Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
úgy néz ki, hogy Jones játszani fog csütörtökön a Bears ellen. Kell is nagyon.MarioAna
Nomármost Brad vagy James?
Nem lennék ellenére annak sem, ha James Jonest még pihentetnénk egy-két hétig, ha addig elkarcolunk Jordyval és a Boinkkal, White-tal, no meg a futóinkkal.Gergőbácsi
James Jones. Jordy mellé kell valaki érzésem szerint, a macik mind2 CB-je nagyon rutinos, tuti kihasználnák a kis újonc WR-eink hibáit 😊. Ha a rásérülés fennállna akkor nem hiszem, hogy engednék a játékát. A csoportot így is nyernünk kell, tartalékoljunk PO-ra 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
úgy néz ki, hogy Jones játszani fog csütörtökön a Bears ellen. Kell is nagyon.MarioAna
Nomármost Brad vagy James?
Nem lennék ellenére annak sem, ha James Jonest még pihentetnénk egy-két hétig, ha addig elkarcolunk Jordyval és a Boinkkal, White-tal, no meg a futóinkkal.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
úgy néz ki, hogy Jones játszani fog csütörtökön a Bears ellen. Kell is nagyon.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bakhtiari vs. Allen
 www.packers.com/news-and-events/article-1/What-You-Mightve-Missed-Bakhtiari-blocks-the-blind-side/5d8b09f9-59eb-4a84-8473-69924f45d69f
Úgy fest elég nagy steal lesz (ha már nem az) a srác.LN
Óriásit játszik a srác, 4. körösként, meccsről meccsre nézem és nem csalódok benne és ami fontosabb Aaron se. És persze ott van Bulaga, Sherrod mind ketten első körös T-ként, ha Bakhtiari így folytatja, kétlem, hogy veszélybe kerülne a kezdő pozíciója, ha egészséges lenne mind a 3 T, úgy hiszem talán még a blanc side is megmaradna neki, jobbon meg G-T felállásba állna be Bulaga meg Sherrod, bár Lang is jó idén G-ként. Mindenesetre a bőség zavarában az ember mégiscsak kellemesebben érzi magát. 😊 reméljük jövőre mind hárman egészségesek lesznek majd szezonkezdetre.
Én nagyon megszerettem ezt a Colorado-ról jött srácot, GB-ben kezd épülni az OFAL! 😊


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ha meg annyira Shutdown lenne akkor nem slot WR-ek ellen állna fel folyamatosan hanem Shields párjaként a szélen, szerintem 😊Hall Of Green
Erről már volt szó, hogy most ha valaki belül játszik, nem jelenti, hogy nem shutdown. Woodson pl tipikusan az volt, és az utolsó években csak belül játszott. Egyszerűen azért, mert belülre sokkal sokoldalúbb játékos kell.

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bakhtiari vs. Allen
 www.packers.com/news-and-events/article-1/What-You-Mightve-Missed-Bakhtiari-blocks-the-blind-side/5d8b09f9-59eb-4a84-8473-69924f45d69f
Úgy fest elég nagy steal lesz (ha már nem az) a srác.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
CM az Eagles ellen térhet vissza a jövő héten.
Egyébként azon a 3 meccsen, amikor nem játszott összesen 11 sack-et csináltunk, ami nem is rossz, viszont ezek közül csak egy jött OLB-től...

Felrakhatnák már az injury reportot a honlapra...James007
tegnap nem volt edzés szerintem. 😊 pihenőnapgamerkr
Jaaa... Bocsi 😊
Megérdemelték 😊
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
CM az Eagles ellen térhet vissza a jövő héten.
Egyébként azon a 3 meccsen, amikor nem játszott összesen 11 sack-et csináltunk, ami nem is rossz, viszont ezek közül csak egy jött OLB-től...

Felrakhatnák már az injury reportot a honlapra...James007
tegnap nem volt edzés szerintem. 😊 pihenőnap

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
CM az Eagles ellen térhet vissza a jövő héten.
Egyébként azon a 3 meccsen, amikor nem játszott összesen 11 sack-et csináltunk, ami nem is rossz, viszont ezek közül csak egy jött OLB-től...

Felrakhatnák már az injury reportot a honlapra...
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Finley: the question is not if I’ll play again, but when. There is no better feeling in the world than making the ‘Lambeau Leap’ into the stands, and I fully intend on having that surreal feeling again soon. I will do everything in my power to rehab and get back to the player I have been, and improve into the player I know I can be

Úgy legyen! 😊James007
karakterproblémák, mi? 😊Szobi22
ha voltak is, a teljesítménye és ez az írás engem meggyőzött. az elmúlt kb. másfél szezonban, a szerződés óta tényleg pozitív irányban változott. Nincs kifelé panaszkodás, vagy ilyesmi. Teljes szívvel szorítok neki, hogy visszatérhessen.

