Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Amire csak ki akartam lyukadni, hogy a "csak a pénz számít" kijelentésed erősen túlzó volt, ennyi.
coltman
"They made a business decision. I made a business decision. Players, they feel a certain way, they can feel how they want to feel. But at the end of the day, it's a business. That's the thing people don't understand. It's not a family. We may say we're family. But when it comes down to it, if you can't do what this company wants you to do anymore, they'll get rid of you, so it's a business. I understand that. I've been cut eight, nine, 10 times -- it's nothing new to me."
tomi-tomi
szezon-fazon...csapat szempontból business, ott nincs is másnak értelme, de erősen kétlem, hogy ha mondjuk egy játékosnak a Pats beajánlana évi 8 misi helyett csak 7-et, akkor a játékos azt mondja, bocsi, kevés, megyek a Brownshoz, mert ott többet fizetnek.
coltman
Ne feltételezésekről beszéljünk, hanem tényekről. Mondj egy Pats játékost (a házi nevelteken kívül) aki azt mondta, hogy megy Bostonba olcsóbbért, és ment is.
peterk2005
Hát a ment is része nem volt meg, de pl AP mondta, amikor volt a balhéja, hogy simán értéken alul elmenne a Patshez. Hogy most a Pats nem vállalta be az már egy más kérdés. Tudom, itt meg gyűrűt akart nyerni a kifogás...
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én speciel Norwell -ért megadtam volna az 5 év évi 13.3 milliót, de nyilván nem én vagyok a GM (hanem Stez)
szampi#33
Norwell ezzel nem csak a guard-ok, hanem a tackle-k (LT, RT) között is csúcstartó lett. Tényleg bankot robbantott...

Én tartom magam ahhoz, hogy bár több játékosnak is örültem volna (Norwell, Landry, A-Rob elsősorban), de annyiért amennyit fizettek nekik, nem kellenek. Eddig egyetlen játékost elszalasztását sem sajnálom. Hitchenst 9 millióért végképp nem. Dear Jesus, 9 milla egy max átlagosan jó kezdőért....
Akkor már inkább hozzuk vissza Jerrell Freeman-t egy átmeneti évre, ha még játékra képes állapotban van. Ő legalább tényleg jó coverage-ben is, a Bearsnél játszott 1-2 évet 4-3-as rendszerben, sőt ott volt a legjobb karrierje során.

Trey Burton közben a Bearshez megy, 4 év 32 milla. Na azt se fizetném ki....
peterk2005
3-4 volt az a 4-3... Amúgy ez van ilyen a market, ha akarsz valakit meg kell fizetni... Vagy csinálhatod úgy mint mi tavaly hogy 4 fasza kezdő helyett hozhatsz 9 hulladékot akiknek a 80%-t kiszórod a következő évben...

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amire csak ki akartam lyukadni, hogy a "csak a pénz számít" kijelentésed erősen túlzó volt, ennyi.
coltman
"They made a business decision. I made a business decision. Players, they feel a certain way, they can feel how they want to feel. But at the end of the day, it's a business. That's the thing people don't understand. It's not a family. We may say we're family. But when it comes down to it, if you can't do what this company wants you to do anymore, they'll get rid of you, so it's a business. I understand that. I've been cut eight, nine, 10 times -- it's nothing new to me."
tomi-tomi
szezon-fazon...csapat szempontból business, ott nincs is másnak értelme, de erősen kétlem, hogy ha mondjuk egy játékosnak a Pats beajánlana évi 8 misi helyett csak 7-et, akkor a játékos azt mondja, bocsi, kevés, megyek a Brownshoz, mert ott többet fizetnek.
coltman
Ne feltételezésekről beszéljünk, hanem tényekről. Mondj egy Pats játékost (a házi nevelteken kívül) aki azt mondta, hogy megy Bostonba olcsóbbért, és ment is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én speciel Norwell -ért megadtam volna az 5 év évi 13.3 milliót, de nyilván nem én vagyok a GM (hanem Stez)
szampi#33
Norwell ezzel nem csak a guard-ok, hanem a tackle-k (LT, RT) között is csúcstartó lett. Tényleg bankot robbantott...

Én tartom magam ahhoz, hogy bár több játékosnak is örültem volna (Norwell, Landry, A-Rob elsősorban), de annyiért amennyit fizettek nekik, nem kellenek. Eddig egyetlen játékost elszalasztását sem sajnálom. Hitchenst 9 millióért végképp nem. Dear Jesus, 9 milla egy max átlagosan jó kezdőért....
Akkor már inkább hozzuk vissza Jerrell Freeman-t egy átmeneti évre, ha még játékra képes állapotban van. Ő legalább tényleg jó coverage-ben is, a Bearsnél játszott 1-2 évet 4-3-as rendszerben, sőt ott volt a legjobb karrierje során.

Trey Burton közben a Bearshez megy, 4 év 32 milla. Na azt se fizetném ki....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Amire csak ki akartam lyukadni, hogy a "csak a pénz számít" kijelentésed erősen túlzó volt, ennyi.
coltman
"They made a business decision. I made a business decision. Players, they feel a certain way, they can feel how they want to feel. But at the end of the day, it's a business. That's the thing people don't understand. It's not a family. We may say we're family. But when it comes down to it, if you can't do what this company wants you to do anymore, they'll get rid of you, so it's a business. I understand that. I've been cut eight, nine, 10 times -- it's nothing new to me."
tomi-tomi
szezon-fazon...csapat szempontból business, ott nincs is másnak értelme, de erősen kétlem, hogy ha mondjuk egy játékosnak a Pats beajánlana évi 8 misi helyett csak 7-et, akkor a játékos azt mondja, bocsi, kevés, megyek a Brownshoz, mert ott többet fizetnek.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amikor egy Mark Barron ezt a penzt kapja, akkor Hitchensre is kifizetheto ez. Az mas teszta, hogy en irtam nehany hete, en akkor olyan evi 7-7.5 milliora lottem ot be. Ez a kilenc az, amit szerintem nem er meg, de a piacon ez meg nem szamit oriasi tulfizetesnek, ez az a penz, amit mi is kifizethettunk volna neki. Es igen, azert is, mert ordas need a poszt. Plusz a DC-nk embere ugymond.

több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Szoval azert igenis jo lenne aktivizalni magunkat, mert agressziv piac szuksegeltetik. Nem elhozni kell mindenki, nem a minoseg a lenyeg, de az nem fer bele, hogy napokig kussban nezzuk, ahogy elmegy mellettunk a piac. Igenis tudomasul kell venni, hogy az FA-n akadnak esetek, hogy tul kell fizetni valakit. Ha mindenkit araban akarunk elhozni, akkor kitorolhetjuk a poponkat. Lehet ulni itt a 70-80 millios cap space-n, de abbol nem fogunk tudni eredmenyeket felmutatni.Stez
Oké, akkor beszéljünk konkrétumokról. Te az eddig kiment játékosok közül kit hoztál volna el annyiért, amennyiért elvitték? Mert ha senkit, akkor nem világos, hogy mit vársz Ballardtól. Álljon ki és nyilatkozza le, hogy nyugi Stez, nem ülünk a seggünkön? 😊
peterk2005
Én speciel Norwell -ért megadtam volna az 5 év évi 13.3 milliót, de nyilván nem én vagyok a GM (hanem Stez)

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Semmi értelme az elveknek, mottóknak, ha nem tartjuk magunkat hozzá. Ezzel így van Ballard is. Nem ér annyit de akkora a need hogy mégis megadtad volna neki az évi 9et? Eléggé ellentmondás, nem lehet kivételt tenni, hiába ilyenek a körülmények. Nem fogunk közepes játékosnak elitnek járó pénzt fizetni.

Más: Melvint ha nem viszik el a kövi 1-2 napban akkor sztem nagy eséllyel marad nálunk. Jó is lenne, egyel kevesebb need. Az fix, hogy túlfizetni nem fogjuk 😊
Jerry Hughes kólköt még odacsapja a Bills 1/12 + 1/22 mellé és jók is leszünk, kell a francnak az 1/3 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szoval azert igenis jo lenne aktivizalni magunkat, mert agressziv piac szuksegeltetik. Nem elhozni kell mindenki, nem a minoseg a lenyeg, de az nem fer bele, hogy napokig kussban nezzuk, ahogy elmegy mellettunk a piac. Igenis tudomasul kell venni, hogy az FA-n akadnak esetek, hogy tul kell fizetni valakit. Ha mindenkit araban akarunk elhozni, akkor kitorolhetjuk a poponkat. Lehet ulni itt a 70-80 millios cap space-n, de abbol nem fogunk tudni eredmenyeket felmutatni.Stez
Oké, akkor beszéljünk konkrétumokról. Te az eddig kiment játékosok közül kit hoztál volna el annyiért, amennyiért elvitték? Mert ha senkit, akkor nem világos, hogy mit vársz Ballardtól. Álljon ki és nyilatkozza le, hogy nyugi Stez, nem ülünk a seggünkön? 😊
peterk2005
Nem er evi kilencet, de Hitchensnek kifizettem volna, mert akkora lyuk van a teljes LB-sorban. De nem kozepen jatszatnam, oda hoznam Willamsont (vagy Zach Brownt, bar en egyertelmuen elobbit favorizalom).

Ja, es Cousinsnak megadnam azt, amit a Vikings. x-D

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szoval azert igenis jo lenne aktivizalni magunkat, mert agressziv piac szuksegeltetik. Nem elhozni kell mindenki, nem a minoseg a lenyeg, de az nem fer bele, hogy napokig kussban nezzuk, ahogy elmegy mellettunk a piac. Igenis tudomasul kell venni, hogy az FA-n akadnak esetek, hogy tul kell fizetni valakit. Ha mindenkit araban akarunk elhozni, akkor kitorolhetjuk a poponkat. Lehet ulni itt a 70-80 millios cap space-n, de abbol nem fogunk tudni eredmenyeket felmutatni.Stez
Oké, akkor beszéljünk konkrétumokról. Te az eddig kiment játékosok közül kit hoztál volna el annyiért, amennyiért elvitték? Mert ha senkit, akkor nem világos, hogy mit vársz Ballardtól. Álljon ki és nyilatkozza le, hogy nyugi Stez, nem ülünk a seggünkön? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Amire csak ki akartam lyukadni, hogy a "csak a pénz számít" kijelentésed erősen túlzó volt, ennyi.
coltman
"They made a business decision. I made a business decision. Players, they feel a certain way, they can feel how they want to feel. But at the end of the day, it's a business. That's the thing people don't understand. It's not a family. We may say we're family. But when it comes down to it, if you can't do what this company wants you to do anymore, they'll get rid of you, so it's a business. I understand that. I've been cut eight, nine, 10 times -- it's nothing new to me."

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na jó, hozzál még ilyen példákat .... Soldernek a kislánya rákos beteg, ő nem a csapatok között válogat, hanem a kislányára gondol. Neki egyik csapat sem megfelelő, mert fontosabb a kislány. Még a visszavonulás is megfordult a fejébe. Manning meg top5 all time QB, érte kb. 25 csapat tolta le azonnal a gatyáját. Nála 35 évesen, nyaksérülés után végképp nem a pénz volt a szempont, bár ő kb. annyit kérhetett amennyit akart, mindenki megadta volna. De ne ilyenekből induljunk ki amikor arról beszélünk, hogy egy Hitchens v. Norwell vajon miért ide vagy oda ír alá....

A Jags-nek nagyon bejöttek az utóbbi évek csúcs igazolásai. De azért egy JT, Albert, stb. be-becsúszott. Csak eddig nem számított, mert annyi dellájuk volt, hogy lazán elviselték. Most már nem fogják. Tele vannak sok garantáltas, csúcs gázsis játékosokkal, akik közül ha valaki nem teljesít, már nem lesz hogyan javítani. És az utóbbi 2 nagyon jó draft évüket nem tudom hogyan akarják megtartani, mert így nem lesz rá pénz. De ez az ő dolguk. Amíg Bortlessel "üzemelnek", addig én nem tartok tőlük közép távon. 😊 Mire itt olyan csapat lesz amelyik komolyan mehet a playoffért (kb. jövőre), addigra az a védelem is leszáll a földre és akkor támadni is kell majd... Deshaun Watson sokkal nagyobb X faktor nálam egyelőre. 😊
peterk2005
de ha annyira akarod, akkor rászánom a hosszú hétvégém egy részét
coltman
MOST! x-D

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Na jó, hozzál még ilyen példákat .... Soldernek a kislánya rákos beteg, ő nem a csapatok között válogat, hanem a kislányára gondol. Neki egyik csapat sem megfelelő, mert fontosabb a kislány. Még a visszavonulás is megfordult a fejébe. Manning meg top5 all time QB, érte kb. 25 csapat tolta le azonnal a gatyáját. Nála 35 évesen, nyaksérülés után végképp nem a pénz volt a szempont, bár ő kb. annyit kérhetett amennyit akart, mindenki megadta volna. De ne ilyenekből induljunk ki amikor arról beszélünk, hogy egy Hitchens v. Norwell vajon miért ide vagy oda ír alá....

A Jags-nek nagyon bejöttek az utóbbi évek csúcs igazolásai. De azért egy JT, Albert, stb. be-becsúszott. Csak eddig nem számított, mert annyi dellájuk volt, hogy lazán elviselték. Most már nem fogják. Tele vannak sok garantáltas, csúcs gázsis játékosokkal, akik közül ha valaki nem teljesít, már nem lesz hogyan javítani. És az utóbbi 2 nagyon jó draft évüket nem tudom hogyan akarják megtartani, mert így nem lesz rá pénz. De ez az ő dolguk. Amíg Bortlessel "üzemelnek", addig én nem tartok tőlük közép távon. 😊 Mire itt olyan csapat lesz amelyik komolyan mehet a playoffért (kb. jövőre), addigra az a védelem is leszáll a földre és akkor támadni is kell majd... Deshaun Watson sokkal nagyobb X faktor nálam egyelőre. 😊
peterk2005
Én most csak hoztam pár hirtelen eszembe jutó példát, de ha annyira akarod, akkor rászánom a hosszú hétvégém egy részét, és keresek még példákat 😀 Amire csak ki akartam lyukadni, hogy a "csak a pénz számít" kijelentésed erősen túlzó volt, ennyi.

DeShaun jövőre fog igazán vizsgázni, második év, ott szokott a szar elválni a víztől. Szóval én még nem fosom össze a lábam, anno Mariotától is mindenki azt várta, hogy majd szétgyaláz mindenkit, de a tavalyi éve elég közepes lett.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vagy Ballard reggel felhivta JMD-t, hogy HC-kent milyen erositeseket akar, aztan meglepve kapta a valaszt, hogy bocsesz, teves hivas. Most meg keressuk Reich telefonszamat.

0690…

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Azért ennek pont ellentmond egy Nate Solder vita kb pár hete. Vagy a közismert hometown discount. Manning se azért ment Broncoshoz, mert ők fizettek többet. Kistesó Eli se a ZS miatt tradeltette el magát a Giantshez. Etc, etc, etc. Szóval alapvetően igaz amit mondasz, de azért nem csak a pénz a tényező a játékosok egy részénél.

Jags meg alapvetően hajlamos volt túlfizetni bizonyos játékosokat csak azért, mert előző csapatban nagyot homorítottak, utána náluk meg hoztak egy átlagot. Na ez az, amit nem sajnálok, hogy Ballard nem csinál (elég volt a grigsoni idő).
coltman
Azert azt nezd meg, hogy miota ott van Coughlin, mennyire jottek be a Jax penzesebb FA-i. Nem nezem vegig, de szerintem majdhogynem egytol egyig. Bouye, Church, Campbell.

Nyilvan nem esz nelkul kell igazolni. Coughlinnak velhetoen megvan az a csilliard eves tapasztalata, valamint szakmai segitsege, ami kell, hogy ne sorra ilyen naplopokat fizessen szarra, akik a nagy penz leakasztasa utan basznak bele a vilagba.
Stez
Ez tény, de a Jags azért mert nagy ZS-seket igazolni, mert tényleg nem csak lehetőség volt már a csapatban, hanem tényleges SB (közeli) potenciál, ergo 1-2 puzzle darab kellett már csak, és végül is egy félidőn múlott a dolog. Ide ha mi behúzunk most ilyeneket, akkor attól nem leszünk SB közeli csapat, viszont a nagy ZS nagy kockázat, hogy mondjuk egy 5 év 60 misis szerződés 3. évében is még annyira király lesz a csóka, mint amikor idehoztuk. Tény hogy akkor már nagy eséllyel lehet cutolni, mert max csak a SB arányos része a dead cap, de pont 4-5-6 éve a Cowboys csinálta ezt, és szarban is voltak cap szinten a sok garantált meg SB bentragadás miatt.

De én sokkal valószínűbbnek tartom, hogy Ballardék még mindig inkább az öltözőre mennek rá, és a kohéziót próbálják megteremteni, amit egy túlárazott igazolás pont szétrombol a picsába. Hogy ez most mennyire jó irány, vagy mi a ballansz...na azt meg rajtuk kívül szerintem senki nem tudja.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért ennek pont ellentmond egy Nate Solder vita kb pár hete. Vagy a közismert hometown discount. Manning se azért ment Broncoshoz, mert ők fizettek többet. Kistesó Eli se a ZS miatt tradeltette el magát a Giantshez. Etc, etc, etc. Szóval alapvetően igaz amit mondasz, de azért nem csak a pénz a tényező a játékosok egy részénél.

Jags meg alapvetően hajlamos volt túlfizetni bizonyos játékosokat csak azért, mert előző csapatban nagyot homorítottak, utána náluk meg hoztak egy átlagot. Na ez az, amit nem sajnálok, hogy Ballard nem csinál (elég volt a grigsoni idő).
coltman
Azert azt nezd meg, hogy miota ott van Coughlin, mennyire jottek be a Jax penzesebb FA-i. Nem nezem vegig, de szerintem majdhogynem egytol egyig. Bouye, Church, Campbell.

Nyilvan nem esz nelkul kell igazolni. Coughlinnak velhetoen megvan az a csilliard eves tapasztalata, valamint szakmai segitsege, ami kell, hogy ne sorra ilyen naplopokat fizessen szarra, akik a nagy penz leakasztasa utan basznak bele a vilagba.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na jó, hozzál még ilyen példákat .... Soldernek a kislánya rákos beteg, ő nem a csapatok között válogat, hanem a kislányára gondol. Neki egyik csapat sem megfelelő, mert fontosabb a kislány. Még a visszavonulás is megfordult a fejébe. Manning meg top5 all time QB, érte kb. 25 csapat tolta le azonnal a gatyáját. Nála 35 évesen, nyaksérülés után végképp nem a pénz volt a szempont, bár ő kb. annyit kérhetett amennyit akart, mindenki megadta volna. De ne ilyenekből induljunk ki amikor arról beszélünk, hogy egy Hitchens v. Norwell vajon miért ide vagy oda ír alá....

A Jags-nek nagyon bejöttek az utóbbi évek csúcs igazolásai. De azért egy JT, Albert, stb. be-becsúszott. Csak eddig nem számított, mert annyi dellájuk volt, hogy lazán elviselték. Most már nem fogják. Tele vannak sok garantáltas, csúcs gázsis játékosokkal, akik közül ha valaki nem teljesít, már nem lesz hogyan javítani. És az utóbbi 2 nagyon jó draft évüket nem tudom hogyan akarják megtartani, mert így nem lesz rá pénz. De ez az ő dolguk. Amíg Bortlessel "üzemelnek", addig én nem tartok tőlük közép távon. 😊 Mire itt olyan csapat lesz amelyik komolyan mehet a playoffért (kb. jövőre), addigra az a védelem is leszáll a földre és akkor támadni is kell majd... Deshaun Watson sokkal nagyobb X faktor nálam egyelőre. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja. Jo lesz, ez a Colts pont a Mingoktol, a Spence-ektol, Huntoktol volt jo. Annyira, hogyha rajtuk mulik, irany az 1/1.

Ezek nem masodvonalu jatekosok, ezek backupok, harmad-, maximum negyedvonalu jatekosok.

Sheard, Simon es Hankins volt, akik valamit ertek, de Hankins egyebkent a jo FA-k kozott volt emlegetve, mint ahogy Sheard is lerakott mar valamit, a Brownsban es a Patsben is az asztalra.

Simon egy jo csere volt, mi hoztuk el kezdonek. Raadasul nala most kerdojel, hogy az uj semaban hol jatszik majd.

Szoval azert igenis jo lenne aktivizalni magunkat, mert agressziv piac szuksegeltetik. Nem elhozni kell mindenki, nem a minoseg a lenyeg, de az nem fer bele, hogy napokig kussban nezzuk, ahogy elmegy mellettunk a piac. Igenis tudomasul kell venni, hogy az FA-n akadnak esetek, hogy tul kell fizetni valakit. Ha mindenkit araban akarunk elhozni, akkor kitorolhetjuk a poponkat. Lehet ulni itt a 70-80 millios cap space-n, de abbol nem fogunk tudni eredmenyeket felmutatni.

Ovatoskodni kell sokakkal, de masokkal meg nem. Ezt Ballard feladata eldonteni, kinel van para, egy egesz stab all a rendelkezesere. De annak semmi ertelme, hogy akkor ulunk a baberjainkon, es ilyen csere szintu kozepszarokat hozunk abban bizva, hogy itt majd kezdenek, es kijon beloluk a szornyeteg. Megnezhetjuk, hany ilyen jatekos valt be az elmult evekben. Grigson is sorra hozta az ilyen kategoriaju jatekosokat (Toler, Thomas, etc), es a legtobbjevel o is beszopta.

Mostmar azt mondom, hozzuk el az egyik jobb cornert, Williamsont, Pugh-t.

Mondanam Reidet, de allitolag a himnuszos-terdelos cirkusz miatt tole eleg sokan odzkodnak. Mondanam Grahamet is, de en nekem egy tight end nem erne annyit, amit o fog kerni, maximum egy egeszseges Gronko... Graham el fog kerni evi tiz folott, blokkolni cserebe nem tud. Ja, es azert nem is 26 eves.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Azért ennek pont ellentmond egy Nate Solder vita kb pár hete. Vagy a közismert hometown discount. Manning se azért ment Broncoshoz, mert ők fizettek többet. Kistesó Eli se a ZS miatt tradeltette el magát a Giantshez. Etc, etc, etc. Szóval alapvetően igaz amit mondasz, de azért nem csak a pénz a tényező a játékosok egy részénél.

Jags meg alapvetően hajlamos volt túlfizetni bizonyos játékosokat csak azért, mert előző csapatban nagyot homorítottak, utána náluk meg hoztak egy átlagot. Na ez az, amit nem sajnálok, hogy Ballard nem csinál (elég volt a grigsoni idő).
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért ugye tudod, hogy a játékosoknak is van döntése, és nem Madden, ahol ha többet adsz, akkor elhozod? 😀 Ezért is írtam, hogy mivel fos csapat vagyunk nem leszünk vonzó opció idén, csak ha baszott nagyot ígérünk.
coltman
Hát persze. Azért is tudta a tíz éve top5-ben draftoló Jaguars tavaly előtt is meg tavaly is lefölözni a FA piacot. Mert a játékosok nem akarnak a veszteshez menni.

Ez egy hülyeség, és ha veszel egy nagy levegőt, te is pontosan tudod, hogy az. 😊 Ez csak pénzről szól. Az, hogy egy Welker, Gore esetleg válogat 30 fölött, veteránként, a pályája végén az egy másik történet. De a játékosok 99%-a oda megy ahol megfizetik. Ha Clevelandben akkor oda. Ha 1 dollárral többet ajánlottunk volna Norwellért, akkor ide jött volna.

Én egyébként ismét a kisebbséghez fogok tartozni. Azon sose tudtam ujjongani, hogy Ballard kiáll és tökösen, egyenesen nyilatkozik, "mert mennyire más, mint Grigson volt". Azt is lesz*rom, hogy Reich mennyire ugyanolyan vagy más pofát vág majd a partvonalon mint Pagano. Vagy mennyire dadog a sajtótájékoztatón. Tőlem vághatja a fát is tovább, ha azt akarja. 😀

Engem a megfontolt, értelmes, tudatos munka nyűgöz le. És a nem pánikolás, nem kapkodás, hanem a hideg fej. Nekem nagyon tetszik, hogy nem rohan. Ha ő úgy látja, hogy akár az egész héten sincs értelme akciózni, akkor ne akciózzunk. Watkins évi 16 millióért kell a fenének. Norwell évi majdnem 14 millióért kell a fenének. Hitchens évi 9 millióért kell a fenének. Grigson pontosan ugyanezt csinálta. Középszerű, nem igazán teljesítő játékosoknak adott csúcsgázsit, aztán utána lestünk, hogy nem jön a pénzhez illő teljesítmény. Mert ez a társaság középszer, kivéve Norwell-t akiben benne van tényleg az all-pro teljesítmény évekig. Ami vagy kijön vagy nem. De az tuti, hogy ő sem kétszer jobb mint mondjuk egy Justin Pugh, aki RT-ben és RG-ben is átlag fölöttit tud nyújtani. (Remélem őt elhozzuk, de ha őt is megkínálják 8-9-el, akkor ő se kell.)

Nem kell pánikolni. Ballard jó. Figyeljétek meg szép csendben meg lesznek azok a játékosok akiket keresünk. Nem nagy nevek, hanem a rendszerbe illeszkedő, ár/érték arányban jó játékosok. Nekünk teljesen jó lesz a Hankins, Sheard, Woods, Mingo, Farley, stb. féle második vonal, nem kellenek a Poe-k, Suggs-ok, stb, akik tavaly a hot nevek voltak.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy csak gratulalni tudok, ha Ballard nem igazol konkretan a heten. Mert a GM-nek nem ezekre a kulcsfontossagu napokra kellenne keszulnia mar a Super Bowl ota? De. Es nem lehet rafogni, hogy jaj, csuszott a HC-kereses miatt, mert az is lezajlott nehany nap alatt, elotte pedig nyugalom volt, tekintve, ugy volt, hogy JMD szemelyeben pipa a kerdes, nem kell parazni.

Ha ezen a heten emberunk nem igazol, akkor konkretan szinte az osszes igazan korrekt jatekos el fog menni mashova. Kedd van, bazeg. Nem szombat.
Stez
Azért ugye tudod, hogy a játékosoknak is van döntése, és nem Madden, ahol ha többet adsz, akkor elhozod? 😀 Ezért is írtam, hogy mivel fos csapat vagyunk nem leszünk vonzó opció idén, csak ha baszott nagyot ígérünk.
coltman
En arra reagaltam, miszerint Ballard senkit nem keszul hozni a heten, mert atragja a kerdeseket.

több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
De alapbol en mar irtam par hete Williamsont, egyelore nem hosszabbitott, ugyhogy nekem tovabbra is o volna a legnagyobb almom az LB-sorunkba. Nagyon alulertekelt, de igazabol kivalo jatekos, futas es passz ellen is megbizhato.
Stez
Ez nem teljesen így van, mert passz ellen gyenge Williamson. Coverban gyakorlatilag használhatatlan. Futás ellen viszont nagyon jó.

