Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
nem tudtam nézni a meccset, csak másfél negyedig. Aki végig nézte attól lenne egy kérdésem:
Starks végig ilyen stílusban futott? Már az elején feltűnt az öngyilkos hajlam benne, mintha AP-t láttam volna GB mezben. Izomból előre, akár van ott lyuk vagy nincs, nagyon nagy lendülettel, és igen gyorsnak is tűnik. Lehet, hogy Lacy után tűnt ilyennek, de nekem nagyon tetszik ez a változás nála. Bele sem merek gondolni, hogy milyen futótandem lesz itt, ha Lacy hozza ezt, Starks ilyen stílust nyom, Franklint pedig tudjuk milyen kis izgága. 😊
Rodgers meg eszméletlen, szerencsétlen CB-k nem hiszem, hogy nyugodtan tudtak aludni. Olyan helyekre dobja oda a labdát ahova más QB nézni sem mer.
Már csak a D#-nek kell összekapni magát, de PO-ig ráérnek 😊.MarioAna
Alig volt fenn a pályán, de amikor játszott, akkor szenzációs dolgokat csinált. És igen, végig ugyanabban a gazella stílusban nyomta, közben meg árad belőle az erő is. Nem tudom, mit csináltak vele, de nekem nagyon tetszik a végeredmény, főleg úgy, hogy ha jól emlékszem, akkor nyáron majdnem elment.
Laci pedig egy állat. Az első néhány kísérlete szinte nem hozott semmit, látszott, hogy a vikingek nagyon felkészültek rá, de aztán lassanként felőrlődtek a sok próbálkozásban. Igaz, ehhez a kitűnő blokkjaink is kellettek.

Nekem a D is tetszett, csak a végén szedtek be könnyű pontokat, de amíg kellett, addig keményen nyomták. Lehet, hogy ki volt adva, hogy csak sérülés ne legyen. Statisztikában picit vissza fognak esni, főleg a futás elleniben, de a lényeg, hogy senki nem szedett össze súlyos sérülést.

A rookiek meg egyszerűen fantasztikusak. Ennyi telitalálat már régen volt (bár még csak szezon közben vagyunk, de ezt már bátran ki merem jelenteni).James007
Szerintem is nagyon jó volt az idei draftunk, egyik rookie jobban játszik mint a másik. Mindig is jó kis draftmunka volt GB-ben, és akkor még egy 4. körös Tretter (G) nem is tud sérülés miatt játszani. Egy 6. és egy 7. körös LB is sokat kell hogy játszon a sok sérülés miatt és helyt állnak! És a meccsen is előkerült és most is felhozom TW-t. Év végén egyre biztosabb vagyok a távozásában. 2010 óta minden évben van egy kitűnő CB draftunk, és már 4en vannak, 2010től a sorrend: Shields - House - Hayward - Hyde! Ezzen a 4essel neki lehet menni a szezonnak főleg ha a 14-esen is behúzunk egyet valamikor a 3-4 kör környékén. 😊balazs799
Shields UDFA volt, ha jól emlékszem, megtartása kulcskérdés lesz.

