Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Én egyre inkább az LB picket favorizálom ha maradunk 1/6on. Smith, Edmunds meg Vander Esch aki talán első kör első felét érhet, viszont edge talán marad 2.kör elejére is. ILB aki kezdő lehet nem hiszem. A keretet nézve is, Sheard meg Basham ha muszáj akkor elvihetik a két kezdő end posztját, de az LB sorunk katasztrófa... De szerintem draft előtt már nem lesz trade, lutri lenne bárkinek 1/6ra feljönni QB-ért jelenleg. Majd ha esetleg a 4ből marad 1, akkor jól le lehet húzni egy Billst. Hosszú távon kiváncsi leszek, hogy gyengítjük vagy erősítjük a Pats csoportját. Bőven benne van, hogy két AFC East csapatot is mi "juttatunk" franchise QB-hoz, de az is lehet h bustot húznak és pickjeik se lesznek jövőre, így a Patsnek kedvezünk 😊

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ez már a nehezebb fokozat? Hmm.
Wyatt
Nem tudom mit jelent a normál meg a nehéz szint, de amikor Guice ment 1/4en és Barkley 1/13on ott nevettem egy jót. Ja meg a Bears behúzta Lamar Jacksont 😀 lehet csak troll mód, és WR-nek

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez már a nehezebb fokozat? Hmm.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kipróbáltam ezt a fanspeekes draftot én is. Nehezebb fokozat, alap beállítások.

6: R1P6 EDGE BRADLEY CHUBB NORTH CAROLINA STATE
36: R2P4 G WILL HERNANDEZ UTEP
37: R2P5 RB RONALD JONES II USC
49: R2P17 EDGE SAM HUBBARD OHIO STATE
67: R3P3 WR JAMES WASHINGTON OKLAHOMA STATE
104: R4P4 LB DARIUS LEONARD SOUTH CAROLINA STATE
140: R5P3 CB J.C. JACKSON MARYLAND
178: R6P4 OT BRANDON PARKER NORTH CAROLINA A&T
221: R7P3 DL PJ HALL SAM HOUSTON STATE

Mind az öt pick QB volt előttem, úgyhogy lényegében 1/1-re választottam Chubb-ot. 😊 Még így is megfordult a fejemben, hogy inkább Edmunds, de aztán maradtam az unalmasnál.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Imadom Griffint, es kivanom neki a legjobbakat. Sot, imadnam, ha Ballard draftolna. De aki azt hiszi, hogy a srac ST-n es eloszezonon kivul komolyan eselyt fog kapni, az szvsz naiv. Hacsak nem dolt mar el fixen egy meccs vagy dolt ki elole mindenki, akkor szvsz egy edzo sem fogja megkockaztatni, hogy bekuldje a vedelembe.

De az NFL, meg alapbol Amerika a kepmutatasarol hires (pl.: Sam), ezek utan azt varom, hogy 4-5. korben elviszi valaki Griffint. Persze, mert elkepesztoen jo reklam. De tobbet nem latok sajnos bele ebbe a sztoriba.

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Azert Griffint a 2.korbe varni merő naivitas.
Janek
Az 5. körnél az inkább 3. kör. De az is sok lehet jaja
Wyatt
3/2 az eleg erős pick lenne érte.
Na mindegy a fanspeak egy rakas hulladek jatszani jo dolog vele de messze nem realis

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ogbonnia Okoronkwo a neve, nem Robert Mathis. x-O

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Ebben a classban nincs Robert Mathis.
Stez
DE VAN DE VAN DE VAN!!!!! 😀

