Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem bánnám a letrade-et, de csak ha drágán adjuk el, 1-2 helyes lecsúszással nem leszünk beljebb, nem sokszor van ilyen értékes cetlink, robbantsunk vele bankot,Tony Adams
Ó, dehogynem. Tavaly a Bears 1/3-ról egy helyet ment fel, és két 3. kört plusz 1 negyedik kört kellett érte adniuk. Ha a Denver jönne fel az 5. helyről akkor a 2/5-ös pickjük éppen megfelelő ellenérték lenne. Gondolj bele, 2 hellyel lejjebb megyük, még mindig top5-ben húzunk, tudjuk, hogy olyan jön fel aki QB-t húz, nem húz ki olyan játékost aki nekünk kell .... és kapunk egy 37. picket érte. Majdnem első kört. A Jets-nek hozzá kellene tennie még egy 4. kört is (vagy jövő évi hasonló picket.) A Miami/Arizona meg már első körökkel kell, hogy indítson.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
RBet nem húznák 1/3-ra a Coltshoz.
Egy gyengébb/fiatalabb QB mellé simán, de ha jön Luck, nekünk szerintem luxus volna. Ez a csapat továbbra is gyenge, sokszor fogunk hátrányból focizni, és passzolni, nem futni.
De persze RB kell, 3. kört simán áldoznák rá+ az első FA hullám után 1 reális árú futót .(25-27 éves játékosok sora válik szabaddá)
Érdekes volt Ballard,azt fejtegette,hogy jó passrushert- nem lehet FA-ról hozni, azt ki kell nevelni.
Nem bánnám a letrade-et, de csak ha drágán adjuk el, 1-2 helyes lecsúszással nem leszünk beljebb, nem sokszor van ilyen értékes cetlink, robbantsunk vele bankot,
Még durván két hónap van hátra, most fognak szerelembe esni a GMek 1-1 srácba.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
én nem vagyok annyira elájulva a sráctól.
peterk2005
Mostmar biztos vagyok benne: Chubbot akarom!

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Őszintén szólva megnézve a Chubb-ról elérhető videókat, én nem vagyok annyira elájulva a sráctól. Csak azért preferálom, mert 4-3 end alkata van, de nem látok benne egy Bosa-t, Garrett-et. Rám videóról pl. H. Landry nagyobb benyomást tett, csak ő kisebb, inkább 3-4 OLB méretekkel bír. És nyersebb, vele dolgozni kellene, nem lenne azonnal játékra kész. De úgy közelítem meg, hogy nem érdekel a saját véleményem sem, mert úgyse tudom rendesen megítélni a college játékosokat. Jön aki jön, aztán majd a preseasonban kialakítom a véleményt róla.

A hátralevő bő másfél hónapban még alakulni fog a draft eleje, nem csak QB, de más posztokon is. Barkley ott lesz, de hogy mellette kik még az változhat. Ezért is lenne jó lemenni. Jobban járnák azzal az extra pickkel amit a letrade-ért kapnánk mint azzal, hogy kihúzhatjuk az első nem QB-t.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Toljuk full Penn Statebe. 1/3 Barkley 2/3 Gesicki. Reichék összeraknak egy No1 offenset 😀
Chubb/Barkley/Fitzpatrick trió közül én bármelyiknek örülnék jelenleg 1/3on, utánuk van egy 5-6 fős csoport akiket letrade esetén 8-15 között nagyon jó választásnak éreznék: R. Smith, Ward, Nelson, Davenport, Edmunds (bár nem tudom ő hol lenne jó 43-ban igazán), Landry.
Ha nem trade-elünk akkor első kör Chubb utána WR/OL/LB/RB is jöhet már második körtől is. Tavalyi draftot nagyon vártam Ballard miatt, az ideit nagyon várom a trade opció miatt. Ha mi belezúgunk Chubba és tuti, hogy a Browns/Giants nem őt viszi, akkor semmiért nem fogjuk odaadni az 1/3at. Ellenben ha Chubb egy a sok közül a boardon és nincs nagy difi közte és az utána lévők között, akkor azt is el tudom képzelni, hogy akár "áruljuk" is a cetlit. Sok minden múlik az free agencyn, az tuti. Ha véletlenül Cousins a Cardsnál kötne ki, vagy ahogy várják a Vikesnál, és utána a drafton 1/1 -1/2 QB lesz, akkor csörögni fognak a telefonok Indyben ezerrel.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Miért ne Barkley számokban :

