Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Irigylem azokat, akik ennyire átlátják a játékot. Én örülök, ha az adott snapben Rodgerst és a futónkat kiszúrom 😊James007
idő kérdése minden 😊 plusz nem árt visszanézni a meccset, ha ilyen apróságokat keresel.gamerkr
ott a pont.
2007 óta minden szezon meccs megvan, plusz rájátszások.LN
Hát ez szuper. Neki is állok azonnal, de kb jövő december lesz, mire elérek a vasárnapi meccsig, mert vannak egyéb kötelezettségeim is...
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Irigylem azokat, akik ennyire átlátják a játékot. Én örülök, ha az adott snapben Rodgerst és a futónkat kiszúrom 😊James007
idő kérdése minden 😊 plusz nem árt visszanézni a meccset, ha ilyen apróságokat keresel.gamerkr
ott a pont.
2007 óta minden szezon meccs megvan, plusz rájátszások.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Amúgy Datone Jonesnak ezek szerint semmi baja? Mert a meccs végén nem nézett ki túl jól.James007
Nem tudom mire gondolsz, abban a drive-ban, amikor az utolsó TD-t kaptuk, fentvolt, utána már nem volt pályán a D.LN
Akkor lehet, hogy vmit elnéztem, de nekem úgy tűnt, mint aki megsérült, sőt, ha jól emlékszem, akkor az eredménykövetőn is sajnálkoztak néhányan. Most megnéztem az nfl.com on-line közvetítését és ott is azt írták, hogy a 4. negyedben12:17-nél megsérült.James007
Biztos, hogy szenvedett valamilyen sérülést, mert az ápolása miatt állt a játék is.Sanco
Azt hittem azon kívül. 9:14-től már a pályán volt, ketten Neal-el voltak a fal közepén 2 play erejéig, aztán bejött helyette Daniels. No és persze később is fent volt a kétpontosnál.LN
Irigylem azokat, akik ennyire átlátják a játékot. Én örülök, ha az adott snapben Rodgerst és a futónkat kiszúrom 😊James007
idő kérdése minden 😊 plusz nem árt visszanézni a meccset, ha ilyen apróságokat keresel.

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Irigylem azokat, akik ennyire átlátják a játékot. Én örülök, ha az adott snapben Rodgerst és a futónkat kiszúrom James007
majd átlátod te is, ne félj 😊

