Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 117 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pugh:
"I want to win. I want to win now. Excited for first chance to choose where I play and the situation that I'm in."

Mi nem 1 tipikus win now csapat vagyunk 😀
Tony Adams
Ezért is jön majd a Jagsbe. 😊
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A semmi esely az Norwellre ment. Ra nem latok realitast, ha a Giants nem viszi, akkor sem. Pugh felolem johet, irtam is nehany hete, neki azert orulnek, meg ha roppant hullamzo jatekosnak is tartom. De Kelly uveg, raadasul szar is, jol jon valaki, akit barmikor kozepre tudunk tolni serules eseten.

Viszont Mewhort helyen en meg mindig nagy lyukat velek felfedezni (Pugh RG/C), ott en teljes mertekig birnek mondjuk 1/10-12 kornyeken egy Nelson-draftot. Nyilvan ehhez az kellene, hogy nehany helyet lecsereljunk. Illetve az LB-sorba 10-12 kozott akar egy Smith.

Akitol odzkodom, az Edmunds, csak nehogy ot draftoljuk elso korben. Tipikus boom or bust freak szerintem, akinek felelmetesen magas a felso hatar, de abszolut nem latom, hogy rogton erositest jelentene, azonnal nyugodtan a kezdobe pakolhato lenne. Ebbe a Coltsba azert szerintem itt most mindenkepp olyat kellene hozni, aki mar az elso naptol oriasi javulast hozna nagy esellyel.

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
Pugh:
"I want to win. I want to win now. Excited for first chance to choose where I play and the situation that I'm in."

Mi nem 1 tipikus win now csapat vagyunk 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem akárki is szerződteti Mewhortot, nem fog garantáltat adni neki. Megkapja a millióit, de csak teljesítmény-arányos prove it szerződés formájában. Ha lesérül, no money. Aztán ha kibír 1 évet, akkor lehet, hogy kap hosszabbítást. Ha megtartjuk, nem tudom elképzelni, hogy ne mi is valami hasonló konstrukcióban tennénk.

Pugh-ra miért nincs esély? Bejelentkezett már érte valaki? Norwell-t gyak. biztosra írják a GIantshez. Ha tényleg oda megy, nem marad a Giantsnek több pénze, Pugh-ra sem. Ha akarjuk, akkor ő megszerezhető. A kérdés, hogy akarjuk-e?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kizart, hogy Mewhortot megfizetnem ugy, mint amit szerintem elker. Sulyos serulesei vannak/voltak, konkretan nincs terde, ket eve ugyanarra a serulese serul ra ujra es ujra.

Ju guard, eppen ezert valaki meg fogja fizetni, de szamomra ez tulsagosan kockazatos. Amig o elker megitelesem szerint evi 5-6-7-8 milliot is, akkor mar inkabb invesztaljuk be ezt peldaul egy Norwellbe.

Oke, erre semmi esely, de akkor meg inkabb mar egy Pugh peldaul.

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
Azért nagyon kemény ez a 73 millás cap space, úgy hogy giga szerződést egy embernek sem kell adni a lejárók közül. Be lehet ebből húzni pár hasznos embert.

 twitter.com/SiriusXMNFL/status/971464768237293568

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
szg2 Indianapolis Colts 95
Ezt a cikket ajánlom mindenki figyelmébe:
 www.sharpfootballanalysis.com/blog/2018/the-unbelievable-story-of-the-2017-colts

Döbbenetes. Tökéletesen jelzi, hogy mennyire nélkülözhetetlen az analitikai háttér manapság (és mekkora bullshit pl Grudennek az a kijelentése, hogy őt ezek az új dolgok nem érdeklik). De azért el se szálljunk rögtön. A statisztikai elemzések egyszerre nélkülözhetetlenek, de ugyanakkor a legkézenfekvőbb eszközei is annak, hogy bármit bebizonyítsak. Pl. nem tudjuk a 2., 3. negyedes statokat, azok időbeli alakulását, mi mire épült, stb. Egészen másként néz ki az, hogy XY personnelben többnyire futást hív egy csapat a 4. negyedben, ha a 3.-ban is ugyanazt teszi, vagy pedig éppen az ellenkezőjét. Szóval némi távolságtartás kell. De ettől függetlenül a leirtak alapján még mindig baromira meglepne, de már nem tartom kizártnak, hogy Chud stábjában nem volt senki aki egy grafikont értelmezni tud. De ha volt is, szabadságra küldték...
peterk2005
Csak jobban lehet ezt csinálni... nagyon kemény

