Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 650 — Packers Suicide Squad
Starks vagy Franklin? (Lacy?!)Collapo
Lacy és Franklin.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Starks vagy Franklin? (Lacy?!)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
könyvkötő úr 16
Szerencse, hogy a Lambeaun lesz a Lions-meccs... Talán belefér négynél több L, mert a csoportban tuti lesz valami körbeverdesés (és a csoportellenfeleink is birtokában vannak a Hogyan verjük meg magunkat-kézikönyvnek).
Az ofisöl honlap alapján gyógyulgatnak az emberkék, nem annyira kórház a város szélén a dolog (a Packershez képest persze 😀 ). Matthews viszont still out.
Amit JayB ír, hogy "volt már ilyen szezonunk és mi lett belőle" - volt, de ez nem megy a végtelenségig szvsz (persze cáfoljanak rám 😀). Ordas közhely, de idén tényleg bármi lehet. Nagyon kell a vasárnapi duplavé.
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Látva a tegnapi eredményeket (DET W, CLE W, MIN W) igencsak oda kell figyelni a jövőben. A "könnyebb" meccsek is nagyon nehezek lesznek és bárki ellen benne van a vereség lehetősége. Az oroszlánok elleni következő meccs sorsdöntő lesz úgy érzem. Ott egy magabiztos győzelmet kéne aratni, mert nem lehet végig csinálni egy ilyen naptárat, úgy, hogy na akkor jövőhéttől minden meccset meg kell nyerni. Van egy olyan érzésem, hogy 4 vereségtől több nem biztos, hogy belefér idén.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qmtqblkcukkzaomasdns
Jermichael Finley: Son didn't want me to play after hit
Jermichael Finley suffered a concussion after a hard hit in the Green Bay Packers' loss to the Cincinnati Bengals. While Finley waits to get back on the field, he's thinking about one of his biggest fans -- his son.

én is felfigyeltem rá, mondtam is meccs közben barátnőmnek, hogy ez megőrült. Pont ott volt valami mikrofon, aztán az élő közvetítésben is ki lehetett venni, ahogy hülyeségeket beszélt a sérülése után.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
Lehet én vagyok túl optimista de én még mindig top5 csapatnak tartom magunkat. Nyögvenyelős alapszakaszunk volt már és tudjuk mi lett belőle. Nem látom mi romlott volna el azóta, szerintem semmi.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egyetlen olyan csapat van az NFL-ben, amelynek két futójátékosának is volt 100 futott yardos meccse. Ez pedig, nem kis meglepetésre a #Packers.

inkább állnánk 3-0-val.gamerkr
Nem tudom a szakertok velemenyet az idei sorsoralok nehezseget illetoen, de top 3-5os sorsolasunk az biztos. Lenyegeben papiron a legkonnyebb ellenfeleink a Eikings es a Lions 1 Browns elleni meccset kiveve, es remelem mindenki erzi, h ha 2csoportmeccs a legnehezebb akkor mar eleg kemeny a szezon. Nagyon ossze kell allni a csapatnak, de ha play offba jutunk elony is lehet ebbol h szinte szept-be elindult szamunkra a play off. Mindenesetre nagyon orulok h ily feljavult a futojatkunk, jo latni hogy Rodgersnek van segitsege.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 219 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Egyetlen olyan csapat van az NFL-ben, amelynek két futójátékosának is volt 100 futott yardos meccse. Ez pedig, nem kis meglepetésre a #Packers.

inkább állnánk 3-0-val.

