Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
The Vikings just announced that QB Josh Freeman has concussion symptoms. If he can't go, Christian Ponder will start against the Packers on Sunday night.

Ez most trükközés, vagy komoly???James007
minden bizonnyal, de nem teljesen mindegy?Szobi22
na ez mindent elmond mennyire komoly SNF lesz a mostani 😊davemayer
azért mi sem vagyunk túl jó állapotban, bár a forma nagyon jó. 😊
Írták egy helyen, hogy ez most nem a Black and Blue Division, hanem a Broken Bones and Torn Ligaments.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
The Vikings just announced that QB Josh Freeman has concussion symptoms. If he can't go, Christian Ponder will start against the Packers on Sunday night.

Ez most trükközés, vagy komoly???James007
minden bizonnyal, de nem teljesen mindegy?Szobi22
na ez mindent elmond mennyire komoly SNF lesz a mostani 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
The Vikings just announced that QB Josh Freeman has concussion symptoms. If he can't go, Christian Ponder will start against the Packers on Sunday night.

Ez most trükközés, vagy komoly???James007
minden bizonnyal, de nem teljesen mindegy?

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
The Vikings just announced that QB Josh Freeman has concussion symptoms. If he can't go, Christian Ponder will start against the Packers on Sunday night.

Ez most trükközés, vagy komoly???
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Finley nagyon családcentrikus ember az alapján ami lejött, már a múltkori agyrázkódás után is a gyerekei ugrottak be neki és hogy ő értük felel. Szerintem is ennyi volt 😕
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Jermichael Finley has been diagnosed with a bruised spinal cord.
Finley is out of the ICU and has full feeling in his arms and legs. He's now going to seek more medical opinions and evaluations on how he should proceed, with football the furthest thing from his mind. Note that Ravens ILB Jameel McClain sustained what appears to be a similar injury last December and just returned to game action in Week 7. Other players have never played football again, especially if spinal stenosis (a narrowing of the spinal column) is discovered.

Nem akarok vészjósló lenni, de szerintem vasárnap láttuk utoljára meccsen.. 😕
több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
Starksról van valami?
És jól számolom jelenleg Nelson+Boykin elkapópárosunk van, és ezzel ki is merült a dolog? 😊
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Packers TE Jermichael Finley should be released from hospital in next 24 hrs. Doctors believe he can play again but when remains unknown.deyell
Köszi a hírt, deyell. A Pack a második kedvenced?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Packers TE Jermichael Finley should be released from hospital in next 24 hrs. Doctors believe he can play again but when remains unknown.deyell
 twitpic.com/didg5c
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
Packers TE Jermichael Finley should be released from hospital in next 24 hrs. Doctors believe he can play again but when remains unknown.

choose life
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
bele sem merek gondolni mekkora csapat lenne ha nem lennének sérültek az alapembereink. ezt nem sok csapat tudná megoldani ám Packers évről-évre megoldja. szerintem már ez is csodaFrozNTundRa
McCarthy baromira alulértékelt edző. Baromi jó rendszer van itt amibe csak bele kell rakni a fogaskerekeket, mint egység karcolni fog.
több mint 10 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
bele sem merek gondolni mekkora csapat lenne ha nem lennének sérültek az alapembereink. ezt nem sok csapat tudná megoldani ám Packers évről-évre megoldja. szerintem már ez is csoda
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
An update from Mike Garafolo of Fox Sports: "Packers TE Jermichael Finley did some walking around this morning. Great to hear."
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Finleyvel mi a helyzet ???

Jobbulást Neki 😉ZoliZoltán
nem sok új, már leírták a legfontosabbakat a srácok előttem.

úgy néz ki, nem kell megműteni.

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Finleyvel mi a helyzet ???

Jobbulást Neki 😉
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
És még egy kérdés. Csak nekem tűnt úgy, mintha Nelson és Rodgers között lenne valami feszültség? A TD után nem nagyon foglalkoztak egymással. (A leap-et sem láttam tőle, de azon nem csodálkoztam néhány pillanattal Finley esete után.)
James007
Szerintem ott közrejátszott Finley esete, tuti hogy a pályán lévők nagy többségének Collins ugrott be... nem hinném, hogy valami probléma van közöttük. Ha van is, nem akarjuk látni, vagy így mutatkozzon meg 😊.

Kötelező győzelem egy sokkal gyengébb ellenféllel szemben, az ismert körülmények miatt nehezebben, mint vártuk. Biztató jel rengeteg van, aggasztó kevesebb (a sérüléseket, melyek azért általában nem befolyásolhatók, nem is számítom ide), kezdem már most megemelni a kalapom az egész csapat előtt. Jó lenne a következő 4-ből hármat hozni. Nem kell szépen; mindegy, hogyan.

