Tony Adams
- Utoljára láttuk
- 1 órája
- Regisztrált
- több mint 14 éve
- Fórum hozzászólások
- 5 897
Legaktívabb fórum topikok
Utolsó 10 fórum hozzászólás
15 órája
Hajrá Ghána!
17 órája
Jok ezek a horvat kozephatvedekBocsi,de meglepődsz? Suta-Ló a CBjük. 😀
Stez
17 órája
Livakovic Buffonra itta magát.
17 órája
A Ghána-Panama meccs tényleg marhára érdekel, nem látom mit tud ez a Panama, de én Ghánát jóval esélyesebbnek tartom, ehhez képest perpillanat 2.43 a H. Valamit biztosan tudnak a bukik,marha kíváncsi vagyok mit.
17 órája
És Guehi egy fantasztikus faszi, berakod a csapatba és minden védő jobbá válik tőle.Hat igen, es Guehi meg a padon, aki nagyjabol a fullos angol vedelemben kimagasloan a legjobb szezont hozta.Na, koszonjuk a reszvetelt, akkor remeljuk, Konsa ezen a vbn tobbet mar nem jatszik, johet Guehi, akinek alapbol kezdenie kellett volna.Ez a védelem epic, James kb alig játszik már jobb bekket, Stones egyáltalán nem játszik, O'Reilly nagy kedvencem, egy zseni a faszi, de nem egy vonal mellett mozgó balbekk, marad Konsa aki semmiben sem jó. 😀
Stez
Tony Adams
Stonesrol tudjuk, hogy lassu mostmar, es amugy nincs jatekban, de Konsa konkretan el van veszve, mintha o nem tudna, hogy mar elkezdodott meccs. 😀
Stez
17 órája
Most nézem micsoda ínyenc párosítások jönnek az éjszaka további részében, aki ez után a meccs után képes elmenni aludni, az nem férfi!! 😀😀😀
17 órája
Na, koszonjuk a reszvetelt, akkor remeljuk, Konsa ezen a vbn tobbet mar nem jatszik, johet Guehi, akinek alapbol kezdenie kellett volna.Ez a védelem epic, James kb alig játszik már jobb bekket, Stones egyáltalán nem játszik, O'Reilly nagy kedvencem, egy zseni a faszi, de nem egy vonal mellett mozgó balbekk, marad Konsa aki semmiben sem jó. 😀
Stez
17 órája
Kb a vb meccse eddig.
18 órája
Ezt bebaszta!Fogalmam sincs hogy egy ennyire jó Comós szezon után hogy lehetett 7es odds hogy gólt lő, de rádobtam egy 2000 es freebetet.😜
18 órája
Nagyon féltem ettől a meccstől hogy ultraszar lesz, de eddig kellemesen csalódtam, szórakoztató cucc.
Legkedveltebb fórum hozzászólások
több mint 3 éve
"Jó, de melyiket ajánlja, a rövid lejáratúakat, vagy a hosszúkatinkább?" 😀😀😀
Zsellértelkes Vrij