Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Smith is csak 20 eves, azert emellett ne menjunk el. Kettejuk kozott egy ev kulonbseg van. Abban pedig egyaltalan nem ertek egyet, hogy 2 down jatekos lenne. Nem latom, hogy milyen korlatoltsaga van, amiert nem lehet fent vegig a palyan.

Az, hogy Smith kisebb, szerintem egyaltalan nem akkora hatrany egyebkent, ezt kicsit ugy latom, minthogy Sherman ota megy a rinyalas, hogy hat lab alatt nincs elso szamu corner, mert az szar, es bla bla, vagy mint Wilsont szetszedtek a draft elott, mert nehany centivel alacsonyabb volt a prototipus kubeknal, es ment a hiszti, hogy majd jol nem lat ki a fal mogul.

Smith kapcsan nekem egyebkent Myles Jack jut eszembe, akit tavaly siman vittek volna top7-ben, hogyha nem egy sulyos terdserulesbol erkezik az NFL-be. De mondom, en elfogadom Edmundsnal az erveket, viszont kettejuk kozul en akkor is Smitht valasztanam. le is irtam, hogy miert.
Stez
Smith inkább a druszájára üt, Telvin Smith-re. Miles Jack majdnem Edmunds tömegű (csak kb. 10 fonttal könnyebb) csak alacsonyabb nála. Ha megnézed, hogy a Jax hogyan használja Telvint-t, akkor az jó példa arra, hogy Roquan hogyan lehetne használható. Telvin a "szabadon futkározó" LB, aki oldalvonaltól oldalvonalig felelős a futások, screen passzok beérésére és - akár open field-en is - az ember levitelére. Ehhez tökéletesen elég a tömege, és megvan a sebessége is. Viszont ha le kell lépnie egy blokkról - pl. zone block futásoknál valamelyik OL ember mellett kell lelépni a blokkról és megcsinálnia a tacklet a futón - akkor elveszett. Ezért kell mellé/elé egy Miles Jack / Poslusny / remek falember aki elintézi a blokkolókat előtte, hogy ő szabadon rongyolhasson.

Ezért is 2 downos a srác. 3rd downokban amikor a front7-ből lejön egy ember, nem marad aki a futásoknál megoldja előtte a blokkok lebontását. Ráadásul a méretei miatt a LOS mögötti területen matchup hátrányban van a TE-k ellen, ezért coverage-ben is igen limitáltan használható. Edmunds meg egy beast, képes lehet akár a Gronkowski féle elefántokat is levédekezni.

De ne én magyarázzam, itt van róla ugyanannak a Brett Kollman-nak az elemzése, akitől az Edmunds-elemzést is linkeltem. Ő pont erről beszél. Érdemes megnézni, hogy a srác hogyan néz ki amikor szembe kerül egy fellépő blokkoló TE-vel, OL-el. Reménytelen.



Ezzel együtt szerintem is remek játékos lesz, és valóban kisebb benne a kockázat. Ami potenciálisan benne van, az nagyobb eséllyel ki is fog jönni. Ha úgy alakul a draft, nagyon szívesen látnám őt is a csapatban. Csak ha preferenciákat kell felállítani, akkor az LB sorban a Miles Jack / Poslusny az alap és a falak, a Smith félék meg a tető. Előbb legyen meg az első, és utána jöhet a hab a tortára. Fordítva jobban meg fogunk kínlódni.