A meccsről: gyenge Vikngs ide, Ponder oda, nagyon jó meccset toltunk, majdnem tökéleteset. Főleg a meccskezdet után. A D előtt le a kalappal, engedett vagy 7-10 érdemi pontot talán (Ponder vagy Gerhart futását számítom ide, de igazából mindkettő garbage time volt), egy fegyelmezetlenség (Datone Jones) miatt kaptunk egy FG-t, és egy lóf@sz fújás miatt (Tramon on Jennings DPI) kaptuk a félidő végén az AP TD-t. A közönséget is sikerült hamar kivenni a meccsből.
Futásunk kiváló volt, nem is volt még ilyen szerintem MM regnálása alatt, hogy ennyire domináljunk egy futó csapatot. A felkészítés és a veteránok érdeme, hogy máshol szinte szóba sem jövő, x-edik körös draftolt vagy draftolatlan újoncokkal, másodévesekkel egész jól elkarcolunk mind O, mind D vonalon.
Jön a Bears, nem szabad elbízni magunkat, általában szoros szokott lenni. A D-jük nem az igazi, a laszti ezen oldalán nálunk is lehet egy összeomlás bármikor, McCown (?) elég jól tolta, jó, tudom, a Skins ellen. Ha sikerülne ezt behúzni és a Lionst majd, valamint a Giants_Eagles duóból egyet, már egész nyugodtak lehetnénk.
Le a kalappal Lacy és Starks, a fal, az elkapók és az egész D előtt, ST-re ráfér a fejlődés.
Amilyen TD-t meg Air Rodgers nyomott, az nem emberi. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
nem tudtam nézni a meccset, csak másfél negyedig. Aki végig nézte attól lenne egy kérdésem:
Starks végig ilyen stílusban futott? Már az elején feltűnt az öngyilkos hajlam benne, mintha AP-t láttam volna GB mezben. Izomból előre, akár van ott lyuk vagy nincs, nagyon nagy lendülettel, és igen gyorsnak is tűnik. Lehet, hogy Lacy után tűnt ilyennek, de nekem nagyon tetszik ez a változás nála. Bele sem merek gondolni, hogy milyen futótandem lesz itt, ha Lacy hozza ezt, Starks ilyen stílust nyom, Franklint pedig tudjuk milyen kis izgága. 😊
Rodgers meg eszméletlen, szerencsétlen CB-k nem hiszem, hogy nyugodtan tudtak aludni. Olyan helyekre dobja oda a labdát ahova más QB nézni sem mer.
Már csak a D#-nek kell összekapni magát, de PO-ig ráérnek 😊.MarioAna
Alig volt fenn a pályán, de amikor játszott, akkor szenzációs dolgokat csinált. És igen, végig ugyanabban a gazella stílusban nyomta, közben meg árad belőle az erő is. Nem tudom, mit csináltak vele, de nekem nagyon tetszik a végeredmény, főleg úgy, hogy ha jól emlékszem, akkor nyáron majdnem elment.
Laci pedig egy állat. Az első néhány kísérlete szinte nem hozott semmit, látszott, hogy a vikingek nagyon felkészültek rá, de aztán lassanként felőrlődtek a sok próbálkozásban. Igaz, ehhez a kitűnő blokkjaink is kellettek.

Nekem a D is tetszett, csak a végén szedtek be könnyű pontokat, de amíg kellett, addig keményen nyomták. Lehet, hogy ki volt adva, hogy csak sérülés ne legyen. Statisztikában picit vissza fognak esni, főleg a futás elleniben, de a lényeg, hogy senki nem szedett össze súlyos sérülést.

A rookiek meg egyszerűen fantasztikusak. Ennyi telitalálat már régen volt (bár még csak szezon közben vagyunk, de ezt már bátran ki merem jelenteni).James007
Szerintem is nagyon jó volt az idei draftunk, egyik rookie jobban játszik mint a másik. Mindig is jó kis draftmunka volt GB-ben, és akkor még egy 4. körös Tretter (G) nem is tud sérülés miatt játszani. Egy 6. és egy 7. körös LB is sokat kell hogy játszon a sok sérülés miatt és helyt állnak! És a meccsen is előkerült és most is felhozom TW-t. Év végén egyre biztosabb vagyok a távozásában. 2010 óta minden évben van egy kitűnő CB draftunk, és már 4en vannak, 2010től a sorrend: Shields - House - Hayward - Hyde! Ezzen a 4essel neki lehet menni a szezonnak főleg ha a 14-esen is behúzunk egyet valamikor a 3-4 kör környékén. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
nem tudtam nézni a meccset, csak másfél negyedig. Aki végig nézte attól lenne egy kérdésem:
Starks végig ilyen stílusban futott? Már az elején feltűnt az öngyilkos hajlam benne, mintha AP-t láttam volna GB mezben. Izomból előre, akár van ott lyuk vagy nincs, nagyon nagy lendülettel, és igen gyorsnak is tűnik. Lehet, hogy Lacy után tűnt ilyennek, de nekem nagyon tetszik ez a változás nála. Bele sem merek gondolni, hogy milyen futótandem lesz itt, ha Lacy hozza ezt, Starks ilyen stílust nyom, Franklint pedig tudjuk milyen kis izgága. 😊
Rodgers meg eszméletlen, szerencsétlen CB-k nem hiszem, hogy nyugodtan tudtak aludni. Olyan helyekre dobja oda a labdát ahova más QB nézni sem mer.
Már csak a D#-nek kell összekapni magát, de PO-ig ráérnek 😊.MarioAna
Alig volt fenn a pályán, de amikor játszott, akkor szenzációs dolgokat csinált. És igen, végig ugyanabban a gazella stílusban nyomta, közben meg árad belőle az erő is. Nem tudom, mit csináltak vele, de nekem nagyon tetszik a végeredmény, főleg úgy, hogy ha jól emlékszem, akkor nyáron majdnem elment.
Laci pedig egy állat. Az első néhány kísérlete szinte nem hozott semmit, látszott, hogy a vikingek nagyon felkészültek rá, de aztán lassanként felőrlődtek a sok próbálkozásban. Igaz, ehhez a kitűnő blokkjaink is kellettek.

