Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Giffinből lehet szerintetek több, mint egy jó spec teamer? Drukkolok a srácnak, de nehezen tudom elképzelni, hogy kézfej nélkül hatékonyan megcsinálja a gyenge oldalára a tacklet. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Marshallról is húzhattál volna valakit, az is kékfehér, nem kell rögtön behomérkodni a NyittaniLájonzba, ja mér nem Hamilton, mér?
sutianap
A Marshall nem zöldbe tolja? 😀 a Penn State homerkodás meg a Luck-Fleener duó után jött szabadon. Elején a playmaker, az offense felelőse, utána meg a TE 😀
Hamilton 5.körben még bent volt, de inkább Griffint húztam a hype miatt.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Na Fanspeak-en toltam egy draftot (trade-ek nincsenek):
6: R1P6
RB SAQUON BARKLEY, PENN STATE
36: R2P4
EDGE MARCUS DAVENPORT, UTSA
37: R2P5
CB JOSH JACKSON, IOWA
49: R2P17
LB LEIGHTON VANDER ESCH, BOISE STATE
67: R3P3
TE MIKE GESICKI, PENN STATE
104: R4P4
EDGE LORENZO CARTER, GEORGIA
140: R5P3
LB SHAQUEM GRIFFIN, CENTRAL FLORIDA
178: R6P4
WR ALLEN LAZARD, IOWA STATE
221: R7P3
G BRIAN ALLEN, MICHIGAN STATE

Darnold, Allen, Mayfield, Chubb, Lamar Jackson (LOL) volt az első 5 pick (Rosen 12.en ment a Billshez 😀), így maradt Barkley/Nelson vagy vmeik ILB.
Barkley sztem akkora pluszt nyújtana, hogy egyszerűen nem hagyhattam bent. Ha nem tömik a boxot, akkor benne van mindig egy home run is, ha meg tömik, akkor Luck van olyan jó, hogy gyorsan szétszedje a defet (már ha felépül, egy picit elgondolkoztam a Rosen picken 😀, se!).
Davenport nagyon jó adottságokkal rendelkezik, megküzdhetne Bashamékkel a kezdőért.
Josh Jacksont sokan 1.kör közepére is teszik, nekem is egyik kedvencem idén a CB-k közül, itt nem hagyhattam bent.
Dettó ugyan ezt írhatnám Vander Esch-re, csak annyiban más, hogy ő LB. Akár középen, akár szélen is kaphatna szerepet, túl jó értéket képviselt itt.
Gesicki az első erősen luxus pick, de én nagyon belezúgtam a srácba (#nohomo), prototípus napjaink TE-je, két éve nem volt dropja (nfl.com szerint). Blokkolásban nem a legjobb, ezért is luxus. De nyomhatnánk a két TE-s felállásokat, Ebron mehetne slotba, ha meg nem válik be Ebron, akkor jövőre repül, és Gesicki ott lesz mint opció.
Carterre azt írják, hogy 34ben és 43ban is OLB lehet, de én a fal szélén is el tudnám képzelni. fizikai adottságai és atletikussága miatt húztam be, keveset tudok róla.
Griffin a kombájn sztárja, ráadásul WILL-be szerintem még fit is lenne nálunk.
Hazard Lazard személyében megtaláltam a colos feka elkapót a szélre, örömbódogság. Évről évre egyre több elkapása lett collegeben, yardokat és TD-ket is szépen termelt.
Allen személyében egy újabb sokoldalú belső falemberünk lehetne, 37 meccsen kezdett egyetemen, 16ot centerben és 21et guardban. Ereje rendben van, viszont hiányzik a fürgesége, hogy kezdő lehessen. Depthnek a tapasztalata miatt jó lehet, 7.körben amúgy is már potenciális UDFA-k közül kell többnyire válogatni
Borbinho
Marshallról is húzhattál volna valakit, az is kékfehér, nem kell rögtön behomérkodni a NyittaniLájonzba, ja mér nem Hamilton, mér?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az OL-t hiányolom az elejéről, de ha Barkley, Davenport, Jackson és Van der esch is jönne egyszerre, akkor erre röhögve rábólintanék. 😀 Hadd lógjon kicsit bilibe a kezünk.