(A két LB-vel kapcsolatban nekem egyébként a Collins / Hightower párhuzam ugrott be. Jamie Collins a Roquan Smith, abban az értelemben, hogy tackle gép, készebb játékos. Collings első évében azonnal remekül kezdett, brilliáns volt fiatalon is. Eközben Hightower meg első évében lassúnak tűnt, fogalmatlan volt, el volt veszve, a pats tábor gyakorlatilag konszenzusosan bust gyanúsnak gondolta. De legalábbis csalódás volt az első éve. Még a másodikban sem volt az a hűde igazi. De aztán a harmadik évre óriásit fordult a világ, kiderült, hogy Hightower az igazán fontos láncem, nem Collins. Collins ugye a futás ellen remek tackle gyár, Hightower pedig a nagy darab, méretes, fizikális, sokoldalú Edmunds féle LB, aki coverage-ben, blitzekben, futás ellen is elit, sőt akár még edge rusherként is felállítható. Ő lett a védelem vezére, rá került a rádiós sisak is. Namost Hightower pass rusherként endben már ineffektív, Edmunds viszont még ott is jó lehetne. Potenciálisan egy Hightower/Kikli hibrid, pass rusher képességekkel is megáldva. Egyedi jelenség.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Smith is csak 20 eves, azert emellett ne menjunk el. Kettejuk kozott egy ev kulonbseg van. Abban pedig egyaltalan nem ertek egyet, hogy 2 down jatekos lenne. Nem latom, hogy milyen korlatoltsaga van, amiert nem lehet fent vegig a palyan.

Edmundsnak felelmetes felepitese van, de az egyaltalan semmit sem jelent. Igen, remek alapanyag. Viszont szerintem Smithben az van meg, amit nem lehet tanitani, az oszton, az intelligencia es a vezeregyeniseg.

En fazom az annyira nyers jatekosoktol, mint Edmunds. Hiaba brutalis jellemzok, hiaba remek alapanyag, eleg sok prospect ment ki top10-ben emiatt az elmult sok evben, es azert eleg sokakat nem is sikerult megfeleloen csiszolni.

Az, hogy Smith kisebb, szerintem egyaltalan nem akkora hatrany egyebkent, ezt kicsit ugy latom, minthogy Sherman ota megy a rinyalas, hogy hat lab alatt nincs elso szamu corner, mert az szar, es bla bla, vagy mint Wilsont szetszedtek a draft elott, mert nehany centivel alacsonyabb volt a prototipus kubeknal, es ment a hiszti, hogy majd jol nem lat ki a fal mogul.

Smith kapcsan nekem egyebkent Myles Jack jut eszembe, akit tavaly siman vittek volna top7-ben, hogyha nem egy sulyos terdserulesbol erkezik az NFL-be. De mondom, en elfogadom Edmundsnal az erveket, viszont kettejuk kozul en akkor is Smitht valasztanam. le is irtam, hogy miert.
Stez
Jó azért Wilsonnál ismerjük el, hogy nem is lett belőle akkora QB, mint amekkorára az első 1-2 évben hype-olták. Addig futott nagyot a Hawks, ameddig a D baszott erős volt, úgy meg azért nem nehéz megélni NFL-ben, ha nem Rex Grossmann-nak hívnak, de még ő is bement a döntőbe anno. Szóval Wilsonnál igen is most látszanak a limitációk, amikor már az offensenek kéne hoznia a meccseket, és tudom, hogy ebbe bele tartozik a fal is, és most mindenki erre hivatkozik - csak ugye most van előtte hasonló(an szar) fal, mint volt Luck előtt az első 4-5 évben, csak azt mindenki természetesnek vette.

No offense, jó QB, mielőtt ebből valaki azt venné le, hogy szarnak tartom, de belőle soha a büdös életben nem lesz HoF, nem az a kaliber. Szóval azért a centizésnek meg vannak az okai, de tény, hogy azért lehet kivétel is.
coltman
Vannak okai, de azzal eloallni, hogy XY azert nem lesz jo jatekos a profik kozott, mert epp harom kiloval vagy ot centivel elter a megszokott fizikumtol, az egyszeruen baromsag. Egyebkent tessek, ha mar magassag, ott van Brees.

A cornereknel is meg lehet nezni, hogy hany hat lab alatti csoka dominalt a ligaban evekig, vagy epp most hany elit corner van, aki nincs hat lab magas.

Ezek altalanositasok. Es egyebkent ez szvsz a Smith-Edmunds osszehasonlitasban nem is szamit sokat. Nyilvan jo, hogy utobbi milyen parameterekkel bir, nyilvan jobb alapanyag emiatt, de nem latom, hogy Smith barmifele korlatozassal tudna csak jatszani az NFL-ben. Egyaltalan nem velem ot 2 downos jatekosnak, es nem is ertem, mi alapjan lehet rafogni, hogy o nem lehet fent a 3rd downoknal is.

