Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Ezt a meccset lehetett volna hozni. Túl sok volt az elején a szabálytalanság, emiatt nagyon nehéz helyzetekből kellett indítani a drive-okat. A vége az már lutri volt és nekik jött ki jobban a lépés.
Áron igazi vezér volt, amikor kellett, akkor szerelt, amikor meg a yardokra volt nagy szükség, akkor nem csúszkált, hanem keményen beleállt a pofonba.
A csapat is nagyon egységesnek és erősnek tűnt, csak a sec nem változott tavaly óta semmit.
Jó lesz ez!James007
igen, le a kalappal Rodgers elött, szerintem a legnyugodtabb arc a pályán akire nem lehet készülni, tehát Gb ellen 2 pass TD-vel kalkulálhat bárki... viszont a kellett szereltnél mire gondolsz? amikor elnyalt és Reid átesett rajta? 😀Josszi
Legtöbb irányító csak a látszat kedvéért kocog ilyenkor hátra, Rodgers végigsprintelt 70 yardot és kőkeményen vállalta az ütközést, ez respect!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Ezt a meccset lehetett volna hozni. Túl sok volt az elején a szabálytalanság, emiatt nagyon nehéz helyzetekből kellett indítani a drive-okat. A vége az már lutri volt és nekik jött ki jobban a lépés.
Áron igazi vezér volt, amikor kellett, akkor szerelt, amikor meg a yardokra volt nagy szükség, akkor nem csúszkált, hanem keményen beleállt a pofonba.
A csapat is nagyon egységesnek és erősnek tűnt, csak a sec nem változott tavaly óta semmit.
Jó lesz ez!James007
igen, le a kalappal Rodgers elött, szerintem a legnyugodtabb arc a pályán akire nem lehet készülni, tehát Gb ellen 2 pass TD-vel kalkulálhat bárki... viszont a kellett szereltnél mire gondolsz? amikor elnyalt és Reid átesett rajta? 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Most azt játsszuk, ki a rosszabb?füligjimmy
nem látom, ez mennyiben volt itt releváns, de persze innen lehet tudni, hogy elkezdődött a szezon, egy jó kis random komment füligjimmytől 😊

Amúgy én is azt gondolom, hogy nincs min pánikolni. A secondaryben két nagyon fontos kezdő nem tudott játszani. A siralmas futás elleni D javulni látszik, Matthews ott folytatja, ahol a sérülés előtt abbahagyta. Aaron és az elkapók dettó. Finleynek megvolt a hibája (nagy), de kimondottan összeszedettnek tűnt nekem, nagy szerepe lehet.
Bakhitiari meg reményt keltő volt így első meccsén. Lacy darál, csak jó lenne már egy futóplayt látni holding nélkül..
Összességében szerintem egyáltalán nem rossz a helyzet, ami tavaly működött, az nem romlott el, és mellé látszottak jelek javulásra. Persze ez egy meccs volt, de temetni a csoportelsőséget azért elég merésznek érzem..

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Azért komolyan finomítani kéne a personal fault büntiket.füligjimmy
az NCAA-ben az ütés (már maga a szándék is) automatikus kizárás, egyszerűen érthetetlen volt számomra, hogy ez miért nincs így az NFL-ben...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
49ers funként gratulálni szeretnék a tegnapi ellenfélnek. Szép munka volt , izgalmas meccs , és egy labdabirtokláson belüli különbség. Olvasgattam itt a kommenteket , szerintem nincs okotok panaszra. A secondery-ben voltak hibák ez tény , de a szezon első meccse volt. Futást szépen megölte a Green Bay , lesz ez még jobb is. A Lacy gyerek nagy nyereség , érdemes lesz figyelni. Mégegyszer grat a csapatnak , és sok sikert a továbbiakban.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Most azt játsszuk, ki a rosszabb?