Barkley egyébként - nem tudom ki mennyire nézte, lehet, hogy mindenkinek triviális amit mondok, akkor bocs - nem egy AP, Gurley, Elliott féle vízhordó. Nem bír meccsenként 25+ futást. Ő egy 12-15 futás + néhány elkapásos fickó, csak abban eszméletlen jó.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na Fanspeak-en toltam egy draftot (trade-ek nincsenek):
6: R1P6
RB SAQUON BARKLEY, PENN STATE
36: R2P4
EDGE MARCUS DAVENPORT, UTSA
37: R2P5
CB JOSH JACKSON, IOWA
49: R2P17
LB LEIGHTON VANDER ESCH, BOISE STATE
67: R3P3
TE MIKE GESICKI, PENN STATE
104: R4P4
EDGE LORENZO CARTER, GEORGIA
140: R5P3
LB SHAQUEM GRIFFIN, CENTRAL FLORIDA
178: R6P4
WR ALLEN LAZARD, IOWA STATE
221: R7P3
G BRIAN ALLEN, MICHIGAN STATE

Darnold, Allen, Mayfield, Chubb, Lamar Jackson (LOL) volt az első 5 pick (Rosen 12.en ment a Billshez 😀), így maradt Barkley/Nelson vagy vmeik ILB.
Barkley sztem akkora pluszt nyújtana, hogy egyszerűen nem hagyhattam bent. Ha nem tömik a boxot, akkor benne van mindig egy home run is, ha meg tömik, akkor Luck van olyan jó, hogy gyorsan szétszedje a defet (már ha felépül, egy picit elgondolkoztam a Rosen picken 😀, se!).
Davenport nagyon jó adottságokkal rendelkezik, megküzdhetne Bashamékkel a kezdőért.
Josh Jacksont sokan 1.kör közepére is teszik, nekem is egyik kedvencem idén a CB-k közül, itt nem hagyhattam bent.
Dettó ugyan ezt írhatnám Vander Esch-re, csak annyiban más, hogy ő LB. Akár középen, akár szélen is kaphatna szerepet, túl jó értéket képviselt itt.
Gesicki az első erősen luxus pick, de én nagyon belezúgtam a srácba (#nohomo), prototípus napjaink TE-je, két éve nem volt dropja (nfl.com szerint). Blokkolásban nem a legjobb, ezért is luxus. De nyomhatnánk a két TE-s felállásokat, Ebron mehetne slotba, ha meg nem válik be Ebron, akkor jövőre repül, és Gesicki ott lesz mint opció.
Carterre azt írják, hogy 34ben és 43ban is OLB lehet, de én a fal szélén is el tudnám képzelni. fizikai adottságai és atletikussága miatt húztam be, keveset tudok róla.
Griffin a kombájn sztárja, ráadásul WILL-be szerintem még fit is lenne nálunk.
Hazard Lazard személyében megtaláltam a colos feka elkapót a szélre, örömbódogság. Évről évre egyre több elkapása lett collegeben, yardokat és TD-ket is szépen termelt.
Allen személyében egy újabb sokoldalú belső falemberünk lehetne, 37 meccsen kezdett egyetemen, 16ot centerben és 21et guardban. Ereje rendben van, viszont hiányzik a fürgesége, hogy kezdő lehessen. Depthnek a tapasztalata miatt jó lehet, 7.körben amúgy is már potenciális UDFA-k közül kell többnyire válogatni

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Meg fogja, mert feher.
Stez
austin collie-t visszahozzuk?
Miska84
trade Griff Whalenért!
Borbinho

Farky
 www2.pictures.zimbio.com/gi/Blair+White+Indianapolis+Colts+v+New+England+cibVbZC9YMdl.jpg

Az ultimate win, akinek még a neve is fehér 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Meg fogja, mert feher.
Stez
austin collie-t visszahozzuk?
Miska84
trade Griff Whalenért!
Borbinho

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Meg fogja, mert feher.
Stez
austin collie-t visszahozzuk?
Miska84
trade Griff Whalenért!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Meg fogja, mert feher.
Stez
austin collie-t visszahozzuk?

