Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Melvin nem jon vissza (Raiders, 6.5m/1 ev)
nagytomy
Na ezzel szépen beárazott minket, ez nem a pénzről szólt, ez a perspektíváról...
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Melvin nem jon vissza (Raiders, 6.5m/1 ev)
nagytomy
Wow. Nyilván egy Jeffery féle prove it, aztán meglátjuk, de akkor is rohadtul túlértékeltem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És mégis hogy panaszkodtál mindig a frontloaded ellen 😛 (tudom, hogy az extrémek ellen, csak mókás, hogy most már te is látod az értelmét 😊 )
Wyatt
Majdnem. 😊 Az időbeliség és ok-okozat éppen a fordítottja volt. Tavaly kezdtem el felfedezni az IRL trendet, aztán kezdtem annak - a cap növekedés könyvelési technikákra kifejtett hatásainak - utána olvasni. Úgyhogy az IRL jelenséget ismertem először, és ez segített abban, hogy a játékban egyáltalán feltűnjön. Ha nem olvasgatok róla tavaly, akkor szerintem úgy elmentem volna mellette a játékban is, mint annak a rendje. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Melvin nem jon vissza (Raiders, 6.5m/1 ev)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A cikkel kapcsolatban: A 60%-os határ meghúzását én már picit túlgondolásnak érzem, de az alapvetés egyértelmű: ha a top10 túl sokat visz el, akkor kevesebb marad az "arany középre", a 2-3-5-6 milliós stabil, tapasztalt (és a játékrendszert is már ismerő, azaz nem évente rotálódó) kezdőkre. Ha pedig kevesebb jut rájuk, akkor mázli kell hozzá, hogy ezeket UDFA-kal, hátsó körökkel pótolni tudd.

Én egyébként látok még egy trendet: Az emelkedő capnek nem csak az a hatása, hogy egyre magasabbak a fizetések, hanem az is, hogy egyre könnyebb megtartani a saját játékosokat. Ezzel párhuzamosan egyre "szegényedik" az FA kínálat, ami még feljebb veri az árakat. Ami visszahat a saját játékosok megtartásának az árára is. Ezért ha jól és fenntarthatóan akarsz capet menadzselni, akkor a) jól draftolsz, b) akiket FA-ról szerződtetsz, azokkal elfelejted a backloadot, és helyette inkább enyhén frontloadolsz. Könyveléstechnikai lépésről beszélek, nem több előre kifizetett pénzről. Egyszerűen signing bonus helyett roster bonuszokat garantálsz, amik hamarabb terhelik a capet. Nézzétek meg, hogy ahhoz képest, hogy milyen bődületesen nőnek a per év árak, ahhoz képest a signing bonuszok meg nemhogy nőnek, de egyenesen csökkennek.

Eklatáns példa erre a könyvelésre a Niners. Garoppolo idei cap hitje 37 millió, aztán beáll 20-25 közé úgy, hogy időarányosan nem több a kifizetett pénz, mintha signing bonuszos, backloaded szerződést kötöttek volna vele. És ott van McKinnon friss szerződése is, az ő idei hitje 10.5 millió, aztán 4-7. Ballard ugyanezt csinálja. Hankins tavalyi hitje 10.5 volt, idéntől 8.5. Sheardé 10 vs 7.5. Doyle 8 vs 5.5. Simon 6 vs 3.3. A frissen szerződtetett Autry 6.5 aztán jövő évtől 5. A tavalyi frontloadokkal kb. 15 milliót spórolt idénre. Az ideiekkel legalább ennyi fog átmenni jövőre. És ha majd hosszabbítani kell mondjuk Andersonnal, bele fog férni, hpgy ő is frontloadolva legyen.

2020 és az új CBA érdekes történet lesz ebből a szempontból, de az tuti, hogy amíg ez a CBA van, addig akik 1-2 éve elkezdték így menedzselni a capet (az NFL legalább fele csinálja, csak ahol kicsi a mozgástér, ott piciben látszik egyelőre), azok 1-2 éven belül igen komoly előnyben lehetnek azokhoz képest, akik lemaradtak a trendváltásban.
peterk2005
És mégis hogy panaszkodtál mindig a frontloaded ellen 😛 (tudom, hogy az extrémek ellen, csak mókás, hogy most már te is látod az értelmét 😊 )

több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Kozben Breeland is megbukott az orvosin a Panthersnel. Ez egy ilyen nap😀 en nem tudom, h ez valami washingtoni virus, vagy mi?