Music City Miracle
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Amugy csak gratulalni tudok, ha Ballard nem igazol konkretan a heten. Mert a GM-nek nem ezekre a kulcsfontossagu napokra kellenne keszulnia mar a Super Bowl ota? De. Es nem lehet rafogni, hogy jaj, csuszott a HC-kereses miatt, mert az is lezajlott nehany nap alatt, elotte pedig nyugalom volt, tekintve, ugy volt, hogy JMD szemelyeben pipa a kerdes, nem kell parazni.

Ha ezen a heten emberunk nem igazol, akkor konkretan szinte az osszes igazan korrekt jatekos el fog menni mashova. Kedd van, bazeg. Nem szombat.
Stez
Azért ugye tudod, hogy a játékosoknak is van döntése, és nem Madden, ahol ha többet adsz, akkor elhozod? 😀 Ezért is írtam, hogy mivel fos csapat vagyunk nem leszünk vonzó opció idén, csak ha baszott nagyot ígérünk.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pedig Watkinsban nagyon is benne van a jo ev, legalabbis ha nem serul, mert Mahomes egy agyu, dobalozik, mint a hulye, egyaltalan nem beszari, mint Smith volt, hogy csak a tutit dobja meg.

Amugy teny, ennyirt nem is kell. Ezzel nincs bajom, Robinsonnal sem, erte sem adtam volna, maximum evi 8-9-10 milliot.

Nekem a gondom Norwell kapcsan akad, aki nem hogy nem jott, de konkretan elment a csoportrivalisunkhoz. Ezt nem szabadott volna hagyni. Az eseteben lehet, hogy perkalnunk kellett volna. Mindegy, ez van. En Hitchensben sem latom azt az aszt, aki korbe volt rajongva az elmult honapokban, de ugy voltam vele, ra szukseg lenne, mert az LB-sorunk kritikusan fos.

De alapbol en mar irtam par hete Williamsont, egyelore nem hosszabbitott, ugyhogy nekem tovabbra is o volna a legnagyobb almom az LB-sorunkba. Nagyon alulertekelt, de igazabol kivalo jatekos, futas es passz ellen is megbizhato.

Plusz a rivalistol jonne.

Ezen kivul valamelyik cornert a jobbak kozul el kellene hozni mindenkepp. Es a tamadofalat erositeni, TE-t, WR-t szervalni.

Amugy csak gratulalni tudok, ha Ballard nem igazol konkretan a heten. Mert a GM-nek nem ezekre a kulcsfontossagu napokra kellenne keszulnia mar a Super Bowl ota? De. Es nem lehet rafogni, hogy jaj, csuszott a HC-kereses miatt, mert az is lezajlott nehany nap alatt, elotte pedig nyugalom volt, tekintve, ugy volt, hogy JMD szemelyeben pipa a kerdes, nem kell parazni.

Ha ezen a heten emberunk nem igazol, akkor konkretan szinte az osszes igazan korrekt jatekos el fog menni mashova. Kedd van, bazeg. Nem szombat.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azt írják a héten nem is nagyon várható igazolás. Ballard ezt is nagyon át akarja rágni mint a HC döntést. Csak közben lemaradunk azokról akik tudnának javítani a csapaton... Mondjuk Watkins ennyiért nem kell, 3év 48misi, 30full garantált. évi 2vel több, mint ARob. Nagyon meg lennék lepődve ha Watkinsnak 800 yard/8 TD vagy e felett összejönne. Én örülök hogy ő nem jött. Akkor már inkább Pryor 1 évre pl.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."