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Letöltöttem a hétvégi meccsünket mivel sajnos dolgoztam miközben játszottunk, és sajnos csak most volt időm megnézni. Ebből rendszert fogok csinálni, mert nagyon jól kielemezhető a játék így. Lenne is néhány észrevételem, a bye week miatt jobb téma most nagyon úgy sincs. Előre mondom hogy nem vagyok NFL elemző, biztos van amit máshogy láttam, de a véleményem meglett a meccsről.
Finley és Starks sérülése rosszkor jött főleg az előbbié 1. elkapásra, valóban megéreztük a TE hiányt elkapásban, de blokkolni Quarless és Taylor is jól tudott, és volt is 1-2 elkapásuk is nem itt ment el a meccs.
RB poszt: Eszembe jutott meccs közben egy régi mondás: "Van másik". Kiderült, hogy Lacy és Starks után is van élet ezen a poszton, Franklin remekül játszott szerintem, a jó játéka velem feledteti azt a fumble-t amivel ugyan végül kikaptunk. Beugró futóként remekül szerepelt, pár éve úgy nézett ki a draftunk, hogy mindig hoztunk egy remek WR-t, manapság ez RB-kel van így. Bár egy WR is jót tenne még a csapatnak 4. számúnak.
Ross: hát rossz is... az egyértelmű hibáján kívül észrevettem még 2 nagyon bosszantó dolgot amivel tényleg megérdemelt egy cut-ot. 1. Még az első félidőben 3. és goal-nál Rodgers célpontok híján maga indult meg TD-t szerezni, Ross is a pálya azon részén volt, 1 block és megvan a TD, ehelyett hátulról simán ellökték a pályán kívülre. Nem figyelt, csak sajnos nem lehet nem figyelni az NFL-ben, ha ott átlátja hogy blockolnia kell kicsit hamarabb megvan a TD, így Rodgers levitték a 2 yardos vonalon. És FG lett belőle. 2. Már a 4.negyedben, egyszerű oldalpassz felé ami simán átrepül felette. Benne van hogy AR hibája volt, de azért nem gondolom így mert play után egyből le is hívták a pályáról, valamint Rodgers is szemrehányóan nézett rá, valószínűleg az oldalvonal felé kellett volna indulnia, de ez csak felvetés.
Tramon: Túl sokat kapnak el róla, a mostani meccsen is Shields hatalmas formában volt A.J. Greenek 4elkapása, és 50yardja volt! Egyetlen hibája volt az TD-vel büntette is A.J. Green, de nálam ez belefér, mert tényleg hatalmasat játszott egyébként ( AJGelső elkapása a 3.negyedben volt!). Erre ott van Williams aki a blitz-sack en kívül nálam semmi kiemelendőt nem csinált, viszont több rossz helyezkedés, misstackle-ek, egyszerűen rengeteg hiba. Össze kell kapja magát mert ehhez a teljesítményhez a fizetése 1/5-e illene.
Úgy gondolom nem kell lógatni az orrunkat, mert a csapat továbbra is jó, a D front 7-el teljes mértékben elégedett vagyok LB sorunkkal pedig főleg. Hawk-Jones talán 1-2 hibát vétett az egész meccsen, CMIII-ról csak annyit hogy a 3. és 4. fumble-t ő harcolta ki elképesztő munkával. És látványos volt a hiánya, Neal küzdött ott, annak ellenére, hogy nem LB de hát nem az a szint...
Burnett nagyon hiányzik még mindig, Banjo egyáltalán nem győzött meg, McMillian is csak félig, úgyérzem ez a csapatunk leggyengébb pontja jelenleg (+CB Tramon oldalán, rá nagyon mérges vagyok, SB óta egyre csak rosszabb).
Elől rövid a falunk, nem tudunk cserélgetni a sok sérülés miatt ami látszik is, de szerintem jobb a fal most mint tavaly. Dietrick-Smith viszont 3-4 alkalommal is átengedte ellenfelét amiből 1-2 sack is lett ill. sietve eldobott labdák. C-t remélem szerzünk majd jövőre.
A többiekkel szembeni pozitívumokat nem írnám le ilyen részletesen, Nelson ahogy Buck is mondta nincs olyan labda amit ne tudna elkapni, ez azért jól esett hallani.
Elnézést amiért hosszú lett.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 650 — Packers Suicide Squad
A mérkőzést nem tudtam élőben követni, sajnálatos, hogy egy megnyert meccset engedtünk ki a kezünkből. Van ilyen. Leírtátok a lényeget, szerintem a bye után erősebb lesz a csapat, bízom abban, hogy nagyobb lesz a koncentráció és jobb lesz a játék. Ahogy olvasgatom a külföldi oldalakat, néhányan egyre jobban kritizálják a csapatot, főleg Rodgerst. Ez jó dolog, tudjuk, ilyenkor általában mi szokott történni. Jó lenne, ha a Bears nem húzna el 4-0-ra, kicsit lehet a Lionsnak szorítani. 😊
Láttam egy képet, sokan cutot követelnek House és Barclay esetében:
😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Még a Bengals meccsről egy kicsit, passzjáték szempontjából. Finley kiesése valószínűleg a game plan jelentős részét hazavágta, MM is azt nyilatkozta, hogy igencsak használta volna őt, főleg a lassú Bengals linebackerek ellen. Zimmer végig press coverage-t kért a cornereitől, ami mint látjuk bejött, hiányzott a ritmus egész meccs alatt. Ki tudja ha van Finley hogy alakul a meccs..még futójátékunk is volt :-/ Kulcskérdés lehet a jövőben, hogy press ellen az elkapók megtudják nyerni a LOS közelében a kis meccseiket, megmarad a ritmus, mehet a no huddle, jöhetnek a védhetetlen Rodgers-féle backshoulderek. 😊