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Meg fogja, mert feher.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Autry szerintem egyértelműen belső falember lesz. Ballard és Reich is elmondta többször, hogy one gap robbanékony, relative kisebb termetű falembereket keresünk, és ennek a paraméternek Autry tökéletesen megfelel. És Ridgeway és Anderson is. Woods lóg ki, de ő minden bizonnyal maradni fog. Szerintem Hankinst azért raktuk ki, mert van Woods és Grover Stewart is. Woods körülbelül hasonló teljesítményt hozott mint Hankins, csak éppen negyed annyiért. Mögé meg rotációba jó lesz Stewart run stoppernek. Hunt nem tudom, hogy képes lesz-e rostert fogni. Spec teamben nagyon hasznos, de a 4-3 váltás miatt kevesebb roster spot lesz belső falemberek számára. Hat embernél többen nem lesznek, és akkor Hunt megvívhat azért a 6. spotért egy érkező fiatallal.

peterk2005
Hunt a Bengalsban DE volt 4-3-ban, gyanítom itt is abban a pozícióban lenne rotációs elem ha megéri az 53-at.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Fitz lesz a pick ha maradtok.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Johnson dolog csak poén volt 😊

Autry szerintem egyértelműen belső falember lesz. Ballard és Reich is elmondta többször, hogy one gap robbanékony, relative kisebb termetű falembereket keresünk, és ennek a paraméternek Autry tökéletesen megfelel. És Ridgeway és Anderson is. Woods lóg ki, de ő minden bizonnyal maradni fog. Szerintem Hankinst azért raktuk ki, mert van Woods és Grover Stewart is. Woods körülbelül hasonló teljesítményt hozott mint Hankins, csak éppen negyed annyiért. Mögé meg rotációba jó lesz Stewart run stoppernek. Hunt nem tudom, hogy képes lesz-e rostert fogni. Spec teamben nagyon hasznos, de a 4-3 váltás miatt kevesebb roster spot lesz belső falemberek számára. Hat embernél többen nem lesznek, és akkor Hunt megvívhat azért a 6. spotért egy érkező fiatallal.

Edge-ben vékonyság van. A kezdő Sheard és Basham, ha utóbbi második évére fel tud javulni. Tavaly az utolsó 4-5 meccsre hirtelen megjelent és elkezdett produkálni, nem kizárt egy második éves ugrás. De még így sincs elég ember, úgyhogy ide még akár két ember is érkezhet. Egy draftról, nagyon elölről is. Igazából a második is inkább draftról, mert FA-n is borzasztó szegény edge rusherben a piac- Vagy pedig Ballard tradel majd valakiért.

Az LB a durva nagy kérdőjel. Hozzátéve, hogy azért Simon várhatóan SLB-ben oké lesz, és akkor igazából még egy jó kezdő kellene, mert a snapek 70%-ban úgyis csak két LB van pályán. Klasszikus 4-3 base-ben valamelyik fiatal (Morrison / Walker / George / Perry) is elketyegünk valahogy. De arra a második LB posztra jó játékos kellene, ergó vagy nagyon korán kellene kihúzni, vagy 2018-ban is nézegethetjük Morrisonék szenvedését.

Tavaly a secondary volt borzasztó üres, idén sokkal kisebb a gond annak ellenére is, hogy se Melvin, se új FA nem jött. A Hooker + Desir + Moore hármas a tavalyi bemutatkozás alapján tűrhetően le tudják hozni a posztot, Hairston is oké slotban. Free agent választék is van még (pl. DRC-nak sincs még csapata, 1 évre simán megtenné), és draftról is érkezhet még valaki. Safety dettó. Elég jól meg is vagyunk, és free agent is akad még ha mégis kéne. Ide nem is hiszem, hogy idén draftolnánk bárkit, hacsak nem valami ordas nagyon csúszó BPA.

