Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem akarom visszakeresgélni, szóval megkérdezem, hogy Hankins miért lett cutolva? Volt valami ok ami kiváltotta?(magatartás stb.)
nemethbence55
xD
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Nem akarom visszakeresgélni, szóval megkérdezem, hogy Hankins miért lett cutolva? Volt valami ok ami kiváltotta?(magatartás stb.)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A dline-ban tulajdonképpen mindenki jól bevált. És az a fura helyzet van, hogy miközben körbe-körbe hiányoznak játékosok, pont a dline az, ahol már most van annyi bevethető játékos, mint amennyi az 53-ba befér. Woods, Hunt, Stewart, Anderson, Sheard, Autry, Basham, Ridgeway, kihagytam valakit? Ezek közül a rookiekat leszámítva mindegyik jól játszott, nem csak Hankins. A rookie-knál ugye meg nevelés, türelem van. Legalábbis egy ideig.

De akkor is észbontó. (Hozzátéve, hogy mi ugye úgy gondolkodunk, hogy Hankins a nagy név, miért ő, amikor pl. Ridgeway is kitehető, vagy éppen Hunt? Ballardot meg ez kvára nem érdekli. Simán lehet, hogy szerinte a "névtelen senki" a jobb 4-3-ba. Mi meg majd eldönthetjük jövőre, hogy igaza volt-e vagy sem.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
fodi91 196
Érdekes egy cut annak fényében, hogy pár oldallal előbb lett kitárgyalva, hogy nyugi van, Hankins is később lett hozva és milyen jól bevált. 😀 teljes wtf nálam ez a cut.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én sem értem, de simán el tudom képzelni, hogy Ballard nem 67 millával számol, hanem mondjuk 30-35-tel, a többit görgetni akarja. Lehet hogy nem a jövő évre, hanem akár a draft környékére is (lásd tavaly a Browns pickszerzése, amiért benyelte Osweiler fos szerződését) gondolva. És ha ezen a "szűkebb" cap spaceben gondolkodunk, akár számíthat az a 8 milla.
Tony Adams
Az biztos, hogy nem 67-el számol, mert abból lejön 10 a draftra, kell kb. 5-7 az idény közbenre, kell kb. 12-15 a draft utáni pár milliós igazolásokra, és biztos, hogy görgetni is akar. Tavaly 16-ot görgettünk, idén is legalább ennyit fogunk (de inkább többet). Ez mingyjárt levesz vagy 40-45-öt abból a 67-ből vagy akármennyi is éppen az. Úgyhogy valóban, inkább a 25-30 elkölthetőben gondolkodhat. És akkor már tényleg számíthat 8 milla. Még most is, ha arra gondolok, hogy pl. pont Hankinst egy hónappal később igazoltuk a nyitáshoz képest a maga 10 millájával.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Hankins amúgy sémafit lett volna?
Ez meglepett, nem vágom, mire kellett a plusz cap space.(Érzik hogy túláraz a piac,és kell a plusz pénz, hogy mozogni tudjanak?)
Tony Adams
Hova kéne még több pénz? 67milliónk van van jelenleg. A 3. legtöbb. A drága premier játékosok nagy része kiment. Suh jönne csilliárdokért? Azzal Ballard kb totálisan szembe menne minden általa eddig elmondottal. Jelenleg 9 pickünk van, még egy esetleges letrade-del lehet 10, max 11. Ehhez is max 15-20millió kell.
Én nem azt várom, hogy a legkelendőbb, legdrágább játékosokkal próbáljunk erősíteni, nekem az a bajom, hogy senkit nem hozunk. Csak draftról nem lehet megélni. Ennek ékes bizonyítéka a Packers.

Ez a Hankins cut totális meglepetés. Lehet, hogy pár nap múlva megtudjuk a hátterét, de most csak értetlenkedőfejcsóválás van.
uatu
Én sem értem, de simán el tudom képzelni, hogy Ballard nem 67 millával számol, hanem mondjuk 30-35-tel, a többit görgetni akarja. Lehet hogy nem a jövő évre, hanem akár a draft környékére is (lásd tavaly a Browns pickszerzése, amiért benyelte Osweiler fos szerződését) gondolva. És ha ezen a "szűkebb" cap spaceben gondolkodunk, akár számíthat az a 8 milla.
több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Hankins amúgy sémafit lett volna?
Ez meglepett, nem vágom, mire kellett a plusz cap space.(Érzik hogy túláraz a piac,és kell a plusz pénz, hogy mozogni tudjanak?)
Tony Adams
Hova kéne még több pénz? 67milliónk van van jelenleg. A 3. legtöbb. A drága premier játékosok nagy része kiment. Suh jönne csilliárdokért? Azzal Ballard kb totálisan szembe menne minden általa eddig elmondottal. Jelenleg 9 pickünk van, még egy esetleges letrade-del lehet 10, max 11. Ehhez is max 15-20millió kell.
Én nem azt várom, hogy a legkelendőbb, legdrágább játékosokkal próbáljunk erősíteni, nekem az a bajom, hogy senkit nem hozunk. Csak draftról nem lehet megélni. Ennek ékes bizonyítéka a Packers.

