Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kelly még nem engedett sacket a karrierje során. Szerintem ez elég indok ahhoz, hogy ő maradjon a center. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Slauson is a csapatnál, jól van ez, kell a veterán a falba, ma aktív napja volt Ballardnak.
De nagyon érdekes, mennyire kerestek Center rutinú Guardot lehet hogy nem volt elájulva Kellytől az új brancs?
+
 twitter.com/FieldYates/status/976208879104282624
Tony Adams
Kelly rookie szezonjában jó volt, tavalyit meg inkább ne számoljuk, sok sérülése volt, plusz ugye Brisett volt mögötte, ami szerintem egy elit centernek is erősen nehezítette volna a dolgát, főleg hogy a guardok sem voltak nagyon minőségiek.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem is inkább guardba jött, ott vannak a bajok, nem centerben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Slauson is a csapatnál, jól van ez, kell a veterán a falba, ma aktív napja volt Ballardnak.
De nagyon érdekes, mennyire kerestek Center rutinú Guardot lehet hogy nem volt elájulva Kellytől az új brancs?
Tony Adams
Vagy a back-up centertől. Jelenleg nagyobbat dobna az egységen, ha pl Vujnovich helyén játszana.
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Slauson is a csapatnál, jól van ez, kell a veterán a falba, ma aktív napja volt Ballardnak.
De nagyon érdekes, mennyire kerestek Center rutinú Guardot lehet hogy nem volt elájulva Kellytől az új brancs?
+
 twitter.com/FieldYates/status/976208879104282624

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Remélem ezt a twitter accountot mindenki követi. A legjobb colts news acc a twitteren 😊

Szerk: jesus holy sh*t, a fórum az egész twitter folyamot beillesztette 😀 Inkább átalakítom linkké:

Capt. Andrew Luck.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mivel Bazza sajnálta a végén a cutot, én elhiszem, hogy év végére magára talált, így örülök! Sok Lions meccset nem láttam, szóval magamtól nem tudnám megítélni. Hátha Andrew igazán meghozza a kedvét a játékhoz.
kristóf17
Azért a sajnálatnak köze van ahhoz, hogy jelenleg ugyanakkora az üresség a posztján mint a trófeás szekrényünkben.
Vicces, hogy akkor engedtük el amikor a négy éve alatt a legjobban játszott...

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Irsay papa is belenyúlt a pénztárcájába:

 www.colts.com/news/article-1/Colts-Facility-Undergoing-Major-Modernization/f2943ff6-c0d0-4fda-974d-be580c7dd1ca
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Közben megvan Grant szerződése is. 1 év 5 millió. Nem tudom mire gondolt a Ravens azzal a 3 év 25 millióval vagy mennyivel. A srác egy hete még valószínűleg boldogabb volt, mint most. (Bár ha 25 éves lennék és elém tennének 5 milliót, hogy gyere játssz az NFL-ben, nem sírnám tele a párnám. 😀 )

Emellé még elfér Hurnst mondjuk Aiken helyett, ha úgy gondoljuk. Nem is zavarnák egymást, mert Grant (is) tud slotban és kívül is játszani.
peterk2005
4/29 volt asszem... ami még hagyján, a 14.5 gari volt a hajtépős

De az 1 éves prove-it dolog, ráadásul Luckkal nem feltétlenül rossz ötlet... zár egy egész jó szezont, aztán jövőre kaszál majd megint egy 3/24-et (mint Albert Wilson), és akkor kb ugyanott lesz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben megvan Grant szerződése is. 1 év 5 millió. Nem tudom mire gondolt a Ravens azzal a 3 év 25 millióval vagy mennyivel. A srác egy hete még valószínűleg boldogabb volt, mint most. (Bár ha 25 éves lennék és elém tennének 5 milliót, hogy gyere játssz az NFL-ben, nem sírnám tele a párnám. 😀 )

Emellé még elfér Hurnst mondjuk Aiken helyett, ha úgy gondoljuk. Nem is zavarnák egymást, mert Grant (is) tud slotban és kívül is játszani.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Desirt visszahoztuk 1 évre. Az összeget még nem tudom, de nem csinál cap hellt úgyse. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Mivel Bazza sajnálta a végén a cutot, én elhiszem, hogy év végére magára talált, így örülök! Sok Lions meccset nem láttam, szóval magamtól nem tudnám megítélni. Hátha Andrew igazán meghozza a kedvét a játékhoz.
kristóf17
a gyereke születése után talált igazán magára, decemberben volt igazán nagy formában