Last season, there were nine running backs who rushed for 1,000-plus yards. To make the math easier, we will throw Ezekiel Elliott in, because he had 983 yards, and missed time with a suspension, so it is a pretty safe bet that he would have hit the 1,000-yard mark otherwise. Of those 10 players, five were first round picks. Two were picked in the second round, one in the third, one in the fifth, and one was an UDFA. If you rank those players by yards from scrimmage, only two of the first-round picks make the top five.

To get an idea about the availability of a top-tier pass rushers in later rounds, I took a look at the guys who notched 10 sacks or better last season. There were 18 guys who hit that mark. Of those 18, 12 were picked in the first round. So for the 2017 season, first-round-drafted pass rushers made up 66% of the top tier of sack production.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az ok, hogy Brees mögé szerzel valakit, de azt meg nem 1/3-on, ha project QB-t akarsz, hanem inkább első kör második felében húzod be, de még inkább első kör végén/második elején.
coltman
A Saints nem fog feljönni 3.-ra (4.-re sem) az tuti. Húszon kívülről a 10 környékére is 2 első kör az ár, a top 3-4 gyakorlatilag megfizethetetlen.

Azzal, hogy Smith Washingtonba került és nem Denverbe/NY-ba/Arizona-ba, Cousins-on kívül nem maradt olyan FA QB, aki mögé ne lehetne (ne kellene) azonnal a menekülő-utat is kihúzni. Minden azon múlik, hogy hány potenciális első körös marad a legfelső tier-ben. Ha hárman vagy többen, akkor Browns+Giants QB húzás után is szinte biztos, hogy le tudunk tradelni. Akkor nem a Browns 4. hanem a mi 3. pickünk lesz a kapós az biztos. Ha viszont csak annyi QB lesz az elejére értékelve amennyit a Browns és Giants el is visz, akkor valakit húznunk kell 1/3-on. És akkor már én is inkább Chubb-ra tennék, akármekkora állat is Barkley.

Abban egyébként nem vagyok most már biztos, hogy Ballard/Reich is így gondolja-e. Ha ezek (meg Eberflus) tényleg arra az unbalanced frontra hajtanak, ahhoz nem feltétlenül kell mostazonnal egy top3 DE. Legalábbis nem jobban, mint egy top LB, top RB, top possession WR, stb. Szóval tudja a fene.... Ez a Barkley gyerek tényleg különleges. Intelligens, high character, fut, elkap, blokkol, mindent szuperül. Mintha AP-t és Jamaal Charles-t összegyúrták volna egybe.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akinek QB kell az menni fog előre ez nem kérdés.
Én szinte biztos vagyok, hogy az első 3 pick QB lesz.
Ti pedig kurva jól járhattok.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
HA Brees kimegy a piacra, akkor egy QB needes csapat meg is jelenik a piacon.
uatu
Igen, de szampi beletette a listájába, ezért számoltam úgy vele.
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Hát ez csak akkor igaz, ha még draft kezdete előtt történnek tradek az első helyeken. Egyébként draft közben, ha mi leszünk soron, akkor alapból a Jets vagy a Broncos miért akarna feljebb jönni? Az ok, hogy esetleg a Jets előzni akar, de akkor az megint bőven elég neki, ha a Browns negyedik helyét nyúlja le, nem kell neki a mi harmadik helyünk, ergo akkor fognak elkezdeni egyezkedni, amikor már a Browns lesz soron. Szóval matek szempontból nem látom azt a scenariot, hogy draft közben behúzzunk trade-t.coltman
De azt nem érted, hogy nem csak a Broncos-t kell beelőznie hanem még legalább 4 másik QB need-es csapatot.Ha te Jets GM-ként éjszakánként Rosen-re hokizol akkor nem fogod megkockáztatni, hogy egy Cardinals,Bills,Broncos,Saints(?) feljöjjön érte 1/3-ra.Ugyan úgy elhalmozod a Giants-et vagy a Colts-ot pickekkel.