Hatha o is Indy fele veszi az iranyt, es akkor belole meg Grantbol ossze tudunk tenni egy egeszseges embert..
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Végre felébredünk CB ügyben is:

 twitter.com/JFowlerESPN/status/974720003382611969

Na Ballard kiélheti magát,sok garantált pénzt nem kérhet: "Gaines is coming off a brutal year that saw him earn PFF's third-worst coverage grade out of 121 qualifiers at cornerback. "

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Grant: Érdekes a sztori. Több tweet is megszellőztette, hogy esetleg nem is orvosi okai voltak, amit a Ravens igen-igen gyorsan cáfolt. Amit meg a játékos ügynöke cáfolt. 😊 (Nem 100%, hogy tényleg orvosi az ok, 4 év alatt egy meccset se hiányzott a srác. Lehet, hogy Ozzie a Crabtree cut miatt gondolta meg magát. Máris híresztelik, hogy érdeklődnek Crabtree iránt.)
peterk2005
Igen, ez az opció felmerült bennem, de mi van ha Crabtree-t meg elviszik mások az orra elől? Szóval ez egy elég fasz húzás lenne, bárhonnan nézzük - még grigsoni mércével is 😀
coltman
Ha tényleg erről van szó, akkor kétlem, hogy Ozzie ne telefontált volna oda Crabtree ügynökének a Grant szerződésből való visszalépés előtt...
peterk2005
Ez itt már nagyon off, de a teljes Ravens FO-tól meg Ozzie eddigi tevékenységétől is fényévekre van ez az opció. Az egyik legtisztességesebb GM meg vezetés a ligában, hiába business. Már akkor érdeklődtek Nelson után amikor Grantet még be se jelentették, így is úgy is akartak hozni még WR-t.
Simán lehet, hogy az egyik dokijuk szerint nem százas az a boka, és azért 14millió garantáltról szólt volna a szerződés, az azért nem mindegy.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Fel ne idegesedj ilyenen. Nem akar neked senki beadni semmit, beszélgetünk. Mindenkinek meg lehet a véleménye. Neked is, nekem is, másnak is. Nekem történetesen az a véleményem, hogy nem pánikolok, bízom Ballardban. Nem gondolom, hogy hülye aki nem bízik, de én sem érzem, hogy hülye lennék, mert én meg bízom. Ballard számomra bizonyított eddig annyit, hogy ne kezdjek el két nap után pánikolni. Ha az edző választásban nem is egy hűde (a McDaniels választást egy ideig nem bocsájtom meg neki 😊 ), a játékos értékeléshez nagyon jó szeme van.

Tavaly sem hoztunk senkit az első két napon. Sheard érkezett a harmadik napon, aki akkor éppen egy kezdőből ki-ki szoruló Pats játékos volt. Itt meg a harmadik legjobb 3-4 edge rusher lett a pff szerint 2017-ben, rögtön Mack és Von Miller mögött, megelőzve a többi nagy nevet, és nem mellesleg mindenki mást aki tavaly a poszton elérhető volt és leigazolták. Utána hozta Simon-t, potom 5 millióért, aki Houstonban szintén csere játékos volt, itt pedig amíg le nem sérült, top10 OLB volt a pff szerint. Egy hétre rá hozta el Woods-t, szinte ingyért, akiről senki se beszélt, max rotációs kiegészítő ember volt addig karrierje során. Itt meg a liga top 20 interior linemanje közé került. Megelőzve még azt a Hankinst is, aki EGY HÓNAPPAL később érkezett, és aki szintén top20-ban végzett a ligában.

Eközben arra is emlékszem, hogy hogyan forrongott a topic, amikor hagytuk elmenni Dontari Poe-t a tavalyi FA elején. Azt a Poe-t, aki idén ismét free agent lett, új csapatot kellett keresnia. (Talált egyébként, most éppen a Panthershez ment el, évi 9 millióért.) És Poe ugyanazon a listán, ahol Hankins és a "nevenincs szar" Woods top20-as lett, azon a listán Poe a 41-ik. Ami egyébként egyáltalán nem rossz. A 41. defensive interior az a liga első harmada.

