Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 522
Hayward limitáltan edzett de minden bizonnyal nem játszik majd (mind a packers.com mind az nfl.com szerint)balazs799
Rob Demovsky (ESPN) szerint Hayward "full go" volt az edzésen, így játszhat a hétvégén.

choose life
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Derek Sherrod 22 hónap óta először edzett. Casey Hayward minden bizonnyal játszani fog a Browns ellen.deyell
Perrynek lábfej csonttörése van, nem adtak meg visszatérési időt remélem hamar tud visszatérni. Csak Hawk egészséges az kezdő LB sorból, itt nagyon vékonyak lehetünk így.
J. Jones minden bizonnyal felépül ha kell bevethető lehet.
Bush, Mulumba limitáltan edz kérdéses.
Barrington nem edzett de valószínűleg játszik majd
Picket teljes értékűen edzett valószínűleg játszik.
Hayward limitáltan edzett de minden bizonnyal nem játszik majd (mind a packers.com mind az nfl.com szerint)
Starks, Matthews, B. Jones out!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 522
Derek Sherrod 22 hónap óta először edzett. Casey Hayward minden bizonnyal játszani fog a Browns ellen.

choose life
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Cobb visszatérős IR, valamint felkerült rosterre Myles White WR és Jake Stoneburner TEHall Of Green
White egész jó volt PS alatt.
Kíváncsian várom a 2TE+FB+RB+1WR és hasonló felállásokat a következő meccsen.
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Cobb visszatérős IR, valamint felkerült rosterre Myles White WR és Jake Stoneburner TE

több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Jönnek a nevek? Legalábbis az első név Reggie Dunn PS-be igazolása után: Tavarres King.  predominantlyorange.com/2013/10/14/broncos-rookie-wr-tavarres-king-considering-move-green-bay/

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
SB lesz ebből, meglássátok

több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Cobb: törött szárkapocscsont, Jones: hátsó keresztszalag rándulás, Perry: lábközép(?)csonttörés.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
a Browns után jól jönne még egy bye week..
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Perryről is több hetet olvastam, de hivatalos infó még nincs, csak megy a találgatás. mindenesetre az egyik reggeli twitter üzenetében még remekül érezte magát, úgyhogy ezen igazodjon ki valaki..
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 522
McCarthy nem erősítette meg, hogy Perry lába eltörött, csak annyit mondott, hogy e héten nem játszik. James Jones játszhat, Cobb több meccset hagy ki

choose life
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
kommentár nélkül

Seeing reports that Nick Perry broke a foot in yesterday's game but will be back this season. We haven't confirmed it yet. Mike McCarthy talks to reporters in an hour.JayB
ilyen nincs...lassan Greene lesz az OLB. de legalább nem season-ending (remélhetőleg)

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
kommentár nélkül

Seeing reports that Nick Perry broke a foot in yesterday's game but will be back this season. We haven't confirmed it yet. Mike McCarthy talks to reporters in an hour.
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Twitter infók szerint sem Cobb, sem Jones sérülése nem IR. Hát legyen így, de mindkettejüknél legalább 3-4 héttel számolok, a szezon derekára rendbe jöhetnek, ezért imádkozzunk.

Gergőbácsi
Jones elvileg már akár jövőhéten is játszhat Schefter szerint:
Packers WR James Jones sprained his PCL vs. Ravens but might be able to play Sunday vs. Clev. Team will make decision later this week.

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
sajnos dolgoztam es dolgozobol tartottam hazafele a meccs alatt. De nagy mazlimra most tv-s volt a meccsunk, igy feltudtam venni es meg gyorsan hajnalba megneztem mikor hazaertem.
Hatalmas pozitiv meglepetes volt az LB sor! Perry remekul moztott CMIII helyen, es Oherenn tobbszor ment at nagyon szepen. Kozepen ismet nagyon tettszett az D fal es a LB munkaja, futas ellen ligaelit D-nk van eddig. Hawk is remekelt es szerintem Jones hianyat alig lehetett eszrevenni Lattimore kellemes meglepetes volt. Valoban akadozik a passzjatek, de addig jo amig a D es a futojatek igy letudja venni a terhet AR vallarol es o is tudja h ha neki nemmegy a csapat attol meg nem szall el. Cobb-Jones visszatereseig nehez lesz de jovohetre javulast varok igy h tudja a csapat hogy a csere elkapokkal kell gyakorolni. Az RB draftjaink nagyon bejottek, es jo latni hogy van 3futonk akikben benne van barmikor 100y meccs.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
O play hívás nagyon agresszív, és Rodgers is. Ez jól látszott amikor simán megfuthatta volna a first downt de lehetőség volt egy 30 yardos játékra is, akkor nem jött be de például az utolsó Finely catchnél igen. Maximális a bizalom Rodgers felé és ő is maximálisan bízik magában. Ez szerintem pozitívum.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Twitter infók szerint sem Cobb, sem Jones sérülése nem IR. Hát legyen így, de mindkettejüknél legalább 3-4 héttel számolok, a szezon derekára rendbe jöhetnek, ezért imádkozzunk.