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Amúgy Datone Jonesnak ezek szerint semmi baja? Mert a meccs végén nem nézett ki túl jól.James007
Nem tudom mire gondolsz, abban a drive-ban, amikor az utolsó TD-t kaptuk, fentvolt, utána már nem volt pályán a D.LN
Akkor lehet, hogy vmit elnéztem, de nekem úgy tűnt, mint aki megsérült, sőt, ha jól emlékszem, akkor az eredménykövetőn is sajnálkoztak néhányan. Most megnéztem az nfl.com on-line közvetítését és ott is azt írták, hogy a 4. negyedben12:17-nél megsérült.James007
Biztos, hogy szenvedett valamilyen sérülést, mert az ápolása miatt állt a játék is.Sanco
Azt hittem azon kívül. 9:14-től már a pályán volt, ketten Neal-el voltak a fal közepén 2 play erejéig, aztán bejött helyette Daniels. No és persze később is fent volt a kétpontosnál.LN
Irigylem azokat, akik ennyire átlátják a játékot. Én örülök, ha az adott snapben Rodgerst és a futónkat kiszúrom 😊
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Amúgy Datone Jonesnak ezek szerint semmi baja? Mert a meccs végén nem nézett ki túl jól.James007
Nem tudom mire gondolsz, abban a drive-ban, amikor az utolsó TD-t kaptuk, fentvolt, utána már nem volt pályán a D.LN
Akkor lehet, hogy vmit elnéztem, de nekem úgy tűnt, mint aki megsérült, sőt, ha jól emlékszem, akkor az eredménykövetőn is sajnálkoztak néhányan. Most megnéztem az nfl.com on-line közvetítését és ott is azt írták, hogy a 4. negyedben12:17-nél megsérült.James007
Biztos, hogy szenvedett valamilyen sérülést, mert az ápolása miatt állt a játék is.Sanco
Azt hittem azon kívül. 9:14-től már a pályán volt, ketten Neal-el voltak a fal közepén 2 play erejéig, aztán bejött helyette Daniels. No és persze később is fent volt a kétpontosnál.
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Amúgy Datone Jonesnak ezek szerint semmi baja? Mert a meccs végén nem nézett ki túl jól.James007
Nem tudom mire gondolsz, abban a drive-ban, amikor az utolsó TD-t kaptuk, fentvolt, utána már nem volt pályán a D.LN
Akkor lehet, hogy vmit elnéztem, de nekem úgy tűnt, mint aki megsérült, sőt, ha jól emlékszem, akkor az eredménykövetőn is sajnálkoztak néhányan. Most megnéztem az nfl.com on-line közvetítését és ott is azt írták, hogy a 4. negyedben12:17-nél megsérült.James007
Biztos, hogy szenvedett valamilyen sérülést, mert az ápolása miatt állt a játék is.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Amúgy Datone Jonesnak ezek szerint semmi baja? Mert a meccs végén nem nézett ki túl jól.James007
Nem tudom mire gondolsz, abban a drive-ban, amikor az utolsó TD-t kaptuk, fentvolt, utána már nem volt pályán a D.LN
Akkor lehet, hogy vmit elnéztem, de nekem úgy tűnt, mint aki megsérült, sőt, ha jól emlékszem, akkor az eredménykövetőn is sajnálkoztak néhányan. Most megnéztem az nfl.com on-line közvetítését és ott is azt írták, hogy a 4. negyedben12:17-nél megsérült.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Amúgy Datone Jonesnak ezek szerint semmi baja? Mert a meccs végén nem nézett ki túl jól.James007
Nem tudom mire gondolsz, abban a drive-ban, amikor az utolsó TD-t kaptuk, fentvolt, utána már nem volt pályán a D.

A Bengals ellen kicsit agresszívebb D kell, a falban szerintem nem 3 nagy ember lesz, próbálunk több nyomást helyezni majd Daltonra. Amit az elmúlt 2 meccsen játszottunk az talán az Eagles és a Vikings ellen lesz még bevetve, esetleg a Lions ellen. Idén az alapszakaszban már csak Vick lesz ilyen jellegű QB,
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Apa kezdődik?

Injury Report
Burnett, Morgan S Hamstring LP - - -
Bush, Jarrett CB Hamstring DNP - - -
Finley, Jermichael TE Toe DNP - - -
Hayward, Casey CB Hamstring Out - - -
Jolly, Johnny DT Neck FP - - -
Kuhn, John FB Hamstring DNP - - -
Lacy, Eddie RB Concussion DNP - - -LN
Szerintem semmi újdonság, Burnett pihenje csak ki, Bush mindegy, Finley múlt héten is alig edzett, aztán láttuk mi volt. Kuhn nem sok szerepet kap úgyse, Lacy is hadd pihenjen, Haywardról is tudtuk, hogy nem játszik. Szóval ugyanúgy tudunk kiállni, minta Skins ellen, aztán lesz két hetük felépülni.Szobi22
Még így is jobban állunk, mint a Bengals, bár még sok idő van hátra a meccsig. Amúgy Datone Jonesnak ezek szerint semmi baja? Mert a meccs végén nem nézett ki túl jól.James007
Lang is csatlakozott a listához, limitáltan edzett a háta miatt.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Apa kezdődik?