Én majdnem biztos vagyok abban, hogy a Giants is elcseréli a pickjét.Ha nem így lesz és elhozzák Barkley-t, onnantól kezdve legalább 5 csapat fog érdeklődni az 1/3-ért.
szampi#33
Ez így szépen hangzik, de pl Bradford nagy eséllyel kimegy piacra, tehát az már esélyes, hogy egy csapat kiesik a QB needesek közül, és szerintem még Foles is más csapathoz kerül jövőre. Ha meg a Saintset is behúzod ebbe a sorba, akkor szintén kiment Brees a piacra, ergo egy újabb QB needes csapat került le a listáról. Magában a draftban lehetne igazad, de az UFA-kat is számold bele, és úgy rögtön nincs már annyi QB needes csapat. És ahogy uatu is mondta, kb a top3-4-ben folyamatosan változik a sorrend, ergo nincs egyértelmű favorit, vagy olyan érték, mint volt mondjuk anno Luck, tehát ha egy GM értelmes, akkor szerintem pontosan kivár. Főleg ha lemennek a Pro dayek, meg hogy melyik csapat kit hívott el workoutra, akkor még inkább belőhető az, hogy ki melyik QB-ra lesz ráizgulva, ergo még jobban tervezhető az, hogy ha van 2 aki tetszik neked, arra hol lesz esélyed, hogy behúzd.
coltman
Én ezt értem amit írsz, de pont arról van szó, hogy "akár 5 QB is kimehet az első körben". Ergó egy csapat attól, mert behúz egy Bradfordot, még nem lesz megoldva az irányító posztja.Gondolj csak a tavalyi Glennon-Bears mizériára.A Saitns-et a tavalyi Chiefs mintára értettem, hogy Brees mögött ebből a felhozatalból egy év alatt bárkiből aranybánya válhat.Szóval ők is beáldozhatnak pár kört azért, hogy meglegyen oldva a jövő.A releváns irányítók akikkel lehet úgy tervezni, hogy megoldódott a QB kérdés az Foles és Cousins, de az még mindig csak két csapat.

Én még mindig azt vallom, hogy a nagyon kelendő lesz az 1/3 pickünk, de sok víz lefolyik még a dunán, ahogy mondtad Pro Day, workout és nem mellesleg a FA Piac is szóval csámcsoghatunk még egy darabig ezen a kérdésen, mivel offseason van 😀
szampi#33
Az ok, hogy Brees mögé szerzel valakit, de azt meg nem 1/3-on, ha project QB-t akarsz, hanem inkább első kör második felében húzod be, de még inkább első kör végén/második elején.
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Hát ez csak akkor igaz, ha még draft kezdete előtt történnek tradek az első helyeken. Egyébként draft közben, ha mi leszünk soron, akkor alapból a Jets vagy a Broncos miért akarna feljebb jönni? Az ok, hogy esetleg a Jets előzni akar, de akkor az megint bőven elég neki, ha a Browns negyedik helyét nyúlja le, nem kell neki a mi harmadik helyünk, ergo akkor fognak elkezdeni egyezkedni, amikor már a Browns lesz soron. Szóval matek szempontból nem látom azt a scenariot, hogy draft közben behúzzunk trade-t.coltman
De azt nem érted, hogy nem csak a Broncos-t kell beelőznie hanem még legalább 4 másik QB need-es csapatot.Ha te Jets GM-ként éjszakánként Rosen-re hokizol akkor nem fogod megkockáztatni, hogy egy Cardinals,Bills,Broncos,Saints(?) feljöjjön érte 1/3-ra.Ugyan úgy elhalmozod a Giants-et vagy a Colts-ot pickekkel.

