne rakni G-nak (mivel futáshoz jól blokkol), ha Bulaga vissztér jövőre.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Illetve az egész OL-t. Az első negyedben 3 sacket nyeltünk be és szentségeltem is miattuk aztán ha jól emlkészem 1et se vagy talán egyet az egész meccs alatt, de odaérni is alig-alig értek oda a 2. negyedtől a rézbőrűek. Talán csak be kellett melegedni a falnak, de remélem mostantól nem hűlnek ki. 😀 Ilyen folytatásban bízok Lacynek gyors felépülést Go Packers!balazs799
4 sack volt.
Az első sack Barclay sara, a második Lang és EDS (Lang feleslegesen kisegített Barclay-nek, EDS meg nem ért oda), a harmadik az talán Bakhtiari és Quarless (utóbbi Orakpo mellett állt, de a mozgásával szerintem bezavart), a negyedik meg egy talán safety blitz volt, ahol Bakhtiarinak esélye sem volt, mert Orakpoval volt elfoglalva.
Azt hiszem Bakhtiari nagyon jó fogás volt. Ha így marad, Bulaga maradhat RTLN
eddig szerintem is nagy fogas volt, remelem a jo jateka csak emelkedni fog, es 1-2 even bellul megoldodik a fal problem. Csak ra kell szanni 1-2draftot evente... Bulagat pedig varom vissza, szerintem meg jobb lehet a fal vele.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Illetve az egész OL-t. Az első negyedben 3 sacket nyeltünk be és szentségeltem is miattuk aztán ha jól emlkészem 1et se vagy talán egyet az egész meccs alatt, de odaérni is alig-alig értek oda a 2. negyedtől a rézbőrűek. Talán csak be kellett melegedni a falnak, de remélem mostantól nem hűlnek ki. 😀 Ilyen folytatásban bízok Lacynek gyors felépülést Go Packers!balazs799
4 sack volt.
Az első sack Barclay sara, a második Lang és EDS (Lang feleslegesen kisegített Barclay-nek, EDS meg nem ért oda), a harmadik az talán Bakhtiari és Quarless (utóbbi Orakpo mellett állt, de a mozgásával szerintem bezavart), a negyedik meg egy talán safety blitz volt, ahol Bakhtiarinak esélye sem volt, mert Orakpoval volt elfoglalva.
Azt hiszem Bakhtiari nagyon jó fogás volt. Ha így marad, Bulaga maradhat RT
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
a meccs eleji sackek azért megijesztettek engem is, aztán beindult Starks, Áron is magabiztosabban mozoghatott. A meccs után azt nyilatkozta, hogy elfeküdte a nyakát, 😊

azért jó Woodson-t pályán látni, még mindig!


több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Imádom, amikor a személyes kedvenceim egyszerre játszanak hihetetlen jól, és ma Starks és Shields is nagyszerű volt, Finleyről nem is beszélve (nem láttam minden playt a meccsből, szóval ha lemaradtam bénázásról, szóljatok).
Nagyon sima volt ez a mai szerintem, még talán simább, mint azt az eredmény mutatja. A negyedik negyedes "leolvadás" nem tetszett, de azért tudjuk, hogy nehezebb koncentrálni, amikor szinte eldőlt.
Így tovább, hasonlóan kel tovább fejlődni, és szép dolgok várhatnak ránk 😊Szobi22
Shields egészen elképesztő volt, 3-4 elkapás volt csak róla, viszont legalább dupla ennyi labdát ütött le a WR elől, vagy ért oda úgy hogy elkaphatatlan lett, vagy csinált tackel-t fontos pillanatban. Rendkívül jól játszott. Starks miatt sokan fanyalogtak a forumon is mikor Lacy kidőlt, én nem, Starks szerintem is egy nagyon jó játékos (azért nem RB-t mondok, mert úgy kap el mint egy WR) 😊 hibrid a srác. Örülök hogy bőven 100y főlé jutott és elért egy TD-t is. Remélem kialakul egy jó kis verseny közte és Lacy között majd a kezdő helyért. Én kiemelném Perry-t is szerintem nagyon jól játszott, volt leütött labdája is. Illetve az egész OL-t. Az első negyedben 3 sacket nyeltünk be és szentségeltem is miattuk aztán ha jól emlkészem 1et se vagy talán egyet az egész meccs alatt, de odaérni is alig-alig értek oda a 2. negyedtől a rézbőrűek. Talán csak be kellett melegedni a falnak, de remélem mostantól nem hűlnek ki. 😀 Ilyen folytatásban bízok Lacynek gyors felépülést Go Packers!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Imádom, amikor a személyes kedvenceim egyszerre játszanak hihetetlen jól, és ma Starks és Shields is nagyszerű volt, Finleyről nem is beszélve (nem láttam minden playt a meccsből, szóval ha lemaradtam bénázásról, szóljatok).
Nagyon sima volt ez a mai szerintem, még talán simább, mint azt az eredmény mutatja. A negyedik negyedes "leolvadás" nem tetszett, de azért tudjuk, hogy nehezebb koncentrálni, amikor szinte eldőlt.
Így tovább, hasonlóan kel tovább fejlődni, és szép dolgok várhatnak ránk 😊