RB poszton Ballard mindig kiemeli Matt Jones-t, ez arra utal, hogy neki feltétlenül szerepet szán. (Turbin-t sosem említi, ami azért érdekes, mert jelenleg kb. az egyetlen a kereten aki ha nem is lead back-ként, de képest a két tackle között yardokat szerezni, emellé a legjobb elkapó és a blitzeket is a legjobban ő veszi fel. Ez alapján nélkülözhetetlen kiegészítő darabka papíron, de ki tudja Ballard fejében mi van...) Szerintem fog érkezni egy lead back potenciálú futó a draftról. Második, harmadik kör környékéről. (Barkley szerintem nekünk csak mint extrém opció szerepel a boardon, vele úgy számolunk, hogy előttünk kimegy.)

TE szerintem kb. megvan. Doyle + Ebron + Swoope / Alie-Cox / Daniels / fiatalok, ide idén többet nem fogunk se draft picket se pénzt költeni. UDFA jön még aztán a legjobb 4 marad.

Az OL nyitott. Nem zárom ki Nelsont sem, de az szinte biztos, hogy ha nem Nelson akkor a 2. v. 3. körben jön egy (inkább belső) falember, aki egyből akár kezdő is lehet. Draft után tisztul majd a kép.

A WR is nagyon nyitott még. Ide szerintem is fog jönni FA. Én Dez féle veteránra nem számolok, inkább olcsóbb, potenciállal bíró fiatalabbra. Meredith-et megnéztük - neki is ACL + MCL szakadása is volt, mint Hookernek -, de nem adtunk neki ajánlatot. Nekem ő lett volna a favoritom, de Ballardnak nem. Vagy lehet, hogy megvárjuk a draftot és után adunk ajánlatot? Ez se zárható ki. Ha nem Meredith akkor nekem pl. egy Martavis Bryant trade is tetszene. A Steelersnek jövőre is nagyon szoros lesz a zakó, 27 szerződött játékossal van most 28 milla capjük és ebben még Bell pénze nincs is benne. JuJu érkezésével várhatóan Bryant lesz az egyik cap casualty, akkor meg lehet, hogy idén is ideadják ha adunk érte valami keveset.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Grigson ha jól emlékszem a regnálásának a 3. évében hozta el Andre Johnsont. Ballard csak a 2. évét tölti. Szerintem még nincs itt az ideje ilyen hibának. 😊
peterk2005
Annyira tudtam, h Andre Johnsonnal fogtok jönni, akartam is írni, de bíztam benne,h már elfelejtettétek 😀...
Hankins elengedése vagy a JMD blama már ott van hibának. Illetve a csendes FA is, draftról építkezés ide vagy oda. Csak azt mondom, hogy szotyiért hozhatnánk egy olyan elkapót, akiben bőven benne van 1000+ yard és 10+ TD egy szezonra, semmi garantáltja nem lenne már, bármikor ingyen kibaszhatjuk.
Hogy állunk jelenleg?
Offense
Reich azt mondta, jó lenne ha a liga első felében lennénk futásban, ehhez jelenleg van Mack, mint szélső futásokra és elkapásokra használható speedster, Matt Jones aki lehetne erőfutó, de sehol nem alkotott eddig maradandót, nincs még 1000 yardja össz karrierje során, illetve Turbin aki sokat volt sérült, de egy hasznos rövid yardos futó, meg az olyan pancserek, mint Josh Ferguson vagy Christine Michael, aki többször váltott már csapatot mint Ibrahimovic, viszont ő azért, mert mindenhonnan kibaszták. Egyik sem kezdő potenciál szvsz, van idén pár jó futó a drafton, ide lehetne hozni 3.körben.
