Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ballard a free agency-ről:

"Free agency, I think research shows that big spenders in free agency, rarely and almost consistently, it's hard for them to consistently win. What you so often see is that same team re-tooling two years down the line. So we're going to be frugal in spending in free agency."

Háát, lehet, hogy felkészülhetünk, hogy hosszú távon is csak kívülről nézzük az FA nyitás első napjait... De ha ezt a trendet itt lent megfordítja, teszek rá. 😀

 twitter.com/zkeefer/status/976492258882195456

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Írsz egyet?
dugo93
TOP 15 - masok
16+ - Kelly

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/zkeefer/status/976850966283718657


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 077
Én csak azt nem értem, hogy ha most elolvasom a 2016-os rankingeket, akkor ilyeneket látok, és eyetest alapján is hasonló jött le nekem...

NFL1000 End-of-Season Center Rankings
Rank Player Team Pass Run Power Agl Pos Ovr
1 Travis Frederick DAL 18.3 18.5 17.6 14.9 6 75.2
2 Ryan Kalil CAR 17.8 17.6 16.3 15.8 6 73.4
3 Ryan Kelly IND 17.3 17.1 16.4 16.5 6 73.0
4 Alex Mack ATL 17.0 17.6 16.7 15.4 6 72.6
5 Rodney Hudson OAK 17.3 17.1 17.3 14.8 6 72.4

Nem állítom, hogy feltétlen 3. legjobb volt, de azért a fos, mint definíció messze áll, persze biztos ők is hülyék. Ezek után az én Castonzo gyűlöletem az lófasz ehhez képest 😀

btw Toni. Hát most hogy lesz mellette remélhetőleg egy értelmes guard meg mögötte egy egészséges Luck, így most kíváncsi leszek mit homorít idén.
coltman
Majd mutatok listat. Amivel en talalkoztam, abban a top15-ben sincs Kelly.
Stez
Írsz egyet?

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én csak azt nem értem, hogy ha most elolvasom a 2016-os rankingeket, akkor ilyeneket látok, és eyetest alapján is hasonló jött le nekem...

NFL1000 End-of-Season Center Rankings
Rank Player Team Pass Run Power Agl Pos Ovr
1 Travis Frederick DAL 18.3 18.5 17.6 14.9 6 75.2
2 Ryan Kalil CAR 17.8 17.6 16.3 15.8 6 73.4
3 Ryan Kelly IND 17.3 17.1 16.4 16.5 6 73.0
4 Alex Mack ATL 17.0 17.6 16.7 15.4 6 72.6
5 Rodney Hudson OAK 17.3 17.1 17.3 14.8 6 72.4

Nem állítom, hogy feltétlen 3. legjobb volt, de azért a fos, mint definíció messze áll, persze biztos ők is hülyék. Ezek után az én Castonzo gyűlöletem az lófasz ehhez képest 😀

btw Toni. Hát most hogy lesz mellette remélhetőleg egy értelmes guard meg mögötte egy egészséges Luck, így most kíváncsi leszek mit homorít idén.
coltman
Majd mutatok listat. Amivel en talalkoztam, abban a top15-ben sincs Kelly.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként így, hogy van egy valag 2. körünk, esetleg el lehetne gondolkozni David Irving-en. Van egy kis kockázat a srácban, mert ő is PED eltiltós, de hát Von Miller is az volt (ő egy körrel tovább is ment mint eddig Irving) és még ma is játszik.

Viszont amit Irving nyújt amikor a pályán van az embertelen. Na, ő a tipikus gyors, életveszélyes inside lineman. A Dallas második körös tendert rakott rá. Ha alá lehetne iratni vele egy 3 év 30 millás papírt, nincs az az isten, hogy a Dallas matchelni tudja. Jövőre egy vagyonba fog kerülni a srác, ha kijut FA-ra...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Én csak azt nem értem, hogy ha most elolvasom a 2016-os rankingeket, akkor ilyeneket látok, és eyetest alapján is hasonló jött le nekem...

