EB 2024 - eredményközvetítő

21 feliratkozó

1 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 461 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
11 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 461 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
M4 sport bazmeg kirakta CARVAJALT aranylabda díjjal, mint opció 🤣🤣🤣
Ennyi buta embert

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 napja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 247 — Слава Україні! Героям слава!


(Skótok lettek ugye az utolsók) 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt
11 napja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
Ezek után Yamalt kb felszopják félistennek
Loboncgeci meg kb mindenhol ki lesz fújolva
ThundersNFL a Paraszt
Mondjuk 17 évesen 6 meccsen 1 gól 4 gólpassz után meg is érdemli a dicséretet. Kis túlzással egymaga többet veszélyeztette az ellenfelek kapuját a tornán, mint az angol válogatott.
Tarsi
es szeptemberben bemegy a gimibe es megkerdik mivel telt a nyarad😬
YoungZeeZee
Valószínűleg nem lesz gondja a csajozással sem...
Mikey
Elv már van valami Tiktoker barátnője
zacknorb
Mostmár lesz igazi is 😉
ozibozi
Nem tudtam hogy ő a helyi Manti Te'o.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
11 napja
ozibozi New York Giants 16 065
Ezek után Yamalt kb felszopják félistennek
Loboncgeci meg kb mindenhol ki lesz fújolva
ThundersNFL a Paraszt
Mondjuk 17 évesen 6 meccsen 1 gól 4 gólpassz után meg is érdemli a dicséretet. Kis túlzással egymaga többet veszélyeztette az ellenfelek kapuját a tornán, mint az angol válogatott.
Tarsi
es szeptemberben bemegy a gimibe es megkerdik mivel telt a nyarad😬
YoungZeeZee
Valószínűleg nem lesz gondja a csajozással sem...
Mikey
Elv már van valami Tiktoker barátnője
zacknorb
Mostmár lesz igazi is 😉
11 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 638 — The Mathematician
Ezek után Yamalt kb felszopják félistennek
Loboncgeci meg kb mindenhol ki lesz fújolva
ThundersNFL a Paraszt
Mondjuk 17 évesen 6 meccsen 1 gól 4 gólpassz után meg is érdemli a dicséretet. Kis túlzással egymaga többet veszélyeztette az ellenfelek kapuját a tornán, mint az angol válogatott.
Tarsi
es szeptemberben bemegy a gimibe es megkerdik mivel telt a nyarad😬
YoungZeeZee
Valószínűleg nem lesz gondja a csajozással sem...
Mikey
burkolt buzizás 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 813 — Kinek mit intézett a kormánya
Ezek után Yamalt kb felszopják félistennek
Loboncgeci meg kb mindenhol ki lesz fújolva
ThundersNFL a Paraszt
Mondjuk 17 évesen 6 meccsen 1 gól 4 gólpassz után meg is érdemli a dicséretet. Kis túlzással egymaga többet veszélyeztette az ellenfelek kapuját a tornán, mint az angol válogatott.
Tarsi
es szeptemberben bemegy a gimibe es megkerdik mivel telt a nyarad😬
YoungZeeZee
Valószínűleg nem lesz gondja a csajozással sem...
Mikey
Elv már van valami Tiktoker barátnője
11 napja
Mikey Cincinnati Bengals 18 312
Ezek után Yamalt kb felszopják félistennek
Loboncgeci meg kb mindenhol ki lesz fújolva
ThundersNFL a Paraszt
Mondjuk 17 évesen 6 meccsen 1 gól 4 gólpassz után meg is érdemli a dicséretet. Kis túlzással egymaga többet veszélyeztette az ellenfelek kapuját a tornán, mint az angol válogatott.
Tarsi
es szeptemberben bemegy a gimibe es megkerdik mivel telt a nyarad😬
YoungZeeZee
Valószínűleg nem lesz gondja a csajozással sem...
11 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 638 — The Mathematician
A sorozat tehát nem szakadt meg, 2004 óta csak dél-európai ország nyeri az EB-ket.
Zsellér van de Vrij
előtte meg 68ba nyert utoljára a délvidék

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 napja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 247 — Слава Україні! Героям слава!
A sorozat tehát nem szakadt meg, 2004 óta csak dél-európai ország nyeri az EB-ket.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt
11 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 638 — The Mathematician
nem lettem utolsó sehol 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 napja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 762 — Amerikai sportok rajongója
Grat a tipplyben Jó Zsiráfosnak (😀), magabiztosan nyert.

Az Uefás tippelősben kár hogy ilyen kevesen voltunk, de azt legaláb nyertem 5 ponttal David előtt.

A fantasyben grat miilann-nak a győzelemért, meg deyellnek az ezüstért.
Itt végül csak hetedik lettem, de Sixot azért itt is sikerült megelőzni, így sikeresnek minősítem a dolgot 😛
warr_b
Na, fantasyban 5. lettem 20 tagból, nem rossz!😊 Grat a győztesnek!
11 napja
no Baltimore Ravens 6 826
Szemelyes

A velemenyem nem valtozott, szar sport, bar en tegnap jol mulattam meg a vereseg ellenere is, mert a hangulat jo volt elotte es kozben is egy darabig, utana meg mar mindegy volt. Ha nem drukkolsz valakinek akkor brutal szar. Szamomra a legjobb ha a magyar es az angol nem jutna ki egyaltalan vagy legalabb 20 evente lenne. Egyszeruen mocsok szar hogy vegignezzem figyelmesen mert masnap beszelni kell rola. A csucspontom a Kane 11 mert itt felszedtem annyit hogy szinte profinak tuntem masnap. A melypont az Callum Styles volt. Az eredeti terv az volt hogy azt mondom hogy meg nem lattam de majd megnezem. De mivel tudjak honnan jottem igy a magyarokrol mint valami extra inforol vagyva nem hagytak beken es kerdeztek a velemenyemet, egyszer Callum-rol. amire sajnos a valaszom az volt hogy jaa meg az angolokat sem lattam. Baszki angol nev, angol arc, miutan megmutattak. Hat nekem ez volt a melypontja az EB-nek. Szerencsere vege van.
11 napja
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
Grat a tipplyben Jó Zsiráfosnak (😀), magabiztosan nyert.

