Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Figyelembe véve, hogy a visszahordásaink Cobb néhány megmozdulását leszámítva milyenek voltak az utóbbi években (ha nagy véletlenül kihoztuk a 20-on kívülre, jött a fumble vagy a flag) megfontolandó lenne, hogy egyáltalán meg se próbáljuk visszahordani a labdát. Kezdhetnénk mindig a 20-ról és nem sérülne meg senki 😀Kampman
megoldás lehetne, addig, amíg a többiek erre rájönnek és az 5 yardos környékére kezdenek rugdosni 😊
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 435
Figyelembe véve, hogy a visszahordásaink Cobb néhány megmozdulását leszámítva milyenek voltak az utóbbi években (ha nagy véletlenül kihoztuk a 20-on kívülre, jött a fumble vagy a flag) megfontolandó lenne, hogy egyáltalán meg se próbáljuk visszahordani a labdát. Kezdhetnénk mindig a 20-ról és nem sérülne meg senki 😀
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ross cut. Egy hiba...JayB
Szerintem nem csak az az 1 hibája miatt. SF ellen rendszeresen rossz döntéseket hozott, és került miatta a csapat rossz field pozícióba. Ki fog így visszahordani? Cobb túl értékes ahhoz hogy ő, szerintem.Hall Of Green
hozzuk ide veterán minimumért Cribbs-t... Ennyit tuti hozna, mint Ross, sőt..LN
Tramon aligha fog visszahordani, ő is elég értékes. Cobb-ot én sem kockáztatnám, talán Hyde?gamerkr
a jelenlegi keretből Hyde, esetleg Franklin, ha bevállalja MM.
Mindkettő próbálkozott PS-ben, leginkább Hyde-PR, Franlkin-KR felállásban
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ross cut. Egy hiba...JayB
Szerintem nem csak az az 1 hibája miatt. SF ellen rendszeresen rossz döntéseket hozott, és került miatta a csapat rossz field pozícióba. Ki fog így visszahordani? Cobb túl értékes ahhoz hogy ő, szerintem.Hall Of Green
hozzuk ide veterán minimumért Cribbs-t... Ennyit tuti hozna, mint Ross, sőt..LN
Tramon aligha fog visszahordani, ő is elég értékes. Cobb-ot én sem kockáztatnám, talán Hyde?

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Ross cut. Egy hiba...JayB
Szerintem nem csak az az 1 hibája miatt. SF ellen rendszeresen rossz döntéseket hozott, és került miatta a csapat rossz field pozícióba. Ki fog így visszahordani? Cobb túl értékes ahhoz hogy ő, szerintem.Hall Of Green
Szar volt eddig is, de ha nincs az a végzetes hiba aligha vágjuk (még) ki.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ross cut. Egy hiba...JayB
Szerintem nem csak az az 1 hibája miatt. SF ellen rendszeresen rossz döntéseket hozott, és került miatta a csapat rossz field pozícióba. Ki fog így visszahordani? Cobb túl értékes ahhoz hogy ő, szerintem.Hall Of Green
hozzuk ide veterán minimumért Cribbs-t... Ennyit tuti hozna, mint Ross, sőt..
több mint 10 éve
woland77 Green Bay Packers 66
Tegnap 0-14-nél kapcsolódtam be a közvetítésbe és egy fillért nem adtam volna azért, hogy ezt a meccset szorossá tudjuk tenni. Borzalmas volt nézni a vergődő támadójátékot. Aztán azt sem gondoltam volna +16-nál, h ezt elbukjuk. Nem szoktunk, kivéve tavaly a Colts ellen. Szerintem a tegnapi meccs egy olyan talán 3&3-nál ment el amikor Aaron megfuthatta volna a first downt de incomplete passz lett a vége…. Azért jó lenne egyszer-egyszer behúzni az ilyen szoros meccseket. Azért az érdekes volt, hogy az egyik riporternek is feltűnt milyen sok hamstring sérülés van a Packersnél. A szezon előtt tobzódtunk futókban, most minden meccsen elveszítünk egyet, kis túlzással. Egy dologban reménykedem: ilyen kemény védelem ellen már talán nem lesz dolgunk…. bár ki tudja? Lehet, h egy PO-ért legalább 5 csoport meccsünket kell hoznunk. Hú de kémény lesz ez…
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Ross cut. Egy hiba...JayB
Szerintem nem csak az az 1 hibája miatt. SF ellen rendszeresen rossz döntéseket hozott, és került miatta a csapat rossz field pozícióba. Ki fog így visszahordani? Cobb túl értékes ahhoz hogy ő, szerintem.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Ross cut. Egy hiba...
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Ross és Franklin egy-egy hibáján ment el sajnos. 😕JayB
Szerintem Rodgers se volt a toppon.Old Green Bay
Ez így is van de a meccs konkrétan azon a két hibán ment el, 14 pontot kaptunk belőlük, Daltonék sosem tettek volna fel ennyit a kibaszott jól muzsikáló védelmünk ellen. Egyébként amit a Bengals művelt passz ellen az tankönyvbe illő, minden elkapott passz Rodgers és az elkapóink zsenialitása. A bengals védők levakarhatatlanok voltak, minden elkapónkon ott csüngtek fél centire.Gyakorlatilag nem volt hely ahova mehetett a labda.
több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
Nem értem még most sem, hogy ebből hogyan lett vereség, mentünk a minimum FG-ért, aztán meg 1 perc múlva a 4th down-t sem sikerül...az utóbbi időben nagyon sok meccset sikerült megnéznem, de azt a kifejezést, hogy szinvonaltalan soha nem használtam, mert ha valamelyik csapatrész rossz, az az ellenfél kiválóságából (is) fakadhat, DE amit tegnap láttam az érthetetlen kategóriába tartozik, Áronunk nagyon nem volt a toppon, néha úgy dobált, ahogyan Dalton úgy általában, aki pedig tegnap vagy tudta, hogy fiú e vagy lány vagy nem, és valóban konkrétan arra a 2 hibára lehet fogni, de Franlkin mutatott is valamit! megint combos lesz a közepe, és ez még keményebb sorsolás mint tavaly!
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mondjatok valami biztatót.Old Green Bay
Mondok többet is.