Ez négy játékos, akik a tavalyi free agency-n később elkelő, Hankinsen kívül nem túl fancy nevek voltak, cserék a csapatukban, stb., itt meg nem egyszerűen kezdők lettek, hanem liga élvonalba való teljesítményt hoztak. Olyant, amilyent az első napon, csúcsgázsiért elkelő játékosoktól vár az ember. Ballard négy ilyent hozott, jó, jobb vagy egyenesen bargain áron. És emellé a négy mellé jött a többi, már nem elit, de azért hasznos kezdő, mint Bostic, Mingo, meg az összekukázottak, mint Farley, Desir, stb.

Ha idén is hoz négy ilyen jól teljesítő "bargain másodvonalbeli" játékost mint tavaly, és mellé ugyanannyi serviceable rorációst, akkor már többet tesz, mint amit reméltem.
peterk2005
A kirohanásom nem feléd irányult, hanem ezekre a semmitmondó nyilatkozatokra amik már sokadszorra baszkodnak fel. Természetesen mi csak beszélgetünk no offense senki felé, főleg nem feléd, mivel eléggé belelátsz a dolgokba.

Megértem ezt a játékos politikát és bejönni látszik. de egyenlőre eredeménye még csak PFF szerinti papíron volt.Úgy emlékszem a sorsolásunk közel a legkönnyebb volt tavaly és még így is számtalanszor átgyalogoltak a védelmünkön. PFF szent írás szerint tök jó adatokat hoztak a játékosaink, de Luck ide vagy oda 4-12 lett a vége.

Ami engem felidegesít(és Stez-t is), hogy a "prémium" playekre rá sem szagoltunk.Pedig ne mond, hogy a korábban felsorolt játékosok (valamelyike) nem fért volna el nálunk, és nem az eszetlen költekezésre gondolok, mert ezt már sokadszorra próbáljátok a sorok mögé látni, hanem az egy-egy minőségi erősítésre.

Mindegy, ilyen Ballard, mi akartuk és még csak egy éve van itt, remélem kiépíti itt a jövő igazolás/draft rendszerét, és ő lesz az amerikai foci Stephen Hawking-a (RIP).Remélem egy év múlva visszatérünk erre és jót röhögünk rajtam.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Grant: Érdekes a sztori. Több tweet is megszellőztette, hogy esetleg nem is orvosi okai voltak, amit a Ravens igen-igen gyorsan cáfolt. Amit meg a játékos ügynöke cáfolt. 😊 (Nem 100%, hogy tényleg orvosi az ok, 4 év alatt egy meccset se hiányzott a srác. Lehet, hogy Ozzie a Crabtree cut miatt gondolta meg magát. Máris híresztelik, hogy érdeklődnek Crabtree iránt.)
peterk2005
Igen, ez az opció felmerült bennem, de mi van ha Crabtree-t meg elviszik mások az orra elől? Szóval ez egy elég fasz húzás lenne, bárhonnan nézzük - még grigsoni mércével is 😀
coltman
Ha tényleg erről van szó, akkor kétlem, hogy Ozzie ne telefontált volna oda Crabtree ügynökének a Grant szerződésből való visszalépés előtt...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Grant: Érdekes a sztori. Több tweet is megszellőztette, hogy esetleg nem is orvosi okai voltak, amit a Ravens igen-igen gyorsan cáfolt. Amit meg a játékos ügynöke cáfolt. 😊 (Nem 100%, hogy tényleg orvosi az ok, 4 év alatt egy meccset se hiányzott a srác. Lehet, hogy Ozzie a Crabtree cut miatt gondolta meg magát. Máris híresztelik, hogy érdeklődnek Crabtree iránt.)
peterk2005
Igen, ez az opció felmerült bennem, de mi van ha Crabtree-t meg elviszik mások az orra elől? Szóval ez egy elég fasz húzás lenne, bárhonnan nézzük - még grigsoni mércével is 😀

Arról nem is beszélve, hogy ha tényleg igaz, akkor meg Crabtree ügynökének úgy megkönnyítették a dolgát, mert odamegy, felszorozza kettővel a kért árat, és valahol 1,5-nél megállapodnak, ergo ember könnyebben ennyi ZS-t rég keresett a világon.

Szerkesztette: deleted account
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Grant: Érdekes a sztori. Több tweet is megszellőztette, hogy esetleg nem is orvosi okai voltak, amit a Ravens igen-igen gyorsan cáfolt. Amit meg a játékos ügynöke cáfolt. 😊 (Nem 100%, hogy tényleg orvosi az ok, 4 év alatt egy meccset se hiányzott a srác. Lehet, hogy Ozzie a Crabtree cut miatt gondolta meg magát. Máris híresztelik, hogy érdeklődnek Crabtree iránt.)