NFL1000 End-of-Season Center Rankings
Rank Player Team Pass Run Power Agl Pos Ovr
1 Travis Frederick DAL 18.3 18.5 17.6 14.9 6 75.2
2 Ryan Kalil CAR 17.8 17.6 16.3 15.8 6 73.4
3 Ryan Kelly IND 17.3 17.1 16.4 16.5 6 73.0
4 Alex Mack ATL 17.0 17.6 16.7 15.4 6 72.6
5 Rodney Hudson OAK 17.3 17.1 17.3 14.8 6 72.4

Nem állítom, hogy feltétlen 3. legjobb volt, de azért a fos, mint definíció messze áll, persze biztos ők is hülyék. Ezek után az én Castonzo gyűlöletem az lófasz ehhez képest 😀

btw Toni. Hát most hogy lesz mellette remélhetőleg egy értelmes guard meg mögötte egy egészséges Luck, így most kíváncsi leszek mit homorít idén.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem a biztos pont/lyuk a lenyeg. Hanem az, hogy nalunk Castonzon kivul jelenleg ilyen nulla jatekos van. Mewhort egyszer az volt. De mar nem az. Terd nelkul o minden, csak nem biztos pont. Kelly meg eddig amit mutatott, az fos. De neki nyilvan meg kell adni az eselyt, meg nem tudta serules miatt megmutatni, mi rejlik benne. Viszont akkor ott tartunk, hogy LG, RG es RT helyen so-so jatekosok. Mert Good az en meglatasom szerint abszolut nem jo.Stez
Good egy használható kezdő. Az NFL-ben nincs 3-4 csapatnál több, ahol 5 jó falember van. Általában 3 jó és két használható kezdő a jobb falak tipikus szerkezete. És kevés sérülés...

Kellynek pedig ajanlom, nezd meg ujra az elso idenyes teljesitmenyet. Ha neked az a korrekt NFL-kezdoszint, akkor az baj. Nem volt jo. Rossz volt. De voltak jo meccsei, es megmutatta, hogy fejlodokepes, ha nem serul meg, es persze ha Luck konnyiti a dolgat, nem pedig egy nyolcezer oraig pepecselo Brissett benazik mogotte.Stez
Néztem én, és szerintem rookie évnek teljesen jó volt amit produkált. Jobbat produkált, mint az utóbbi évekből pl. Stork (ő azóta ki is szállt), Andrews, Morse, Grasu, Pouncey (mindkettő), Kelce, Paradis produkáltak a rookie évükben. A Bodine félékről nem is beszélve. Linsley-nek ill. Fredericknek volt Kellynél jóval jobb rookie szezonja, és kb. ennyi. Amihez nem árt azért azt is figyelembe venni, hogy ez a kettő milyen falakba érkezett rookie-ként, kik mellett kellett teljesíteniük. Kellynek nem sok segítsége volt...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Melvin és Hankins: Melvint nagyon szerettem volna vissza (főőleg ennyiért), Hankisnél meg égnek állt a hajam, de érdemes meghallgatni Ballard tegnapi interjúját (Tony Adams linkelte pár posttal lejjebb). Kb. 15 percet beszélt, és így azért érthető. Hankinsnek hetek óta kereste a stáb a lehetséges posztját és nem tudták igazán megtalálni. Egy elsősorban run stopper, aki nekem az általam vizionált "elephant set" felállásban strong side DE-ként feküdt volna, mint 2 gap run stopper, de úgy látszik Eberfusék mégicsak inkább a klasszikus 2 endes, balaszos frontban gondolkodnak, amihez viszont egy ilyen 2 gap space eater nem kell. Sokkal inkább passzol bele a most hozott Autry, aki futás ellen nem annyira jó, viszont egy nagyságrenddel jobb inside rusher. (Viszont ebbe a falba kelleni fog 2 jó DE, és jelenleg csak egy Sheard-ünk van, úgyhogy ez még inkább előrevetíti a Chubb húzást...)

Melvinnel kapcsolatban meg azt mondta, hogy szerette a srácot, de ő elsősorban emberező corner, press man-ben jó, és most más típus kell, mert több lesz a zónázás. Desir szerinte alkalmasabb erre. Én ennek a fejleménynek annyira nem örülök, jobban szerettem volna cover 2 helyett inkább több cover 3-at, döntően press man-el. De ez van. Eberflus nem. Valószínűleg ez lesz az, ami miatt majd én fogok szentségelni idény közben. 😀

Azért hozzá kell tenni, hogy megfelelő emberanyaggal - Hooker és WIlson több, mint megfelelő kezdet - ez is tud működni, csak kell hozzá egy kva jó MLB, és a két szélső LB-nek is (főleg a WLB-nek) jónak kell lennie coverage-ben is. Ez utóbbi ami igazán nagy lyuk nálunk, ehhez képest CB-ben "szinte nincs is baj". 😀