füligjimmy
Nyertetek!
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Látva a Bears mai meccsét a csoportelsőség is távoli, szerencsére a Wild Card hely meglehet.
MarioAna
Ezt kifejtenéd? 😀 A D úgy nyelte a yardokat mint a huzat, az offense részéről meg egyelőre futás nincs. Persze ez még csak egy meccs volt, de azért ne legyél olyan biztos ebben a Bears játékban. Annyi biztos, hogy az NFC North idén is kőkemény lesz... 😊dcsicsak
egy nagyon erős Bengalst sikerült megvernetek, kis szerencsével. Cutler nem volt a szokásos pánikolós, a védelem elég jó volt (még így is!). Futás ellen igen jó volt a D-tek, bár a pass rush még nem állt össze nálatok sem, és vagy a Cinci DL teljesítménye esett nagyon vissza, vagy a ti OL-etek fejlődött 😊. Jeffery úgy nézett ki mint egy igazi WR, Bennett sem volt rossz, Marshall meg elit továbbra is. Ha a futójátékotok is beindul, nem tudom ki állíthat meg benneteket. 😊MarioAna
Most azt játsszuk, ki a rosszabb?

Mivel vagy hatszor mutatták az ominózus elrontott ítéletet, már nagyon böki a csőrömet. Egy védő vállon löki Geno Smitht, akinek a bal lába még a pályán van, a jobb lába még a levegőben, 15 yard. Matthews a nyakánál fogva leviszi az irányítót, a falember megfogja a mezénél, erre ő könyökkel/alkarral arcon üti. Ez nemhogy piros zászló, offsetting bünti. És még ezt is meg tudták a bírók fejelni. Amit Matthews művelt, az leléptetés, és 1 meccses eltiltás. Mindenki az elrontott ítéletet mantrázza, a csávó arcon ütött valakit!!! A dulakodás, lökdösődés minden meccsen tucatszámba megy, de az ütés? Azért komolyan finomítani kéne a personal fault büntiket.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Szerintem jó volt ez. Nem vártam győzelmet, a 49ers brutál erős, abszolút #1. Teljesen paliban voltunk velük idegenben két fontos sérülttel (ez meg is látszott, főleg Burnett). Az Offense továbbra is működik, Bakhthiari egész jól elvolt Kovácsékkal, ennél szinte csak könnyebb Front 7 lesz. Passz D idén sem lesz top de minden nem működhet. Összeségében szerintem jobb csapat vagyunk mint tavaly
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
grat srácok, sokkal lyukasabb védelemre számítottam futás ellen, de amikor ment a snap a run blitz betömte a gapeket, és nem tudtunk futni. kicsit ilyen régi szovjet filmekre emlékeztetett a meccs, nem töltünk csak lövünk 😊
Lacika jó kis back lesz, ha megmarad egészségesben.

ezt a bírói segédletet meg felejtsük el gyorsan 😊 ne mvolt egy top vezetett meccs, de ordas hibák nem voltak. sok sikert a továbbiakban!