Úgy tűnik, Perry játszhat hétfő este. "Chipped heel".  www.jrn.com/wtmj/green-bay-packers/What-Nick-Perrys-injury-actually-is-and-whether-he-could-play-Monday-229772101.html

Ééés amire nem számítottam (azaz nem jól figyeltem a játékát ezek szerint), pedig a szemem láttára történt: Tramon a shutdown corner. Az elmúlt három meccsen elmondása szerint egy elkapást sem engedélyezett.  www.jrn.com/wtmj/green-bay-packers/Tramon-Williams-shutdown-corner-229626711.htmlGergőbácsi
Hát ha jól emlékszem talán a Vikings ellen ( de lehet a Browns ellen) volt egy alkalom, hogy úgy megverték sebességből, hogy ha nem egy teljesen vak irányítónál van a labda akkora TD-t kapunk Tramon "Shutdown" Williamsről mint a ház 😊 ha meg annyira Shutdown lenne akkor nem slot WR-ek ellen állna fel folyamatosan hanem Shields párjaként a szélen, szerintem 😊

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Cobb nagy fába vágta a fejszéjét 😀

 bleacherreport.com/articles/1829774-randall-cobb-vs-aaron-rodgers-whos-the-best-photo-bomber?utm_source=twitter.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-nationalgamerkr
😀 😀 😀
Azért Áron bamba képeit nehéz lesz felülmúlni, de hajrá! 😊
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Cobb nagy fába vágta a fejszéjét 😀

 bleacherreport.com/articles/1829774-randall-cobb-vs-aaron-rodgers-whos-the-best-photo-bomber?utm_source=twitter.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
Clay Matthews said he wanted to come back in the game after breaking his thumb because he said he's "a tough son of a bitch."

choose life
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Finley: the question is not if I’ll play again, but when. There is no better feeling in the world than making the ‘Lambeau Leap’ into the stands, and I fully intend on having that surreal feeling again soon. I will do everything in my power to rehab and get back to the player I have been, and improve into the player I know I can be

Úgy legyen! 😊James007
karakterproblémák, mi? 😊Szobi22
ha voltak is, a teljesítménye és ez az írás engem meggyőzött. az elmúlt kb. másfél szezonban, a szerződés óta tényleg pozitív irányban változott. Nincs kifelé panaszkodás, vagy ilyesmi. Teljes szívvel szorítok neki, hogy visszatérhessen.

Úgy tűnik, Perry játszhat hétfő este. "Chipped heel".  www.jrn.com/wtmj/green-bay-packers/What-Nick-Perrys-injury-actually-is-and-whether-he-could-play-Monday-229772101.html

Ééés amire nem számítottam (azaz nem jól figyeltem a játékát ezek szerint), pedig a szemem láttára történt: Tramon a shutdown corner. Az elmúlt három meccsen elmondása szerint egy elkapást sem engedélyezett.  www.jrn.com/wtmj/green-bay-packers/Tramon-Williams-shutdown-corner-229626711.html

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Finley: the question is not if I’ll play again, but when. There is no better feeling in the world than making the ‘Lambeau Leap’ into the stands, and I fully intend on having that surreal feeling again soon. I will do everything in my power to rehab and get back to the player I have been, and improve into the player I know I can be

Úgy legyen! 😊James007
Itt a teljes cikk arról, milyen volt a kórházban, mi lesz most:  www.nflevolution.com/article/green-bay-packers%27-jermichael-finley-recounts-spinal-cord-injury?ref=0ap2000000271891

több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Finley: the question is not if I’ll play again, but when. There is no better feeling in the world than making the ‘Lambeau Leap’ into the stands, and I fully intend on having that surreal feeling again soon. I will do everything in my power to rehab and get back to the player I have been, and improve into the player I know I can be

Úgy legyen! 😊James007
karakterproblémák, mi? 😊

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
húú a hétfő alvás nélkül kegyetlen, na mindegy, megérte 😊

A toldozott-foltozott védelem lehozta első "gyenge" meccsét, azonban ha ez mindig egy ST (szerzett) TD-vel jár együtt, azt hiszem elfogadjuk. 😀 Remélem hogy a game-ballt az egész O-linenak adta MM, meg ugye Kuhn-nak és a TE-knek. Hibátlanul tették a dolgukat, talán 1 drop volt Áron passzaiból, a maradék négy ment oldal vonalon kívülre. 😊 A futójátékkal még a saját szurkolóinkat is meglepjük, nem hogy a másik oldalon álló védelmet!

