NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Üdv minden "fiatalnak"!
Szerintem Starks cut lesz, Kuhnnal lesz meg a 4 RB, máshol lesz a szokásosnál több ember. Ha megint 7 O-linemannel állunk fel, az agyam eldurran. Amennyiben meg gáz lesz futófronton, kukázunk.

Hajrá Jolly és Ramirez.Gergőbácsi
Lehetséges. Green marad szerintem, mert ST-ben is elvan és kell is. Ha Starks cut, akkor Green lenne a No. 2 RB? Franklin nagyot nem villantott eddig, még az is lehet, hogy ha Ross nem éri meg az 53-at, akkor KR lesz. Legalábbis próbálkozások már voltak erre.


Ha engem kérdezel, 8 OL lesz, valahogy így lesz a depth chart: Bakthiari (Newhouse) - Sitton (Van Roten) - EDS (Van Roten) - Lang (Taylor) - Barclay (Newhouse).
PS-ben meg Lewis és Datko, Sherrod PUP, Tretter meg IR.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Szevasztok Fórumosok!

Sok évi eredménykövetés és fórum olvasásután úgy gondoltam én is regisztrálok. Néha jó lesz véleményt cserélni.
Szerintem nagyon kemény év elé nézünk! A bye week-ig lejátszandó három meccsen eldőlhet az idei évünk. Akár a 3 zakó is benne lehet ..... Remélem nem így lesz! A csoport ellenfeleink is egyre jönnek fel, szóval kemény lesz. Mondjuk a Vikingset szerintem nagyon hátráltatja majd a Felton elmeszelése.

Bízom az új futóinkban és abban, hogy megfelelő blokkokat kapnak. Lacey őrületesen robbanékony!!! Datone Jones is impackt player lesz, úgy mint Hyde.
Úgy érzem azonban vékonyak vagyunk jónéhány pozícióban és ismerve az "szerencsénket" minden bizonnyal pont ezeken a posztokon lesz majd sérülés (Burnett)
Nos nem szeretnék negatív hullámokat gerjeszteni 😉
Kívánik sok és látványos támadást, kőkemény védekezést (szerintem futás ellen jók leszünk), rengeteg turnovert és minél kevesebb kihagyott FG-t Crosbytól. (mert maradni fog, számomra ez nem kérdés......)woland77
Üdv köztünk!

Ha igaz, akkor eldőlt, hogy Lacy lesz a No.1 RB, mivel az NBCSport szerint "Packers' DuJuan Harris out for season with knee injury"..
Ezzel szerintem az is megvan, hogy a 4 RB az Lacy, Franklin, Starks és Green lesz.LN
Üdv minden "fiatalnak"!
Szerintem Starks cut lesz, Kuhnnal lesz meg a 4 RB, máshol lesz a szokásosnál több ember. Ha megint 7 O-linemannel állunk fel, az agyam eldurran. Amennyiben meg gáz lesz futófronton, kukázunk.

Hajrá Jolly és Ramirez.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Szevasztok Fórumosok!

Sok évi eredménykövetés és fórum olvasásután úgy gondoltam én is regisztrálok. Néha jó lesz véleményt cserélni.
Szerintem nagyon kemény év elé nézünk! A bye week-ig lejátszandó három meccsen eldőlhet az idei évünk. Akár a 3 zakó is benne lehet ..... Remélem nem így lesz! A csoport ellenfeleink is egyre jönnek fel, szóval kemény lesz. Mondjuk a Vikingset szerintem nagyon hátráltatja majd a Felton elmeszelése.

Bízom az új futóinkban és abban, hogy megfelelő blokkokat kapnak. Lacey őrületesen robbanékony!!! Datone Jones is impackt player lesz, úgy mint Hyde.
Úgy érzem azonban vékonyak vagyunk jónéhány pozícióban és ismerve az "szerencsénket" minden bizonnyal pont ezeken a posztokon lesz majd sérülés (Burnett)
Nos nem szeretnék negatív hullámokat gerjeszteni 😉
Kívánik sok és látványos támadást, kőkemény védekezést (szerintem futás ellen jók leszünk), rengeteg turnovert és minél kevesebb kihagyott FG-t Crosbytól. (mert maradni fog, számomra ez nem kérdés......)woland77
Üdv köztünk!

Ha igaz, akkor eldőlt, hogy Lacy lesz a No.1 RB, mivel az NBCSport szerint "Packers' DuJuan Harris out for season with knee injury"..
Ezzel szerintem az is megvan, hogy a 4 RB az Lacy, Franklin, Starks és Green lesz.
több mint 10 éve
woland77 Green Bay Packers 66
Szevasztok Fórumosok!