 www.stampedeblue.com/2018/3/28/17174792/ogbonnia-okoronkwo-may-remind-colts-fans-of-someone-they-watched-for-more-than-a-decade
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ebben a classban nincs Robert Mathis.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Giffinből lehet szerintetek több, mint egy jó spec teamer? Drukkolok a srácnak, de nehezen tudom elképzelni, hogy kézfej nélkül hatékonyan megcsinálja a gyenge oldalára a tacklet. 😕
peterk2005
16%ról 13%ra javult 2016ról 2017re a missed tackles százaléka. Ez még mindig átlag alatti (főleg egy LB-nél), de az agresszivitásával és sebességével próbálja pótolni a hiányzó kézfej miatti hátrányát. Már csak a mentalitása és a plusz miatt amit az öltözőbe tudna hozni megérne egy esélyt, de ugye ez a liga (meg úgy átlag a profi sport) nem a fairy tale sztorikról híres. Bőven benne van, hogy nem jut tovább a PS csapatokon az NFL-ben. De egy hátsó körös picket megérhet, pont azért a mentális pluszért amit hozhat.Borbinho
Önmagában a feelgood miatt inkább ne húzzunk senkit. Ezek a volt katona, meleg, valamilyen survivor, stb. akiket felkap a sajtó általában nem úgy végződnek, hogy játékos is lesz az illetőből. A feelgood sztori jön magától is, pl. Desir. Az ötödik körben inkább húzzunk egy Robert Mathist ismét. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Giffinből lehet szerintetek több, mint egy jó spec teamer? Drukkolok a srácnak, de nehezen tudom elképzelni, hogy kézfej nélkül hatékonyan megcsinálja a gyenge oldalára a tacklet. 😕
peterk2005
16%ról 13%ra javult 2016ról 2017re a missed tackles százaléka. Ez még mindig átlag alatti (főleg egy LB-nél), de az agresszivitásával és sebességével próbálja pótolni a hiányzó kézfej miatti hátrányát. Már csak a mentalitása és a plusz miatt amit az öltözőbe tudna hozni megérne egy esélyt, de ugye ez a liga (meg úgy átlag a profi sport) nem a fairy tale sztorikról híres. Bőven benne van, hogy nem jut tovább a PS csapatokon az NFL-ben. De egy hátsó körös picket megérhet, pont azért a mentális pluszért amit hozhat. Illetve a mi LB sorunkban mindenkinek megvan mindkét kézfeje, mégse tudják megcsinálni a tackle-t...😕
Borbinho
Igen, ott más testrész hiányzik, agynak hívják 😀
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Azert Griffint a 2.korbe varni merő naivitas.
Janek
Nem 2. körben, hanem kettő körrel az 5. előtt már lehetséges. Nálam pl. Tampa vitte 3. körben őt. Na bumm. Lazardnak meg utolsó három évben mindig volt 7-10 közötti TD-je, úgyhogy nálam ő a hatodikat végképp nem "éli" meg..
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azert Griffint a 2.korbe varni merő naivitas.
Janek
Az 5. körnél az inkább 3. kör. De az is sok lehet jaja

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Wyatt
Fast Willie
persze, ezt már miközben csináltam feltűnt. mindenki aláírna most egy ilyen draftot a Colts részéről, és Ballardot is kb azonnal HoF-ba küldenék 😀
lehet azért, mert easyre raktam a nehézséget? most kipróbálom difficulton, kiváncsi vagyok mi sül ki belőle 😊
szerk:
sokat nem változtatott a lényegen, de azért kb hülyébb lett a gép, mint easy-n:
| 1/1 rosen 1/2 darnold 1/3 mayfield 1/4 GUICE 1/5 Allen (1/6ra behúztam Chubbot), és 1/13on ment ki Barkley...😀 |
1: R1P6 , EDGE BRADLEY CHUBB, NORTH CAROLINA STATE
2: R2P4 , CB JOSH JACKSON, IOWA
3: R2P5 , G WILL HERNANDEZ, UTEP
4: R2P17 ,RB SONY MICHEL, GEORGIA
5: R3P3 , WR DEON CAIN, CLEMSON
6: R4P4 , DL RASHEEM GREEN, USC
7: R5P3 , LB JOSEY JEWELL, IOWA
8: R6P4 , OT BRANDON PARKER, NORTH CAROLINA A&T
9: R7P3 , LB KENNY YOUNG, UCLA

Azért ezt is elfogadnám 😀 [/quote][/quote]

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Azert Griffint a 2.korbe varni merő naivitas.

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Na Fanspeak-en toltam egy draftot (trade-ek nincsenek):
6: R1P6
RB SAQUON BARKLEY, PENN STATE
36: R2P4
EDGE MARCUS DAVENPORT, UTSA
37: R2P5
CB JOSH JACKSON, IOWA
49: R2P17
LB LEIGHTON VANDER ESCH, BOISE STATE
67: R3P3
TE MIKE GESICKI, PENN STATE
104: R4P4
EDGE LORENZO CARTER, GEORGIA
140: R5P3
LB SHAQUEM GRIFFIN, CENTRAL FLORIDA
178: R6P4
WR ALLEN LAZARD, IOWA STATE
221: R7P3
G BRIAN ALLEN, MICHIGAN STATE
Borbinho
Ikszdé
Wyatt
IRL ez elképzelhetetlen. Extrém esetben az első hat helyen szereplő emberke kimehet első körben. Barkley a legreálisabb. Szerintem Griffin kb. kettő, Lazard kb. három körrel is hamarabb kimehet.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ikszdé
Wyatt
ez meg gondolom arra jött, h 2.körben leesett 3 olyan player akit a legtöbben 1.körbe várnak 😀 meg Gesicki se valószínű h 3.körig csúszik.
Borbinho
Hát igazából ja, nem lepne meg, ha az első hat nem lenne már rég bent, mire jöttök, de talán még Griffinbe is belezúgnak hamarabb 😊

