Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mindamellett, hogy természetesen én is örültem volna, ha Ballardék nem kuka-búvárkodni akarnak, de pl a Giants a 2016 piac első napján durván 190 millát lekötött 5 évre a J Jenkins-Vernon-D Harrison 3asával, és mégis előttünk húznak.
Tony Adams
Azert a Giantsnek kellett egy kisebb fele seruleshullam, plusz egy nagyon gyenge Elisha ehhez. Illetve egy meg talan Paganonal is fogalmatlanabb edzo (es stabja) gyokersege.

De ok a bevasarlas utan emlekeim szerint (most komolyan, szoktam en valaha hibazni? x-D) bementek a PO-ba. Illetve azert tegyuk hozza, hogy naluk peldaul a nagy penzes Oliver bevalt, talan meg jobb is volt, mint a Miamiban. Meg Jenkins is kivalo elso evet tolt, ebben a szezonban volt rengeteg gondja a bokajaval, ra is ment az ideny.

A Giants inkabb a vedelembe vasarolt be durvan, a nagy problema a tamadokkal volt. Elkepesztoen keves pontot szereztek, volt, hogy 1st downt is alig. Mindezt egy tamadoguru HC-val.

Ilyen szempontbol a Giants nem baszott ra a nagy koltekezesre. De en sem vartam annak a masolasat. De egy-egy nagy penzt vartam volna tolunk, minosegi jatekosokra. Csak mondom, egy, maximum ket esetben, es nyilvan itt nem Watkins-fele tulfizetesre gondolok azert. Csak en azt vartam, hogy ballard agressziv lesz, ezzel egyutt tudja, hogy hol a hatar.

Tetszik vagy nem, a piac minden evben ilyen. Ezt egy GM-nek muszaj elfogadnia, olykor pedig kolteni kell, ha nagyon muszaj. Nekunk ehhez a kerethez muszaj lenne, mert nagy szukseg van egy aktiv piacozasra is ahhoz, hogy valami gerincet kialakitsunk, ha csak a keret melyseget, a potencialt es a tehetseget nezzuk, akkor Luckot kiveve ez a csapat siman 1/1.

Ezen valtoztatni kell, ehhez azert nem eleg csupan a draft, meg ilyen Hunt- es Mingo-fele harmadkategoria, backupok elhozatala. Veluk a keret nem melyul igazan, nem lesz tehetsegesebb.

Hiaba vannak remek pickjeink, pusztan a draft sajnos nem lesz eleg ahhoz, hogy lenyegesen egyrol a kettore lepjunk.

Elment Williamson is, maradt Zach Brown, aki egyebkent jo jatekos, aki azert leader is. Hogy Reidrol ennyire nem hallani, tovabbra is betudom annak, hogy aktivan szerepet vallalt a terdelos cirkuszban. Persze ot azert szivesen elneznem Hooker mellett.

Breeland allitolag Panthers, Johnson ugye Jets, Butler pont a rivalisnal kotott ki. A cornereknel is azert fogyatkozik a felhozatal. Igy viszont azt mondom, hogy elkepesztoen sajnalom, hogy Peterst nem hoztuk el. Mindegy, ez van.

Bizzunk benne, hogy Norwell, Hitchens, Butler, Breeland, Watkins es Robinson JMD-zik egyet, mindegyik a szerzodes alairasa elott kirohogi a csapatat, aztan fogja es az osszes alair hozzank veteran minimumert!!!negyothat

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 207 — Colts Fan
Nagyon durván robbantott az idei piac. És első nap nem csak a sztárok, de sok hasznos kis hal is elszállt.
Sok csapat bajban lesz azzal, hogy a sapka alá férjen.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
cartman023 Indianapolis Colts 742
Avery Williamson - > Jets
Trumaine Johnson -> szintén Jets - 15 milla évenként

A nekünk mondott FA-król azért szépen csúszkálunk lefele.

Dion Lewis - > Titans
Erősödik a csoport.

Muhammad Wilkerson - > GB
1 év, 5 milla plusz 3 ösztönző, ennyit talán megért volna.