Sok évi eredménykövetés és fórum olvasásután úgy gondoltam én is regisztrálok. Néha jó lesz véleményt cserélni.
Szerintem nagyon kemény év elé nézünk! A bye week-ig lejátszandó három meccsen eldőlhet az idei évünk. Akár a 3 zakó is benne lehet ..... Remélem nem így lesz! A csoport ellenfeleink is egyre jönnek fel, szóval kemény lesz. Mondjuk a Vikingset szerintem nagyon hátráltatja majd a Felton elmeszelése.

Bízom az új futóinkban és abban, hogy megfelelő blokkokat kapnak. Lacey őrületesen robbanékony!!! Datone Jones is impackt player lesz, úgy mint Hyde.
Úgy érzem azonban vékonyak vagyunk jónéhány pozícióban és ismerve az "szerencsénket" minden bizonnyal pont ezeken a posztokon lesz majd sérülés (Burnett)
Nos nem szeretnék negatív hullámokat gerjeszteni 😉
Kívánik sok és látványos támadást, kőkemény védekezést (szerintem futás ellen jók leszünk), rengeteg turnovert és minél kevesebb kihagyott FG-t Crosbytól. (mert maradni fog, számomra ez nem kérdés......)
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Csekkoltam Harrell mit alkotott, semmi rosszat, semmi jót. Volt egy szép drive-ja Finely droppolt TD-vel negyedikre. Young egyszerűen veszélyesebb játékos, na meg tapasztaltabb, nyugodtabb szívvel lehet bedobni a játékba. Edzésen is hasznos lehet a futkározásaival.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
Tavecchio is kirakva. Crosbytól is van rosszabb.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
Nem hiszem, hogy idén ezt így egyből megnyalnánk, de ha mégis, akkor sem kell aggódnunk
A 3 fix ellenfelünktől inkább félek, a Lions egyre jobb, a Bearsnek érik már egy győzelem is ellenünk, a Vikings meg meglátásom szerint jobb, mint tavaly, és akkor sem voltak rosszak!

Young pedig személyes kedvencem már évek óta, még egyetemi éveiből emlékszem rá, és követtem az NFL-ben is, és nagyon örülök neki, szerintem Harrelnél mindenképp jobb 😊
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
A tavalyi nyitómeccs a SF ellen nem sikerült valami fényesen, a záró meg kifejezetten rossz emlék.
Most szétfutjuk őket.😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Meg vagyunk páran, akik itt vannak, olvasnak, okosodnak 😊 de ettől függetlenül 4-5 éve követjük a mérkőzéseket!
Meg reménykedünk abban, hogy vasárnap nyitásnak (a 7 órás meccs után) minket ad a Sporttv 😊
És még annyit, hogy a fórumot fellehet fogni egy magyar-szurkolói oldalnak, ahonnan mindent megtudhatok 😊zsoltvanya
meglepődnék, ha nem minket adnának, nem mintha a Cards-Rams rossznak ígérkezne 😊

több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
Meg vagyunk páran, akik itt vannak, olvasnak, okosodnak 😊 de ettől függetlenül 4-5 éve követjük a mérkőzéseket!
Meg reménykedünk abban, hogy vasárnap nyitásnak (a 7 órás meccs után) minket ad a Sporttv 😊
És még annyit, hogy a fórumot fellehet fogni egy magyar-szurkolói oldalnak, ahonnan mindent megtudhatok 😊
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 815 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Wow, a témaválasztások alapján 74 Packers fan van az oldalon. Annak alapján, hányan vagyunk itt aktívak, feltenném a kérdést, hogy az a hiányzó 60-65? 😊LN
Sport tv fanok akik az sms-ek után kötelezően oda teszik, hogy Go Packers 😀

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Wow, a témaválasztások alapján 74 Packers fan van az oldalon. Annak alapján, hányan vagyunk itt aktívak, feltenném a kérdést, hogy az a hiányzó 60-65? 😊
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
három kicker , az szép 😊

Cobb és Nelson ma már edzett, lehet hogy mindketten limited, de mindenképp biztató!

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Elengedve (Harrell mellett):
Gillett WR
Hines WR
Pease RB
Pena DT
Wilson WR

A K verseny bonyolítására érkezett egy rookie : Ramirez
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Egy kis okoskodás Perry-ről.

 www.acmepackingcompany.com/2013/8/22/4645184/packers-keys-2013-can-nick-perry-save-the-defense

Az egyik kiemelendő rész, ami Matthews-ra is vonatkozik:
"It also stands to reason that Nick Perry helps the guy who seems to least need it - Clay Matthews. Think about that. A better version of Clay Matthews. The Bears offensive line protects Jay Cutler with all the zeal of a toll collector, but still, Matthews' best game of 2012 also coincided with Perry's. That's not all on the Bears. Likewise, in the five games the two played together, Matthews collected eight sacks.