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ikszdé
Wyatt
ez meg gondolom arra jött, h 2.körben leesett 3 olyan player akit a legtöbben 1.körbe várnak 😀 meg Gesicki se valószínű h 3.körig csúszik.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Marshallról is húzhattál volna valakit, az is kékfehér, nem kell rögtön behomérkodni a NyittaniLájonzba, ja mér nem Hamilton, mér?
sutianap
A Marshall nem zöldbe tolja? 😀 a Penn State homerkodás meg a Luck-Fleener duó után jött szabadon. Elején a playmaker, az offense felelőse, utána meg a TE 😀
Hamilton 5.körben még bent volt, de inkább Griffint húztam a hype miatt.
Borbinho
Memphis akart lenni, csak kapkodtam a zárás miatt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na Fanspeak-en toltam egy draftot (trade-ek nincsenek):
6: R1P6
RB SAQUON BARKLEY, PENN STATE
36: R2P4
EDGE MARCUS DAVENPORT, UTSA
37: R2P5
CB JOSH JACKSON, IOWA
49: R2P17
LB LEIGHTON VANDER ESCH, BOISE STATE
67: R3P3
TE MIKE GESICKI, PENN STATE
104: R4P4
EDGE LORENZO CARTER, GEORGIA
140: R5P3
LB SHAQUEM GRIFFIN, CENTRAL FLORIDA
178: R6P4
WR ALLEN LAZARD, IOWA STATE
221: R7P3
G BRIAN ALLEN, MICHIGAN STATE
Borbinho
Ikszdé

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Höri: Alvin Kamara, RB, Tennessee
Farky
Na itt a tavalyi, milyen jól sikerült...
Farky
Hiába súgtam nekik, nem találták a mély weben a scoutjaink.
Höri
Ballard, Dodds meg Hogan is fent vannak LinkedInen, egy próbát megér idén 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Giffinből lehet szerintetek több, mint egy jó spec teamer? Drukkolok a srácnak, de nehezen tudom elképzelni, hogy kézfej nélkül hatékonyan megcsinálja a gyenge oldalára a tacklet. 😕
peterk2005
16%ról 13%ra javult 2016ról 2017re a missed tackles százaléka. Ez még mindig átlag alatti (főleg egy LB-nél), de az agresszivitásával és sebességével próbálja pótolni a hiányzó kézfej miatti hátrányát. Már csak a mentalitása és a plusz miatt amit az öltözőbe tudna hozni megérne egy esélyt, de ugye ez a liga (meg úgy átlag a profi sport) nem a fairy tale sztorikról híres. Bőven benne van, hogy nem jut tovább a PS csapatokon az NFL-ben. De egy hátsó körös picket megérhet, pont azért a mentális pluszért amit hozhat. Illetve a mi LB sorunkban mindenkinek megvan mindkét kézfeje, mégse tudják megcsinálni a tackle-t...😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri: Alvin Kamara, RB, Tennessee
Farky
Na itt a tavalyi, milyen jól sikerült...
Farky
Hiába súgtam nekik, nem találták a mély weben a scoutjaink.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Giffinből lehet szerintetek több, mint egy jó spec teamer? Drukkolok a srácnak, de nehezen tudom elképzelni, hogy kézfej nélkül hatékonyan megcsinálja a gyenge oldalára a tacklet. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Marshallról is húzhattál volna valakit, az is kékfehér, nem kell rögtön behomérkodni a NyittaniLájonzba, ja mér nem Hamilton, mér?
sutianap
A Marshall nem zöldbe tolja? 😀 a Penn State homerkodás meg a Luck-Fleener duó után jött szabadon. Elején a playmaker, az offense felelőse, utána meg a TE 😀
Hamilton 5.körben még bent volt, de inkább Griffint húztam a hype miatt.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."