Én majdnem biztos vagyok abban, hogy a Giants is elcseréli a pickjét.Ha nem így lesz és elhozzák Barkley-t, onnantól kezdve legalább 5 csapat fog érdeklődni az 1/3-ért.
szampi#33
Ez így szépen hangzik, de pl Bradford nagy eséllyel kimegy piacra, tehát az már esélyes, hogy egy csapat kiesik a QB needesek közül, és szerintem még Foles is más csapathoz kerül jövőre. Ha meg a Saintset is behúzod ebbe a sorba, akkor szintén kiment Brees a piacra, ergo egy újabb QB needes csapat került le a listáról. Magában a draftban lehetne igazad, de az UFA-kat is számold bele, és úgy rögtön nincs már annyi QB needes csapat. És ahogy uatu is mondta, kb a top3-4-ben folyamatosan változik a sorrend, ergo nincs egyértelmű favorit, vagy olyan érték, mint volt mondjuk anno Luck, tehát ha egy GM értelmes, akkor szerintem pontosan kivár. Főleg ha lemennek a Pro dayek, meg hogy melyik csapat kit hívott el workoutra, akkor még inkább belőhető az, hogy ki melyik QB-ra lesz ráizgulva, ergo még jobban tervezhető az, hogy ha van 2 aki tetszik neked, arra hol lesz esélyed, hogy behúzd.
coltman
Én ezt értem amit írsz, de pont arról van szó, hogy "akár 5 QB is kimehet az első körben". Ergó egy csapat attól, mert behúz egy Bradfordot, még nem lesz megoldva az irányító posztja.Gondolj csak a tavalyi Glennon-Bears mizériára.A Saitns-et a tavalyi Chiefs mintára értettem, hogy Brees mögött ebből a felhozatalból egy év alatt bárkiből aranybánya válhat.Szóval ők is beáldozhatnak pár kört azért, hogy meglegyen oldva a jövő.A releváns irányítók akikkel lehet úgy tervezni, hogy megoldódott a QB kérdés az Foles és Cousins, de az még mindig csak két csapat.

Én még mindig azt vallom, hogy a nagyon kelendő lesz az 1/3 pickünk, de sok víz lefolyik még a dunán, ahogy mondtad Pro Day, workout és nem mellesleg a FA Piac is szóval csámcsoghatunk még egy darabig ezen a kérdésen, mivel offseason van 😀

több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
HA Brees kimegy a piacra, akkor egy QB needes csapat meg is jelenik a piacon.
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Hát ez csak akkor igaz, ha még draft kezdete előtt történnek tradek az első helyeken. Egyébként draft közben, ha mi leszünk soron, akkor alapból a Jets vagy a Broncos miért akarna feljebb jönni? Az ok, hogy esetleg a Jets előzni akar, de akkor az megint bőven elég neki, ha a Browns negyedik helyét nyúlja le, nem kell neki a mi harmadik helyünk, ergo akkor fognak elkezdeni egyezkedni, amikor már a Browns lesz soron. Szóval matek szempontból nem látom azt a scenariot, hogy draft közben behúzzunk trade-t.coltman
De azt nem érted, hogy nem csak a Broncos-t kell beelőznie hanem még legalább 4 másik QB need-es csapatot.Ha te Jets GM-ként éjszakánként Rosen-re hokizol akkor nem fogod megkockáztatni, hogy egy Cardinals,Bills,Broncos,Saints(?) feljöjjön érte 1/3-ra.Ugyan úgy elhalmozod a Giants-et vagy a Colts-ot pickekkel.

Én majdnem biztos vagyok abban, hogy a Giants is elcseréli a pickjét.Ha nem így lesz és elhozzák Barkley-t, onnantól kezdve legalább 5 csapat fog érdeklődni az 1/3-ért.
szampi#33
Ez így szépen hangzik, de pl Bradford nagy eséllyel kimegy piacra, tehát az már esélyes, hogy egy csapat kiesik a QB needesek közül, és szerintem még Foles is más csapathoz kerül jövőre. Ha meg a Saintset is behúzod ebbe a sorba, akkor szintén kiment Brees a piacra, ergo egy újabb QB needes csapat került le a listáról. Magában a draftban lehetne igazad, de az UFA-kat is számold bele, és úgy rögtön nincs már annyi QB needes csapat. És ahogy uatu is mondta, kb a top3-4-ben folyamatosan változik a sorrend, ergo nincs egyértelmű favorit, vagy olyan érték, mint volt mondjuk anno Luck, tehát ha egy GM értelmes, akkor szerintem pontosan kivár. Főleg ha lemennek a Pro dayek, meg hogy melyik csapat kit hívott el workoutra, akkor még inkább belőhető az, hogy ki melyik QB-ra lesz ráizgulva, ergo még jobban tervezhető az, hogy ha van 2 aki tetszik neked, arra hol lesz esélyed, hogy behúzd.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Esetleg annál a scenarionál lenne még lehetséges, ha a Browns trükközik, és Barkleyt húzza be elsőre...
coltman
A Combine után én valahogy ezt érzem a a legvalószínűbb opciónak. A QB-nál szinte napról napra változik, hogy melyiket tartják a legjobbnak az Allen, Darnold, Mayfield, Rosen négyesből. Bármelyik beválhat és bármelyik lehet ordas nagy bust. Viszont Barkley kiemelkedik a mezőnyből, ráadásul nagyon sokat tud segíteni egy kezdő irányítónak. ( lásd Prescott és Eliott)
uatu
Szerintem meg nem kérdés az irányító. Most legalábbis, amíg FA-ról nem vittek oda senkit sem, akire rákenhetik, hogy na, ő lesz a kezdő.