After Perry's injury, Matthews had five the rest of the regular season."
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Harrell cutmustaine
Nem megbántva senkit, de éppen ideje volt már.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, hát azért nem mindenkinek adatik meg, hogy csereirányítóként éveken keresztül sztárgázsit kapjon 😊

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 806
Harrell cutmustaine
Ez hirtelen jött, de mégsem teljesen váratlanul.
Beleöltek sok-sok hónapot, de szinte feleslegesen. Éles meccseken teljesen értékelhetetlen volt. Nem lett belőle az új Matt Flynn.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Harrell cut

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
itt egy 53-as roster

 espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/60083/packers-53-man-roster-projection

"csak" 4 tight end, viszont 8 OL. Jolly viszont befért, nem semmi visszatérés lenne már ez a nagyembertől.gamerkr
Kb ez is lesz szerintem. Az OL-re nekem is ez lett volna a tippem.
TE-nél szerintem Stoneburner még nem, Williams a dropok ellenére is, ha Mulligan nem.
Aranyos, hogy Neal OLB, mondjuk én is oda írtam, Moses-t pedig kihagyta.
WR keveslem 😊 - az, hogy Boykin a 4. az tiszta sor a PS alapján. Ha nem Ross lesz a KR, akkor tényleg esélyes, hogy Walker (esetleg még Gillett is) elé kerül, blokkolni én még nem láttam jól PS alatt.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
itt egy 53-as roster

 espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/60083/packers-53-man-roster-projection

"csak" 4 tight end, viszont 8 OL. Jolly viszont befért, nem semmi visszatérés lenne már ez a nagyembertől.

több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Sherrod PUP-on kezd, az biztos, de hogy milyen kálváriája volt az elmúlt másfél évben az nem semmi. Azt tudtam, hogy volt egy másik műtét az év elején, de hogy milyen ok miatt az ebből az írásból derül ki.
Remélem több komplikáció már nem lesz és végre látjuk pályán is.
 www.jsonline.com/sports/packers/family-of-packers-sherrod-explains-long-absence-from-team-b9981584z1-220762021.htmlLN
Elég durva..az egészben az a legrosszabb hogy csak akkor vették észre hogy gáz van amikor még a második műtét előtt elkezdett futni. Tulajdonképpen egy éve kukába ment ezzel.

Datone Jones ma sem fog játszani, rásérült a bokájára megint edzésen. Hayward sem valószínű, de már edzésbe állt ami jó hír. Aki még elvileg nem lesz Mulumba (térd), Mulligan (könyök).
Lesz viszont Harris, végre mindkét első számú RB esélyest láthatjuk egy kemény D ellen.
Crosby edzésen 4ből 3at kihagyott, ha ma is szarul rúg akkor bajban lehet, pedig múlthéten már úgy tűnt kezd ratalálni magára.

Szerintetek Bostick elveheti DJ Williams helyét Finley mögött? Elég erős campje van, Williams meg dropolgat elég sűrűn. Szerintem jó esély van rá hogy feljön 2. TE-nek.

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sherrod PUP-on kezd, az biztos, de hogy milyen kálváriája volt az elmúlt másfél évben az nem semmi. Azt tudtam, hogy volt egy másik műtét az év elején, de hogy milyen ok miatt az ebből az írásból derül ki.
Remélem több komplikáció már nem lesz és végre látjuk pályán is.
 www.jsonline.com/sports/packers/family-of-packers-sherrod-explains-long-absence-from-team-b9981584z1-220762021.html
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
Nagy bizodalmam van Lacy-ben.
Csak egészség legyen meg térerő!


P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Azért nagyon remélem, hogy Jollynak nem a rosterért, hanem kezdő pozícióért kell küzdenie. Hyde meg nagy steal lehet, neki nagyon örültem a drafton. Shields, Hayward, House, Hyde. Nekem tetszik! 😊Sanco
Hyde engem Woodsonra emlékeztet. Jól szerel, hasznos lehet futás ellen, igazi ballhawk CB lehet belőle, és blitzekre is használható, amíg fent volt Capers használta is rendesen.

Aki különösen tetszett: Jolly: az 53 nem kérdés szerintem, az hogy kezdő kaliber-e így több éves kihagyás után nem hinném, de rotációban remek lehet.
Hyde: mindenhol ott volt, Austint is nagyon jól fogta a sebességkülönbség ellenére.
House is összeszedte magát múlt héthez képest. Pass rush viszont nem sok volt, jól vették fel az LB blitzeket, itt javulni kell. Perrytől nagyon kell a jó pass rush különben megint féloldalas lesz a védelem.

Barclay, ahogy írtátok valószínűleg megnyerte a versenyt az RT posztért, futásnál sokkal jobb mint Newhouse. A fal egyébként jónak tűnik, csak maradjon is így 😀 Lacy pedig végre egy olyan futó aki nem vérez el az első kontakt után, keményen fut nagyon, csak maradjon egészséges.

Crosby kezdi összeszedni magát, jót tesz neki a verseny, nagy eséllyel ő lesz a kickerünk. Az a blokkolt rúgás ami bement azért nagy mák volt, de kell az is 😊