Culture is everything - Ballard pre draft press conference
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Ezt a cikket ajánlom mindenki figyelmébe:
 www.sharpfootballanalysis.com/blog/2018/the-unbelievable-story-of-the-2017-colts

Döbbenetes. Tökéletesen jelzi, hogy mennyire nélkülözhetetlen az analitikai háttér manapság (és mekkora bullshit pl Grudennek az a kijelentése, hogy őt ezek az új dolgok nem érdeklik). De azért el se szálljunk rögtön. A statisztikai elemzések egyszerre nélkülözhetetlenek, de ugyanakkor a legkézenfekvőbb eszközei is annak, hogy bármit bebizonyítsak. Pl. nem tudjuk a 2., 3. negyedes statokat, azok időbeli alakulását, mi mire épült, stb. Egészen másként néz ki az, hogy XY personnelben többnyire futást hív egy csapat a 4. negyedben, ha a 3.-ban is ugyanazt teszi, vagy pedig éppen az ellenkezőjét. Szóval némi távolságtartás kell. De ettől függetlenül a leirtak alapján még mindig baromira meglepne, de már nem tartom kizártnak, hogy Chud stábjában nem volt senki aki egy grafikont értelmezni tud. De ha volt is, szabadságra küldték...
peterk2005
Hát a Mack vs Gore részhez még statisztika se kellett, azon úgy élőben tudtam őrjöngeni, vagy épp a futás felállásokon. Viszont így nézve, kurva nagy csapatunk van, hogy 4 győzelmet így is be tudtunk húzni a szezonban - gyakorlatilag egy közepes Madden szintet hoztunk, ami azért nem atomfizika.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt a cikket ajánlom mindenki figyelmébe:
 www.sharpfootballanalysis.com/blog/2018/the-unbelievable-story-of-the-2017-colts

Döbbenetes. Tökéletesen jelzi, hogy mennyire nélkülözhetetlen az analitikai háttér manapság (és mekkora bullshit pl Grudennek az a kijelentése, hogy őt ezek az új dolgok nem érdeklik). De azért el se szálljunk rögtön. A statisztikai elemzések egyszerre nélkülözhetetlenek, de ugyanakkor a legkézenfekvőbb eszközei is annak, hogy bármit bebizonyítsak. Pl. nem tudjuk a 2., 3. negyedes statokat, azok időbeli alakulását, mi mire épült, stb. Egészen másként néz ki az, hogy XY personnelben többnyire futást hív egy csapat a 4. negyedben, ha a 3.-ban is ugyanazt teszi, vagy pedig éppen az ellenkezőjét. Szóval némi távolságtartás kell. De ettől függetlenül a leirtak alapján még mindig baromira meglepne, de már nem tartom kizártnak, hogy Chud stábjában nem volt senki aki egy grafikont értelmezni tud. De ha volt is, szabadságra küldték...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
Kemény ez a 10 millás cap emelés, remélem ésszel élünk, mert lesznek idén is elszálló igények és licitek. Költsünk okosan, nem hiszem, hogy nekünk bele kellene menni a licitálásba.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az ACL a sokadik ok, amiert Landryt latnam inkabb itt, mint Robinsont.

Olvasni egy-egy erdekes hirt:
- Pauline szerint nyilt titok, hogy a piac nyitasakor Hitchens a Coltshoz szerzodik.
- Az a pletyka is jarja, hogy Malcolm Butler is a Coltsnal folytatja.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Poe-t nyilvan szoba hozzak velunk, mivel tavaly is volt itt viziten. Rotacioba jo, de ennyi.

Rob pedig menjen csak messze el, en maradok Landrynel, ha arrol van szo, kinek orulnek. Az o stilusa szerintem jobban fekudne Lucknak es Brissettnek is, rovidyardos jatekoknal jobban hasznalhato, jobban kepes elszakadni, kivalo route runner.

Es mondjuk nem fel labbal erkezne Indianapolisba.
Stez
Azért ACL-ből gyógyult már fel ember | egy pár 😛 |
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Poe-t nyilvan szoba hozzak velunk, mivel tavaly is volt itt viziten. Rotacioba jo, de ennyi.