több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Az a szomorú, hogy igazából 1db bravúros elkapása volt Boldinnak (legalábbis én egyre emlékszem), és sokszor teljesen üresen állt(!), amikor kapta a labdát. Az pedig nem tehetség és ügyesség kérdése.Sanco
Lemaradtak, elváltottak, mozgásban megverte őket Boldin. El se jutottak addig, hogy bravúrra kellett volna kényszeríteni. Reméljük igazad lesz és lehet ezt az összhang javításával lehet fejleszteni.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Látva a Bears mai meccsét a csoportelsőség is távoli, szerencsére a Wild Card hely meglehet.
MarioAna
Ezt kifejtenéd? 😀 A D úgy nyelte a yardokat mint a huzat, az offense részéről meg egyelőre futás nincs. Persze ez még csak egy meccs volt, de azért ne legyél olyan biztos ebben a Bears játékban. Annyi biztos, hogy az NFC North idén is kőkemény lesz... 😊dcsicsak
egy nagyon erős Bengalst sikerült megvernetek, kis szerencsével. Cutler nem volt a szokásos pánikolós, a védelem elég jó volt (még így is!). Futás ellen igen jó volt a D-tek, bár a pass rush még nem állt össze nálatok sem, és vagy a Cinci DL teljesítménye esett nagyon vissza, vagy a ti OL-etek fejlődött 😊. Jeffery úgy nézett ki mint egy igazi WR, Bennett sem volt rossz, Marshall meg elit továbbra is. Ha a futójátékotok is beindul, nem tudom ki állíthat meg benneteket. 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Meghallgattam a nyilatkozatokat. Sajnos McMillan szavaiból nekem az jött le, amit a meccs közben éreztem. Ők tehetségben nem ütik meg azt a szintet, ami ahhoz kell, hogy egy Boldint megfogjanak. Szerencsére azért nincs minden csapatban egy Boldin. Hayward kell nagyon.
Bakhtiarihoz mit szóltatok? Én szerintem Newhouse után megváltás. Szerintem akár elit LT is lehet belőle.GNG
Az a szomorú, hogy igazából 1db bravúros elkapása volt Boldinnak (legalábbis én egyre emlékszem), és sokszor teljesen üresen állt(!), amikor kapta a labdát. Az pedig nem tehetség és ügyesség kérdése.
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Meghallgattam a nyilatkozatokat. Sajnos McMillan szavaiból nekem az jött le, amit a meccs közben éreztem. Ők tehetségben nem ütik meg azt a szintet, ami ahhoz kell, hogy egy Boldint megfogjanak. Szerencsére azért nincs minden csapatban egy Boldin. Hayward kell nagyon.
Bakhtiarihoz mit szóltatok? Én szerintem Newhouse után megváltás. Szerintem akár elit LT is lehet belőle.
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Látva a Bears mai meccsét a csoportelsőség is távoli, szerencsére a Wild Card hely meglehet.
MarioAna
Ezt kifejtenéd? 😀 A D úgy nyelte a yardokat mint a huzat, az offense részéről meg egyelőre futás nincs. Persze ez még csak egy meccs volt, de azért ne legyél olyan biztos ebben a Bears játékban. Annyi biztos, hogy az NFC North idén is kőkemény lesz... 😊
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Korai még, de a D megér egy misét. Nem képes egy stabil alapot hozni a játék minden szegmensében. Páros évben futás ellen, páratlanban meg passz ellen gyatra.LN
Azért tavaly sem volt épp a topon a passz elleni védekezés. Szinte az összes underdog irányító Montana-féle statisztikákat produkált ellenünk. Főleg a hosszú passzokat ettük nagykanállal. A 49-es ellen idegenben ez még akár bele is férhetne, de majd ha a Ponder (Cassel) is így szétdobál minket, akkor kezdjünk el aggódni.
A futás elleni játék viszont nagyon biztató, főleg a tavalyi szenvedéshez képest.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Burnett nagyon kell vissza. Sajnos Hayward is hiányzott nagyon. Ha ilyen "ügyes" marad Jennings és McMillian akkor amint Hayward visszatér, szerintem el lehet azon gondolkozni, hogy Hyde milyen S lenne.
Korai még, de a D megér egy misét. Nem képes egy stabil alapot hozni a játék minden szegmensében. Páros évben futás ellen, páratlanban meg passz ellen gyatra.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Ezt a meccset lehetett volna hozni. Túl sok volt az elején a szabálytalanság, emiatt nagyon nehéz helyzetekből kellett indítani a drive-okat. A vége az már lutri volt és nekik jött ki jobban a lépés.
Áron igazi vezér volt, amikor kellett, akkor szerelt, amikor meg a yardokra volt nagy szükség, akkor nem csúszkált, hanem keményen beleállt a pofonba.
A csapat is nagyon egységesnek és erősnek tűnt, csak a sec nem változott tavaly óta semmit.
Jó lesz ez!
több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
majd kb egy het mulva utazom haza, akkor ismet aktiv leszek, de a mai elmenyemet muszaj megosztanom itt. ugyan kikapott a csapat de ezt a vereseget volt szerencsem new yorkban megtekinteni egy packersos kocsmaban (kettle of fish). leirhatatlan elmny volt, folyamatosan mnt a go pack go, illtve a the bears still suck cimu dalt is lejatszottak azert a biztonsag kedveert. fun fact, az amcsik is szivinfarktust kaptak kis hijjan bush latvanyatol a palyan. beszelgettem par emberrel, az eddigi almom, hogy megnezzek a lambeaun egy meccset uj ertelmet nyert, oda menni kell! amit elkepzeltem eddig a szurkolokrol es a franchiserol megerositest nyert, ez tenyleg a legszerethetobb csapat es a legjobb szurkolok (akik kivetel nelkul megkereeztek, hogy megis hogy az istenbe lettem packers szurkolo magyaorszagon)
csinaltam kepet es videot is, majd felteszem ha hazaertem.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
undorító volt, hogy első félidőben minden blokkot J.Smith-en holdingnak fújtak, ahogy megadták Williams elkapását ami földről pattant vissza, és persze ahogy odaadták nekik az ajándék 3rd down amin a meccs múlott.
Pici bírói segítség kellett, de a 49ers megérdemelte, teljesen komplett csapat.
Nincs kezdő kaliberű safetynk, nem tudnak szerelni hátul, ez így nagyon veszélyes. Látva a Bears mai meccsét a csoportelsőség is távoli, szerencsére a Wild Card hely meglehet.
Finley a szokásos, nagyot villan vagy elejti a kötelezőt...konzisztencia nincs.
Összességében nem voltunk rosszak, Lacy alakulgat.