Ide tartozik, hogy állítólag Hitchens azért kapott ilyen váratlanul brutál contractot, mert végig licitáltunk rá a Chiefs-el versengve. Itt volt az a határ amikor Ballard bedobta a gyeplőt. Bevallom kevésbé értem a Chiefs-t, mint magunkat. Hitchens hozzánk rendkívül system fit lett volna, de nem éreztem volna úgy, hogy megfogtuk a következő Gary Brackett-et. Ha sikerül elhozni, akkor is erősen csuklottam volna attól az 5 év 45 millától. Hol van ő tudásban ehhez az összeghez? A Chiefs-be ráadásul nem is érzem úgy, hogy különösebben passzolna. De ez legyen az ő gondjuk.

Mi meg 5 év 45 milla és Hitchens helyett akkor már tényleg várjunk 1 évet, húzzuk ki valami bridge playával, aztán hozzunk egy rendes, valóban elit MLB-t draftról. Vagy tradeljünk egyért, vagy mittudomén... (még meg se néztem jövőre kik jönnek FA-ra LB poszton)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem a biztos pont/lyuk a lenyeg. Hanem az, hogy nalunk Castonzon kivul jelenleg ilyen nulla jatekos van. Mewhort egyszer az volt. De mar nem az. Terd nelkul o minden, csak nem biztos pont. Kelly meg eddig amit mutatott, az fos. De neki nyilvan meg kell adni az eselyt, meg nem tudta serules miatt megmutatni, mi rejlik benne. Viszont akkor ott tartunk, hogy LG, RG es RT helyen so-so jatekosok. Mert Good az en meglatasom szerint abszolut nem jo.

Cherilust meg divat fikazni, csak epp elfelejti mindenki, hogy neki volt egy sulyos terdmutetje nalunk, utana lett fos, de elotte konkretan top10 RT volt, pass blockban abszolut jo volt. A serules az nem Grigson hibaja. Es az is teny, meg akarta oldani a falat, draftolt, koltotte a penzt. De az mar a mult. De lathatjuk az NFL-ben, hogy Foles-szintu jatekosok mire kepesek egy jo OL mogott. Mert hat az Eagles azert eleg rendesen osszerakta azt a falat, de erre koltottek is. Bortles is remek falat kapott maga ele.

En most tartok ott, hogy ertektelen poszt vagy sem, gondolkodas nelkul elhoznam Nelsont 1/6-tal. Mewhort, ha birja, atkerulhet a jobb oldalra, esetleg kuzdjon meg Nelsonnal/Slausonnal.

A jelenlegi falunk mindenesetre nem NFL-szint. Nalam Good is egy eros backup-szint, de en szemely szerint egyaltalan nem latom ot ugy, hogy vele meg van oldva az OL egyik pontja.

Kellynek pedig ajanlom, nezd meg ujra az elso idenyes teljesitmenyet. Ha neked az a korrekt NFL-kezdoszint, akkor az baj. Nem volt jo. Rossz volt. De voltak jo meccsei, es megmutatta, hogy fejlodokepes, ha nem serul meg, es persze ha Luck konnyiti a dolgat, nem pedig egy nyolcezer oraig pepecselo Brissett benazik mogotte.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most hirtelen nem emlékszem, hogy hol de valami NFL-el kapcsolatos cikkben, podcastban olvastam / hallottam, hogy elkezdték értékelni az NFL oline-jait a legjobbtól a leggyengébbig, és már kb. a hatodik-nyolcadik "legjobbnál" is azon variáltak, hogy melyikben vannak nagyobb lyukak. 😀

Az oline krónikus probléma az NFL-ben az utóbbi években. a legtöbb csapat küszködik vele. Mindent elmond, hogy pl. tavaly a pff 26 guardot értékelt pozitívra, és majdnem kerek százat negatívra. Tekölöknél kicsit jobb a helyzet, de ott se asokkal (36 pozitív va 90 negatív).