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
az általam emlegetett Rodgers tánc a Rams ellen.


több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Burnett, Bush és CJ Wilson is inaktív. :/Gergőbácsi
Mivel Boyd is inaktív, talán többet látjuk Jonest. 18 snapet kapott az első meccsen, pedig elméletben pont a read-option miatt lett hozva. Igaz sérült volt a PS-ben, de jó lenne látni, mit is tud valójában.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Burnett, Bush és CJ Wilson is inaktív. :/

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
J. Finley (toe, probable), N. Perry (neck, full today, probable), J. Sitton (back, limited today, questionable) C. Hayward (hamstring, out). Burnett questionable, de már javul. Nekem day to daynek tűnik, elképzelhető, hogy játszik.

több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Sitton háta nincs rendben. Az lenne még érdekes, ha nem játszana. Newhouse a helyettes elvileg, úgy, hogy kimegy RT-be, Barclay meg átmegy LG-be, legalábbis az elsődleges tervek szerint. Nagyon remélem, hogy rendben lesz.LN
így is ki kellett dobni a kukába kb amit MM tervezett a fallal, ez tényleg nem hiányozna.

Még egy kicsit a sérülésekről: Finley elment Minnesotába kezelésre a lábával. Willis lépett rá hátulról múlthéten, elvileg a héten pihen de még így is kérdéses lehet hogy játszik-e vasárnap.

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sitton háta nincs rendben. Az lenne még érdekes, ha nem játszana. Newhouse a helyettes elvileg, úgy, hogy kimegy RT-be, Barclay meg átmegy LG-be, legalábbis az elsődleges tervek szerint. Nagyon remélem, hogy rendben lesz.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Hayward nem játszik, Burnet ma limitálan edzett.
több mint 10 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Megmondom őszintén Én nagyobb zakóra számítottam a 49ers ellen főleg Friscoban. Ez mindenképp pozitív előjel. Kíváncsi leszek mire mennek Keapernickék a Seahawks ellen, Bár Russel Wilsonék sem remekeltek az első fordulóban. Nekünk pedig otthon kötelező lesz nyerni a Washington ellen.
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Perry sem tűnt ki igazán.
Gergőbácsi
Perry-vel kapcsolatban mondták valahol, hogy azokon meccseken amiken pályára lép, akkor Matthews lényegesen jobb statokat tud csinálni. A SF ellen is nagyot tudott villantani a Claymaker. Lehet, hogy Perry-től nem is érdemes nagy játékokat várni, csak a puszta jelenléte is elég, hogy rakni kelljen rá egy embert, így Matthews-ra ne két ember jusson.GNG
Azért ha egy kis passrusht generálna az nem lenne egy hátrány 😛 De az option ellen, illetve arra, hogy a zsebben tartsuk a futásra hajlamos irányítókat nagyon kell. SF ellen is volt hogy Kaep futni akarta de Perry elég atletikus volt hogy bent tartsa a zsebben. Nagyon jó OLB edzőnk van, bőven fejlődhet még, neki ez szinte az "újonc" éve, a tavalyi 3-4 meccse valljuk be túl sokra nem elég