Sérülésekről vannak már hírek? Őszintén fogalmam sincs mi fán terem ilyenkor a bye week alatt az injury report 😀Hall Of Green
Finley kiesésében igazad van, bár nem értem, hogy Quarless miért nem kapott komolyabb szerepet, Taylor kapott ugyan labdát, de kevés volt. Bostick és Taylor pedig blokkolhatott volna 2 TE-s felállásnál. Kuhn hiánya szintén szembeötlő volt passzjátéknál főleg.

Bye week alatt injury report hivatalos oldalon nem terem. Majd jövő héten
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Még a Bengals meccsről egy kicsit, passzjáték szempontjából. Finley kiesése valószínűleg a game plan jelentős részét hazavágta, MM is azt nyilatkozta, hogy igencsak használta volna őt, főleg a lassú Bengals linebackerek ellen. Zimmer végig press coverage-t kért a cornereitől, ami mint látjuk bejött, hiányzott a ritmus egész meccs alatt. Ki tudja ha van Finley hogy alakul a meccs..még futójátékunk is volt :-/ Kulcskérdés lehet a jövőben, hogy press ellen az elkapók megtudják nyerni a LOS közelében a kis meccseiket, megmarad a ritmus, mehet a no huddle, jöhetnek a védhetetlen Rodgers-féle backshoulderek. 😊

Sérülésekről vannak már hírek? Őszintén fogalmam sincs mi fán terem ilyenkor a bye week alatt az injury report 😀

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 219 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Burnett levágatta a sérót
Reméljük a visszatérés első jelei 😀


több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A Franklin-féle fumble szerintem kevésbé volt az ő hibája. 3. számú RB újoncra, élete első meccsén nem lehet sorsdöntő játékot hívni, még akkor sem, ha addig futott neki a szekér.GNG
és ~10yard/carry azért nem olyan rossz... én továbbra is bírom a srácot, hype-hype!! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Igaz a hír hogy Ross-t kivágtuk? Ahogy olvasgatom igen... a hétvégén sajnos nemtudtam megnézni a meccset, a fumble-jén kívül volt még hibája? Komolyabb vagy mutatott valami érdemlegeset?balazs799
Biztos van olyan franchise, ahonnan ennyi is elég lenne a cuthoz, de a Packers pont nem ilyen. Lásd: Crosby. Ross nem nyújt lenyűgöző teljesítményt és a ha ezt még ráadásul elpotyogtatott labdákkal is fűszerezi akkor sajnos cut-olni kell.
A Franklin-féle fumble szerintem kevésbé volt az ő hibája. 3. számú RB újoncra, élete első meccsén nem lehet sorsdöntő játékot hívni, még akkor sem, ha addig futott neki a szekér. Eleve, ha van egy olyan rúgónk, aki egy 50 yardost is lazán be tud vállalni, akkor más lett volna a leányzó fekvése. Egy field goal tökéletesen elég lett volna, mert a Bengals O-t azért meg tudta volna aznap fogni a védelem TD előtt.
Ami sérülések területén folyik az meg hihetetlen. Ha Lacy nem sérül meg, akkor ma év újonca címen gondolkoznánk, mint az emberről, aki visszahozta a 100+ yardos futásokat. Igazából Jordy Nelson a zseniális elkapásai után nem egyszer húzta magát. Az ő kiesése meg valószínűleg playoffba kerülhet.
Majd meglátjuk. Nem szeptemberben kell megnyerni a szezont meg jól játszani, de azért bosszantó ha magunkat verjük meg a pályán.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Igaz a hír hogy Ross-t kivágtuk? Ahogy olvasgatom igen... a hétvégén sajnos nemtudtam megnézni a meccset, a fumble-jén kívül volt még hibája? Komolyabb vagy mutatott valami érdemlegeset?