Remélem, Fin' hamarosan meggyógyul és életére nem lesz negatív hatással az eset, a futball másodlagos.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Pierre Green Bay Packers 8 — Packers Fan
Sziasztok!

Infók Finley-ről:

Green Bay Packers tight end Jermichael Finley is in the intensive care unit at a hospital Monday after suffering a neck injury during Sunday's game against the Cleveland Browns, league sources told ESPN Senior NFL Insider Chris Mortensen.

Finley has not undergone surgery as of Monday morning and his status is uncertain, one source said.

Ian Rapoport :
#Packers TE Jermichael Finley spent the night at a hospital after suffering a neck injury. Source: "Precautionary. He's going to be fine"
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Amilyen összetételben tegnap felálltunk, ahhoz képest szerintem egy nagyon megnyugtató győzelmet arattunk, eltekintve persze Finley sérülésétől.
A védelem ismét csak akkor engedett ki picit, amikor már biztos volt a győzelem, támadásban pedig óvatosabb, de pontosabb driveokat vezettünk.
Lacy elkapóként is történő használata újabb fegyver lehet, ráadásul Boykinnak is remek alkalom volt szokni a hangulatot és a nyomást, egy kevésbé éles meccsen. Ami nagyon tetszett, hogy a helyettesítőkkel sem lett látványosan gyengébb a játékunk, valamint az is, hogy a 3. szitukban bátrabban és főleg sikeresebben hívtuk a playeket. Különösen tetszett Hawk és főleg Lattimore játéka, ők az elmúlt héten is nagyon komoly teljesítményt nyújtottak.
Ami nem tetszett, az a rettentően sok bünti, bár összességében még így is többet nyertünk a zászlókon, mint amennyit veszítettünk, de azért erre figyelni kell, mert 100 yardos összbüntetéssel meccset lehet veszíteni. Ja, és az ST szerencsétlenkedése visszahordásoknál nagyon gáz volt.
Crosby hibáját nem láttam, mert beszaggatott a stream, de ilyen messziről ez talán még belefér. (Kapufa volt egyébként???)

És még egy kérdés. Csak nekem tűnt úgy, mintha Nelson és Rodgers között lenne valami feszültség? A TD után nem nagyon foglalkoztak egymással. (A leap-et sem láttam tőle, de azon nem csodálkoztam néhány pillanattal Finley esete után.)

A következő 4 meccsünkből 3 (Vikings, Bears, Giants) hajnali lesz. Sőt, még a 7. meccs (Falcons) is.
Nem éppen kedvező a dolgozó nép fiaira nézve... Lehet kezdeni szabit tervezgetni..
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Hihetetlen balszerencse. Egyből Collins ugrott be. Remélem ez nem lesz olyan súlyos.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Players said Finley was talking, communicating on the field. Couldn't move. Found out later on that he regained movement.

egyelőre ennyit tudni, de azért ez már megnyugtatóbb hír.brk
Épp ez volt a legijesztőbb az egészben, hogy csak a feje mozgott és folyamatosan beszélt a körülötte lévőkkel. Reméljük a legjobbakat.
több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Players said Finley was talking, communicating on the field. Couldn't move. Found out later on that he regained movement.

egyelőre ennyit tudni, de azért ez már megnyugtatóbb hír
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Finley-nek mielőbbi gyógyulást ez a legfontosabb. Azért nem egy megye II védelem ellen tettünk fel 4 TD-t. A Special Team csinált pár hülyeséget. Lacy kiváló igásló volt az elején, jól nyomta miután elhitettük, hogy nem erőltetjük a futójátékot. Az első 5 perc után azt hittem lesz vagy 30 pont a különbség a végére. -1 meccsel is vezetjük a csoportot, de ekkora sérüléshullámot rég láttam. Valamikor a SB évében, bár az durvább volt.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Inaktívok

Green Bay Packers
29 CB Casey Hayward
44 RB James Starks
52 LB Clay Matthews
53 LB Nick Perry
59 LB Brad Jones
82 TE Ryan Taylor
89 WR James JonesLN
4/1 a kezdő LB-ből hát pass rush ha lesz az órási meglepetés lenne a beugróktól. és eldőlt a CB kérdés... Hayward rem azért jövőhéten már bevethető lesz.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
az újonc DE Josh Boyd először aktív.

choose life
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Inaktívok

Green Bay Packers
29 CB Casey Hayward
44 RB James Starks
52 LB Clay Matthews
53 LB Nick Perry
59 LB Brad Jones
82 TE Ryan Taylor
89 WR James Jones