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egész héten nézegetem az összefoglalókat, találgatom hogy hogy fogunk kezdeni főleg a Sec-ben... Nagyon várom már a Vas. 7órát. Talán nem is baj hogy ilyen erős sorsolásunk van (49ers id, Redskins o, Bengals id aztán pihi) és még utána is egy csoportrangadó Steffordékkal O, Hollók Id. És ekkor a 7. héten jön szerintem az első olyan meccs ami nem tartozik a nehezek közé a Browns ellen. Ebből az 5 meccsből a szezon előtt úgy gondoltam ha 3-at hozunk már nem rossz (idén remélem olyan Packerst látunk mint a SB győzelem évében, ne az alapszakaszban hozzuk az összes kemény és nehéz meccset, hanem a rájátszásban. Akkora álljon össze a csapat úgy, hogy a kiélezett meccseket is hozni tudjuk.) És bár a Ravens-t és Griffinéket is elverték elég szépen az első héten én nem gondolom hogy félvállról kellene vennünk azokat a meccset. Kemény meccsek lesznek. Szóval ha a 7. fordulóra nekimegyünk 3-2es mérleggel se temessük a csapatot szerintem de még 2-3 se vészes... A végére jöjjünk bele!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Skins ellen jön a no-huddleJames007
Hát ha már az up-tempoval bemelegítettek 😛
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
A Skins ellen jön a no-huddle
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Perry sem tűnt ki igazán.
Gergőbácsi
Perry-vel kapcsolatban mondták valahol, hogy azokon meccseken amiken pályára lép, akkor Matthews lényegesen jobb statokat tud csinálni. A SF ellen is nagyot tudott villantani a Claymaker. Lehet, hogy Perry-től nem is érdemes nagy játékokat várni, csak a puszta jelenléte is elég, hogy rakni kelljen rá egy embert, így Matthews-ra ne két ember jusson.GNG
Ha jól rémlik az első 6 meccsen, amikor volt, Perry csinált 2 sacket, CM pedig 8-at, míg a 10 meccsen, amikor Perry nem volt, akkor a maradékot, ami talán 5
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem is tudom viszont, hogy Sittont mikor láttam ilyen indiszponáltan játszani, Gergőbácsi
Sitton a főiskola óta RG ha jól tudom, talán neki a legnehezebb az átállás.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ha jól rémlik, Áronnal még nem nyertünk a Redskins ellen, egyedüliként az NFC-ben.

több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Perry sem tűnt ki igazán.
Gergőbácsi
Perry-vel kapcsolatban mondták valahol, hogy azokon meccseken amiken pályára lép, akkor Matthews lényegesen jobb statokat tud csinálni. A SF ellen is nagyot tudott villantani a Claymaker. Lehet, hogy Perry-től nem is érdemes nagy játékokat várni, csak a puszta jelenléte is elég, hogy rakni kelljen rá egy embert, így Matthews-ra ne két ember jusson.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
A lényeget (foghíjas secondary, javuló run D, turnoverek, stb.) már sokan leírtátok előttem. Ami számomra nagyon kellemes meglepetés, az Bakhtiari jó szereplése, Finley és Lacy felülemelkedése a szar kezdeteken. Jó csapat ez, eddig is tudtuk, bárkivel meccsben tudunk lenni, és ezt is hozni lehetett, kellett volna. Nem is tudom viszont, hogy Sittont mikor láttam ilyen indiszponáltan játszani, Perry sem tűnt ki igazán. Remélem Jolly és Pickett egészségesek.
Matthews szabálytalansága Kap-pel szemben hülyeség volt, ki kellett volna zárni, de marhára tetszett 😊 (nem az, hogy esetleg sérülést okozhatott volna, hanem maga az energikus, kemény hozzáállás. Harbaugh viszont már kicsit sok kezd lenni nekem 😊 ). Remélem ezt az agresszív hozzáállást látjuk végig a D-től.
Természetesen óriási grat a 49ersnek, ők a legjobbak.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.