Amíg viszont a jelenlegi a szitu, addig szvsz tudja Hue, hogy itt élve felkoncolják, ahogy beteszi a lábát Clevelandbe, ráadásul már az FO részétől is olyan nyomás jöhet a QB-draft irányába, amit nem nagyon lehet a szőnyeg alá söpörni. Az 1/4 elég lehet Barkleyra, viszont arra nem valószínű, hogy te válaszd ki az irányítót, aki leginkább bejön neked.

De ez offtopik. Én tartom azt az álláspontom, hogy tökre jó gyerek Charles, meg minden hasonló, de ebbe a needel telelévő csapatba biztosan nem futót hoznék egy top cetlivel.

Charlesnak jó lesz Phoenix vagy Houston, de ide inkább Chubb jöjjön, vagy legyen letrade, aztán 10 körül Smith, Nelson vagy egy punter.

több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Hát ez csak akkor igaz, ha még draft kezdete előtt történnek tradek az első helyeken. Egyébként draft közben, ha mi leszünk soron, akkor alapból a Jets vagy a Broncos miért akarna feljebb jönni? Az ok, hogy esetleg a Jets előzni akar, de akkor az megint bőven elég neki, ha a Browns negyedik helyét nyúlja le, nem kell neki a mi harmadik helyünk, ergo akkor fognak elkezdeni egyezkedni, amikor már a Browns lesz soron. Szóval matek szempontból nem látom azt a scenariot, hogy draft közben behúzzunk trade-t.coltman
De azt nem érted, hogy nem csak a Broncos-t kell beelőznie hanem még legalább 4 másik QB need-es csapatot.Ha te Jets GM-ként éjszakánként Rosen-re hokizol akkor nem fogod megkockáztatni, hogy egy Cardinals,Bills,Broncos,Saints(?) feljöjjön érte 1/3-ra.Ugyan úgy elhalmozod a Giants-et vagy a Colts-ot pickekkel.

Én majdnem biztos vagyok abban, hogy a Giants is elcseréli a pickjét.Ha nem így lesz és elhozzák Barkley-t, onnantól kezdve legalább 5 csapat fog érdeklődni az 1/3-ért.

több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Esetleg annál a scenarionál lenne még lehetséges, ha a Browns trükközik, és Barkleyt húzza be elsőre...
coltman
A Combine után én valahogy ezt érzem a a legvalószínűbb opciónak. A QB-nál szinte napról napra változik, hogy melyiket tartják a legjobbnak az Allen, Darnold, Mayfield, Rosen négyesből. Bármelyik beválhat és bármelyik lehet ordas nagy bust. Viszont Barkley kiemelkedik a mezőnyből, ráadásul nagyon sokat tud segíteni egy kezdő irányítónak. ( lásd Prescott és Eliott)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Ha valaki fel akarna jönni, akkor azért jönne, hogy a Broncos / Jets elé jöjjön. Akkor meg nem fog a Browns 4. helyére felmenni, hiába olcsóbb, mert azt kockáztatná, hogy a Broncos / Jets meg feljön a 3.-ra és elviszi előlük.

Én mindenesetre most még a FA-nál tartok. Pár nap és kezdődik a cirkusz, igencsak kíváncsi vagyok, hogy mit kezdünk azzal a közel 80 millió cap space-el.
peterk2005
Hát ez csak akkor igaz, ha még draft kezdete előtt történnek tradek az első helyeken. Egyébként draft közben, ha mi leszünk soron, akkor alapból a Jets vagy a Broncos miért akarna feljebb jönni? Az ok, hogy esetleg a Jets előzni akar, de akkor az megint bőven elég neki, ha a Browns negyedik helyét nyúlja le, nem kell neki a mi harmadik helyünk, ergo akkor fognak elkezdeni egyezkedni, amikor már a Browns lesz soron. Szóval matek szempontból nem látom azt a scenariot, hogy draft közben behúzzunk trade-t.