Nekem a D is tetszett, csak a végén szedtek be könnyű pontokat, de amíg kellett, addig keményen nyomták. Lehet, hogy ki volt adva, hogy csak sérülés ne legyen. Statisztikában picit vissza fognak esni, főleg a futás elleniben, de a lényeg, hogy senki nem szedett össze súlyos sérülést.

A rookiek meg egyszerűen fantasztikusak. Ennyi telitalálat már régen volt (bár még csak szezon közben vagyunk, de ezt már bátran ki merem jelenteni).
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
nem tudtam nézni a meccset, csak másfél negyedig. Aki végig nézte attól lenne egy kérdésem:
Starks végig ilyen stílusban futott? Már az elején feltűnt az öngyilkos hajlam benne, mintha AP-t láttam volna GB mezben. Izomból előre, akár van ott lyuk vagy nincs, nagyon nagy lendülettel, és igen gyorsnak is tűnik. Lehet, hogy Lacy után tűnt ilyennek, de nekem nagyon tetszik ez a változás nála. Bele sem merek gondolni, hogy milyen futótandem lesz itt, ha Lacy hozza ezt, Starks ilyen stílust nyom, Franklint pedig tudjuk milyen kis izgága. 😊
Rodgers meg eszméletlen, szerencsétlen CB-k nem hiszem, hogy nyugodtan tudtak aludni. Olyan helyekre dobja oda a labdát ahova más QB nézni sem mer.
Már csak a D#-nek kell összekapni magát, de PO-ig ráérnek 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
eladnám az itt lévő pulcsit 10ezer ftért 2xles méretű nem hordott. Győrben megoldható személyes átvétel is 😊

 imagerz.com/QE4UCktvAwMCUQ9FGQVRJoker_99
Ha amerikai 2XL, akkor ahhoz egy 180+cm és 120+kg embert kell találnod 😀LN
hát ausztriában reebok üzletben vásárolt hivatalos nfles logó van benne hát nemkell akkora ember ahhoz hogy jó legyen nem egy Rajinak való feleakkora embernek is jó 😀Joker_99
Csak azért mondtam, mert ami nekem van, az amerikából jött anno, detto reebok, XXL és nekem a 180/120-al kb bele kellett volna nőni. De azóta inkább összementem.
több mint 10 éve
Joker_99 Pittsburgh Steelers 10
tehát európai méretezésű 😊
több mint 10 éve
Joker_99 Pittsburgh Steelers 10
eladnám az itt lévő pulcsit 10ezer ftért 2xles méretű nem hordott. Győrben megoldható személyes átvétel is 😊