Mi (mármint a Colts, mármint Grigson) is megpróbálta rendbe rakni a falat. Nem arról van szó, hogy nem próbáltuk, mert dehogynem próbáltuk. Húztunk első, második, harmadik köröket, sok UDFA-t, hoztunk drága FA-t (Cherilus), kevésbé drága, upside-al bírót (Thomas), bridge játékosokat (Herremans, stb.). És itt tartunk. Kb. minden FA húzás rosszul sült el, és a draft is erősen felemás. Kelly bevált (szvsz szó nincs arról, hogy utolsó esélyét kapná, volt egy kifejezetten jó rookie éve és most volt egy döntően sérült második. ez kutyafasza, továbbra is ő a franchise C). Mewhort bevált volna, de sajnos lesérült. Van egy Good-unk, akit olcsón kapartunk össze, és tudna jó lenni, de nem tudjuk kihasználni, mert a sérülések miatt ide-oda kell toszogatni, szükség-tackle-t játszik, mert Clark nem beválós, így guardban nem tud játszani, ráadásul kiesik Mewhort is. És még Kelly is. Így persze, hogy tragédia a helyzet.

Ugyanakkor. Castonzo (ezért coltman utálni fog, de megint leírom) stabil pont. Tavaly a pff. a 6. legjobb tackle-nek hozza, LT+RT együttvéve. A liga egyik legjobb, ha nem a legjobb run blocker tackle-je, és emellé passzban is pozitív, bár abban nem elit. Összességében jobb, stabilabb mint Solder, akit idén 15 per évért igazoltak le. És fiatalabb, és a karrierje során még egy snapet se hagyott ki. Ő nemhogy lecserélendő, hanem egyenesen kincs. És van egy Kelly, akinek meg a pass block inkább az erőssége, de szintén tud futást is blokkolni, újoncként hozott teljesen jó NFL kezdő szintet, és ennél csak jobb lesz, ha egészséges tud maradni. Good teljesen jó opció lenne guardban. Mewhort a nagyon nagy kérdőjel, mert ő meg bőven átlag feletti tudna lenni, ha nem lenne a térde. Sajnos vele a jelen helyzet alapján nem lehet számolni, arra jó, hogy amíg bírja játszik, vagy pedig, ha lenne két kezdőnk, akkor egy kiváló minőségi backup szerepben bármikor betehető bármelyik posztra. Ez három plusz egy játékos. Ha lenne egy stabil, nem sérülékeny RG vagy RT (mindegy, mert Good lehetne a másik), és még egy kezdő szintű másik guard (Slauson erre idénre jó), akkor, feltéve, hogy nincsenek sérülések, a fal emberanyagban nem rosszabb, mint a liga legalább 20 másik csapata. Csak ne essen ki 1-nél több ember... Ha kiesik, akkor továbbra is gáz van, de ez nem Ballard probléma, ez liga probléma. Amelyik falból kiesik két kezdő, az küszködik. A Houston eladta 1 jó falemberét, és 32.-ek lettek tavaly.

Namost Norwell-en kívül FA-ról nevesebb OL-t lényegében értelmetlen volt igazolni, ebben igazat adok Ballardnak. Pugh simán megért volna 2-3 év évi 7-8 milliót, 1 év utáni kiszállással, de azt a botrány összegű contractot nem. Sérülésből jön vissza, inkonzisztens. Egy Cherilus kettő. Ezt az utat már megjártunk. Grigson bekockáztatta, Ballard okosabb annál, hogy megtegye. Jensen annyival jobb, hogy nincs injury history-ja. Ami lassan fontosabb, mint a teljesítmény basszus.... De eddig összesen 1 évet kezdett, azt is centerben. Eredetileg guard, én 4 éve figyelem, mert GM játékban nálam van, és előtte nem volt több, mint egy depth, aki az OL roster bubble környékén táncolva időnként be-be ugrott és nem volt botrány rossz. Erre tette rá 4. évére a jó teljesítményt centerben. Én bírtam volna őt is, mert szvsz guardban is jó lett volna. De egy 4 év 42 millió? Na ne már.... Kapjon 8-9 milliót, de max 3 évre, 1 év kiszállással, és hosszabbítsunk, ha hozza magát. De 4 év 42 millió, ennyi garantálttal no way. No way. És Jensen-nek is igaza van. Még ha mi meg is adtuk volna neki ugyanezt, akkor is érdemesebb neki oda menni ahol centert játszhat, Mert azt már tudja, hogy centert tud játszani, de a guardba vissza neki is rizikó lett volna.