Esetleg annál a scenarionál lenne még lehetséges, ha a Browns trükközik, és Barkleyt húzza be elsőre, mert akkor sanszos, hogy a 4. pick az QB, és azt sokkal nehezebben tradeli el a Browns, ha nem UFA-zott QB-t, mint mi a harmadikat. De ez megint very unlikely scenario nálam.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ha valaki fel akarna jönni, akkor azért jönne, hogy a Broncos / Jets elé jöjjön. Akkor meg nem fog a Browns 4. helyére felmenni, hiába olcsóbb, mert azt kockáztatná, hogy a Broncos / Jets meg feljön a 3.-ra és elviszi előlük.

Én mindenesetre most még a FA-nál tartok. Pár nap és kezdődik a cirkusz, igencsak kíváncsi vagyok, hogy mit kezdünk azzal a közel 80 millió cap space-el.
peterk2005
Pontosan, arról nem is beszélve hogy lehet hogy a feltradelő csapat ( pl Cardinals) egy adott QB-t akar és nem a "maradékot" ami még bennt lesz a Jets és a Broncos után... Főleg ha a Giants is QB-t húz...

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha valaki fel akarna jönni, akkor azért jönne, hogy a Broncos / Jets elé jöjjön. Akkor meg nem fog a Browns 4. helyére felmenni, hiába olcsóbb, mert azt kockáztatná, hogy a Broncos / Jets meg feljön a 3.-ra és elviszi előlük.

Én mindenesetre most még a FA-nál tartok. Pár nap és kezdődik a cirkusz, igencsak kíváncsi vagyok, hogy mit kezdünk azzal a közel 80 millió cap space-el.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Ergo, ha csak valami nagyon nagy szakadék nem képződik a draftig az első 2-3 QB és a többi között, akkor sokkal esélyesebb, hogy a Tampahoz fog valaki feltradelni (Cards mondjuk nagy valószínűséggel), worst case scenario meg az, hogy a Browns negyedik pickjét viszik, nem a mi harmadikunkat, mert azzal is spórolnak egy keveset az ellenértéken, mi meg 1000%, hogy nem draftolunk QB-t. Persze lehet, hogy valamelyik csapat full-para üzemmódban mégis velünk tradel, de erre én most kevés esélyt látok.
coltman
Azért ez nem teljesen van így.Attól függetlenül, hogy több irányító is elérhető lehet az első körben, attól még nem fog valaki azért a seggén maradni vagy éppenséggel spórolni, mert nincs ló jó a szamár is alapon majd kihúzza az XY irányítót.Ha egy csapat "beleszeret" egy prospect-be akkor igenis fel fog jönni 1/2-1/3-ra, mert nem kockáztatja meg, hogy egy másik csapat megtegye ugyan ezt. Ha te akarod Josh Rosen-t akkor neked be kell előznöd a többi QB needes csapatot kezdve a Jets-től, Broncos-on át mindenkit aki potenciálisan elviheti.

Szóval szerintem a Giants után nekünk van a legjobb esélyünk ahhoz, hogy eladjuk a cetlinket.Ráadásul én nem ragaszkodnék Chubb-hoz sem, mert konkrétan annyi lyuk van, hogy bárhova húzunk (QB-n kívül) minőségi erősítésnek számítana.
Kezdve Quenton Nelson-tól, Roquan Smith-ig, lehetne sorolni a neveket.

Így vakon(FA piac előtt) én is azt mondanám, hogy Browns:QB, Giants:Barkley Colts:Chubb, de várjuk ki a végét. A draft sosem ennyire kiszámítható 😊

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Nem mind arany, ami fenylik. A'la Barkley. Csak ne o jojjon.
Stez
Anno Charles bevált, szóval a recept adott 😀 | Abba most ne kössünk bele, hogy más sportágban 😀 |

Amúgy Mayock alapján, hogy 6 QB is mehet első körben szerintem egyre esélytelenebb a trade nekünk - olyan ami értelmes ellenértéket képvisel. Ugye a következő csapatok vannak top10-ben QB needben : Browns, Giants, Broncos, Jets. Így szinte mindegyik csapatnak marad bent olyan prospect, ami tetszik nekik nagy eséllyel. És ugye még kinézhet az is, hogy valamelyik csapat berántja Cousins-t, és akkor még egy kiesik a QB draftolók közül.