Injury Report
Burnett, Morgan S Hamstring LP - - -
Bush, Jarrett CB Hamstring DNP - - -
Finley, Jermichael TE Toe DNP - - -
Hayward, Casey CB Hamstring Out - - -
Jolly, Johnny DT Neck FP - - -
Kuhn, John FB Hamstring DNP - - -
Lacy, Eddie RB Concussion DNP - - -LN
Szerintem semmi újdonság, Burnett pihenje csak ki, Bush mindegy, Finley múlt héten is alig edzett, aztán láttuk mi volt. Kuhn nem sok szerepet kap úgyse, Lacy is hadd pihenjen, Haywardról is tudtuk, hogy nem játszik. Szóval ugyanúgy tudunk kiállni, minta Skins ellen, aztán lesz két hetük felépülni.Szobi22
Még így is jobban állunk, mint a Bengals, bár még sok idő van hátra a meccsig. Amúgy Datone Jonesnak ezek szerint semmi baja? Mert a meccs végén nem nézett ki túl jól.
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Szobi22
MM-ék sem érzik 100% biztosan, hogy EDS lenne a tökéletes megoldás.LN
Hát most hétvégén bizonyíthat. Ennél jobb front 4-al talán csak a Detrioit ellen fogunk találkozni (velük viszont kétszer is). "Főpróbának" jó lesz, azért írtam idézőjelben mert a meccsnek is nagy tétje van, a Detroiti viszont csoportmeccs, az talán fontosabb lesz. Amellett meg hogy Atkins egy állat, Zimmer szívesen blitzel középen linebackerekkel, szóval EDS-éknek belül fel lesz adva a lecke.

több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Apa kezdődik?

Injury Report
Burnett, Morgan S Hamstring LP - - -
Bush, Jarrett CB Hamstring DNP - - -
Finley, Jermichael TE Toe DNP - - -
Hayward, Casey CB Hamstring Out - - -
Jolly, Johnny DT Neck FP - - -
Kuhn, John FB Hamstring DNP - - -
Lacy, Eddie RB Concussion DNP - - -LN
Szerintem semmi újdonság, Burnett pihenje csak ki, Bush mindegy, Finley múlt héten is alig edzett, aztán láttuk mi volt. Kuhn nem sok szerepet kap úgyse, Lacy is hadd pihenjen, Haywardról is tudtuk, hogy nem játszik. Szóval ugyanúgy tudunk kiállni, minta Skins ellen, aztán lesz két hetük felépülni.

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Laci mennyire fejbekólintott? Jáccik majd, vagy van esélye Franklin-nek snap-re?Collapo
Péntekre biztos kiderül. De ha nem is játszik, akkor is kérdés lehet Franklin, hiszen a Skins elleni meccs végén sem kapott labdát, amikor mindegy lett volna. Lehet MM még úgy érzi nincs kész...
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Laci mennyire fejbekólintott? Jáccik majd, vagy van esélye Franklin-nek snap-re?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Apa kezdődik?

Injury Report
Burnett, Morgan S Hamstring LP - - -
Bush, Jarrett CB Hamstring DNP - - -
Finley, Jermichael TE Toe DNP - - -
Hayward, Casey CB Hamstring Out - - -
Jolly, Johnny DT Neck FP - - -
Kuhn, John FB Hamstring DNP - - -
Lacy, Eddie RB Concussion DNP - - -
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Meriwather 42k büntit kapott Lacy "kifejeléséért"...

Szerintem a Bengals elleni idegenbeli meccs jó mérce lehet a továbbiakra nézve. A SF elleni szoros eredmény engem meglepett. A 2 engedett sack és a futás elleni védekezés minősége egy SF ellen kifejezetten jó. Az már nem, hogy szétpasszoltak. A Redskins ellen engem ez utóbbi húzott fel a végére. Nyilván nehéz összpontosítani ilyen állásnál, de azért RGIII csak 300 passzolt yard fölé jutott.
Jó lenne 2-1-el menni a pihenőre. Gondolom Starks-ra felkészülnek, az OL "felemelkedőben". Nekünk meg nyomni kell össze a zsebet Dalton körül.Old Green Bay
Nyomás biztos lesz Daltonon. A Bengals (és persze Dalton) messze nem fut annyit és úgy, mint a 49ers és a Skins.. A szétpasszoláshoz annyit lehet mondani, hogy McMillian és Jennings messze nem Burnett.. Hyde sem az igazi még, nem véletlen, hogy Williams volt slotban a Skins ellen pl. a harmadik negyed végétől, House és Shields meg kint a vonal mellett..
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Azt hiszem a támadójáték tényleg átalakul, vagy csak kevés az elkapó. Tavaly, de főleg tavalyelőtt nem volt ritka a 10 játékos, aki elkapott egy meccsen, most 2 meccs után 7-en vannak, akik elkaptak. Sokkal több nem is nagyon lesz, ebben már van 2 RB is. Talán még Ross és Boykin. Bostick és Taylor pályán sem nagyon voltak, Franklin meg pláne. Talán még Kuhn kap majd labdát, de eddig Ő is alig volt pályán.