Wilsonra nem terek ki, mert szerintem HOF lesz, sokkal nagyobb szerepe van neki Seattle-ben megitelesem szerint, mint ahogy azt leirtad, de ha te nem igy veled, oke, ez szubjektiv.

En meg mindig azt mondom, hogy Luck visszateresevel velhetoen a kozepmezonyig siman feltornassza a csapatot, ritka, hogy top pickunk van, es itt olyat kellene inkabb huznunk, aki az elso naptol kezdve oriasi befolyassal lehet a csapat jatekara, nem pedig rizikozni, hogy egy remek alapanyagra adjunk top10-es picket, akit azert valljuk be, elkepesztoen meg kell munkalni, hogy azt kapjuk, amit az upside utan varunk.

Oszinten? Szerintem Edmundsban nincs meg az, hogy o MLB legyen, mig Smithben igen. Mondom, elismerem elobbit is, de en a ketto kozul Smitht valasztanam. Az megint mas kerdes, hogy azert 1/6-on nem szokas off ball LB-t huzni. Persze oriasi need, szoval barmelyiket elhoznank, orulnek, de en szemely szerint Smith fele huzok kettejuk kozul.

Ismetlem, ez nem jelenti, hogy Edmunds fos, vagy rossznak gondolom, nem is huzom le, mert nem nagyon van miert.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Smith is csak 20 eves, azert emellett ne menjunk el. Kettejuk kozott egy ev kulonbseg van. Abban pedig egyaltalan nem ertek egyet, hogy 2 down jatekos lenne. Nem latom, hogy milyen korlatoltsaga van, amiert nem lehet fent vegig a palyan.

Edmundsnak felelmetes felepitese van, de az egyaltalan semmit sem jelent. Igen, remek alapanyag. Viszont szerintem Smithben az van meg, amit nem lehet tanitani, az oszton, az intelligencia es a vezeregyeniseg.

En fazom az annyira nyers jatekosoktol, mint Edmunds. Hiaba brutalis jellemzok, hiaba remek alapanyag, eleg sok prospect ment ki top10-ben emiatt az elmult sok evben, es azert eleg sokakat nem is sikerult megfeleloen csiszolni.

Az, hogy Smith kisebb, szerintem egyaltalan nem akkora hatrany egyebkent, ezt kicsit ugy latom, minthogy Sherman ota megy a rinyalas, hogy hat lab alatt nincs elso szamu corner, mert az szar, es bla bla, vagy mint Wilsont szetszedtek a draft elott, mert nehany centivel alacsonyabb volt a prototipus kubeknal, es ment a hiszti, hogy majd jol nem lat ki a fal mogul.

Smith kapcsan nekem egyebkent Myles Jack jut eszembe, akit tavaly siman vittek volna top7-ben, hogyha nem egy sulyos terdserulesbol erkezik az NFL-be. De mondom, en elfogadom Edmundsnal az erveket, viszont kettejuk kozul en akkor is Smitht valasztanam. le is irtam, hogy miert.
Stez
Jó azért Wilsonnál ismerjük el, hogy nem is lett belőle akkora QB, mint amekkorára az első 1-2 évben hype-olták. Addig futott nagyot a Hawks, ameddig a D baszott erős volt, úgy meg azért nem nehéz megélni NFL-ben, ha nem Rex Grossmann-nak hívnak, de még ő is bement a döntőbe anno. Szóval Wilsonnál igen is most látszanak a limitációk, amikor már az offensenek kéne hoznia a meccseket, és tudom, hogy ebbe bele tartozik a fal is, és most mindenki erre hivatkozik - csak ugye most van előtte hasonló(an szar) fal, mint volt Luck előtt az első 4-5 évben, csak azt mindenki természetesnek vette.