A draft tackle-kben kifejezetten gyenge, de szerencsére belső OL-ban mély. Főleg a második, harmadik körös prospectekből van elég sok, akik nem is harmadik napos "háromból egy jó lesz", hanem második napi, NFL day one kezdő potenciálúak. Úgyhogy ha le is maradunk Nelsonról (szvsz ha már lesz választásunk, akkor inkább Chubb, a fontosabb poszt miatt), akkor is tele vagyunk második napi pickkel, ráadásul erősekkel. Az egyik mehetne valamelyik Nelson mögötti legjobb guard prospectre.

De ami a legfontosabb: Manapság az OL-t a leghatékonyabban a séma tudja "feljavítani". Állítom, hogy emberanyagban pl. a Patriots oline sem jobb, de - amellett, hogy van egy Scarneccia-juk, ami azért segít, de - a legerősebb "falemberük" Brady és a támadó séma. Egyszerűen nem is adnak időt arra, hogy a fal hibázhasson passz blokkolásban. A mi támadó sémánk évekig arra épült, hogy hosszú lefolyású, 5-7 lépéses, vertikális passzjáték. Luck vár, végigolvassa a célpontjait, és utolsó pillanatban megjátssza az addigra üressé váló célpontot. Ósdi, poros, idejétmúlt rendszer. Évek óta a liga végén vagyunk abban, hogy a QB átlagosan meddig tartogatja a labdát. Több, mint kerek 1 másodpeccel többet átlagban, mint az élboly. 1 másodperc egy világ, főleg a mostani, amúgy is OL problémás NFL-ben. Csak Luckkal "megúsztuk", legalábbis eredményességben, mert Luck még ebben is tudott teljesíteni. Brissett viszont levegőt se bírt kapni szerencsétlen.

Ez a támadó séma amitől (nagyon-nagyon-nagyon) remélem, hogy teljesen elszakadunk. Ha megtesszük, az fel fog érni 3 guard igazolással önmagában...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem is a tavalyi evvel van a gond, es nyilvan Grigson a hibas. De azok az evek akkor is lenyeges evek voltak, es azokbol a hibakbol kell tanulnia az uj stabnak.

Mint ahogy Grigsonnak is kellett volna polianebol, hogy Manning moge csapat kell. De nem tanult. Most ha a Ballard-era eddigi FA-zasat megnezzuk, ez vekony. Es hiaba nem az o sara Grigson baromsaga, de o azzal foz, amit kapott. Az viszont egy nagy nulla, aminek a komoly javitasahoz, felek hogy keves lesz pusztan a draft, masodik korok ide vagy oda. Eljon az az ido, amikor aldozni kell mas utra is, mint a draft, ezt a Packers is megtapasztalta, de mindegyik mas csapat ugyszinten, lasd az evek ota stabilan PO-contender New Englandet, ahol elkezdtek szepen pengetni a cornerekert peldaul, meg eleg aktivan cserelgetni, ha ugy volt.

Azt pedig elfelejtjuk, hogy most itt ez a sok szep pick, most tudunk adni nemi talentet a keretnek, de amint Luck kepes lesz palyara lepni, onnantol nem szamolhatunk top10-es pickekkel, onnantol ismet nehezebb dolgunk lesz a drafton is.

Melvin elengedesenel en ugy szamoltam, hogy legalabb egy kozepes, kezdo szintu cornerrel potoljuk, de senki, igy ott lyuk van. Hankins elkuldesevel nem szamoltam, o stabil, jo kezdo volt, az o helyen bizony most azert nemileg ott is vekonysag van. Ez semmikepp sem jo. legalabb egy vagy ket posztra kellene talalni valami olyan jatekost, akit azert batran be lehet allitani a kezdobe.

A fiatalitas hol van, hol nincs, Slauson kezdo szint, de nem a jovo jatekosa, mint ahogy Inman sem lesz az, ha alair hozzank. Az o erkezeset en mar az FA elott josoltam, mivel ugyebar ott szoros kapcsolat van az OC-val. Gond nincs is ezzel, Inman sem szar jatekos, csak nem o es Slauson fogjak azt a gerincet alkotni, amit Ballard megszallottan keres. Nem orulten kell koltekezni, ezt mar ezerszer irtam. Viszont szerintem tovabbra is meg lehet talalni a kozeputat. Nyilvan nem Norwelleket es Soldereket kell hozni evi 17 millioert, az a szintu bidwarr valoban nem kell ennek a csapatnak, ott meg nem tartunk, hogy ezek hianyozzanak.