Ez mondjuk azt is eredményezheti, hogy Cobb, Nelson, Jones és talán még Finley is eléri/elérheti az 1000 yardot az év végére.LN
Aggodalomra szerintem azért nincs ok, ligaszinten nincs még egy ilyen mély JÓ! minőségű elkapókból álló gárda egy csapatnak sem. Úgy meg főleg hogy ilyen QB állna mögöttük. A legtöbb passzcsapatban is 1 max2 nagyon jó elkapó van, nálunk mind a 4 elkapónk megbízható célpont, szerintem egyikük sincs a többiek előtt (talán kicsit Nelson, Cobb de egyáltalán nem kimagaslóan). Valamint pár meccs után már lehet hogy az új WR-ek is kapnak labdát majd, és WR-draftban jók vagyunk! 😊 A 4célpont mellé még odalehet rakni a 2 RB-t is. Lacy és Starks is remekül kap el amellett hogy jó futójátékot is hoznak. Ráadásul rotálni is lehet őket.
A védelemre is kitérnék, a futás elleni védelmünk ha így marad mint az első 2 meccsen akár ligaelit közeli is lehet. Ilyen tekintettben nagyon összeállt a csapat. A secondaryt viszont könnyen szét lehet passzolni HA megfelelő elkapó gárda/irányító áll velünk szemben! Azért ilyen nem minden csapatnál van, és hátul nagyon labdavadászok vagyunk! Shields a fővárosiak ellen szerintem kiválóan játszott, és vannak remek fiatalok is hátul, Hayward tavaly pár elemzőnél az év védő újonca is lett.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Szerintem a Bengals elleni idegenbeli meccs jó mérce lehet a továbbiakra nézve. A SF elleni szoros eredmény engem meglepett. A 2 engedett sack és a futás elleni védekezés minősége egy SF ellen kifejezetten jó. Az már nem, hogy szétpasszoltak. A Redskins ellen engem ez utóbbi húzott fel a végére. Nyilván nehéz összpontosítani ilyen állásnál, de azért RGIII csak 300 passzolt yard fölé jutott.
Jó lenne 2-1-el menni a pihenőre. Gondolom Starks-ra felkészülnek, az OL "felemelkedőben". Nekünk meg nyomni kell össze a zsebet Dalton körül.
"Andy Dalton is a pocket quarterback. His legs don’t worry you. He doesn’t have Colin Kaepernick’s arm, but Kaepernick doesn’t have an A.J. Green." He he jó Vic(c).

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Azt hiszem a támadójáték tényleg átalakul, vagy csak kevés az elkapó. Tavaly, de főleg tavalyelőtt nem volt ritka a 10 játékos, aki elkapott egy meccsen, most 2 meccs után 7-en vannak, akik elkaptak. Sokkal több nem is nagyon lesz, ebben már van 2 RB is. Talán még Ross és Boykin. Bostick és Taylor pályán sem nagyon voltak, Franklin meg pláne. Talán még Kuhn kap majd labdát, de eddig Ő is alig volt pályán.

Ez mondjuk azt is eredményezheti, hogy Cobb, Nelson, Jones és talán még Finley is eléri/elérheti az 1000 yardot az év végére.
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Idén eddig Sitton engem kicsit aggaszt, ha a falban holding van már nem is kell találgatnom hogy ki követte el... Remélem kicsit összerakják fejben egyébként nagy gondom nincs vele.balazs799
Azért a G-k idei teljesítményét értékelve ne felejtsük el, hogy a nyáron cseréltek oldalt, nem olyan egyszerű átszoni azután, hogy egész életükben fordítva csináltak mindent. A tackleknél ez ugye nem látszik, mert ők mindketten az eddigi helyükön játszanak.