És milyen posztra szerződtette magát? 😀
coltman
F**om a nevekbe meg rövidítésekbe, na. 😀 (Javítottam.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Eklatáns példa erre a könyvelésre a Niners. Garoppolo idei cap hitje 37 millió, aztán beáll 20-25 közé úgy, hogy időarányosan nem több a kifizetett pénz, mintha signing bonuszos, backloaded szerződést kötöttek volna vele. És ott van McKinnon friss szerződése is, az ő idei hitje 10.5 millió, aztán 4-7. Ballard ugyanezt csinálja. Ballard tavalyi hitje 10.5 volt, idéntől 8.5. Sheardé 10 vs 7.5. Doyle 8 vs 5.5. Simon 6 vs 3.3. A frissen szerződtetett Autry 6.5 aztán jövő évtől 5. A tavalyi frontloadokkal kb. 15 milliót spórolt idénre. Az ideiekkel legalább ennyi fog átmenni jövőre. És ha majd hosszabbítani kell mondjuk Andersonnal, bele fog férni, hpgy ő is frontloadolva legyen.
peterk2005
És milyen posztra szerződtette magát? 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A cikkel kapcsolatban: A 60%-os határ meghúzását én már picit túlgondolásnak érzem, de az alapvetés egyértelmű: ha a top10 túl sokat visz el, akkor kevesebb marad az "arany középre", a 2-3-5-6 milliós stabil, tapasztalt (és a játékrendszert is már ismerő, azaz nem évente rotálódó) kezdőkre. Ha pedig kevesebb jut rájuk, akkor mázli kell hozzá, hogy ezeket UDFA-kal, hátsó körökkel pótolni tudd.

Én egyébként látok még egy trendet: Az emelkedő capnek nem csak az a hatása, hogy egyre magasabbak a fizetések, hanem az is, hogy egyre könnyebb megtartani a saját játékosokat. Ezzel párhuzamosan egyre "szegényedik" az FA kínálat, ami még feljebb veri az árakat. Ami visszahat a saját játékosok megtartásának az árára is. Ezért ha jól és fenntarthatóan akarsz capet menadzselni, akkor a) jól draftolsz, b) akiket FA-ról szerződtetsz, azokkal elfelejted a backloadot, és helyette inkább enyhén frontloadolsz. Könyveléstechnikai lépésről beszélek, nem több előre kifizetett pénzről. Egyszerűen signing bonus helyett roster bonuszokat garantálsz, amik hamarabb terhelik a capet. Nézzétek meg, hogy ahhoz képest, hogy milyen bődületesen nőnek a per év árak, ahhoz képest a signing bonuszok meg nemhogy nőnek, de egyenesen csökkennek.

Eklatáns példa erre a könyvelésre a Niners. Garoppolo idei cap hitje 37 millió, aztán beáll 20-25 közé úgy, hogy időarányosan nem több a kifizetett pénz, mintha signing bonuszos, backloaded szerződést kötöttek volna vele. És ott van McKinnon friss szerződése is, az ő idei hitje 10.5 millió, aztán 4-7. Ballard ugyanezt csinálja. Hankins tavalyi hitje 10.5 volt, idéntől 8.5. Sheardé 10 vs 7.5. Doyle 8 vs 5.5. Simon 6 vs 3.3. A frissen szerződtetett Autry 6.5 aztán jövő évtől 5. A tavalyi frontloadokkal kb. 15 milliót spórolt idénre. Az ideiekkel legalább ennyi fog átmenni jövőre. És ha majd hosszabbítani kell mondjuk Andersonnal, bele fog férni, hpgy ő is frontloadolva legyen.

2020 és az új CBA érdekes történet lesz ebből a szempontból, de az tuti, hogy amíg ez a CBA van, addig akik 1-2 éve elkezdték így menedzselni a capet (az NFL legalább fele csinálja, csak ahol kicsi a mozgástér, ott piciben látszik egyelőre), azok 1-2 éven belül igen komoly előnyben lehetnek azokhoz képest, akik lemaradtak a trendváltásban.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Ryan Grant is Indybe látogat.
Preston Brown-t nagyon el bírtam volna képzelni itt..

 twitter.com/RapSheet/status/974676119734685696

 twitter.com/ZacCarleISC/status/974685128571129857

Tony Adams
Hát Ryan Grantet nem teljesen értem, mert elvileg bukta az orvosit Baltimoreban, akkor meg kicsit fura, hogy mire számítunk mi.
coltman
Free agent WR Ryan Grant's ankle has been medically cleared by Dr. Robert Anderson, and Grant will visit the Colts on Friday.
Anderson is the renowned doctor most teams go to for anything foot or ankle related.