A sérüléseket leszámítva, iszonyatosan tetszett ez a szó szerint kiküszködött győzelem, kellenek az ilyenek a csapatnak. A sérülések ugyan nagyon rosszkor jöttek (mikor jönnek jókor?), de azzal gondolom sokan egyetértenek, hogy támadásban (és védekezésben is) simán van fejlődési lehetőség, és fejlődni is fog a csapat (Rodgersnek sem valószínű hogy lesz 3 ilyen relatíve "rossz" meccse zsinórban). Addig valahogy nyerni kellene a kötelezőket és a csoportmeccsek többségét. Bizakodó vagyok most már, a követőben még a szezont temettem, de nem így van: ez a csapat küzd.

Ami nem tetszett, de nagyon: több 3&1, 3&rövidnél nem használta Lacyt McCarthy. Nem tudom, hogy ez bizalomhiány, beszariság, vagy simán ilyen helyzetekben csak A-Rodban bízik, de azért egyszer-egyszer, pláne amikor megy, pontosabban fut a szekér, akit Lacynak hívnak, csak lehetne megpróbálkozni.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sajnálom a sérüléseket, gratulálok a meccsetekhez... a lyukas-hulla védelmetek azért szarrá szopatta a holló O#-t 😐

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz a két sérülttel.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Szoros meccsekből ritkán jövünk ki jól, ez bíztató a jövőre nézve. Furcsállom hogy amíg Rodgers teljesen magára volt hagyva végig arról beszéltünk hogyha lenne futójáték mennyire ellenállhatatlan lenne ennek ellenére most sokkal nyögvenyelősebb a passzjáték.
Cobbnak kinéz egy IR ami elképzelhetetlen mértékű veszteség. Térd ritkán jön rendbe műtét nélkül. 😕
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Első idegenbeli győzelmünk a szezonban, a Bengals elleni meccsre gondoltam az elsőt de így se késő.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Megvan a pozitív mérleg. A leolvadás eddig tapasztalható volt a 4. negyedben. Ha állandósul a jó védekezés passz ellen az utolsó negyedben én biztos nem fogok károgni. Egyébként egy Ravens-meccsen nyugodtan károghatunk.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Nekem ezzel a szezonnal kapcsolatban sokkal jobb érzéseim vannak, mint amilyenek a 15-1-es alapszakaszunk során voltak. A D nagyon jó, már passz ellen sem olyan gyalázatos, bár azon lenne még mit javítani. Ilyen futójáték mellett meg el tudjuk azt is viselni, ha a passzjátékunk akadozik.

Viszont srácok, az eredménykövetőben ez a károgás - mármint, hogy úgyis leolvadunk, stb - nagyon gáz. Ha már nem vagytok pozitívak, akkor legalább másokat ne bosszantsatok ezzel. Persze, nem mondom, hogy nincs alapja, de akkor is.
Iszonyat lelombozó tud lenni 😉James007
És nem igazuk lett megint!? 😀

Az első résszel viszont maximálisan egyetértek. Úgy néz ki kifizetődő volt a tavalyi teljes draftot és az idei első kört a védelemre áldozni (no meg persze Jollynak adni egy második esélyt). Jó látni, hogy a szokásos sok sérülés ellenére sem átjáróház a D. Ezzel szemben az O kicsit aggasztó, főleg Jones és Cobb nélkül.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Nekem ezzel a szezonnal kapcsolatban sokkal jobb érzéseim vannak, mint amilyenek a 15-1-es alapszakaszunk során voltak. A D nagyon jó, már passz ellen sem olyan gyalázatos, bár azon lenne még mit javítani. Ilyen futójáték mellett meg el tudjuk azt is viselni, ha a passzjátékunk akadozik.

Viszont srácok, az eredménykövetőben ez a károgás - mármint, hogy úgyis leolvadunk, stb - nagyon gáz. Ha már nem vagytok pozitívak, akkor legalább másokat ne bosszantsatok ezzel. Persze, nem mondom, hogy nincs alapja, de akkor is.
Iszonyat lelombozó tud lenni 😉
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
pozitív mérleg, vezéráldozatokkal.. Az O-ból ezt hiányoltam, pl. a Bengals ellen, a rövid yardos szituk, amikor csak azért is le kell nyomni a torkukon, most sok ilyen volt - megoldva sikerrel. Sok érdekes hívás mellett is ugyan, de lényeg a W. Meg van a Crosby hiba is.

ha valaki azt mondja a meccs előtt, hogy 20 pont alatti teljesítmény elég lesz a győzelemhez, azt hiszem kinevetem.