1. Bye week jön.
2. Tavaly is rosszul kezdtünk, mégis összejött a PO.
3. Volt futásKampman
Pontosan. Tavaly a harmadik heti meccsünk ugye még ennél is fájdalmasabb volt. Most van futó játék, igaz egészséges rb nem nagyon.. Burnett, Hayward, Matthews felépül jó lesz ez. Finley azt írta twiteren hogy rendben lesz ő is.

több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 435
Mondjatok valami biztatót.Old Green Bay
Mondok többet is.

1. Bye week jön.
2. Tavaly is rosszul kezdtünk, mégis összejött a PO.
3. Volt futás
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Erre a sajtótájékoztatóra nagyon kíváncsi vagyok. A D kiemelkedőt nyújtott. Az O nem annyira.
Ross az anyád, Franklin jó volt. Kik jönnek most. Detroit? Mondjatok valami biztatót.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Hogy szarhattuk el ezt 30-0-ás menetelésről?Old Green Bay
Én vagyok a hibás! A 3. negyedben elmentem borotválkozni. Még mindig sík ideg vagyok amiatt, hogy nem tudtam kivárni vele a meccs végét.
Soha nem tettem ilyet régebben a meccs napján.. 😕
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Hogy szarhattuk el ezt 30-0-ás menetelésről?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Ross és Franklin egy-egy hibáján ment el sajnos. 😕JayB
Szerintem Rodgers se volt a toppon.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Ross és Franklin egy-egy hibáján ment el sajnos. 😕
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
jobbkor nem is jöhetne a bye week.gamerkr
ahogy haladunk a 8.héten is kéne egy bye
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
jobbkor nem is jöhetne a bye week.

több mint 10 éve
könyvkötő úr 16
Köszi. 😊 Akkor Lang 100%?

A két secet én is néztem, légiháború is lehet. Ők egy Leon Hallnyival előrébb járnak... Futni ma sem fogunk, csak a Cincy-játékosokba bele. Az viszont biztos hogy Antwan Odom nem fogja ötször lenyomni Rodgerst 😀😀
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
'stét.

Nem nagyon követtem a híreket a héten; O-line hogyan áll fel várhatóan?könyvkötő úr
Tudtommal rendben vagyunk, Bakhtiari-Lang-EDS-Sitton-BarclaySzobi22
Tán visszamegy Sitton a jobb oldalra? vagy a megszokás urak? 😊

Ami érdekesebb lesz, az az, hogy a 2 sec mit fog művelni. Tőlünk Hayward és Burnett hiányzik, odaát pedig Kirkpatrik és Ghee, valamint Jones sincs 100% rendben.
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
'stét.

Nem nagyon követtem a híreket a héten; O-line hogyan áll fel várhatóan?könyvkötő úr
Tudtommal rendben vagyunk, Bakhtiari-Lang-EDS-Sitton-Barclay

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
'stét.

Nem nagyon követtem a híreket a héten; O-line hogyan áll fel várhatóan?könyvkötő úr
balról jobba, elvileg
Bakhtiari, Sitton, EDS, Lang, Barclay

több mint 10 éve
könyvkötő úr 16
'stét.

Nem nagyon követtem a híreket a héten; O-line hogyan áll fel várhatóan?