Free agent WR Ryan Grant, whose deal with Baltimore was nullified Thursday, is flying to Indianapolis to meet with the Colts, per his agent Rocky Arceneaux, who added that, “If there were a game tomorrow, Ryan would be able to play.”
Tony Adams
Értem, értem, de ha ez igaz, akkor meg a Ravens dokik miért dobták vissza? Azért gondolom csak hobbiból nem dobják vissza, és nem is magyar SZTK orvosok rászarós hozzáállása miatt mondták, hogy failed.

Az meg hogy a managere azt mondja, hogy holnap is tudna játszani...persze, mit mondana? Hogy szar a boka? Akkor elesne a nagy ZS-től, szóval addig hazudik, ameddig meg nincs a szerződés.
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Ryan Grant is Indybe látogat.
Preston Brown-t nagyon el bírtam volna képzelni itt..

 twitter.com/RapSheet/status/974676119734685696

 twitter.com/ZacCarleISC/status/974685128571129857

Tony Adams
Hát Ryan Grantet nem teljesen értem, mert elvileg bukta az orvosit Baltimoreban, akkor meg kicsit fura, hogy mire számítunk mi.
coltman
Free agent WR Ryan Grant's ankle has been medically cleared by Dr. Robert Anderson, and Grant will visit the Colts on Friday.
Anderson is the renowned doctor most teams go to for anything foot or ankle related.

Free agent WR Ryan Grant, whose deal with Baltimore was nullified Thursday, is flying to Indianapolis to meet with the Colts, per his agent Rocky Arceneaux, who added that, “If there were a game tomorrow, Ryan would be able to play.”
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Ryan Grant is Indybe látogat.
Preston Brown-t nagyon el bírtam volna képzelni itt..

 twitter.com/RapSheet/status/974676119734685696

 twitter.com/ZacCarleISC/status/974685128571129857

Tony Adams
Hát Ryan Grantet nem teljesen értem, mert elvileg bukta az orvosit Baltimoreban, akkor meg kicsit fura, hogy mire számítunk mi.
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Ryan Grant is Indybe látogat.
Preston Brown-t nagyon el bírtam volna képzelni itt..

 twitter.com/RapSheet/status/974676119734685696

 twitter.com/ZacCarleISC/status/974685128571129857

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.sbnation.com/2018/3/15/17114596/nfl-free-agency-2018-salary-cap-formula-winning-teams

valamennyire témába vág, pár napja olvastam ezt a cikket, és nagyon érdekes dolgokat boncolgat. korreláció van a számok alapján egy csapat top 10 játékosának fizetése/teljes cap aránya és a csapat által elért győzelmek között. hejj de szép mondat lett. lényeg, ez a szám minél közelebb van a 60%-hoz, annál sikeresebb a csapat. de túllépve ezt az arányt, már romlik nagyon a csapatok mérlege. egy kivétel volt eddig, a tavalyi Rams (11-5), de ott rengeteg meghatározó játékos van/volt rookie contracton.
Nálunk a top 10 jelenlegi, '18as cap hitjei:
Andrew Luck $24,400,000
TY Hilton $13,000,000
Anthony Castonzo $10,800,000
Johnathan Hankins $8,468,750
Jabaal Sheard $7,500,000
Denico Autry $7,000,000
Jack Doyle $5,618,750
Adam Vinatieri $3,625,000
John Simon $3,281,250
Malik Hooker $2,863,661
Ez össz $86,557,411, ez a teljes capnek ($192,912,590) kicsit kevesebb mint 45%-a, de van is még 65 milla cap spaceünk, ezt majd szeptemberben lesz érdekes elővenni 😊
| csak érdekességként, a jelenlegi 51es rostert nézve majdnem 68% ez a szám,
de össz 19 játékosunknak van 1M+ os cap hitje idénre, a roster min. ~30%a változni fog őszig
|

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én csak a 2011-es Eaglest hoznám példaként, amikor az UFA után mindenki Dream Teamről beszélt, és ha jól tudom Babin, Jenkins, DRC, Steve Smith, stb emberekből mindenki távozott max 2 éven belül cut és egyéb formákban. Szóval szerintem az ilyen költekezésnek akkor van értelme, ha tényleg 1-2 elem hiányzik ahhoz, hogy SB contender legyél, pl Broncos és Manning.