No offense, jó QB, mielőtt ebből valaki azt venné le, hogy szarnak tartom, de belőle soha a büdös életben nem lesz HoF, nem az a kaliber. Szóval azért a centizésnek meg vannak az okai, de tény, hogy azért lehet kivétel is.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Smith is csak 20 eves, azert emellett ne menjunk el. Kettejuk kozott egy ev kulonbseg van. Abban pedig egyaltalan nem ertek egyet, hogy 2 down jatekos lenne. Nem latom, hogy milyen korlatoltsaga van, amiert nem lehet fent vegig a palyan.

Edmundsnak felelmetes felepitese van, de az egyaltalan semmit sem jelent. Igen, remek alapanyag. Viszont szerintem Smithben az van meg, amit nem lehet tanitani, az oszton, az intelligencia es a vezeregyeniseg.

En fazom az annyira nyers jatekosoktol, mint Edmunds. Hiaba brutalis jellemzok, hiaba remek alapanyag, eleg sok prospect ment ki top10-ben emiatt az elmult sok evben, es azert eleg sokakat nem is sikerult megfeleloen csiszolni.

Az, hogy Smith kisebb, szerintem egyaltalan nem akkora hatrany egyebkent, ezt kicsit ugy latom, minthogy Sherman ota megy a rinyalas, hogy hat lab alatt nincs elso szamu corner, mert az szar, es bla bla, vagy mint Wilsont szetszedtek a draft elott, mert nehany centivel alacsonyabb volt a prototipus kubeknal, es ment a hiszti, hogy majd jol nem lat ki a fal mogul.

Smith kapcsan nekem egyebkent Myles Jack jut eszembe, akit tavaly siman vittek volna top7-ben, hogyha nem egy sulyos terdserulesbol erkezik az NFL-be. De mondom, en elfogadom Edmundsnal az erveket, viszont kettejuk kozul en akkor is Smitht valasztanam. le is irtam, hogy miert.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Igen, erre lehetne mondani, hogy mindenki gondolkozzon el mit is csinált 19 évesen, és mit mennyire vett komolyan 😛

Na de kliséken túl, én azért is húzok nagyon felé, mert ugye minél fiatalabb valaki, annál könnyebb még alakítani, és irányba nevelni. És lehet hogy nem is tudja mit csinál, de bennem felmerül az is, hogy 19 évesen még akkora hév van benne, hogy az viszi el, lehetett látni, hogy néha rohadt türelmetlen, de ez majd évekkel lecseng szerintem. És mivel most Ballardot nézve nem arra gyúrunk, hogy jövőre SB-t nyerjünk, hanem 2-3 éves tervben gondolkodik, így szerintem kurva nagy választás lenne. Plusz ha hozzávesszük, hogy 21-22 körül szoktak ligába bekerülni általában az emberek, neki simán lenne már 2 év NFL tapasztalata (előnye) ha a kort nézzük. Brutális.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Anélkül, hogy bele akarnék szállni a ki a fos ki a nem fos vitába, szerintem valid kérdés, hogy a Coltsnak melyiket lenne érdemes elhoznia, ha mindkettő elérhető. Én is Edmundsra teszek, mégpedig azért, mert az offball will LB olyan poszt, mint a RB, a tampa MLB meg olyan, mint a pass rusher. RB-ből is van Barkley / Zeke szintű elit tehetség, de hátsó körökben is elég jól használható játékosok vannak a posztra. A will LB-ből is van Lavonte David, de van hátsó körben is speedy sideline to sideline tackler, aki már első évében is használható 2 downos játékosként a poszton. Roquan Smith szerintem emiatt luxus. Qva jó játékos, de mivel igazából csak 2 downosan használható a mi rendszerünkben, ezért luxus. Az MLB meg kulcs poszt, 3 downban is fent van, ő a védelem irányítója, nem a will. Ráadásul bonyolultabb is a feladatköre, ezért hosszabb a betanulási idő. Ha idén húzunk MLB-t és jövőre will-t akkor 1 évvel előbb vagyunk, mintha idén jön egy will és jövőre MLB.

