Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
ha már annyi szó esik mostanában az 1999 előtti időkről...

oldal a Népsportból, 1996. január 27.:
(részlet; teljes kép itt http://i1252.photobucket.com/albums/hh574/wmitty16/NS960127.jpg)

wmitty
Honnan a bánatból ásol elő ilyeneket ???

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
ha már annyi szó esik mostanában az 1999 előtti időkről...

oldal a Népsportból, 1996. január 27.:
(részlet; teljes kép itt http://i1252.photobucket.com/albums/hh574/wmitty16/NS960127.jpg)


Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Egy összehasonlítás Manning, illetve Luck által örökölt rosterrel és egyéb tényezőkkel kapcsolatban.

spoiler alert: 2013: 13-3, vagy vigyázzon Andrew magára...

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
... A helyenkénti shotokkal elboldogul (á la 70+ yardos a workouton), de amikor egy kis ablaknyi hely van 1-2 mpig, oda kevés az előretervezett dobás, aminek a kivetelezése valóban elválasztja azt a pár elit QBt az átlagtól (nem pedig a közkedvelt "it, just wins, győztes alkat, stb")Escalade
No ez érdekes:

Egy csomó helyen, meg pont azt dicsőítik Luckban, hogy biztosan találja meg célpontot "tight window" esetén is.

Whatever... csak jöjjön... ne törjék össze az első évben... legyen 4-5 győzelme.
Aztán 2013-ban mikor nem két fillérből kell csapatot építeni mutassa meg mit tud.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Mivel a youtube tele van RG3 és Luck Pro Day videókkal, vettem a fáradtságot ls megnéztem még egyszer őket.
Nem vagyok szakértő de látom, hogy mindkét srác megdob mindent amit kell, gyorsak, erősek.

Ami viszont feltűnt.

RG3 pro day:
Gondosan mixelt R&B és Rap egyveleg szól a háttérben.
Minden dobás után body slam, high five, kis ünneplés, nagy vigyor.
Sponsored by: legújabb csili-vili Adidas, high-tech izompóló.
Utána sajtó konferencia: szépen bevilágítva derítő fényekkel, neonzöld cucc, sponsored by: Time Warner Cable.

Luck pro day:
Odaáll egy fekete gatyában + egy szürke pólóban és szépen erőlködés nélkül megdob mindent.
Interjúk a pálya szélén... hazamenés.

Nekem ez utóbbi mentalitás jobban bejön.szf61
Luck esetében is volt show off, mint Griffinnél, csak itt nem azok a külsőségek voltak a hangsúlyosak, amiket a játékos nem befolyásolhat. Luck esetében arról szólt a sztori, hogy kifejezze, mekkora sztár QB prospect. A huddleben egy formációt és három playt hívott, majd a felállás után döntötte el, hogy a háromból melyiket hívja végérvényesen. NFL scoutok szerint ilyet még soha nem csinált senki, különösen nem rookie QB.gsn
mondjuk ez igazan ugy lett vna erdekes ha legalabb a sec fentvan ellene a palyan igy nemtudom mi ertelme van ennek a show off reszen kivul. mert az h ezt megcsinalja vedok nelkul egy kvazi edzesen az kb semmire sem bizonyitek sztem csak arra h van esze ami azert eddig sem volt ketseges.Fake
Nem is tudom ezt hova tenni. Jó gyereknek tűnik, aki felfogta, már nincs mit bizonyítania ezen a szinten. A seprűvel üldözés egészen komikus jelenet volt, főleg amikor nem kellett miatta "kimenekülnie" a zsebből (ezzel együtt impresszívek volt a mozgásból való dobásai, főleg a balra kifordulás).

edit: a karerősség fejlesztésével kapcsolatban mondhatna nekem valami konkrétabbat. Állítólag Rodgers dobáserőssége 2 szintet ugrott az egyetem óta, és még Manning is "rágyúrt" erre. Számomra felfoghatatlan, hogy amikor már a suliban olyan gépezet részesei (főleg a nagyobb college-okban), amelyet nem sok profi sportoló tapasztal más területen, ezt nem tudják limitig fejleszteni. Gyanítom mechanikai kérdés, hiszen nincsenek izomerő híján. Remélhetőleg lesz, aki kezelésbe veszi Andrewt, mert az NFL-szintű "stick" dobásai nincsenek előttem... A helyenkénti shotokkal elboldogul (á la 70+ yardos a workouton), de amikor egy kis ablaknyi hely van 1-2 mpig, oda kevés az előretervezett dobás, aminek a kivetelezése valóban elválasztja azt a pár elit QBt az átlagtól (nem pedig a közkedvelt "it, just wins, győztes alkat, stb")

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mivel a youtube tele van RG3 és Luck Pro Day videókkal, vettem a fáradtságot ls megnéztem még egyszer őket.
Nem vagyok szakértő de látom, hogy mindkét srác megdob mindent amit kell, gyorsak, erősek.