Az Uefás tippelősben kár hogy ilyen kevesen voltunk, de azt legaláb nyertem 5 ponttal David előtt.

A fantasyben grat miilann-nak a győzelemért, meg deyellnek az ezüstért.
Itt végül csak hetedik lettem, de Sixot azért itt is sikerült megelőzni, így sikeresnek minősítem a dolgot 😛
warr_b
tippeldében 5-ös holtverseny a dobogó legalsó fokán ☺️



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
11 napja
warr_b Washington Commanders 22 238 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Grat a tipplyben Jó Zsiráfosnak (😀), magabiztosan nyert.

Az Uefás tippelősben kár hogy ilyen kevesen voltunk, de azt legaláb nyertem 5 ponttal David előtt.

A fantasyben grat miilann-nak a győzelemért, meg deyellnek az ezüstért.
Itt végül csak hetedik lettem, de Sixot azért itt is sikerült megelőzni, így sikeresnek minősítem a dolgot 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 napja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Van igazság. Az a csapat nyerte amely az egész torna alapján a legjobban megérdemelte.
Gratula a spanyoloknak így kell egy válogatott tornát abszolvalni.

Angolok meg addig nem nyernek semmit amíg Southgate az edző így egy rohadt jó generáció megy a levesbe
csebi
Kissé sajnálom is őket, mert a "cél szentesíti az eszközt" dumával pont a cél kapujában elbukni komoly kognitív disszonanciával fog járni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
11 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 726
Van igazság. Az a csapat nyerte amely az egész torna alapján a legjobban megérdemelte.
Gratula a spanyoloknak így kell egy válogatott tornát abszolvalni.

Angolok meg addig nem nyernek semmit amíg Southgate az edző így egy rohadt jó generáció megy a levesbe
csebi
Angoloknal az a problema h rohadt sok jo generacio ment a levesbe, sokszor iszonyatos EB/VB lebogesekkel.
11 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 996 — Lucas Scott
Van igazság. Az a csapat nyerte amely az egész torna alapján a legjobban megérdemelte.
Gratula a spanyoloknak így kell egy válogatott tornát abszolvalni.

Angolok meg addig nem nyernek semmit amíg Southgate az edző így egy rohadt jó generáció megy a levesbe

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 napja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 545 — Bears & Illinois fan
Az angolok nemhogy dontot, de kis tulzassal negyeddontot sem.erdemeltek volna. A nemet-spanyol gyoztese vegulis behuzta, az volt az igazi donto, a ket legjobb csapattal.
Zsellér van de Vrij
2x megírtam már, hogy az volt a döntő
NB2
Ahol ha Kroos megkapja időben az első sárgát akkor lenyugszik.
Loboncgeci kezezése tiszta 11-es azt berúgják nagy eséllyel mennek haza....

Az EB egyik leggyengébbjei a bírók voltak a VAR-al egyetemben....
ThundersNFL a Paraszt
A legjobb csapat nyert. A tokosokat nagyon nyomták, igen rendesen megkapták a hazai pályát. Aztán, mikor egy focizni tudó csapat jött szembe, rögtön kitelt a becsület. Úgyhogy coki....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
12 napja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 14 575 — !SuPeR6BoWL!
Ezek után Yamalt kb felszopják félistennek
Loboncgeci meg kb mindenhol ki lesz fújolva
ThundersNFL a Paraszt
Mondjuk 17 évesen 6 meccsen 1 gól 4 gólpassz után meg is érdemli a dicséretet. Kis túlzással egymaga többet veszélyeztette az ellenfelek kapuját a tornán, mint az angol válogatott.
Tarsi
Majd kiderül,hogy teste mit bír majd évi 60-70 meccsel mert idén "csak" 35 meccse volt....echte " pihentem" ment az EB-re.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
12 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 813 — Kinek mit intézett a kormánya
12 napja
YoungZeeZee 8 200
Ezek után Yamalt kb felszopják félistennek
Loboncgeci meg kb mindenhol ki lesz fújolva
ThundersNFL a Paraszt
Mondjuk 17 évesen 6 meccsen 1 gól 4 gólpassz után meg is érdemli a dicséretet. Kis túlzással egymaga többet veszélyeztette az ellenfelek kapuját a tornán, mint az angol válogatott.
Tarsi
es szeptemberben bemegy a gimibe es megkerdik mivel telt a nyarad😬
12 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 308 — beers & Packers
 www.youtube.com/watch?v=7vaHz_fInxE
12 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 695
A döntővel konkrétan altatni lehetett, kivéve Baggio (az itteni kevésbé ismert névrokonának) sikeres FG-jét a tiziknél. 😀
iktriad
Dehát anno minden jobb volt, a válogatott foci meg főleg, ilyet nem lehet írni 😀😀
zacknorb
Voltak akkor is szar meccsek, szóval a hamis nosztalgia sem kell, de nem emlékszek olyan válogatott tornára, ahol egymás után három 0-0-át játszottak.

Szerkesztette: Kampman
12 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

zacknorb
Viva Espana!
12 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 813 — Kinek mit intézett a kormánya