Ergo, ha csak valami nagyon nagy szakadék nem képződik a draftig az első 2-3 QB és a többi között, akkor sokkal esélyesebb, hogy a Tampahoz fog valaki feltradelni (Cards mondjuk nagy valószínűséggel), worst case scenario meg az, hogy a Browns negyedik pickjét viszik, nem a mi harmadikunkat, mert azzal is spórolnak egy keveset az ellenértéken, mi meg 1000%, hogy nem draftolunk QB-t. Persze lehet, hogy valamelyik csapat full-para üzemmódban mégis velünk tradel, de erre én most kevés esélyt látok.

Akkor meg az 1/3-on elég nagy eséllyel fog jönni Chubb, mivel top 5-ben kb Barkley és ő az, aki nem QB eddigi elemzések alapján - Ballard meg remélhetőleg nem tol egy Grigsont és a RB vs Edge összevetésben nem a RB-t fogja nagyobb hiányposztnak tekinteni. Szerintem alábbi scenariok valószínűek. Legvalószínűbbnek tartott:

1. Browns - QB
2. Giants - QB vagy Barkley
3. Colts - Chubb
4. Browns - Barkely vagy ???

Browns trükközik :

1. Browns - Barkley
2. Giants - QB
3. Colts - Chubb
4. Browns - QB

Browns és Giants egyszerre húz egy meglepőt :

1. Browns - Chubb
2. Giants - Barkley
3. Colts - ???
4. Browns - QB

Legutóbbi esetre kb zéró esélyt látok, tavalyi 1/1 után újból DE-re lőni el az 1/1-et, very unlikely | bár azért olyan igazi Browns-os húzás lenne viszont, totálisan értelmetlen 😀 | . És mivel Giants JPP és Vernon mellett megint kb kizárt, hogy Chubbot behúzná, így max Barkleyt tudják előttünk behúzni jelen rangsorból, ami nem QB poszt. Konklúzió, Chubb iszonyat nagy eséllyel bent lesz az 1/3-on, és mivel a trade esélye kicsi nálunk, így számomra meglepetés lenne jelen pillanatban, ha nem Chubb jönne.

Persze így az idei World against Stez játék is sokkal unalmasabb lesz 😀
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem mind arany, ami fenylik. A'la Barkley. Csak ne o jojjon.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Vagy tényleg az van amit Peterk írt pár hete. Hogy Sheard lesz a mi "LEO"-nk. Akkor viszont tényleg bármi lehet. Az a helyzet h Ballardék még Bandira is azt mondják h ő egy játékos a csapatból, és a csapat a fontos együtt. Ezért kétlem hogy futót hoznánk 1/3on, hiába imádnám én is Barkleyt. A legjobb opció 6-7 helyet hátrébb menni egy idei meg egy jövő évi 2.körösért pluszba kb. 1/10 körül vagy az egyik ILB-t vagy egy guardot húzni pedig már egészen jó érték is lehet, nem beszélve a plusz pickekről.
Lassan írhatunk tippeléshez pinned kommentet.
Én egyelőre letrade-et írnék 😊

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Quinnt én sem értem..Lehet annak az előjele, hogy Lawrence-re vagy Chubb-ra megyünk rá.

Mellesleg, a temérdek lyuktól eltekintve ami a védelemben tátong, ha bent lenne még Barkley 1/3-ra mindenképp kihúznám. Ember feletti amit ez a csóka művel.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tényleg furcsa. Mintha nem is erőltetnénk sem a secondary-t, sem a frontot. A minap a combine-on Reich olyant talált mondani, hogy a secondary kiváló alapanyagból áll. Wtf? 😊 Ja, és hogy a frontban is vannak nagyon jó építőkövek. Ballard azért kiemelte, hogy a draft közepén nagyon jó a DL mélység.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)