Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Nagyon jó és tanulságos írás egyik nagy kedvencemről:
Jolly
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
IR report alapján necces lehet ma az LB felhozatal, de legalábbis nem túl egészséges.
Pénteken Barrington sem edzett, Mulumba is csak LP, mindkettő probable.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
a Browns leigazolta Charles Johnsont a Packers practice squadjából.deyell
Neki kellett volna 5. WR-nek lenni a rosteren Ross helyett.
Sok sikert neki.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 522
a Browns leigazolta Charles Johnsont a Packers practice squadjából.

choose life
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
LB-ből TE az lényegesen könnyebb szerintem mint fordítva, remélem nem látjuk a pályán 😊
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Edzésen a TE Stoneburner is gyakorolt LB-ként. Érdekes.Gergőbácsi
3-4 éve pont fordítva játszottuk el ezt Havnerrel nem? Ő Lb-ből lett TE azt hiszem. Sőt még TD elkapásai is voltak 😀gamerkr
De. Sőt... Havner is a 45ös mezt hordta, mint Stoneburner.. 😀
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Edzésen a TE Stoneburner is gyakorolt LB-ként. Érdekes.Gergőbácsi
3-4 éve pont fordítva játszottuk el ezt Havnerrel nem? Ő Lb-ből lett TE azt hiszem. Sőt még TD elkapásai is voltak 😀

több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Edzésen a TE Stoneburner is gyakorolt LB-ként. Érdekes.Gergőbácsi
Én azt hallottam, hogy a Lambeau Field portása és a coach meetingek redszeres pizzafutára is gyakorolt LB-ként. Ha mégsem akkor kéne nekik 😀
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Edzésen a TE Stoneburner is gyakorolt LB-ként. Érdekes.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 522
Hayward edzett, LP. először a szezonban

choose life
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A 7végére tehát az eddigiek szerint out mind B. Jones mint Matthews. Francois sem játszhat már idén! Nagyon kíváncsi vagyok ki jön Hawk mellé a 7végén, mert a szélen még Neal-Perry páros jó lehet akár. ILB poszton hiányosak leszünk amíg Jones nem tér vissza.balazs799
Lattimore, ki más? Barrington pedig a tartalékLN
Akkor cserepadon lesz 3 LB csere mind a 3 újonc, és bár nemtudom milyen teljesítményt nyújtottak tavaly az NCAA-ben főleg nem hogy eddig nálunk az edzéseken, de egy 6. egy 7. körös és egy draftolatlan LB-nk van.
Ha valaki kidől a kezdőből veszélyes lehet, bár vannak a hátsó körökben is jó játékosok, akik az NFL-ben dobbantanak igazán. Remélem ha kell közülük is az egyik ilyen lesz.balazs799
Palmer és Mulumba OLB, ha valaki kidőlne még középről, akkor szerintem +1 S lesz fent a boxban, gondolom McMillian, esetleg jönnek a variációk Caperstől. Tuti, hogy erre is lesz 2-3 forgatókönyveLN
Barrington maradt egyedül csere ILB-nek, nagyon remélem hogy nem lesz sérülés, mert azért S ként LB sorban nagyon kényszermegoldás lenne. Egy kicsit viszont itt úgy érzem volt egy kis hiba, 7CB-nk van a keretben, és csak 9 LB összesen. 4OLB 5ILB, amiből most 2 sérült. Ha Jones nem tud visszatérni hamar, vagy ha igen is, de Lattimore nem nyújt elegendőt, akár még egy igazolást is el tudnék képzelni.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Jah, megvan. 13._án Sry, kicsit keverem.
több mint 10 éve
Celtic Green Bay Packers 419
GB mikor?
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Sziasztok!
Közvetiti valaki a mai GB meccset? ha igen, akkor hol és mikor?Celtic
Most péntek hajnalban a Giants fog játszani a Bears-el. Elvileg 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Sziasztok!
Közvetiti valaki a mai GB meccset? ha igen, akkor hol és mikor?
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A 7végére tehát az eddigiek szerint out mind B. Jones mint Matthews. Francois sem játszhat már idén! Nagyon kíváncsi vagyok ki jön Hawk mellé a 7végén, mert a szélen még Neal-Perry páros jó lehet akár. ILB poszton hiányosak leszünk amíg Jones nem tér vissza.balazs799
Lattimore, ki más? Barrington pedig a tartalékLN
Akkor cserepadon lesz 3 LB csere mind a 3 újonc, és bár nemtudom milyen teljesítményt nyújtottak tavaly az NCAA-ben főleg nem hogy eddig nálunk az edzéseken, de egy 6. egy 7. körös és egy draftolatlan LB-nk van.
Ha valaki kidől a kezdőből veszélyes lehet, bár vannak a hátsó körökben is jó játékosok, akik az NFL-ben dobbantanak igazán. Remélem ha kell közülük is az egyik ilyen lesz.balazs799
Palmer és Mulumba OLB, ha valaki kidőlne még középről, akkor szerintem +1 S lesz fent a boxban, gondolom McMillian, esetleg jönnek a variációk Caperstől. Tuti, hogy erre is lesz 2-3 forgatókönyve
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A 7végére tehát az eddigiek szerint out mind B. Jones mint Matthews. Francois sem játszhat már idén! Nagyon kíváncsi vagyok ki jön Hawk mellé a 7végén, mert a szélen még Neal-Perry páros jó lehet akár. ILB poszton hiányosak leszünk amíg Jones nem tér vissza.balazs799
Lattimore, ki más? Barrington pedig a tartalékLN
Akkor cserepadon lesz 3 LB csere mind a 3 újonc, és bár nemtudom milyen teljesítményt nyújtottak tavaly az NCAA-ben főleg nem hogy eddig nálunk az edzéseken, de egy 6. egy 7. körös és egy draftolatlan LB-nk van.
Ha valaki kidől a kezdőből veszélyes lehet, bár vannak a hátsó körökben is jó játékosok, akik az NFL-ben dobbantanak igazán. Remélem ha kell közülük is az egyik ilyen lesz.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A 7végére tehát az eddigiek szerint out mind B. Jones mint Matthews. Francois sem játszhat már idén! Nagyon kíváncsi vagyok ki jön Hawk mellé a 7végén, mert a szélen még Neal-Perry páros jó lehet akár. ILB poszton hiányosak leszünk amíg Jones nem tér vissza.balazs799
Lattimore, ki más? Barrington pedig a tartalék
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A 7végére tehát az eddigiek szerint out mind B. Jones mint Matthews. Francois sem játszhat már idén! Nagyon kíváncsi vagyok ki jön Hawk mellé a 7végén, mert a szélen még Neal-Perry páros jó lehet akár. ILB poszton hiányosak leszünk amíg Jones nem tér vissza.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Sziasztok!