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nekem is inkább a C jutott eszembe, mint lehetőség. Ráadásul ha jól emlékszem, gyakorolt is ott TC-benSzobi22
Jaja. Mint ahogy Van Roten volt a "B" fal centere PS-ben. Szóval MM-ék sem érzik 100% biztosan, hogy EDS lenne a tökéletes megoldás.LN
Talán draftolunk egy jót oda. Összesen a keretben 11 OL tag van nekem inkább a minőséggel vannak gondjaim. Bakhtiari - Lang - NEED - Sitton - Bulaga. Ez önmagában nem is olyan rossz, én aztmondom talán G-be lehetne még 1 jó játékos Sitton Lang meg egymást válthatná/sérülés esetén lenne egy jó minőségő G cserénk. A 2 kezdő T szerintem így jó is volna. És C kéne elsősorban. Idén eddig Sitton engem kicsit aggaszt, ha a falban holding van már nem is kell találgatnom hogy ki követte el... Remélem kicsit összerakják fejben egyébként nagy gondom nincs vele.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nekem is inkább a C jutott eszembe, mint lehetőség. Ráadásul ha jól emlékszem, gyakorolt is ott TC-benSzobi22
Jaja. Mint ahogy Van Roten volt a "B" fal centere PS-ben. Szóval MM-ék sem érzik 100% biztosan, hogy EDS lenne a tökéletes megoldás.
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Thompson ténykedése óta minden évben van OL draft, csak nem mindig sikeres.. 😊 Vagy más aratja le (lásd Giacomini, aki passzhoz fogalmatlan, de elég jól ténykedik futáshoz Seattle-ben). Most lekopogtam, de ha Bakhtiari formája kitart, akkor Barclay-t talán át lehetne rakni G-nak (mivel futáshoz jól blokkol), ha Bulaga vissztér jövőre.LN
Bakhtiari nekem is nagyon tetszik, ráadásul van benne fejlődési potenciál is.
A Barcley->G azért kérdéses, mert ugyan logikus lenne a futásblokkolás miatt, viszont guardban elég jól állunk Sittonnal és Langgel, talán ez a legerősebb posztunk a falban.Szobi22
Azért azt se felejtsd el, hogy tavaly akkor ment a futás nagyjából (igaz már Harris-szal), amikor jobbra futottunk és ott a Sitton-Barclay páros volt. Lehet, hogy Newhouse miatt is, de balra nem igazán ment. No és ha menne neki G-ban a passzblokkolás (ami akár mehet, mert elég fizikális, és kisebb területet kell bejátszani, sebességből ritkán vernék meg, mert nincs hol megkerülni), akkor lehetne LG és Sitton visszamehetne RG-nek. Nem véletlenül lett volna ez a forgatás a falban, Lang sem volt az igazi. Lang amolyan igazi joker csere lehetne, mert egy jó szintet elhoz a 4 G/T poszton, de nem kimagaslót. Bár várjuk meg mi lesz az év végéig.
Emellett szerintem EDS is csak idénre lesz megoldás a falban. A hétvégi meccsen a második Kerrigan sacknél például, Langnak nem volt embere, nem nézett szét, egyből kisegített Barclay-nak, amivel hatalmas lyukat nyitott, EDS meg kb elengedte Kerrigant.
Én személy szerint "visszasírom" Wells-t. Ki tudja, talán jövőre Van Roten lesz a cserebogár...LN
Nekem is inkább a C jutott eszembe, mint lehetőség. Ráadásul ha jól emlékszem, gyakorolt is ott TC-ben

több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Lacyről még nincs hír, állítólag szerdán már tudni fogunk valamit. Értelmesebbnek tűnik pihentetni a héten és a bye weeken. Burnett játékára sem vennék mérget.

Az O-line-ban szerintem nem gondolkodnak O-linemanben jövőre, ha felépül Sherrod (bár róla már lemondtam), Bulaga és Tretter, jó kis alakulat lehet ez a meglévőkkel (a D-line is érdekes lesz, többen contract yearben). Kíváncsi vagyok, a Bengals jó D-fala ellen hogy megy nekik. A secondaryben AJ Green levédekezése érdekes feladat lesz.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.