 imagerz.com/QE4UCktvAwMCUQ9FGQVRJoker_99
Ha amerikai 2XL, akkor ahhoz egy 180+cm és 120+kg embert kell találnod 😀LN
hát ausztriában reebok üzletben vásárolt hivatalos nfles logó van benne hát nemkell akkora ember ahhoz hogy jó legyen nem egy Rajinak való feleakkora embernek is jó 😀
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hayward, Perry minden bizonnyal játszani fog, Starks is visszatérhet, bár ha Lacy ilyen jól játszik szerintem nem fogjuk megkockáztatni értelmetlenül a visszatérését, főleg hogy ott van még Franklin is, hacsak nem WR-ként 😀 Érdekes lenne. B. és J. Jones játéka kérdéses.
Packers.com szerint.
A hivatalos info a játékoskerettől nem tudom mikor fog kijönni.balazs799
Másfél órával a meccskezdet előtt érdemes keresni a hivatalos inaktív listát.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
eladnám az itt lévő pulcsit 10ezer ftért 2xles méretű nem hordott. Győrben megoldható személyes átvétel is 😊

 imagerz.com/QE4UCktvAwMCUQ9FGQVRJoker_99
Ha amerikai 2XL, akkor ahhoz egy 180+cm és 120+kg embert kell találnod 😀
több mint 10 éve
Joker_99 Pittsburgh Steelers 10
eladnám az itt lévő pulcsit 10ezer ftért 2xles méretű nem hordott. Győrben megoldható személyes átvétel is 😊

 imagerz.com/QE4UCktvAwMCUQ9FGQVR
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hayward, Perry minden bizonnyal játszani fog, Starks is visszatérhet, bár ha Lacy ilyen jól játszik szerintem nem fogjuk megkockáztatni értelmetlenül a visszatérését, főleg hogy ott van még Franklin is, hacsak nem WR-ként 😀 Érdekes lenne. B. és J. Jones játéka kérdéses.
Packers.com szerint.
A hivatalos info a játékoskerettől nem tudom mikor fog kijönni.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Meg is jatszik AD!!! 8-)
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Perry visszatérése nem lesz kicsit korai? A LB sorral amúgy sem voltak problémák, úgy is hogy Hawk maradt egyedül a helyén.

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
Big surprise at Packers practice: OLB Nick Perry (foot) returned less than 2 weeks after his injury.

Gergőbácsi: igen

choose life
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Packers.com-on egy pletyka: 😀 én nevettem rajta egy nagyot:
Larry Fitzgerald for Jordy Nelson, Jonathan Franklin and a second-round pick.
Habár a kedvenc nem Packers-es játékosom a srác Lynch-el együtt, valóban eléggé pletykaszagú. Ki is fejtik ott a legfontosabb tényt a dologgal kapcsolatban. Nelson valószínűleg most jobb játékos is mint LF, de ha Nelsont esetleg kivennénk az üzletből én nagyon szívesen látnám itt a Cardinals elkapóját!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
AP valószínűleg nem is fog játszani.... 😕ZoliZoltán
ezt sajnálattal hallom. :S