Ez a Hankins cut totális meglepetés. Lehet, hogy pár nap múlva megtudjuk a hátterét, de most csak értetlenkedőfejcsóválás van.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hankins a Giantsben 4-3-ban játszott, és jól játszott. Szerintem nem séma fitségről van szó.

Én is elvesztettem már a fonalat teljesen. Mindenesetre Hankinsnak 2 év volt vissza a szerződéséből, nulla DM, a fizetése nevetséges 7.5 millió per év. És meg se próbáltuk eltradelni. Egy ilyen fiatal, ennyire jó szezont futott, ennyire jó szerződésű játékosért szerintem kaphattunk volna egy 3. kört is. De meg se próbáltuk. Itt szerintem valami más ok lehetett a háttérben, mint egyszerű sémába nem illés.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Hankins amúgy sémafit lett volna?
Ez meglepett, nem vágom, mire kellett a plusz cap space.(Érzik hogy túláraz a piac,és kell a plusz pénz, hogy mozogni tudjanak?)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Lehet Hankins nem fért bele Eberflusék 43jába. Lehet vmi mozgékonyabb DT-t akarunk, de én Hankinst jobb fitnek gondoltam mint pl Woodsot. És igazad van Coltman, lövésünk nincs mi járhat Ballardék fejében.😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Wow.

Suh time?
peterk2005
Hát 26 --> 31, szóval azok után, hogy Ballard kihangsúlyozta, hogy fiatalítunk, plusz ismerve Suh személyiségét. Nekem fura lenne...De azt látni, hogy még csak közelében sincs fogalmunk arról, hogy mi jár Ballardék fejében, mit terveznek.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Wow.

Suh time? 😀

(Gyorsan megnéztem, Hankins idei pénze holnap lett volna aktív. Így zéró dead cappel megy el. Nem terheli a szűkös büdzsénket. 😀
Ezt nem most találták ki, bár lehet, hogy a trade kellett hozzá...)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
WOW, Hankins cut!

| De megértem, kell a pénz a 2018as class hosszabítására😊 |
Tony Adams
Még sehol nem olvastam, de ő volt a legnevesebb igazolásunk tavaly szóval teljesen érthető, ha mennie kellett 😀 😀

Szerk.: Rapoport bácsi már le is hozta.

Szerkesztette: szampi#33

több mint 6 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
De az 1/3mal is franchise kubet huzol ebben a classban. Ergo az is tobbet er emiatt. Szerintem nem lett kimaxolva. Kimaxolva akkor lett volna, ha valami modon ebben ott van meg egy elso kor. Egy 2019-es. A jovo evi masodik kor helyett.
Stez
Ez nem a jafl, ahol mindenkit nagyon le akarsz húzni kapzsi éneddel. 😀 "Eladás" és "vétel" esetén is.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
WOW, Hankins cut!

| De megértem, kell a pénz a 2018as class hosszabítására😊 |

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Wow. A "klasszikus" trade value chart alapján az 1/3-ért (2200 pont) kaptunk kb. 2750-2800 pontnyi értéket, attól függően, hogy a jövő évi 2. kört mire értékelem.

A csapatok nem szokták pontosan követni a trade value chart értékeit, de azért többnyire nem is szoktak messze esni tőle. Ez az 550-600 pont differencia nagyon kemény. Lényegében kaptunk "pluszban" egy 1/32-2/4 közötti picket (annak az értéke kb. ennyi). Just wow. Úgy látszik a Jets nem akart rizikózni, hogy esetleg nem velük tradelünk.
peterk2005
Közismert, hogy a klasszikus value chart már alapból túlértékeli az 1. kör eleji pickeket, így a kapott differencia még nagyobb..

Undorító módon lehúztátok a Jets-et (grat, szép volt!), és nem tudom Stez mit szív.
Ennyi, még egyszer grat.

A liga szempontjából viszont szomorú, hogy ilyen trade-k megtörténhetnek, mert ez csak további precedenseket szül..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
 twitter.com/Colts/status/975042198159835136
Tony Adams
Várjatok most jut eszembe, majd csak akkor hiszem el, hogy nem táncol vissza valamelyik fél, ha látom a ligának megküldött, aláírt dokumentációt 😀
undisputedly
na, húzz innen, JMD-z máshol, jóvan!!! 😀 | amúgy teljesen jogos 😀 |
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
 twitter.com/Colts/status/975042198159835136
Tony Adams
Várjatok most jut eszembe, majd csak akkor hiszem el, hogy nem táncol vissza valamelyik fél, ha látom a ligának megküldött, aláírt dokumentációt 😀
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
 twitter.com/Colts/status/975042198159835136
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Volt már, hogy első 3 pick QB?