Ez az Edmunds gyerek pedig alkatilag egészen ritka emberpéldány. 6'5, 250+ font, ami kb. egy elkapó TE méret. És ehhez olyan fürge, mintha 20-30 fonttal könnyebb lenne, és mellé gyorsabb a legtöbb safetynél, cornernél is. És ehhez még erős is. Egyesek azt állítják akár 3-4 OLB-be is berakható lenne olyan ereje van, csak meg kell tanítani neki a technikákat. Ez tényleg egyedi fizikum. Azt mondják az "instincts" hiányzik belőle, ami rosszul hangzik elsőre. De a hibáit látva ezek nekem nem ösztönbeli hiányosságoknak tűnnek, hanem egyszerűen túl fiatal. Alig 19 éves, minden idők legfiatalabb NFL játékosa lesz. Egyszerűen nem volt még eleget futball pályán. Kollman mondja, hogy a leg-lenyűgözőbb, hogy láthatóan fingja nincs, hogy mit is kellene csinálnia, és így is a legjobb játékos a pályán. 😊

Eberflus LB coach, akinek a keze alatt pl. Sean Lee egész faszányos kis játékos lett. Ha megadom neki a bizalmat, hogy tud LB-ket nevelni, akkor egy ilyen Edmunds féle nyers gyémántból olyan játékost faraghat, ami még nem volt az NFL-ben. Persze benne van a bust veszély is, de ennyi pickkel 1 kockázatosabb bevállalható az elejében is. Ideálisan egy letrade 8-12 környékére és Edmunds tetszene, de ha Chubb kiment, akkor akár 1/6-on is. Csak akkor vigyázni a 2. körökre, és nem további boom-or-bustokat húzni, hanem ott biztosabb prospecteket.

(Ha első körben Chubb jön, akkor a második körben lehetne bevállalni valami huge upside-ú kockázatot az egyik pickkel. pl. felmenni első kör végébe Davenport-ért. Bár ennek kezd egyre kisebb lenni a realitása, Davenport nagyon jön fel a boardokon, most már a legtöbb boardon 15-ön belül húzzák....)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak hogy marketingeljem magam 😀 Btw, azért 19 évesen nem gyönge amit leművel. Jó edzői stábbal nagy lehet belőle. | igen, Stez, hallgatlak, miért fos 😀 |

 youtu.be/pYILvuqiBcs
coltman
Ertelek. Akkor csak egy kerdesem lenne: hol irtam, hogy fos? Ott, hogy azt irtam, en a ket top LB kozul Smitht vinnem, es neki sincs sokkal alacsonyabban az upside-ja?

Magyarul.

En a ket top LB kozul Smitht vinnem, es neki sincs sokkal alacsonyabban az upside-ja = Fos.

Oke, nincsen tobb kerdesem.
Stez
Nyugi, már, ne szívd mellre, csak poén volt 😀 Jellemzően ha valaki valakit nagyon dicsér itt, akkor sokszor jössz és lehúzod, ennyi. De akkor legközelebb utánaírom, hogy Bazinga 😉
coltman
Nem, nem huztam le senkit. Edmundsot sem fogom, nem is akarom, egyszeruen csak szamomra Smithben sokkal tobb olyan szamomra fontos jellemzot velek felfedezni, ami miatt en azt erzem, hogy o nem csupan egy kurva jo jatekos lesz a posztjan, ligaszinten, hanem ami fontos meg, egy vezer, aki eliranyitja a teljes vedelmet.

Es nekem egy LB-nel nagyon-nagyon fontos a mentalitas, hogy valaki mennyire vezer a palyan es azonkivul. Illetve ami nem titok, hogy o azert egy keszebb jatekos, mint Edmunds. O az, akit konnyu szivvel mar az elso nap oda mernek allitani a vedelem kozepere, mert annyira NFL-readynek tunik. Es szerintem nem is okozna csalodast.

Marpedig en most azert nezem ezt is, hogy mindenkepp olyan jatekost hoznek a top pickkel, akit rogton oda lehet rakni a kezdobe, egybol jelentos pluszt tud hozzarakni az egyseghez.