Btw, ha a Kaepernick nem nyer ilyen (segge alá rakott) csapattal SB-t akkor sosem fog!
Eric Reid pedig DRoY (ha nem Honey Badger kapja 😀 ) !

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
hát, a döntő nem véletlenül jött össze nekik tavaly, minden rövid szituációnál éreztem, hogy ezt akkor is lenyomják. Igen a D#-nek voltak szép jelenetei, a fal javul, futás ellen jobbak vagyunk. A sec lyukas, Burnett mielőbb gyere vissza! Az, hogy ennyi bekapott passzolt yarddal csak 6 ponttal kaptunk ki, még hízelgő is.

Nincs ezzel gond, tavaly ugye sokkal egyértelműbb meccsen vertek.

több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
A név ismerős volt, de ezt elolvasni nagy trip.

 www.rotoworld.com/recent/nfl/3983/johnny-jolly

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Pedig NFL.com szerint úgy volt, hogy valószínűleg játszik. Burnett nagyon fontos eleme a védelemnek, biztos megérzi a D a hiányát.
Mi vagyunk az underdogok de ez nem feltétlenül rossz dolog 😊 ha a fal megtudja védeni Rodgerst bármelyik meccsen van esélyünk. Fel lesz adva a lecke nekik az biztos, ez a legjobb front 7 a ligábanHall Of Green
Főleg Bakhtiarinak lesz feladva a lecke, neki jutottak a Smith tesók... Remélem besegítenek neki.LN
biztos vagyok benne, hogy fognak. bár az lenne a legjobb ha menne a futás, az lelassítaná a pass rusht

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Pedig NFL.com szerint úgy volt, hogy valószínűleg játszik. Burnett nagyon fontos eleme a védelemnek, biztos megérzi a D a hiányát.
Mi vagyunk az underdogok de ez nem feltétlenül rossz dolog 😊 ha a fal megtudja védeni Rodgerst bármelyik meccsen van esélyünk. Fel lesz adva a lecke nekik az biztos, ez a legjobb front 7 a ligábanHall Of Green
Főleg Bakhtiarinak lesz feladva a lecke, neki jutottak a Smith tesók... Remélem besegítenek neki.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Utoljára a 2010-es New England elleni meccs előtt voltam ennyire biztos benne, hogy kikapunk.Kampman
én a tavalyi Houston elleni előtt, 😊 akkor nagyon nyertünk.gamerkr
muszáj nyerni, holnap az új pólómban megyek melózni, nem nagyon szeretnék zrikákat hallgatni, bár ahogy jelenleg áll osztani akár tudok majd 😊
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Utoljára a 2010-es New England elleni meccs előtt voltam ennyire biztos benne, hogy kikapunk.Kampman
én a tavalyi Houston elleni előtt, 😊 akkor nagyon nyertünk.