Elkapóban van TY, a frissen jött Grant, meg Chester Rogers, akik valamit fel tudnak mutatni eddigi karrierjük során. Ide is kell erősítés nagyon. Ezért merült fel Dez, mert akkor nem törpeegér lenne a szélen. Reich azt is mondta, hogy a cél az, hogy Luck gyorsan szabaduljon a lasztitól, erre Landry tökéletes lett volna, de meg se próbáltuk elhozni.
TE-ben talán megvagyunk, de Doyle is szar volt tavaly amint megkapta az új contractot, Ebron eddig kb csak elkapásokban volt használható, ezen felül van pár kosaras srác akiből próbálunk Jimmy Grahamet/Tony Gonzalezt faragni (Swoope, Mo Allie-Cox). Ide még jöhetne valaki, aki blokkolásban is jó, főleg ha szeretnénk jól futó csapat lenni.
Az OL-ben AC, Slausen, Kelly, helye talán oké, és akkor Good, Haeg meg Clark lemeccselhetik az RT pozit, illetve aki veszít lehet a beugró belülre. Ha Mewhort nem sérül le, akkor én még bizakodó is lennék ezzel a fallal, de ott van még Vujnovich is guardba, ő se volt reménytelen.
Szóval az offense-be én mindenképp várok még:
kezdő szintű futót, egy fizikálisabb WR-t aki a szélen is használható (+ ugye egyre többen használnak culákat slotban, amire a def vagy LB-t vagy DB-t rak, így vagy sebességbeli vagy fizikai fölénnyel indul az elkapó, erre akár Ebron is jó lehet), illetve blokkolni is tudó TE-t, meg az OL-be is, akár depthet.
Defense
na jah...
itt még csak darabszámra se vagyunk meg mindenhol.
DL:
a szélekre gyors, elsősorban pass rushban jó endek kellenek az új rendszerbe. Sheard lehet az egyik, ő futás ellen remek, ellenben pass rusherként szerintem nem elég jó. Másik szélre van Basham, aki szerintem jó lehet, ő collegeben ha jól tudom endet is játszott, meg Hunt, esetleg Autry. ha tényleg a sebesség lesz ennek a rendszernek a lényege, akkor ide is hoznék legalább egy, de inkább két játékost. Olyat, aki meg tudja verni sebességből a tacklet.
A fal közepe szerintem megvan, Anderson, Ridgeway, Woods, akár Autry is egyértelmű passz szituációknál. + van még Stewart, mint tavalyi 4.körös. Innen sztem még távozó is lesz (Woods v Stewart sztem, nem kell két NT alkat 4-3ba, sőt).
LB sor katasztrófa, ahogy van. Simon talán SLB-be jó lehet, de az ő szerepe nekem még mindig kérdéses ebben a felállásban. Olyan ILB nincs a rosteren, akiből jelenleg kinézném, hogy a def vezére lenne. Georgenak voltak jó meccsei, de messze van még akár csak egy átlagos kezdő szinttől is. A kutyás már 3-4be is lassú volt, nem tudom h tudná bejátszani a pályát középről egyedül. Itt is van tavalyi pick (Walker JR, 5.kör), de igazából a 3 kezdő pozira van egy valag átlag alatti, nullkilométeres játékos meg Simon...
A DB sor szerintem nagyjából szintén ok, főleg a safety részleg. Ha Hooker tudja folytatni a fejlődést és nem lassul le az ACL-től, akkor ő ligaelit FS lehet, Geathers/Farleyt meg nem győzöm dicsérni, bőven jó opciók SS-be. CB-re van Wilson meg Desir akik szélre opciók, a slotba meg Hairston. Ide is kellene azért erősítés, már csak a depth miatt is, de a kezdő helyek sincsenek még betonba vésve.