Rob pedig menjen csak messze el, en maradok Landrynel, ha arrol van szo, kinek orulnek. Az o stilusa szerintem jobban fekudne Lucknak es Brissettnek is, rovidyardos jatekoknal jobban hasznalhato, jobban kepes elszakadni, kivalo route runner.

Es mondjuk nem fel labbal erkezne Indianapolisba.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
A-Rob-ot nem tageli a Jags. Én akkor hivatalosan le is szállok a Landy bandwagonról és átülök az A-Rob bandwagonra.

Szerk: Moncrief meg állítólag a Ravensbe tart.
peterk2005
Hát ha Borszesz tudott neki 1400 yardos szezont csinálni, akkor azt hiszem itt a helye 😉

Hát Moncriefért nem nagyon kár...

Közben Poe-t is elkezdte a média bekeverni a történetbe - gondolom Ballard miatt. Mondjuk technikákat nem vágom, de azért névre egy Chubb - Hankins - Poe - Sheard négyes azért elég szexi front lenne. De persze a kezem megint biliben 😀

Szerkesztette: deleted account
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A-Rob-ot nem tageli a Jags. Én akkor hivatalosan le is szállok a Landy bandwagonról és átülök az A-Rob bandwagonra.

Szerk: Moncrief meg állítólag a Ravensbe tart.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sokkal tobbet er ennel az 1/3

több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 798
Landryt hol olvastad, hogy valoban erdeklodunk? Csak mert en olvastam mar vele kapcsolatban 4-5 csapatot, de a Colts nem volt koztuk. A Titans es a Ravens haza tajarol allitolag nem is tagadjak az erdeklodest.
Stez
 www.stampedeblue.com/2018/3/5/17071112/jarvis-landry-and-dion-lewis-reportedly-targeted-by-colts
coltman
"The issue is whether a team like the Colts would have the appetite to swing a deal for Landry, especially at a possible $16 million annual price tag. Early indications from inside the organization suggest that answer is an emphatic no."

Nagyon bírnám Landry-t Colts mezdben, de Ballardról nem tudom elképzelni, hogy egy slot receivernek kifizessen kb. 15 milliót, és még egy középső kört is adjon érte. Akkor inkább hoz egy fiatalt a draftról azért a középső körös pickért.
peterk2005
És ha a Miami adná Landryt +1. kört a mi pickünkért? Mondjuk attól még ugyanúgy kéne perkálni.
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Landryt hol olvastad, hogy valoban erdeklodunk? Csak mert en olvastam mar vele kapcsolatban 4-5 csapatot, de a Colts nem volt koztuk. A Titans es a Ravens haza tajarol allitolag nem is tagadjak az erdeklodest.
Stez
 www.stampedeblue.com/2018/3/5/17071112/jarvis-landry-and-dion-lewis-reportedly-targeted-by-colts
coltman
"The issue is whether a team like the Colts would have the appetite to swing a deal for Landry, especially at a possible $16 million annual price tag. Early indications from inside the organization suggest that answer is an emphatic no."

Nagyon bírnám Landry-t Colts mezdben, de Ballardról nem tudom elképzelni, hogy egy slot receivernek kifizessen kb. 15 milliót, és még egy középső kört is adjon érte. Akkor inkább hoz egy fiatalt a draftról azért a középső körös pickért.
peterk2005
Mivel ezek kb pletykák, így valóság tartalmuk majd akkor lesz, ha kiáll valaki hogy igen/nem, addig csak amolyan szóbeszéd.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Landryt hol olvastad, hogy valoban erdeklodunk? Csak mert en olvastam mar vele kapcsolatban 4-5 csapatot, de a Colts nem volt koztuk. A Titans es a Ravens haza tajarol allitolag nem is tagadjak az erdeklodest.
Stez
 www.stampedeblue.com/2018/3/5/17071112/jarvis-landry-and-dion-lewis-reportedly-targeted-by-colts
coltman
"The issue is whether a team like the Colts would have the appetite to swing a deal for Landry, especially at a possible $16 million annual price tag. Early indications from inside the organization suggest that answer is an emphatic no."

