Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyebent kis tulzassal ennyit errol, oriasi need volt egy korrekt WR, egy korrekt LB es egy korrekt LG, fel ora alatt lecsusztunk mind a haromrol. A mar elkelt jatekosok utan pedig oriasi a szakadek, ugymond masod- es harmadkategorias playak vannak, kivetel a cornereknel, ott meg senki sem irt ala.

Azert ez igy nem tul pozitiv. A komoly javulast nem Pugh-k, Inmanek meg Seferian-Jenkinsek fogjak hozni...

Meg bedobom Avery Williamson nevet, o nekem nagy favoritom lenne az LB-sorba.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Watkins meg Hitchens is Chief lett. Ballard bmeg már Indyben vagy, ide kell az ugrade 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Norwell Jaguarshoz megy 5ev 66.5m, amibol 30 fully guaranteed
nagytomy
már csak egy QB kell oda
Farky
Azt mondod, hogy varhato egy trade ajanlat Mohamed Sanuert?

több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Norwell Jaguarshoz megy 5ev 66.5m, amibol 30 fully guaranteed
nagytomy
már csak egy QB kell oda

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert megkerdeznem a Jaguarst: Ti fossatok a capet?

több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Chiefs signed LB Anthony Hitchens, formerly of the Cowboys

loool ennyit erről, h biztosan aláír

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Hát idén szerintem még elég szarok leszünk UFA-n, mert nem vagyunk vonzó opció a játékosok számára. Zsinórban 3 év, egyre szarabb teljesítménnyel, még ha az utolsó Luck hiánya miatt is volt hulladék. És mivel az amerikai sajtó még mindig sok helyen temeti Luck-ot, meg keveri a bulvár szart - és ugye tudjuk, hogy amerikában ez hatványozottan befolyásolja az emberek nagy részét - plusz komplett új edzői stáb, így ameddig nem futunk Ballarddal meg Luck-kal egy izmos szezont, addig kevés esélyünk van szerintem az UFA versenyre, csak ha belemegyünk a durva licitháborúba, amit ugye tudunk, hogy Ballard rohadtul nem fog megtenni.
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Watkins-ról is lecsúsztunk.

több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Norwell Jaguarshoz megy 5ev 66.5m, amibol 30 fully guaranteed
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként akármi is lesz, valószínűleg kedvelve leszünk a college foci fanok által, mert Reich a minap nyilatkozta, hogy szándékosan töltötték fel a stábot egy csomó fiatal, college hátterű kisebb edzővel. Természetesen NFL offense-t akarnak, de "with heavy dose of RPO, read option, spread elements".

Szóval a poros/unalmas 5-7 step drop, long developing plays helyett jön egy kis kis "college foci". Nem fog ártani a változatosság. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Robinsonért kár, de a Bears ajánlat valószínűleg matchelhetetlen volt. Legalábbis Ballard értékítélete szerint. Szerintem sem állunk le, Ballard külön kiemelte a WR-t, márpedig ha külön kiemel egy posztot oda várható valami.

Vannak még lehetséges jelöltek azért. Robinson potenciálú nincs már (Watkins az lenne papíron, de nem az), meglátjuk kit találunk. Marqise Lee, Paul Richardson, Inman, stb. Moncrief pótlására ők is képesek lehetnek, attól függ, Reich kit lát használhatónak.

Emellett sneaky cheap igazolásként nem bánnám Bennie Fowler-t. Denverben Thomas és Sanders mögött nem sok snapet kapott, de ahányszor a pályán láttam, nekem mindig tetszett a srác. Alkatra és stílusra pont az az erős, magas possession WR alkat amelyik rövid yardon, red zone-ban használható leginkább. És amilyenünk éppen nincs kereten.

Szerk: Seferian-Jenkinsnél remélem észnél maradunk és nem megyünk bele valami dilis licitbe. Hét millió környékén akkor már inkább kockáztassuk meg Eifertet. Ha az a srác egészséges, akkor Kelce szintű játékos. Inkább neki adjuk a pénzt, hátha nem sérül le. Vagy hozzuk el pl. Trey Burton-t olcsóbban. Már, ha nem indul érte is valami őrült licit...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Allen Robinson valószínűleg a Bearshez fog aláírni.
Olyan sok wr-el eddig nem hozták össze a Coltsot.
cartman023
Mondjuk nem lep meg, hogy itt a top2-3 elkaponak Ballard nem szandekozik kifizetni evi 10-12-13 millio dollart. En birom Watkinsot, de licithaboruba belemenni erte nem szabad, uveg.

En birom Robinsont, de licithaboruba belemenni erte nem szabad, sulyos serulesbol jon vissza, elotte a palyan hol fos volt, hol kurva jo, hangulatember.

En egyebkent Inmant varom, a Chargers-kapcsolat miatt. Illetve masodik vagy harmadik korbol elkapot. Es elore latom, hogy csalodott leszek majd amiatt, hogy nem sikerul megfeleloen megerositeni es elmelyiteni a WR-, TE-corpot.

több mint 6 éve
cartman023 Indianapolis Colts 741
Allen Robinson valószínűleg a Bearshez fog aláírni.
Olyan sok wr-el eddig nem hozták össze a Coltsot.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Erdeklodunk amugy Seferian-Jenkins utan. Emberunk az eddigi majdnem nulla karrier utan evi 7 millios ajanlatot dobott vissza a Jetsnel.