Viszont akkor legalabb en az ilyen Ebron-szintu tehetseges jatekosokbol szivesen latnek itt tobbet. Egyebkent Ballardon is erezheto, hogy teljes mertekig ovatoskodik, mindenhol probalkozik. Ezt mutatja, hogy szinte egyetlen jatekosnak sem merunk es mertunk 2-3 evnel hosszabb szerzodest adni, es ez igaz a tavalyi holt szezonunkra is.

Ez nem feltetlenul baj, mert nem kockaztatunk. Viszont mire peldaul ott vagyunk, hogy picit erosodott a csapat, mar targyalhatunk ujra mondjuk Ebronnal.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem Luck a fontos, hanem a Colts. Ez a lényeg. Ha a hosszú távú sikerhez még 1-2év építkezés kell, legyen. Bandi karrierjét Pags meg Grigson baszták el, nem Ballard. Ha Luck nélkül nyerünk SB-t, én elfogadom 😀
Nincs értelme win nowba kapcsolni és hozni a nagy neveket nagy pénzért. Irsaynek is valszeg ezt mondta tavaly Ballard, ha akkor jó volt az öregnek, akk nem fog egyik se segget csinálni a szájából. Az a pech, hogy tavaly már Luckkal számolt mindenki. Ezzel Ballard se tud mit tenni. De legalább lett egy jó pickünk, amiből csináltunk még többet.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Emlekeim szerint egyebkent Ulpianus irta valamelyik nap azt a nagy igazsagot, hogy azert egy Luckkal a fedelzeten kicsit gyorsabban is epitkezhetnenk, nem biztos, hogy jo otlet, ha a lassan, de biztosan modszert valasztjuk.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kelly még nem engedett sacket a karrierje során. Szerintem ez elég indok ahhoz, hogy ő maradjon a center. 😊
peterk2005
NFL-ben sem? Az szép. NCAA-ről tudtam, de akkor tud valamit a csávó, ha NFL-ben, Brisettel a háta mögött is még szűz sackek terén.
coltman
Jaja. IR-en lenni a jó pillanatban. x-D
Kellynek kb. egy lövése van Ballardnál, ha a 2018-as idényben is azt hozza, mint amit az első kettőben, teljesen simán kikerül a kezdőből, mert fos. Nem kell ezt szépíteni, az. Tehetség, van benne potenciál, sérült is volt, épp ezért meg kell adni neki az esélyt a bizonyításra, de azért vékony jégen táncol ő is. Nem véletlen, hogy Ballard csupa olyan játékost hívogat vizitálni, akik a guard mellett centerként is bevethetőek.
Stez
baszki, tipikus magyar vagy...ha megnyernéd a lottó 5-öst, abban is rögtön megtalálnád hogy mi a szar, hogy faszomért most nyertem, csak 500 milliót kapok, nem 2 milliárdot...fascinating, komolyan.
coltman
Engem ez mind hidegen hagy. Engem csak az erdekel, hogy a franchise kubenk kore vegre odarakjunk egy falat, egy vedelmet, es legyen valami olyan csapat, amelyikben van rendszer, amelyik kepes akar egy kozepes szezont lehozni, ha kiesik az iranyitoja, lasd a New Englandet.

Unom, hogy Grigson masodik szar eve utan a teljes holt szezon arrol szolt, hogy Luckot vegre meg kell vedeni, mert attol meg, hogy jo par sack es utes a sajat butasagabol jon, az nem valtoztat a tenyen, hogy a Colts tamadofala hat-het eve stabilan fos. Es aztan Grigson azutani, meg azutani holt szezonja is errol szolt, hogy kell vegre egy normalis tamadofal.

Es ujra, es ujra, es ujra, es ujra. Es kurvara unalmas mar. Itt a csavo, a kovetkezo Manning, es egyszeruen keptelenek vagyunk mit kezdeni egy ekkora lehetoseggel, mert evek ota olyan kurva idegesitoen kiall az aktualis stab bolcselkedni, hogy bizony am, ide csapat kell, mert nem lehet egyedul egy iranyitora hagyatkozni. Most jottek Reichek, ugyanez a maszlag. Semmi gond a maszlaggal, de ideje lenne felfogni, hogy az FA-piacon nem fogsz korrekt erositest araban talalni, kiveve, ha valami nagy gebasz van vele, lasd Reidet, aki egyebkent egy teljesen korrekt safety, de siman lehet, hogy a karrierjenek is vege, mert eltulozta a „terdeljunk a himnusz alatt” cirkuszt.