Nagyon bírnám Landry-t Colts mezdben, de Ballardról nem tudom elképzelni, hogy egy slot receivernek kifizessen kb. 15 milliót, és még egy középső kört is adjon érte. Akkor inkább hoz egy fiatalt a draftról azért a középső körös pickért.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
szg2 Indianapolis Colts 95
Nem bánnám a letrade-et, de csak ha drágán adjuk el, 1-2 helyes lecsúszással nem leszünk beljebb, nem sokszor van ilyen értékes cetlink, robbantsunk vele bankot,Tony Adams
Ó, dehogynem. Tavaly a Bears 1/3-ról egy helyet ment fel, és két 3. kört plusz 1 negyedik kört kellett érte adniuk. Ha a Denver jönne fel az 5. helyről akkor a 2/5-ös pickjük éppen megfelelő ellenérték lenne. Gondolj bele, 2 hellyel lejjebb megyük, még mindig top5-ben húzunk, tudjuk, hogy olyan jön fel aki QB-t húz, nem húz ki olyan játékost aki nekünk kell .... és kapunk egy 37. picket érte. Majdnem első kört. A Jets-nek hozzá kellene tennie még egy 4. kört is (vagy jövő évi hasonló picket.) A Miami/Arizona meg már első körökkel kell, hogy indítson.
peterk2005
Szerintem a Browns nem vár a 4. pickig a Qbval,pont azért, nehogy elvigyék előle. a Giantsnek Qb kell, úgyhogy szerintem akkor járhatunk jól, ha 1 Qb need-es csapat megveszi a Browns 1/4et, na akkor ha valakinek kell a pickünk, nagyot szakíthatunk.

Na meg is van, milyen filmet nézek estére:

 www.imdb.com/title/tt2223990/
Tony Adams
Nézd angolul, magyar felirattal. Hörié a felirat 😊

Csak én szurkolok a buffalo picknek... 2 első kör+ akármi...

Culture is everything - Ballard pre draft press conference
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Na ennyit arról, hogy Dion Lewis marad, mivel nem jött JMD 😀

Dion Lewis - Another player who has been tied to the Colts as we approach the legal tampering period on March 12th is running back Dion Lewis.

Szerencsére a másik, akit rebesgetnek az Landry, aki ha Luck egészséges, akkor kegyetlen jó opció lehetne, és egyben könnyes búcsút inthetnénk Moncriefnak - vagy legalábbis kurvára nagyot kéne homorítania pre-seasonben hogy maradjon.
coltman
Landryt hol olvastad, hogy valoban erdeklodunk? Csak mert en olvastam mar vele kapcsolatban 4-5 csapatot, de a Colts nem volt koztuk. A Titans es a Ravens haza tajarol allitolag nem is tagadjak az erdeklodest.
Stez
 www.stampedeblue.com/2018/3/5/17071112/jarvis-landry-and-dion-lewis-reportedly-targeted-by-colts
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na ennyit arról, hogy Dion Lewis marad, mivel nem jött JMD 😀

Dion Lewis - Another player who has been tied to the Colts as we approach the legal tampering period on March 12th is running back Dion Lewis.

Szerencsére a másik, akit rebesgetnek az Landry, aki ha Luck egészséges, akkor kegyetlen jó opció lehetne, és egyben könnyes búcsút inthetnénk Moncriefnak - vagy legalábbis kurvára nagyot kéne homorítania pre-seasonben hogy maradjon.
coltman
Landryt hol olvastad, hogy valoban erdeklodunk? Csak mert en olvastam mar vele kapcsolatban 4-5 csapatot, de a Colts nem volt koztuk. A Titans es a Ravens haza tajarol allitolag nem is tagadjak az erdeklodest.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Na ennyit arról, hogy Dion Lewis marad, mivel nem jött JMD 😀

Dion Lewis - Another player who has been tied to the Colts as we approach the legal tampering period on March 12th is running back Dion Lewis.

Szerencsére a másik, akit rebesgetnek az Landry, aki ha Luck egészséges, akkor kegyetlen jó opció lehetne, és egyben könnyes búcsút inthetnénk Moncriefnak - vagy legalábbis kurvára nagyot kéne homorítania pre-seasonben hogy maradjon.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha nem húzzuk be Troy Apke-t, akkor kurvamérgesleszek. Végre egy fehér DB srác. Kell nekem. 6'2 a fiú, 4,35-ös 40 yard, 16 pumpa. Give him to me.
kristóf17
Megint bekerült egy Madden generált playa a rendszerbe...ilyen névvel meg statokkal, ráadásul fehér! Nem semmi 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
Ha nem húzzuk be Troy Apke-t, akkor kurvamérgesleszek. Végre egy fehér DB srác. Kell nekem. 6'2 a fiú, 4,35-ös 40 yard, 16 pumpa. Give him to me.