Ami viszont feltűnt.

RG3 pro day:
Gondosan mixelt R&B és Rap egyveleg szól a háttérben.
Minden dobás után body slam, high five, kis ünneplés, nagy vigyor.
Sponsored by: legújabb csili-vili Adidas, high-tech izompóló.
Utána sajtó konferencia: szépen bevilágítva derítő fényekkel, neonzöld cucc, sponsored by: Time Warner Cable.

Luck pro day:
Odaáll egy fekete gatyában + egy szürke pólóban és szépen erőlködés nélkül megdob mindent.
Interjúk a pálya szélén... hazamenés.

Nekem ez utóbbi mentalitás jobban bejön.szf61
Luck esetében is volt show off, mint Griffinnél, csak itt nem azok a külsőségek voltak a hangsúlyosak, amiket a játékos nem befolyásolhat. Luck esetében arról szólt a sztori, hogy kifejezze, mekkora sztár QB prospect. A huddleben egy formációt és három playt hívott, majd a felállás után döntötte el, hogy a háromból melyiket hívja végérvényesen. NFL scoutok szerint ilyet még soha nem csinált senki, különösen nem rookie QB.gsn
mondjuk ez igazan ugy lett vna erdekes ha legalabb a sec fentvan ellene a palyan igy nemtudom mi ertelme van ennek a show off reszen kivul. mert az h ezt megcsinalja vedok nelkul egy kvazi edzesen az kb semmire sem bizonyitek sztem csak arra h van esze ami azert eddig sem volt ketseges.
több mint 12 éve
gsn 3 548
Mivel a youtube tele van RG3 és Luck Pro Day videókkal, vettem a fáradtságot ls megnéztem még egyszer őket.
Nem vagyok szakértő de látom, hogy mindkét srác megdob mindent amit kell, gyorsak, erősek.

Ami viszont feltűnt.

RG3 pro day:
Gondosan mixelt R&B és Rap egyveleg szól a háttérben.
Minden dobás után body slam, high five, kis ünneplés, nagy vigyor.
Sponsored by: legújabb csili-vili Adidas, high-tech izompóló.
Utána sajtó konferencia: szépen bevilágítva derítő fényekkel, neonzöld cucc, sponsored by: Time Warner Cable.

Luck pro day:
Odaáll egy fekete gatyában + egy szürke pólóban és szépen erőlködés nélkül megdob mindent.
Interjúk a pálya szélén... hazamenés.

Nekem ez utóbbi mentalitás jobban bejön.szf61
Luck esetében is volt show off, mint Griffinnél, csak itt nem azok a külsőségek voltak a hangsúlyosak, amiket a játékos nem befolyásolhat. Luck esetében arról szólt a sztori, hogy kifejezze, mekkora sztár QB prospect. A huddleben egy formációt és három playt hívott, majd a felállás után döntötte el, hogy a háromból melyiket hívja végérvényesen. NFL scoutok szerint ilyet még soha nem csinált senki, különösen nem rookie QB.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Segítsetek megérteni: "Az Indianapolis Colts csere keretében megszerezte a New York Jets által pár napja szerződtetett irányítót, Drew Stantont. A játékossal együtt Indy-be került egy 6. körös draft választási jog, a Jetshez pedig egy 6. körös draft pick." Egy idei 6. kört adtunk egy jövő évi 6. körért? Nem tiszta nekem...Geyza
6-ost adtunk és jött Stanton+ egy 7. körHöri
Amúgy Höri bekaphatod.
Luck + Stanton, álom lehet neked. 😉

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Segítsetek megérteni: "Az Indianapolis Colts csere keretében megszerezte a New York Jets által pár napja szerződtetett irányítót, Drew Stantont. A játékossal együtt Indy-be került egy 6. körös draft választási jog, a Jetshez pedig egy 6. körös draft pick." Egy idei 6. kört adtunk egy jövő évi 6. körért? Nem tiszta nekem...Geyza
6-ost adtunk és jött Stanton+ egy 7. kör

több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
Segítsetek megérteni: "Az Indianapolis Colts csere keretében megszerezte a New York Jets által pár napja szerződtetett irányítót, Drew Stantont. A játékossal együtt Indy-be került egy 6. körös draft választási jog, a Jetshez pedig egy 6. körös draft pick." Egy idei 6. kört adtunk egy jövő évi 6. körért? Nem tiszta nekem...

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Tamme és Muir is lelépett.

Tracy Porter meg elment Denverbe Manning után. Elég ironikus.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gondolom ha nem sérül, akkor a szintén speedster Garcont próbáljuk meg helyettesíteni vele.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Donnie Avery is megérkezett mint leendő Luck célpont. Lassan több új embert igazoltok idén, mint az elmúlt 10 offseasonban összesen.iktriad
Avery nálunk nem sokat játszott, de amikor lehetőséget kapott, szerintem jól játszott. Nálatok biztos többet fog játszani. 😊pakesz
Eléggé slot alkat. Nem tudjátok, hol játszott a Ramsben/Titansben? Collie továbbra is kibérelte azt a posztot, Wayne mellé viszont mindenképp kell egy outside WR (=draftolni kell).Escalade
Tipikus speedster, mondhatni a szegény ember DeSean Jacksonja, eljátszik ő kívül is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Donnie Avery is megérkezett mint leendő Luck célpont. Lassan több új embert igazoltok idén, mint az elmúlt 10 offseasonban összesen.iktriad
Avery nálunk nem sokat játszott, de amikor lehetőséget kapott, szerintem jól játszott. Nálatok biztos többet fog játszani. 😊pakesz
Eléggé slot alkat. Nem tudjátok, hol játszott a Ramsben/Titansben? Collie továbbra is kibérelte azt a posztot, Wayne mellé viszont mindenképp kell egy outside WR (=draftolni kell).

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Donnie Avery is megérkezett mint leendő Luck célpont. Lassan több új embert igazoltok idén, mint az elmúlt 10 offseasonban összesen.iktriad
Avery nálunk nem sokat játszott, de amikor lehetőséget kapott, szerintem jól játszott. Nálatok biztos többet fog játszani. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Donnie Avery is megérkezett mint leendő Luck célpont. Lassan több új embert igazoltok idén, mint az elmúlt 10 offseasonban összesen.iktriad
Kell is. A fél starter csapat elment. Mi meg próbálkozunk, amivel nincs is gond.
Sőt, kifejezetten üdítő ezeket a híreket olvasni az elmúlt évek impotenciája után, nekem személy szerint tetszik, amit az FO művel idén. És ne feledjük, hogy jövőre bivalykodhatunk a piacon, állati sok helyünk lesz.
Az alapokat meg most rakosgatjuk szépen lassan, ám de szerintem nagyon jól.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Donnie Avery is megérkezett mint leendő Luck célpont. Lassan több új embert igazoltok idén, mint az elmúlt 10 offseasonban összesen.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
a védelem tovább vékonyodik valszeg, Wheeler megy a Dolphinshoz vizitre
Conner lesz vajon a másik ILB Hengerer mellett? Én Őt mondanám
közben Anderson meg a Bengalshoz írt aláStez
Anderson mennyire volt kritikán aluli?Amadeus91
Nem volt kritikán aluli, backupnak teljesen korrekt voltStez
Jaja, jó backup. Futás ellen extra.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
a védelem tovább vékonyodik valszeg, Wheeler megy a Dolphinshoz vizitre
Conner lesz vajon a másik ILB Hengerer mellett? Én Őt mondanám
közben Anderson meg a Bengalshoz írt aláStez
Anderson mennyire volt kritikán aluli?Amadeus91
Nem volt kritikán aluli, backupnak teljesen korrekt volt

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
a védelem tovább vékonyodik valszeg, Wheeler megy a Dolphinshoz vizitre
Conner lesz vajon a másik ILB Hengerer mellett? Én Őt mondanám
közben Anderson meg a Bengalshoz írt aláStez
Anderson mennyire volt kritikán aluli?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
a védelem tovább vékonyodik valszeg, Wheeler megy a Dolphinshoz vizitre
Conner lesz vajon a másik ILB Hengerer mellett? Én Őt mondanám
közben Anderson meg a Bengalshoz írt alá

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na erre nem számítottam 😊
franchise QB, top3 ligaszinten.
1/1 Blackmon!

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Avery baszki... kicsit jön a kockáztatás, bár gondolom minimum körül írt alá. Egyébként nagyon ügyes WR, szélvész is, csak hát térde nincs már, meg úgy deréktól lefelé béna lehet. Ha nem sérül fasza lesz viszont, imádkozzunk. De azért ez még foghíjas Luckynak is. Még kell Fleener, meg 1-2 használható WR.

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ennyit ért.

Tulajdonképpen Justicet és Stantont megszerezte úgy Grigson, hogy a 6. körös választásunkért kapunk egy 7. kört. Szép munka. Sessionért amúgy is várható egy 4., míg C. Johnsonért egy 5./6. körös kompenzációs pick.

Ezek mellett nem teljesen elhanyagolható tényező: ki a kutya akarna normális, veterán FAként leülni Luck mögé?

edit: felkelt a FO, jött Donnie Avery is. Vele kapcsolatban az az érdekes, hogy szinte 1az1ben Gonzo életpályáját követte. Pár pickkel utána húzták, 2 produktív év, majd 2 sérüléssel küszködő. Be kell érnünk az ilyenekkel, legalább van upside-ja. (bár én inkább megtartottam volna Gonzot hasonló indokból)

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
6. körös pick (eredetileg Eagles) = Stanton + 7. körös pick (eredetileg Jaguars)vassadi
Naná hogy ebben a trade-ben is benne vagyunk 😀