Viszont nem engedtünk passzolt TD-t, tudom Ponder ide vagy oda, de akkor is 😊gamerkr
Na majd a MNF-on........ 😊csi77
fosok is attól a meccstől, gondolom nem egyedüli Packs fanként. Aligha lesz sima meccs. 😊gamerkr
Szerintem mi is. Mostanában amúgy sem győzni járunk hozzátok, hát még ilyen felforgatott csapattal

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Finley: the question is not if I’ll play again, but when. There is no better feeling in the world than making the ‘Lambeau Leap’ into the stands, and I fully intend on having that surreal feeling again soon. I will do everything in my power to rehab and get back to the player I have been, and improve into the player I know I can be

Úgy legyen! 😊
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
megnézem az NFL stats oldalát, és tátva marad az ember szája 😀


több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
húú a hétfő alvás nélkül kegyetlen, na mindegy, megérte 😊

A toldozott-foltozott védelem lehozta első "gyenge" meccsét, azonban ha ez mindig egy ST (szerzett) TD-vel jár együtt, azt hiszem elfogadjuk. 😀 Remélem hogy a game-ballt az egész O-linenak adta MM, meg ugye Kuhn-nak és a TE-knek. Hibátlanul tették a dolgukat, talán 1 drop volt Áron passzaiból, a maradék négy ment oldal vonalon kívülre. 😊 A futójátékkal még a saját szurkolóinkat is meglepjük, nem hogy a másik oldalon álló védelmet!

Viszont nem engedtünk passzolt TD-t, tudom Ponder ide vagy oda, de akkor is 😊gamerkr
Na majd a MNF-on........ 😊csi77
fosok is attól a meccstől, gondolom nem egyedüli Packs fanként. Aligha lesz sima meccs. 😊

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
The Packers defense, ranked No. 11 in yards allowed and tied for No. 8 in sacks, has been holding up well.
On offense, the Packers are ranked No. 1 in yards per play (6.5), No. 2 in total yards (438.9 per game), No. 3 in points (30.3), No. 4 in rushing yards (141.4) and No. 5 in passing yards (297.4).

Csak a passz elleni védekezésben vagyunk hátul, de már az is javuló tendenciát mutat (igaz köszönhetően többek közt Weedennek és Pondernek is. Hayvard beszállásával komolyabb qb-k ellen is javulni fogunk.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
A toldozott-foltozott védelem lehozta első "gyenge" meccsét,gamerkr
Azért AP-t 60 yardon tartani, főleg a tavalyi meccsek után, az annyira nem gyenge 😉
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
húú a hétfő alvás nélkül kegyetlen, na mindegy, megérte 😊

A toldozott-foltozott védelem lehozta első "gyenge" meccsét, azonban ha ez mindig egy ST (szerzett) TD-vel jár együtt, azt hiszem elfogadjuk. 😀 Remélem hogy a game-ballt az egész O-linenak adta MM, meg ugye Kuhn-nak és a TE-knek. Hibátlanul tették a dolgukat, talán 1 drop volt Áron passzaiból, a maradék négy ment oldal vonalon kívülre. 😊 A futójátékkal még a saját szurkolóinkat is meglepjük, nem hogy a másik oldalon álló védelmet!

Viszont nem engedtünk passzolt TD-t, tudom Ponder ide vagy oda, de akkor is 😊gamerkr
Na majd a MNF-on........ 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
húú a hétfő alvás nélkül kegyetlen, na mindegy, megérte 😊

A toldozott-foltozott védelem lehozta első "gyenge" meccsét, azonban ha ez mindig egy ST (szerzett) TD-vel jár együtt, azt hiszem elfogadjuk. 😀 Remélem hogy a game-ballt az egész O-linenak adta MM, meg ugye Kuhn-nak és a TE-knek. Hibátlanul tették a dolgukat, talán 1 drop volt Áron passzaiból, a maradék négy ment oldal vonalon kívülre. 😊 A futójátékkal még a saját szurkolóinkat is meglepjük, nem hogy a másik oldalon álló védelmet!

Viszont nem engedtünk passzolt TD-t, tudom Ponder ide vagy oda, de akkor is 😊

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Ez megint olyan jó fajta packers volt, de szeretem az ilyet 😊 A sok fiatal nagyon motivált, érzik ők is hogy itt a csapat 90%-a pótolható ezért pörögnek ezerrel.