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Figyelembe véve, hogy a visszahordásaink Cobb néhány megmozdulását leszámítva milyenek voltak az utóbbi években (ha nagy véletlenül kihoztuk a 20-on kívülre, jött a fumble vagy a flag) megfontolandó lenne, hogy egyáltalán meg se próbáljuk visszahordani a labdát. Kezdhetnénk mindig a 20-ról és nem sérülne meg senki 😀Kampman
megoldás lehetne, addig, amíg a többiek erre rájönnek és az 5 yardos környékére kezdenek rugdosni 😊
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 296
Figyelembe véve, hogy a visszahordásaink Cobb néhány megmozdulását leszámítva milyenek voltak az utóbbi években (ha nagy véletlenül kihoztuk a 20-on kívülre, jött a fumble vagy a flag) megfontolandó lenne, hogy egyáltalán meg se próbáljuk visszahordani a labdát. Kezdhetnénk mindig a 20-ról és nem sérülne meg senki 😀
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ross cut. Egy hiba...JayB
Szerintem nem csak az az 1 hibája miatt. SF ellen rendszeresen rossz döntéseket hozott, és került miatta a csapat rossz field pozícióba. Ki fog így visszahordani? Cobb túl értékes ahhoz hogy ő, szerintem.Hall Of Green
hozzuk ide veterán minimumért Cribbs-t... Ennyit tuti hozna, mint Ross, sőt..LN
Tramon aligha fog visszahordani, ő is elég értékes. Cobb-ot én sem kockáztatnám, talán Hyde?gamerkr
a jelenlegi keretből Hyde, esetleg Franklin, ha bevállalja MM.
Mindkettő próbálkozott PS-ben, leginkább Hyde-PR, Franlkin-KR felállásban
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 219 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ross cut. Egy hiba...JayB
Szerintem nem csak az az 1 hibája miatt. SF ellen rendszeresen rossz döntéseket hozott, és került miatta a csapat rossz field pozícióba. Ki fog így visszahordani? Cobb túl értékes ahhoz hogy ő, szerintem.Hall Of Green
hozzuk ide veterán minimumért Cribbs-t... Ennyit tuti hozna, mint Ross, sőt..LN
Tramon aligha fog visszahordani, ő is elég értékes. Cobb-ot én sem kockáztatnám, talán Hyde?

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
Ross cut. Egy hiba...JayB
Szerintem nem csak az az 1 hibája miatt. SF ellen rendszeresen rossz döntéseket hozott, és került miatta a csapat rossz field pozícióba. Ki fog így visszahordani? Cobb túl értékes ahhoz hogy ő, szerintem.Hall Of Green
Szar volt eddig is, de ha nincs az a végzetes hiba aligha vágjuk (még) ki.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ross cut. Egy hiba...JayB
Szerintem nem csak az az 1 hibája miatt. SF ellen rendszeresen rossz döntéseket hozott, és került miatta a csapat rossz field pozícióba. Ki fog így visszahordani? Cobb túl értékes ahhoz hogy ő, szerintem.Hall Of Green
hozzuk ide veterán minimumért Cribbs-t... Ennyit tuti hozna, mint Ross, sőt..
több mint 10 éve
woland77 Green Bay Packers 66
Tegnap 0-14-nél kapcsolódtam be a közvetítésbe és egy fillért nem adtam volna azért, hogy ezt a meccset szorossá tudjuk tenni. Borzalmas volt nézni a vergődő támadójátékot. Aztán azt sem gondoltam volna +16-nál, h ezt elbukjuk. Nem szoktunk, kivéve tavaly a Colts ellen. Szerintem a tegnapi meccs egy olyan talán 3&3-nál ment el amikor Aaron megfuthatta volna a first downt de incomplete passz lett a vége…. Azért jó lenne egyszer-egyszer behúzni az ilyen szoros meccseket. Azért az érdekes volt, hogy az egyik riporternek is feltűnt milyen sok hamstring sérülés van a Packersnél. A szezon előtt tobzódtunk futókban, most minden meccsen elveszítünk egyet, kis túlzással. Egy dologban reménykedem: ilyen kemény védelem ellen már talán nem lesz dolgunk…. bár ki tudja? Lehet, h egy PO-ért legalább 5 csoport meccsünket kell hoznunk. Hú de kémény lesz ez…
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Ross cut. Egy hiba...JayB
Szerintem nem csak az az 1 hibája miatt. SF ellen rendszeresen rossz döntéseket hozott, és került miatta a csapat rossz field pozícióba. Ki fog így visszahordani? Cobb túl értékes ahhoz hogy ő, szerintem.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
Ross cut. Egy hiba...