Talan eleg lenne ide kozepes igazolas is, de mi egyelore abszolut mertekig boom or bustokat hozunk. Slausonnal gond nincs, o egyebkent egy teljesen jo, kezdo kaliberu jatekos, csak a maga 32 evevel nem epp a jovo. Mewhort nagypofaju volt, azt hitte, hogy korbe lesz szopikazva, aztan egy het utan rajott, hogy a mezony fele komolyan sem veszi, tekintve, hogy nincsen terde, de bizony nincsen terde, ne ra alapozzunk mar.

Most ott tartunk, hogy a fal egy korrekt Slausonnal erosodott ugyan, de azert ez nem allapot. A vedelem sem kapott semmifele jovokepet egyelore, raadasul krealtunk ismet egy lyukat azzal, hogy a tavalyi FA-n kivalo igazolasnak bizonyulo Hankinset elkuldtuk. Mert most a fal kozepe sincs igy teljesen rendben.

Szereztunk nehany masodik koros picket, lehet igeretes fiatalokat huzni. Csak ott fogunk tartani, hogy mivel a keret ugyanolyan ocsmany fos, mint tavaly volt, ezert kb. szo nelkul a mely vizbe kell dobnunk az ujoncokat. Masodik korok ide vagy oda, azert szerintem ne nagyon szamolj azzal, hogy mondjuk az elso 2-3 korben levo 5-6 valasztasunkbol akarcsak harom is tenyleg minosegi lesz, elkepesztoen ritka az ilyen talalati arany. De ha be is jon az emlitett arany, annyi a lyuk, meg a tehetsegekkel egyutt is annyi a lyuk, hogy elore ugyan lepunk, de lesz mondjuk 1/10-12-es pickunk, ami azert nem tul fenyes, mert meg csak a legnagyobb tehetsegek kozul sem tudunk majd valogatni.

De mindegy. Ami egyre inkabb zavar, hogy telnek-mulnak az evek es idenyek, az elmult haromban eroteljes visszalepes volt, Grigson, Pagano, rengeteg kerekkoto, etc. Marpedig ezek az evek a kovetkezo Manningunk karrierjebol porognek le szepen. Luck kore csapatot kell rakni, ezt a tehetseget egyszeruen muszaj kihasznalni. Nem tehetjuk meg, hogy ne igy tegyunk. Vagy ha erre keptelenek vagyunk, akkor adjuk el, szerezzunk tizezer picket, o meg hadd legyen olyan csapatban, ami nem csak szenved.

Es mar a szezon kozben is irtatok eleg sokan, hogy Luck elobb-utobb meg fogja unni, ha nincs erezheto elorelepes.

Megnezted osszessegeben az idei FA-nk? Ha megnezem, hogy jott egy tehetseges DL, remek, csak epp elment egy is. Elment egy kezdo cornerunk, a helyen senki. Jott egy Ebron, en nem vagyok a fanja, nullat tud blokkolni, de benne latom az elkepzelest, neki tudok orulni. Slausonnak is, de egy 32 eves jatekosrol beszelunk. O egy evre erkezett hozzank. Es akkor van a terd nelkuli Mewhort.

Ez egyelore meg vekony, valljuk be. Es ez nem tipikus magyarsag, ez a realitas.

több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
 twitter.com/AdamSchefter/status/976585059393265664

Christine Michael maradt, kíváncsi vagyok sikerül-e egészségesen végignyomnia a TC-t..

több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Dontrelle Inman vizitál.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mennnnnyiiii? Úristen azt hittem minimum 7/év körül lesz 😀
Oké, volt pár sérülése, de amikor játszott akkor a falunk egyik legjobbja volt. Plusz azért nem az az Ijalana típus aki az edzőtáborban mindig IR-re kerül.
Nagyon pacsi ezért.
dugo93
Sajnos "degeneratív térdsérülése" van. 😕 Nincs lövésem az orvosláshoz, de ez eléggé úgy hangzik, hogy olyan maradandó elváltozás lehet ott, ami miatt a térde bármikor beadhadja az unalmast. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Hankins magyarázat Ballardtól :

“That was a very difficult decision. We’ve been trying to move him here for the last two weeks. Johnathan Hankins is a good football player, and he’s really good versus the run, and he’s a great kid. But at the end of the day, he didn’t fit schematically what we’re gonna do. This defense is predicated on athleticism and speed, and we’re gonna have a little more work to do defensively to get that done. In Chicago, and if you look in Dallas where they’re really playing this scheme, and then you look back to when Tony Dungy was here, primarily most of those players were drafted and developed within the system. It’s predicated on speed and athleticism, and going forward, that’s what we’re going to be coveting. At the end of the day, Johnathan Hankins is a really good player and he’s gonna play in this league and have a good, long career going forward, but he just didn’t fit the financial obligations, plus the non-fit just made it tough.