Új vagyok itt a fórumon, gondoltam köszönök 😊
Kb 3 éve ismerkedem ezzel a sportággal, aztán tavaly előtt volt szerencsém eltölteni néhány hetet Wisconsin-ban, ez meg is pecsételte a sorsom, teljesen beszippantott ez nagyszerű játék.
Lenne is mindjárt egy kérdésem. Van olyan oldal ahol minden meccsünk követhető stream-en? Milyen programok telepítése szükséges hogy stream-en tudjam nézni? Sajnos néhány hete ami link megvolt adva itt a meccskibeszélőnél az csak akkor akart működni ha mindenféle sz*rt telepít az ember, ezt meg is tettem, aztán fél napig törölgettem a gépemről a különböző malware programokat.brakedown
Üdv a fórumon !
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Hol és hogyan nézzünk meccseket? | Bowl.hu
Az ESPN America megszűnésével jókora űr keletkezett a hazai NFL és NCAA közvetítéseknél, de opciókból így sincs hiány, akár az interneten, akár a tévén szeretnénk a profi és/vagy az egyetemi liga mérkőzéseit követni
szerintem segíteni fog 😊

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
8.legjobb az OL-ünk a PFF szerint!
 www.profootballfocus.com/blog/2013/10/09/ranking-the-2013-offensive-lines-first-quarter/4/MarioAna
7?James007
my bad, lapozásnál bennem maradt a 8-as szám. De mikor volt nekünk utoljára top10 falunk? 😀
Még szerintem a Tauscher-Clifton OT páros fénykorában.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Sziasztok!

Új vagyok itt a fórumon, gondoltam köszönök 😊
Kb 3 éve ismerkedem ezzel a sportággal, aztán tavaly előtt volt szerencsém eltölteni néhány hetet Wisconsin-ban, ez meg is pecsételte a sorsom, teljesen beszippantott ez nagyszerű játék.
Lenne is mindjárt egy kérdésem. Van olyan oldal ahol minden meccsünk követhető stream-en? Milyen programok telepítése szükséges hogy stream-en tudjam nézni? Sajnos néhány hete ami link megvolt adva itt a meccskibeszélőnél az csak akkor akart működni ha mindenféle sz*rt telepít az ember, ezt meg is tettem, aztán fél napig törölgettem a gépemről a különböző malware programokat.brakedown
Üdv a klubban! 😀

szerintem elég egy flash player amit az Adobe oldaláról leszedsz, és a firstrow oldalon látható linkeknek működnie kell.

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
8.legjobb az OL-ünk a PFF szerint!
 www.profootballfocus.com/blog/2013/10/09/ranking-the-2013-offensive-lines-first-quarter/4/MarioAna
7?
több mint 10 éve
brakedown Green Bay Packers 1
Sziasztok!

Új vagyok itt a fórumon, gondoltam köszönök 😊
Kb 3 éve ismerkedem ezzel a sportággal, aztán tavaly előtt volt szerencsém eltölteni néhány hetet Wisconsin-ban, ez meg is pecsételte a sorsom, teljesen beszippantott ez nagyszerű játék.
Lenne is mindjárt egy kérdésem. Van olyan oldal ahol minden meccsünk követhető stream-en? Milyen programok telepítése szükséges hogy stream-en tudjam nézni? Sajnos néhány hete ami link megvolt adva itt a meccskibeszélőnél az csak akkor akart működni ha mindenféle sz*rt telepít az ember, ezt meg is tettem, aztán fél napig törölgettem a gépemről a különböző malware programokat.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Brad Jones out a hétvégére. Mi más lenne, mint Hamstring...