Borbinho
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL Draft 2018 - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A Brownsnál egyszerűen nem engedhetik meg, hogy ne QB-t vigyenek 1/1en. A Giantsnél hiába megy a vaker Eli utolsó pár szezonjáról meg Webbről, egy olyan franchise ami 15éve nem volt ilyen elöl, soha nem kap még egy esélyt ilyen elöl QB-t húzni. Max csomó pick árán. Nekik is kvázi muszáj kivinni Elisha utódját. Ergo maradtunk mi 1/3on, először nem QB-t húzni. A Browns ha van eszük hátrébb mennek 1/4ről, ha lesz még valaki aki feljön QB-ért (Bills maradt akinek még be kéne előzniük a Broncost).
Volt már, hogy első 3 pick QB?
Btw ha kockáztatunk és kivárunk, lehet a draft napján még többet kaphattunk volna. Főleg ha 1/1 és 1/2 is QB. De lehet a Jetsnél is ráéreztek erre, azért ütötték nyélbe a cserét ilyen korán.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Baszki, mondjál már Barkleyn kívül még egy játékost ebben a draftban, aki egyáltalán Luckhoz közelében mérhető értéket képvisel? Barkley kb 1/2-n legkésőbb kimegy szerintem,coltman
Figyeld meg, hogy Barkley bent lesz 1/4-en is. Ha a Giants nem QB-t akart volna húzni, akkor eladja a picket a Jetsnek, és nem velünk tradelnek. Nincs az a hall of famer szintű RB aki többet érne, mint egy 1/6 + 2db top50-es második kör + egy jövő évi 2. kör.
peterk2005
Hát tény, nekem is még mindig nagyon gyanúsan szagos blöffölésnek tűnik, hogy a Giants nem húz irányítót. Elisha 37, és tud még pár évet tolni max. Ilyen magasan viszont nem fognak tudni draftolni az elkövetkező szezonokban. Hasonló a helyzetük, mint nálunk volt szintén Manning esetében. Simán 6+6M-val megússzák Manninget, és helyette tudják építeni a jövőt, nem egy olyan valakire alapozni, akiben már nem sok van. Viszont ha Manning után akarnak QB-t draftolni, akkor lehet a fél draftot odaadni, hogy feljöjjenek QB-ért, ahelyett hogy most simán behúznának egyet. Ezt én még mindig valahogy nem eszem meg.

Most épp nem tudom hogy áll a QB piac NCAA szinten, de 4 QB minuszt számolok mire mi jövünk (Browns, Giants, Jets, Broncos), szóval ha marad még Watson kaliberű prospect mire mi jövünk (ugye tavaly ő 1/12 volt asszem), akkor szerintem simán az 1/6-ot tudjuk tovább tradelni - mondjuk pont a Billsnek, és akkor 1/6-ra kapunk egy 1/12+1/21-et. Max valami késői második, korai harmadikat még hozzávágunk, és akkor lenne 5 v 6 húzásunk durván az első két körben (ebből 3 gyakorlatilag első kör) : ami Ballard papa kezében engem nagyon durva vigyorral töltene el 😀

Szerkesztette: deleted account
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Baszki, mondjál már Barkleyn kívül még egy játékost ebben a draftban, aki egyáltalán Luckhoz közelében mérhető értéket képvisel? Barkley kb 1/2-n legkésőbb kimegy szerintem,coltman
Figyeld meg, hogy Barkley bent lesz 1/4-en is. Ha a Giants nem QB-t akart volna húzni, akkor eladja a picket a Jetsnek, és nem velünk tradelnek. Nincs az a hall of famer szintű RB aki többet érne, mint egy 1/6 + 2db top50-es második kör + egy jövő évi 2. kör.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
abszolút jó trade. és nem is mennék hátrébb. mert pont nálunk fog kikötni az egyik top prospect.
nálam a legjobb négy játékos aki nem QB: fitzmagic II, chubb, barkley, nelson.
ebből biztos valaki benn lesz 1/6-on és nekünk ez mind need (mi nem?)

hibátlan.
stez! ez nem a madden vagy a GM játék. utóbbiban annak idején kértél tőlem jefferyért két első kört akkor már sejtettem h komoly értékelési gondok vannak 😀

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Koszonom, hogy leforditottad. Mindjart nem halok meg hulyen. Szarok a value chartra. A value chart szerint az 1/1, amin Andrew Luckot huzod, pont ugyanannyit er, mint amivel Eric Fisher. Akkor ugyanazt erik? Oh wait. Na a value chart itt bibis. Az kiindulasnak jo. Csakhogy itt franchise kubet adtunk a Jetsnek. Ez a csere nem lett kimaxolva. Nem rossz, de nem lett kimaxolva. Pedig ki kellett volna. Egy egwszseges Lucckal a fos kerettel sem leszunk top10ben.
Stez
Baszki, mondjál már Barkleyn kívül még egy játékost ebben a draftban, aki egyáltalán Luckhoz közelében mérhető értéket képvisel? Barkley kb 1/2-n legkésőbb kimegy szerintem, tehát ezáltal az az érték nekünk irreleváns, mivel nem volt ráhatásunk. Innentől elég tömött a mezőny, és nem látok olyan top5 elválást, amivel tényleg bukottnak lehetne ezt a tradet tekinteni. Értem, hogy még jobban örülhetnénk annak, amit te mondasz, de én nem látom ennek a realitását - kb akkor lett volna ennek realitása, ha lenne legalább 2-3 elit QB, aki torony magasan überel mindenkit - egyelőre ilyet nem olvastam, láttam.