Remelem, nem mi fizetjuk meg.

Irtak ugye Poe-t, Butlert, Hitchens allitolag biztosan alair. Azt pletykaljak, arra varunk, hogy az Eagles kirakja Vinny Curryt, ot is elhoznank a piacrol.

Es hat mint emlitettetek, Mayowa. Mayowa, hat lol, elfogott a rohoges igy hirtelenjeben. x-D O a puzzle utolso darabja!!!

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem jon Norwell, eddig sem hittuk el. Viszont az, hogy egy top OG irant erdeklodunk, nyilvanvalova teszi, hogy Mewhort tavozasaval szamolunk mar, es valahogy, valami modon nagyon potolni akarjuk, lehetoleg olyan minoseggel, akit egybol be lehet pakolni a kezdobe.

Talan ezert sem lepne meg, ha esetleg egy letrade utan Ballard berantana 1/10-12 korul Nelsont, mert erezheto, hogy mekkora lyuk van a tamadofalban Castonzo mellett. Oriasi, felemetesen nagy. Hiaba csak egy guard, ha azt nezzuk, mekkora upgrade-et adna, akkor nekunk bizony ez megerheti.

Nyilvan mondjuk ez fugg attol, hogy a piacon a tovabbi needeket hogyan tudjuk betomkodni, de szerintem ez mindenkepp lehetseges opcio lesz a drafton.

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Norwellben nem hiszek, szerintem csak veri fel az árát. Jól jöhet neki még 5-10 milla plusz garantált a Giantsnál.
Benya Mayowa minket is felírt a vizitlistájára, de elég hátul vagyunk a sorban.

 twitter.com/fourth_nine/status/973397760429862912

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Norwell iránt a 49ers és a Giants mellett mi is élénken érdeklődünk.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Bills nagyon készülődik...

Szerintem egyébként ha a Browns QB-t húz, kizárt, hogy 1/4-en tegye. Konteónak jó, de nincs az a barom GM, aki felteszi az állását egy olyan "csavarra", amivel mondjuk megszerezhet egy Barkley-t, de közben lemaradhat arról a QB-ról akiről azt hiszi, hogy megmentheti a seggét. És szerintem azt sem tehetik már meg Clevelandben, hogy még mindig ne húzzanak QB-t. MIndennek van határa, és a Browns már így is túllépte a határt. Úgyhogy szerintem 1/1-en Browns QB húzás lesz. (Ha mégis eladják az 1/1-et azt meg fogjuk tudni előtte már, mert az 1/1-el nem szoktak várni draft napig, mert nem függ a trade semmitől.)

A Giants letrade-el is úgy vagyok, hogy nem látom az értelmét. Van egy alapvetően jó rosterük, kevés need-el. OL és RB kell nekik. Norwell-t viszik FA-ról, futót lehet később is húzni. Minek halmozzák akkor a pickeket? Egyszerűen nem éri meg nekik a pick halmozás ahhoz képest, hogy most kihúzhatják Eli utódját. (Lehet, hogy évekig esélyük se lesz utána, mert nem húznak top15-n belül.)

Remélem nem lövök nagyon mellé, mert akkor ez azt jelentené, hogy a Bills a 3. QB-ért készül felmenni, és akkor mi leszünk az első számú trade jelölt. (A Browns 1/4-e nem jó nekik, mert akkor a Denver, Jets bejöhetne eléjük 1/3-ra. Aki feljön ennyit, az már biztosra megy.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem latok sok eselyt erre a cserere. Esszeru lenne, de akkor sem.

több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
1/3 ért 1/12 + 20 meg némi apró
Már csak 3 dologtól félek:
1 kicsivel kevesebb apróért a Brown 1/4-ével is megelégednének,
2 kicsit több apróért már a Giants is beleállhat a dologba,
3 plusz 1 jövő évi első körössel a Browns-nál az 1/1en is elgondolkodnának. Ahogy szoktak.
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Egyre szimpatikusabb nekem a Bills mint trade partner, főleg ezzel a feltradedel.
Tony Adams
Pontosan erre gondoltam én is. Az 1/20 + 1/21 még karcsú volt, így már jöhet.
uatu
Szexi lenne két első körrel operálni, meg egy kései második vagy korai harmadikkal pluszban, ergo 67-ig lenne 5 húzásunk. De ez még bilibe lóg a kezem sztori, hiszem ha látom.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Szerintem már felemelték a kagylót a felek 😊 Eléggé adja magát a Bills lépése.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Egyre szimpatikusabb nekem a Bills mint trade partner, főleg ezzel a feltradedel.
Tony Adams
Pontosan erre gondoltam én is. Az 1/20 + 1/21 még karcsú volt, így már jöhet.

Szerkesztette: uatu
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Egyre szimpatikusabb nekem a Bills mint trade partner, főleg ezzel a feltradedel.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elore latom, ahogy agyverzest kapok, amikor kifizetunk evi 6-7-8 milliot Dion Lewisnak.