Szerkesztette: cartman023
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Rá lehet menni Jordy Nelsonra, ha már jó WR kell. Nem mai gyerek, de legalább fasza.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 207 — Colts Fan
Mindamellett, hogy természetesen én is örültem volna, ha Ballardék nem kuka-búvárkodni akarnak, de pl a Giants a 2016 piac első napján durván 190 millát lekötött 5 évre a J Jenkins-Vernon-D Harrison 3asával, és mégis előttünk húznak.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Össz nem bánom, hogy Moncrief meg Lee lesz a Jaxnel ARob helyett 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Butler is elkelt. 5 év, 61 milla.
Nagyon kemények ezek az első napi szerződések.
Tony Adams
Es raadasul csoportrivalishoz
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 207 — Colts Fan
Butler is elkelt. 5 év, 61 milla.
Nagyon kemények ezek az első napi szerződések.
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Pff Moncrief....
Tony Adams
Új Sergio Brownt vagy az új Mike Petersont igazoltunk vele?
iktriad
Na kellett emlegetnem a Jagset meg a túlfizetéseket - olyan ez mint Biggie Smalls 😀
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi van vele? Mar a szezon kozbeni hisztijenel is kiderult, hogy szarik a csapatra, csak az onos erdekeit nezi. Egy pillanatig sem volt kerdes, hidegen hagyja a Colts, nem zavarja, ha rivalishoz igazol. Mondjuk ez sokakkal igy van, ezert nem fogom megszolni.

Orulok h nem tartottuk meg, nagyobb a fustje, mint a langja.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pff Moncrief....
Tony Adams
Új Sergio Brownt vagy az új Mike Petersont igazoltunk vele?
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 207 — Colts Fan
Pff Moncrief....
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na legalább az önképünk és az önirónia még a helyén van. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
 twitter.com/Colts_Coverage/status/973643377286709248

😀
Tony Adams
Colts fans in 2016: "We need to stop going after free agents and build through the draft!"

*Colts hire a GM who wants to do exactly that*

2018: "Colts need to spend money in free agency!!!!! Ballard is a terrible GM!"


So true 😀
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 207 — Colts Fan
 twitter.com/Colts_Coverage/status/973643377286709248

😀
több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
 twitter.com/AndrewBrandt/status/973641640706486273?s=19
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Talan peterk emlitette Paul Richardsont mint lehetseges WR opcio. Nos o a Redskinshez megy 5 ev 40 milla (20m vmilyen garantalt) penzert.
nagytomy
Azigen. Kíváncsi leszek Moncrief számaira. Ő ha egészséges, jobb mint Richardson...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Megáll az ész, de komolyan. 😊 Egy nap van még a FA nyitásig, de már elcsesztünk a free agency-t, mert nem igazoltuk le csúcsgáziért Norwellt. 😀

Közben: Luck végzett L.A.-ben, jövő héten jön haza és Indyben folytatja a felkészülést.
peterk2005
Na amúgy ha valakinek nem fizetnék 14 millát az pont egy G...Főleg hogy a draft elég mély OL terén...

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Talan peterk emlitette Paul Richardsont mint lehetseges WR opcio. Nos o a Redskinshez megy 5 ev 40 milla (20m vmilyen garantalt) penzert.
nagytomy
Komolyan ezek után pacsi Pacenak a Robinson dealért.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ki kell abranditanom teged, a piac mar elkezdodott. Hidegen hagyja pont az egesz ligat a „hivatalos” nyitas idopontja. Ha pedig te azt olvastad tolem, hogy a piacot elbasztuk, mert nem hoztuk el Norwellt, akkor javasolnam a szovegertelmezes gyakorlasat.

Mert en peldaul Norwellre elkoltottem volna ezt a penzt, de azert, mert Ballard nem igy tett, egyetlen olyan mondatot sem irtam, hogy az FA-nk mar kuka.

Akit kiemeltem, hogy szamunkra fokent fajo a picit draga penz ellenere is, az Hitchens. Es az is teny – elfogadod vagy sem –, hogy azert jo par szamunkra „lenyeges” jatekos talalt mar csapatra a mai nap, es igenis azert meglepo, hogy ennyire nem hallani a Coltsrol egyelore. Ballard agressziv piacot igert, szamomra igy azert furcsa, hogy ennyire csondesek vagyunk.

Persze, nyilvan a hatterben mennek az okoskodasok, nyilvan az FA nem kuka, de azert a Colts jelenlegi helyzetet elnezve szerintem tizbol kilenc Colts-fan tobbre szamitott. Nem vasarlasra, de legalabb nyilvanos erdeklodesekre, tapogatozasra, stb.

De egyelore siri csend. Nem beszeltem ma telefonon Chrisszel, dolgoztam, rohangaltam mindenfele, de szerintem mostmar radobok egy uzenetet, hogy a folytatasban hozza el valamelyik jobb cornert (akit nem Melvinnek hivnak!), a Williamson/Zach Brown paros egyiket csabitsa ide, mint ahogy Pugh-t is.

Suh nem need, de szanalmas pass rushunk volt tavaly, igy azert egy kort ott is megerne, hogyan allna egy 2-3 eves szerzodeshez, es en meg mindig azt mondom, Cushing mentalitasa es vezeregyenisege is olyan, amit nagyon szivesen latnek az oltozoben.