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
AP valószínűleg nem is fog játszani.... 😕
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
2 vagy 3 TD-vel kapunk-e ki???
Tucat???ZoliZoltán
Ha nyerünk is, akkor sem lesz közte 3 td-nyi különbség szerintem. Tartok tőle, hogy AP-nek nagy napja lesz. Valahogy túl szép és jó a run D eddig 😊
A lényeg, hogy nyerjünk valahogy.Gergőbácsi
Nem lenézve a AP-t, a Vikingeket vagy Pondert, de ez max szoros lehet, ha nem pörög fel a csapat. A futást kell megfogni, a passzjáték szinte visszafelé fejlődik szegényeknél.
Simán fel fogjuk tölteni a boxot, a WR-ek pedig 1-1-ben lesznek, főleg ha Hayward is visszatér.LN
Pedig szerintem jó célpontok vannak a vikingeknél, ha nem is most jövőre ha sikerül egy jó QB-t szerezni lehet ott még fantázia. Illetve ha Ponder elkapja a fonalat. Szerintem jelenleg még mindig benne van a legtöbb potenciál. De Jennings, Patterson, Rudolph, Simpson (ha nem épül fel J. Jones több célpont lesz a liiláknál mint nálunk). A célpontok adottak, és a secondary-nak figyelni kell majd, hogy ne tudjanak elszakadni tőlünk. Hawknak pedig folytatni kell a jelenlegi jó játékát, hisz idén nagyon jó a futás ellen D, amiben kimagasló szerepe van (meccsenként 79y, ez a 3. legjobb a ligában), de AP már többször megmutatta hogy képes szétfutni a védelmünket.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
2 vagy 3 TD-vel kapunk-e ki???
Tucat???ZoliZoltán
Ha nyerünk is, akkor sem lesz közte 3 td-nyi különbség szerintem. Tartok tőle, hogy AP-nek nagy napja lesz. Valahogy túl szép és jó a run D eddig 😊
A lényeg, hogy nyerjünk valahogy.Gergőbácsi
Nem lenézve a AP-t, a Vikingeket vagy Pondert, de ez max szoros lehet, ha nem pörög fel a csapat. A futást kell megfogni, a passzjáték szinte visszafelé fejlődik szegényeknél.
Simán fel fogjuk tölteni a boxot, a WR-ek pedig 1-1-ben lesznek, főleg ha Hayward is visszatér.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
2 vagy 3 TD-vel kapunk-e ki???
Tucat???ZoliZoltán
Ha nyerünk is, akkor sem lesz közte 3 td-nyi különbség szerintem. Tartok tőle, hogy AP-nek nagy napja lesz. Valahogy túl szép és jó a run D eddig 😊
A lényeg, hogy nyerjünk valahogy.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
2 vagy 3 TD-vel kapunk-e ki???
Tucat???
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
The Vikings just announced that QB Josh Freeman has concussion symptoms. If he can't go, Christian Ponder will start against the Packers on Sunday night.

Ez most trükközés, vagy komoly???James007
Annyira lényegtelen hogy hihetetlen 😀
Alapjába van egy szar rendszerünk, 3 nem jó QB-val. Mondjuk picivel jobb QBval is ugyanolyan fos lenne a rendszer.
Nektek egy dologra kell figyelni AP ne hozza le a meccset(10-15 carryből nehéz 😀), tekintve hogy idén ez 1 meccsen sikerult csak nagyon nem aggódok miattatok. Magunkat meg már teljes érdektelenséggelnézem.Toca
Úgy láttam, hogy AP nem edzett tegnap (hamstring). 😕
Ezt mikor szedte össze és mennyire komoly? Mert nálunk egy ilyen sérülés 3-4 meccses pihit szokott jelenteni. Ha ő sem játszana, azt nagyon sajnálnám!
Pedig már a szabit is kivettem hétfőre.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Starksról van valami?
És jól számolom jelenleg Nelson+Boykin elkapópárosunk van, és ezzel ki is merült a dolog? 😊zsoltvanya
Starks már edzett tegnap. 2 WR valóban kevés, de majd a TE csapat besegít. Örülök, hogy Finley rendben lesz, remélem a gyerekre hallgat és megmarad a seggén, bár nehéz ezt így leírni.
Ha AP-t úgy fogjuk (és eddig minden erre mutat) mint a Wild Card meccsen, akkor nem lehet gond.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
The Vikings just announced that QB Josh Freeman has concussion symptoms. If he can't go, Christian Ponder will start against the Packers on Sunday night.

Ez most trükközés, vagy komoly???James007
Trükköznek, hogy 2 vagy 3 TD-vel szeretnének-e kikapni..... :p 😀

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
The Vikings just announced that QB Josh Freeman has concussion symptoms. If he can't go, Christian Ponder will start against the Packers on Sunday night.

Ez most trükközés, vagy komoly???James007
Annyira lényegtelen hogy hihetetlen 😀
Alapjába van egy szar rendszerünk, 3 nem jó QB-val. Mondjuk picivel jobb QBval is ugyanolyan fos lenne a rendszer.
Nektek egy dologra kell figyelni AP ne hozza le a meccset(10-15 carryből nehéz 😀), tekintve hogy idén ez 1 meccsen sikerult csak nagyon nem aggódok miattatok. Magunkat meg már teljes érdektelenséggelnézem.