Luckban meg ha jó a válla akkor látjuk, hogy 10+ év van (Brady, Brees), szóval most elkezdeni kapkodni, hogy idén is már ott legyünk az SB mixben szerintem felesleges, mert a kockázat sokkal nagyobb az ilyen építkezésben. Az már csak az én kockaságom, hogy kedvelem az olyan embereket, akik ha hoznak egy szabályt, akkor tartják magukat hozzá, és nem kezdik el a "ja most akkor te kivétel vagy" féle viselkedést. Ballard locker room-ot épít, és nem akar túlfizetni senkit, és tartja magát ehhez, függetlenül attól, hogy ki jön szembe. Nekem tetszik az ilyen fajta rendszerszemlélet.
coltman
Azzal az Eaglessel az volt a baj hogy hogy elképzelés nélkül szórták a pénzt a nagy nevekre. Ott kicsit elborult a GM agya. Az ott évekre visszavetette a Philyt. És a legfontosabb poszt a QB közel sem volt úgy rendben mint azt sokan gondolták. Amúgy senki nem mondta hogy ész nélkül mindenkire szórni kell a susnyát, de ennyi need mellett 70 millából, rengeteg hiány poszttal azért lehetett volna egy kicsit jobban is dolgozni. Persze Ballard már megmutatta hogy tudja mit csinál, szóval bizakodni lehet. De ha hozott volna pár játékost akkor nyugodtabb szívvel kehetne BPA-ni a drafton. Persze még az FA sem ért véget, de vakahogy nem látom hogy túl sok prémium playa maradt volna.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pedig akkor sem kell eszetlenül költekezni, jól jön majd a sok pénz, amikor a saját, jó draftoltakat meg kell tartani
Wyatt
Egyetertenek, ha nem varna Szerencsés Bandi a pusztaba kialtva. Sztem vele van (volt) miert kicsit jobban iparkodni rovidtavon is.
ulpianus
Persze lehet. Meg is tették 2015-ben, hoztak egy Madden08-csapatot szép pénzért egy konfdöntős alapra. Azóta mondjuk nem volt pozitív szezon. Kellene néhány FA-igazolás, de önmagában az, hogy nincs eszetlen költekezés, hanem ár/érték arányban jó játékosokat keresnek, nem feltétlenül baj szerintem. Luck amúgy sem biztos, hogy játszik még, nem hinném, hogy a csapat egy 15 milliós guardtól vagy egy 10 millás ILB-től lenne contender.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Én csak a 2011-es Eaglest hoznám példaként, amikor az UFA után mindenki Dream Teamről beszélt, és ha jól tudom Babin, Jenkins, DRC, Steve Smith, stb emberekből mindenki távozott max 2 éven belül cut és egyéb formákban. Szóval szerintem az ilyen költekezésnek akkor van értelme, ha tényleg 1-2 elem hiányzik ahhoz, hogy SB contender legyél, pl Broncos és Manning.

Luckban meg ha jó a válla akkor látjuk, hogy 10+ év van (Brady, Brees), szóval most elkezdeni kapkodni, hogy idén is már ott legyünk az SB mixben szerintem felesleges, mert a kockázat sokkal nagyobb az ilyen építkezésben. Az már csak az én kockaságom, hogy kedvelem az olyan embereket, akik ha hoznak egy szabályt, akkor tartják magukat hozzá, és nem kezdik el a "ja most akkor te kivétel vagy" féle viselkedést. Ballard locker room-ot épít, és nem akar túlfizetni senkit, és tartja magát ehhez, függetlenül attól, hogy ki jön szembe. Nekem tetszik az ilyen fajta rendszerszemlélet.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Farleyt még Grigson hozta waiverről '16ban, de egyébként egyetértek veled. Van pár játékos aki sztem jó fogás lett volna akár olyan áron is, amin most csapatot találtak, de Ballardnak a hosszú táv a fontos, megértem ha neki nem feltétlenül azok a "premier" játékosok jutnak először eszébe, akik nekünk.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Pedig akkor sem kell eszetlenül költekezni, jól jön majd a sok pénz, amikor a saját, jó draftoltakat meg kell tartani
Wyatt
Egyetertenek, ha nem varna Szerencsés Bandi a pusztaba kialtva. Sztem vele van (volt) miert kicsit jobban iparkodni rovidtavon is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Ebron lesz a szombati vendége a csapatnak.