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Damien Williams(MIA) is jön FA vizitre.
Ryan Grant átment a fizikiai teszten, a pénz volt gondolom kevés.
Tony Adams
Most hozzánk írják, 1 év 5 millió. Róla amúgy mit érdemes tudni? A statjai alapján azért nem kell pezsgőt bontani..
 www.nfl.com/player/ryangrant/2543759/profile
Baba Yaga
Grant-nek minden érdekessége összefoglalható az utóbbi pár hétben: a Ravens borzasztóan túlfizette, de még időben rájöttek. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Damien Williams(MIA) is jön FA vizitre.
Ryan Grant átment a fizikiai teszten, a pénz volt gondolom kevés.
Tony Adams
Most hozzánk írják, 1 év 5 millió. Róla amúgy mit érdemes tudni? A statjai alapján azért nem kell pezsgőt bontani..
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/im7fnk7uti759btkrdok
Ryan Grant Stats, News and Video - WR | NFL.com
Latest on WR Ryan Grant including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem volt nehéz, abba a capbe már egy részmunkaidős takarítónő pénzét se lehet besuvasztani. 😀

Hurns elsősorban underneath zone elkapó, nálunk pont elférne egy ilyen. Nem kell tőle azért mágikus számokat várni, nem egy burner, és a szeparálódással is meg-megszenved.
Ha nem kapkodnak érte 8-10 milliókért, akkor jó áron én is csípném ha idejönne.

Amúgy ha már Jags és cut, akkor szerintem ott még lesz további mozgás is, mert még Hurns-el együtt is túlköltöttek. Amig nagyon tudnék csípni, az egy Jermely Parnell cut a draft után 😊 Nem fiatal már (30 körül van) és nem is egy fancy név, de egy stabil, jó (kifejezetten jó) és nem sérülékeny RT. Lazán megoldaná a fal jobb szélét 1-2 évig számunkra. Ha Ballard proaktív akar lenni, akár oda is csöröghetne, hogy valami hátsó körös swapért adják ide nekünk.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Valaki megjósolta a Hurns cut-ot, és be is következett (esetleg peterk? taps,taps) Elférne nálunk, ha a q*va Jags lop tőlünk, elvárnám ugyanezt Ballard -tól.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Mivel Bazza sajnálta a végén a cutot, én elhiszem, hogy év végére magára talált, így örülök! Sok Lions meccset nem láttam, szóval magamtól nem tudnám megítélni. Hátha Andrew igazán meghozza a kedvét a játékhoz.
kristóf17
SB elemzés róla :  www.stampedeblue.com/2018/3/20/17141874/new-colts-tight-end-eric-ebron-offers-diverse-skill-set-in-new-look-offense
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 twitter.com/RapSheet/status/975842818647355392
Ő meg 32 idén. Mindfuck. Tényleg nincs senki aki korban és zsetonban is megfelelne? Ő meg Toomer se épp a jövő csapatát képviselik.
Borbinho
Slauson LT-t leszámítva minden poszton kezdő szint az OL-ben, egy kezemen össze tudom számolni h hány ilyen játékos van összesen az NFL-ben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Mivel Bazza sajnálta a végén a cutot, én elhiszem, hogy év végére magára talált, így örülök! Sok Lions meccset nem láttam, szóval magamtól nem tudnám megítélni. Hátha Andrew igazán meghozza a kedvét a játékhoz.
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
 twitter.com/RapSheet/status/975898716535230464

Ebron a fedélzeten, csípem a srácot, de sok sérülés övezte a karrierjét, remélem magára talál nálunk
szampi#33
Illetve tavaly már drop problémái se voltak annyira vészesek. + mivel cutolta a Lions, ezért nem zavar bele a komp pickekbe jövőre. Össz elég jó igazolás, Bandinak még egy fegyver, és Doyle kezdő helye se lesz tuti, Swoopenak meg iparkodnia kell majd a snapekért 😊
Borbinho
Van két TE a rosteren, aki inkább elkapásban jeleskedik, én harmadik számúnak inkább olyat preferálnék aki főleg blokkolásban jeleskedik (Brandon Williams?), szóval lehet hogy Swoope-nak ennyi volt.
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Reménykedtem Ebron szerződésében, 2 év, max 15 milla egy 25 éves, elkapónak és nem lesz rajta a no1 TE terhe, Doyle és ő együtt szép kis páros lehet.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/RapSheet/status/975898716535230464

Ebron a fedélzeten, csípem a srácot, de sok sérülés övezte a karrierjét, remélem magára talál nálunk
szampi#33
Illetve tavaly már drop problémái se voltak annyira vészesek. + mivel cutolta a Lions, ezért nem zavar bele a komp pickekbe jövőre. Össz elég jó igazolás, Bandinak még egy fegyver, és Doyle kezdő helye se lesz tuti, Swoopenak meg iparkodnia kell majd a snapekért 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
 twitter.com/RapSheet/status/975898716535230464

Ebron a fedélzeten, csípem a srácot, de sok sérülés övezte a karrierjét, remélem magára talál nálunk

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/RapSheet/status/975842818647355392
Ő meg 32 idén. Mindfuck. Tényleg nincs senki aki korban és zsetonban is megfelelne? Ő meg Toomer se épp a jövő csapatát képviselik.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
 twitter.com/NFL/status/975817506676879361

Be kell húzni Chubbot, aztán mehet a trade a Patssel McDanielsért, akit bezárunk a pincébe.😊
Tony Adams
Nyilván nem Chubb miatt ment el a pro dayre, de, ha ott volt, kíváncsiskodott

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