Meg hat ha mar guard keresoben lennenk, akkor Sittonra is erdemes vetni egy pillantast, azert egy sok evig konstansan elit jatekosrol beszelunk.

több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Talan peterk emlitette Paul Richardsont mint lehetseges WR opcio. Nos o a Redskinshez megy 5 ev 40 milla (20m vmilyen garantalt) penzert.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megáll az ész, de komolyan. 😊 Egy nap van még a FA nyitásig, de már elcsesztünk a free agency-t, mert nem igazoltuk le csúcsgáziért Norwellt. 😀

Közben: Luck végzett L.A.-ben, jövő héten jön haza és Indyben folytatja a felkészülést.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jaja. Hozzunk megint nyolcezer OL-t, az elmult evekben is milyen rohadtul bejottek. Es nyilvan, alapozzunk a sok ujoncra mindent, aztan vagy bejon vagy meghal Luck. Ez mar Grigson idejeben is rohadt okos megoldas volt, hogy az FA-n nem voltunk hajlando OL-re igazan kolteni.

Rohadt faraszto.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Luckot nem azért kell megvédeni, hogy ne sérüljön le. Elég ha a média mantrázza ezt a marhaságot, legalább mi ne tegyük. Ha féltjük a sérüléstől, akkor hagyja abba a játékot. Aki pályára lép, az lesérülhet. Pont. (Luck egyébként egyik sérülését sem a fal miatt szedte be, ha már itt tartunk.)

A falat azért kell megerősíteni, hogy ne kelljen 1.5mp alatt mindig eldobni a labdát. És, hogy ne forduljon elő minden drive-ban, hogy 3&rengeteget kell megcsinálni, mert benyaltunk egy sacket. Viszont ehhez nem kell feltétlenül Norwell. Jó, ha van, jó áron bírnám nagyon. De "elbaszott áron" nem jó. Olyan falat amelyik mögött lehet játszani lehet Norwell-ek nélkül is építeni. Justin Pugh vagy Josh Kline, stb. sem azt jelenti, hogy nincs OL.

Idén egyébként a tavalyival ellentétben elég mély OL class jön a draftra. Nem hallottam top5, kiemelkedő tehetségről Nelsonon kívül, de még a középső körökben is lesznek igencsak jó prospectek. Szerintem hozunk OL-t a draftról, lehet, hogy nem is egyet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Én speciel Norwell -ért megadtam volna az 5 év évi 13.3 milliót, de nyilván nem én vagyok a GM (hanem Stez)
szampi#33
Norwell ezzel nem csak a guard-ok, hanem a tackle-k (LT, RT) között is csúcstartó lett. Tényleg bankot robbantott...

Én tartom magam ahhoz, hogy bár több játékosnak is örültem volna (Norwell, Landry, A-Rob elsősorban), de annyiért amennyit fizettek nekik, nem kellenek. Eddig egyetlen játékost elszalasztását sem sajnálom. Hitchenst 9 millióért végképp nem. Dear Jesus, 9 milla egy max átlagosan jó kezdőért....
Akkor már inkább hozzuk vissza Jerrell Freeman-t egy átmeneti évre, ha még játékra képes állapotban van. Ő legalább tényleg jó coverage-ben is, a Bearsnél játszott 1-2 évet 4-3-as rendszerben, sőt ott volt a legjobb karrierje során.

Trey Burton közben a Bearshez megy, 4 év 32 milla. Na azt se fizetném ki....
peterk2005
A nagy részével teljesen egyetértek , de szvsz Norwell megérdemli, hogy a legjobban fizetett fal játékos legyen evör'.Nála megvan a poteciál, hogy éveken keresztül All-pro szintet toljon, és ami a legfontosabb a világ összes pénzéért cserébe konzisztenciát vehetsz, hogy ez a játékos hosszú évekig megtartja neked ezt a szintet.

Nyilván, ezt előre senkiről nem mondod meg, de ebbe a falba ezt meg kellett volna kockáztatni, mert a 100 millás irányítód kis túlzással éppenséggel újra tanul dobni..Nem papolni kell Luck megvédéséről, hanem ennyi pénzzel a hátunkon igenis ilyen elbaszott szerződésekbe beleállni...Sőt továbbmegyek, azok után, hogy megszereztem Norwell-t, elsőszámú prioritásként kezelném Quenton Nelson elhozatalát a draftról.

Arra már nem is akarok kitérni, hogy egy ilyen lépéssel mennyire feljavulnának a skill pozíciók.