Szóval jól hangzik ez a nem illik az új rendszerbe, de azért csak kicsúszott az is, hogy a pénz is közrejátszott.
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Slauson 1 év 3 milláért írt alá,
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 077
Colts re-signed OG Jack Mewhort to a one-year, $1.5 million contract.
Another $1.5 million is available via incentives.

Örülök neki, és hiszek még benne. Ennyiért meg röhögve megéri.

Damien Williams pedig viziten.

 www.1070thefan.com/blogs/grady-and-big-joe-show/chris-ballard-recaps-wild-weekend-moves-colts
Tony Adams
Mennnnnyiiii? Úristen azt hittem minimum 7/év körül lesz 😀

Oké, volt pár sérülése, de amikor játszott akkor a falunk egyik legjobbja volt. Plusz azért nem az az Ijalana típus aki az edzőtáborban mindig IR-re kerül.

Nagyon pacsi ezért.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Kelly még nem engedett sacket a karrierje során. Szerintem ez elég indok ahhoz, hogy ő maradjon a center. 😊
peterk2005
NFL-ben sem? Az szép. NCAA-ről tudtam, de akkor tud valamit a csávó, ha NFL-ben, Brisettel a háta mögött is még szűz sackek terén.
coltman
Jaja. IR-en lenni a jó pillanatban. x-D
Kellynek kb. egy lövése van Ballardnál, ha a 2018-as idényben is azt hozza, mint amit az első kettőben, teljesen simán kikerül a kezdőből, mert fos. Nem kell ezt szépíteni, az. Tehetség, van benne potenciál, sérült is volt, épp ezért meg kell adni neki az esélyt a bizonyításra, de azért vékony jégen táncol ő is. Nem véletlen, hogy Ballard csupa olyan játékost hívogat vizitálni, akik a guard mellett centerként is bevethetőek.
Stez
baszki, tipikus magyar vagy...ha megnyernéd a lottó 5-öst, abban is rögtön megtalálnád hogy mi a szar, hogy faszomért most nyertem, csak 500 milliót kapok, nem 2 milliárdot...fascinating, komolyan.
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Colts re-signed OG Jack Mewhort to a one-year, $1.5 million contract.
Another $1.5 million is available via incentives.

Örülök neki, és hiszek még benne. Ennyiért meg röhögve megéri.

Damien Williams pedig viziten.

 www.1070thefan.com/blogs/grady-and-big-joe-show/chris-ballard-recaps-wild-weekend-moves-colts

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kelly még nem engedett sacket a karrierje során. Szerintem ez elég indok ahhoz, hogy ő maradjon a center. 😊
peterk2005
NFL-ben sem? Az szép. NCAA-ről tudtam, de akkor tud valamit a csávó, ha NFL-ben, Brisettel a háta mögött is még szűz sackek terén.
coltman
Jaja. IR-en lenni a jó pillanatban. x-D
Kellynek kb. egy lövése van Ballardnál, ha a 2018-as idényben is azt hozza, mint amit az első kettőben, teljesen simán kikerül a kezdőből, mert fos. Nem kell ezt szépíteni, az. Tehetség, van benne potenciál, sérült is volt, épp ezért meg kell adni neki az esélyt a bizonyításra, de azért vékony jégen táncol ő is. Nem véletlen, hogy Ballard csupa olyan játékost hívogat vizitálni, akik a guard mellett centerként is bevethetőek.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Kelly még nem engedett sacket a karrierje során. Szerintem ez elég indok ahhoz, hogy ő maradjon a center. 😊
peterk2005
NFL-ben sem? Az szép. NCAA-ről tudtam, de akkor tud valamit a csávó, ha NFL-ben, Brisettel a háta mögött is még szűz sackek terén.