A def-be erősítenék elsősorban a draftról.
Kellene legalább egy DE (és akkor bízunk benne,h Sheard v Basham tud kezdő szintet hozni, Hunt sztem alkalmatlan kezdőnek, Autry meg inkább középre lesz jó), aki nyomást tud generálni a QB-ra, akár 3 kezdő LB (ezt leírni is durva...😕), és CB se ártana.
Az idei class elvileg erős OL-ben, van több jó LB, illetve edge rusher is van pár. A TE class is elég mély.
Ezek után én luxusnak érezném, ha komoly picket ellőnénk WR-re, amiből nem nagyon telített az idei draft. Akkor meg honnan lesz kezdő elkapónk?

plan to victory:
Occsón elhozzuk Dezt (vagy drágán OBJ-t 😀, de a 13asról lemondhat!), és a drafton csak a defbe húzunk!
jobban belegondolva, én Nelsont se húznám be 1/6ra. Az offense inkább megvan alapanyagra, mint a defense. Ward, Chubb, Smith, Edmunds vagy Barkley is nagyobb pluszt nyújtana szerintem. Még ha ezek közül több is reach lenne 6.választásra.
A legjobb forgatókönyv talán tényleg az, ha egy picit még lejjebb tudnánk menni, egy plusz 2. vagy jövő évi pickért. 10-15 között lenne a legideálisabb, de persze minden azon múlik, Ballardék boardja hogy fest 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Grigson ha jól emlékszem a regnálásának a 3. évében hozta el Andre Johnsont. Ballard csak a 2. évét tölti. Szerintem még nincs itt az ideje ilyen hibának. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Dezt állítólag legkésőbb a draft után kibassza a Cowboys. Nem fiatal már, illetve nem is lett az az elit elkapó, amit sokan jósoltak neki (így se rossz, de top10be nem fix,h beférne nálam). Viszont pont ideális lenne Moncrief helyére. Akár no1-nek, akár no2-nek TY mellé. Jump ballokra, end zonera jó lenne, kevés fizikálisabb WR van, csak ugye a primadonnákat mi se szeretjük meg Ballard se... Viszont ha tényleg így is úgy is ki fogják baszni, akkor egy 7.körért elhozhatnánk még draft előtt.
Idén 16.5M fizujából 12.5et kellene nekünk fizetni, illetve jövő évi 16.5M-es fizujából is 12.5et kellene kifizetni, a maradék 4-4 M a Dallasnál kerülne könyvelésre ha jól nézem.
Ergo idénre 12.5M-ért hozhatnánk szotyiért egy olyan elkapót, aki korábban tudta dominálni a ligát, és még nem is túlkoros, ráadásul teljesen ingyér' ki is baszhatjuk akár idén akár jövőre, ha nem hozza magát. Nem kevés a 12.5M, de van most dellánk, és akkor drafton nem kellene (az amúgy nem túl erős állományból) WR-t húzni.
Én el tudnám képzelni Marvin 88asában 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Calvin Ridley wr 😊
peach
vérszagra gyűlik az éji vad

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Legyen akkor a Blackadder, Tremaine Edmunds 1/6-on.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Josh McDaniels az 1/6-ért?
Wyatt
De csak ha visszaadjátok Allent meg Dorsettet, h utána mi cutolhassuk őket!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Josh McDaniels az 1/6-ért?

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Calvin Ridley wr 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
cartman023 Indianapolis Colts 737
Bradley Chubb, DE, N.C.State
több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Colts Draft tippelde, MindegyCsakNeStezNyerjen '18 Edisön

Farky: Quenton Nelson, OG, Notre Dame
Farky
Uatu - letrade
uatu
ok, de ha letrade, akkor ott mit?
coltman
Ok, bocs, csak most jutottam vissza net közelbe.
Letrade Bills-szel, és 1/12-ra Roquan Smith, 1/22-re pedig Will Hernandez
több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
És akkor az -valószínű a legőrültebb-tippem: cardinals feljön mert egy évre hoztak az Indiant, 1/15 pont mint tavaly, idén is DB, Jaire Alexander, Lajosfalva

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
A steznenyerjen játék az én frnachiseom nem ér lenyúlni de egye fene mehet idén is 😊

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick