Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Azzal együtt, hogy Fleener tökéletesen illeszkedik az új TE vonulatba, kicsit luxusnak érezném a 2/2-es TE húzást. A rosteren köszönőviszonyban nincs olyanunk, aki NT el tudna 3-4ben játszani, nincs meg a másik ILB, se CB, és a safety is kérdéses. Persze Luck komfortszintjét erősen meg lehetne vele növelni (ami szerintem a legfontosabb cél a projekt első évében) valamint nagyon célpontja sincs, szóval nagyon nem is bánnám...

több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
csak leesik Fleener 2/2re, a remény hal meg utoljára.😀aztec
50-50-nek tűnik jelen pillanatban, most a Giants-cel nagyon összeboronálták őt, két mock frissítésben is náluk kötne ki, durva lenne ha kettővel előttünk halásznák el őt Elinak. Van olyan mock ahol viszont még mindig második kör vége felé van.Zolo
nem volnék olyan biztos a Giants-Fleener pickben, Coughlinék el vannak ájulva Bennettől. Mondjuk csak egy évre szerződtették, de nem hiszem, hogy már most rögtön odavinnének egy első körös TE-t. Sokkal inkább kezdek félni az őrült ötlettől, hogy a 49ers berántja mondjuk.
De hát fölösleges ezen agyalni most, bárki bemehet még, de bárki őrültködhet is, elvégre a draftokon mindig vannak idióták. 😀
Az 50-50 mindig megvan, mert vagy idejön, vagy nem. Ez nekem nem valami mérvadó. 😀Stez
A pro football talk legfrissebb mockjában a Ravenshez írták, de nekünk van két fiatal TE-nk kétlem, hogy rá "pazarolnánk" az első körösünket.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Sziasztok! Jamaal Andersonról tudtok valamit? Na nem arra gondoltam, hogy miként tölti a szabadságát 😀 hanem esetleg valami konkrétum hol folytatja?pakesz
Eddig nálatok meg a Bengalsnál vizitált, ennyit lehet tudni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Jamaal Andersonról tudtok valamit? Na nem arra gondoltam, hogy miként tölti a szabadságát 😀 hanem esetleg valami konkrétum hol folytatja?

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
csak leesik Fleener 2/2re, a remény hal meg utoljára.😀aztec
50-50-nek tűnik jelen pillanatban, most a Giants-cel nagyon összeboronálták őt, két mock frissítésben is náluk kötne ki, durva lenne ha kettővel előttünk halásznák el őt Elinak. Van olyan mock ahol viszont még mindig második kör vége felé van.Zolo
nem volnék olyan biztos a Giants-Fleener pickben, Coughlinék el vannak ájulva Bennettől. Mondjuk csak egy évre szerződtették, de nem hiszem, hogy már most rögtön odavinnének egy első körös TE-t. Sokkal inkább kezdek félni az őrült ötlettől, hogy a 49ers berántja mondjuk.
De hát fölösleges ezen agyalni most, bárki bemehet még, de bárki őrültködhet is, elvégre a draftokon mindig vannak idióták. 😀
Az 50-50 mindig megvan, mert vagy idejön, vagy nem. Ez nekem nem valami mérvadó. 😀

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
http://blogs.nfl.com/2012/03/22/luck-i-made-the-throws-i-needed-to-make/?module=HP11_headline_stack

Mindig öröm Andrewt hallgatni. 😊Zolo
heh még 2 kurzus hátra van, nem jött össze az őszi terv ezek szerint 😀Höri
Gondolom azért a lehetséges vizsgákat leteszi május végéig 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://blogs.nfl.com/2012/03/22/luck-i-made-the-throws-i-needed-to-make/?module=HP11_headline_stack

Mindig öröm Andrewt hallgatni. 😊Zolo
heh még 2 kurzus hátra van, nem jött össze az őszi terv ezek szerint 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
csak leesik Fleener 2/2re, a remény hal meg utoljára.😀aztec
50-50-nek tűnik jelen pillanatban, most a Giants-cel nagyon összeboronálták őt, két mock frissítésben is náluk kötne ki, durva lenne ha kettővel előttünk halásznák el őt Elinak. Van olyan mock ahol viszont még mindig második kör vége felé van.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://blogs.nfl.com/2012/03/22/luck-i-made-the-throws-i-needed-to-make/?module=HP11_headline_stack

Mindig öröm Andrewt hallgatni. 😊
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
csak leesik Fleener 2/2re, a remény hal meg utoljára.😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
remélem Griffint viszitek 😛sapka
Reméld csak... Végül is arra is van esély, hogy a nap nem kel fel holnap.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
@SI_PeterKing Luck called 1 formation and 3 plays in huddle every play, then picked 1 play at line. One NFL QB coach told me no NFL QB has ever done that.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
én attól félek, hogy nem csúszik le odáigFarky
Egyébként szerintem sem és talán érzik Paganoék is, ha Őt akarjuk, fel kell mennünk érte néhány helyet.
De az a vicc, hogy ha a mán múlik, akkor Fleener értéke zuhan, több hibája is volt, köztük egy ordas nagy dropja. A bokája meg frusztrálja, ez látszik, nem volt százas ma sem egészségügyileg.
De így se lesz 2/2-re bent.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gyenge kar? 70 yard? Miről beszélünk?dugo1993
😊, az nem egészen ezt jelenti kit tudja átdobni a pályát, mert szinte mindenki át tudja, az ív választástól függ stb., ugye ez tiszta fizika
az a fontos mekkora mozdulatból és milyen pontosan dobja a mély labdákat (minél kisebb mozgás-mozdulat annál erősebb)

remélem Griffint viszitek 😛sapka
Nem kell elmagyarázni.
Csak a kötözködést nem értem, maga a dobás és az ív is tökéletes volt, akkor miről akarunk vitatkozni?
Teljesen értelmetlen.
Remekül dobált Lucky, nincs itt baj a karerősségével.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Gyenge kar? 70 yard? Miről beszélünk?dugo1993
😊, az nem egészen ezt jelenti kit tudja átdobni a pályát, mert szinte mindenki át tudja, az ív választástól függ stb., ugye ez tiszta fizika
az a fontos mekkora mozdulatból és milyen pontosan dobja a mély labdákat (minél kisebb mozgás-mozdulat annál erősebb)

remélem Griffint viszitek 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
én attól félek, hogy nem csúszik le odáig

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kíváncsi leszek, mit írnak Luckyról.
Egyetlen elkaphatatlan lasztija volt, hármat meg droppoltak az elkapók és Fleener is. Egyébként hihetetlen passzai voltak, a legvégén meg azért megmutatta, hogy nem annyira gyenge a karja. Arról nem is beszélve, hogy végig szélben passzolt, nem is kicsiben.
Bár vicces, hogy nem mutatták Paganoékat, lehet kint sem voltak, pedig így ha másért nem, Fleener miatt kimehettek volna, ha valóban Őt akarjuk 2/2-re.
No de hamarosan meglátjuk.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Pollák - CarolinaHöri
Most elmorzsoltam egy könnycseppet a szemem sarkában 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
riporter Whalennél
catch fumble recovery 😂

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Gyenge kar? 70 yard? Miről beszélünk?

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Eleresztett a végén egy 70 yardosat, szélben, tökéletesen pontos lett, nincs gond azzal a kar erősséggel. 😊Zolo
Ja ... Az nem semmi volt, csak úgy a végére a kétkedőknek 😊

Ami nekem tetszett, hogy dobott két szart az elején ... semmi pánik ... utána minden dobás ott volt helyén

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Eleresztett a végén egy 70 yardosat, szélben, tökéletesen pontos lett, nincs gond azzal a kar erősséggel. 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Pollák - Carolina

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fleener 4,45-t futott az imént, az üt
viszont a bokája nincs rendben, az látszik a mozgásán
de a Brad Pitt hajától megszabadult 😀

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
egyébként nem tudom miért lenne, olyan hatalmas probléma az rgiii daft. ha már ilyen nagy rebuild van akár más stílusú qb is jöhetne.

ez csak egy gondolat, egyébként én is luck párti vagyok.