Igazabol Mathis visszavonulasa ota hangoztatom, hogy ennek a vedelemnek nincsen vezere, Smithben en abszolut latom azt az egyeniseget, aki rogton az elso pillanattol kezdve be tudja tolteni ezt a szerepet. Ezert huzok fele.

Edmundsot nem fikaztam, es ez nem ellene szol. Oriasi upside-ja van, az biztos, de Smithnek is azert magas a plafonja, ezt sokan elfelejtik.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Csak hogy marketingeljem magam 😀 Btw, azért 19 évesen nem gyönge amit leművel. Jó edzői stábbal nagy lehet belőle. | igen, Stez, hallgatlak, miért fos 😀 |

 youtu.be/pYILvuqiBcs
coltman
Ertelek. Akkor csak egy kerdesem lenne: hol irtam, hogy fos? Ott, hogy azt irtam, en a ket top LB kozul Smitht vinnem, es neki sincs sokkal alacsonyabban az upside-ja?

Magyarul.

En a ket top LB kozul Smitht vinnem, es neki sincs sokkal alacsonyabban az upside-ja = Fos.

Oke, nincsen tobb kerdesem.
Stez
Nyugi, már, ne szívd mellre, csak poén volt 😀 Jellemzően ha valaki valakit nagyon dicsér itt, akkor sokszor jössz és lehúzod, ennyi. De akkor legközelebb utánaírom, hogy Bazinga 😉
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak hogy marketingeljem magam 😀 Btw, azért 19 évesen nem gyönge amit leművel. Jó edzői stábbal nagy lehet belőle. | igen, Stez, hallgatlak, miért fos 😀 |

 youtu.be/pYILvuqiBcs
coltman
Ertelek. Akkor csak egy kerdesem lenne: hol irtam, hogy fos? Ott, hogy azt irtam, en a ket top LB kozul Smitht vinnem, es neki sincs sokkal alacsonyabban az upside-ja?

Magyarul.

En a ket top LB kozul Smitht vinnem, es neki sincs sokkal alacsonyabban az upside-ja = Fos.

Oke, nincsen tobb kerdesem.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akkor ideteszek én is egyet róla, Brett Kollmantól, aki az utóbbi 1-2 évben az egyik kedvenc college "scoutom" lett.



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Csak hogy marketingeljem magam 😀 Btw, azért 19 évesen nem gyönge amit leművel. Jó edzői stábbal nagy lehet belőle. | igen, Stez, hallgatlak, miért fos 😀 |

több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
A könyvet ajánló Luck tavaly ősszel és a napokban. Hmm, pár kiló husi feljött az utóbbi hónapokban. 😊

 twitter.com/amberderrow/status/981168352092602368
peterk2005
Na fasza, az LB sorunk úgy is szegényes.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A könyvet ajánló Luck tavaly ősszel és a napokban. Hmm, pár kiló husi feljött az utóbbi hónapokban. 😊

 twitter.com/amberderrow/status/981168352092602368

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/ColtsConti/status/981658606180454400
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Keveritek a szezont a fazonnal. En mar az elso perctol kezdve azt mondtam, hogy primadonna, a hisztijei alapjan pedig igen, tartom is, mert primadonna.

Na most ezt megint sikerult egyeseknek a Giants-topikban azonositaniuk azzal, hogy OBJ az oltozoben a szart generalja, ilyet en peldaul nem irtam. Azert allitottam parhuzamba Dezt vele, mert tudtommal Bryant sem general kakit az oltozoben, szeretik a csapattarsai, viszont az oldalvonal melletti hisztijei utan azert valahol jogosan o is be lett allitva egy primadonnanak.

Az ilyen TO, Chad Johnson-fele arcoskodast pedig sok vezeto nem szereti, fuggetlenul attol, hogy alapjaba veve az oltozoben, meg a csapattarsakra nincsen jo hatassal ez.

Es coltman is erre gondol celebkedes alatt.

Az megint egy mas dolog, hogy azert az ilyen kokos video peldaul... Hat azert epp egy szerzodeshosszabbitas elott lehetne mar annyi esze, hogy meg csak ilyen kicsit is ketseges videokat nem is csinal. Utana sem jo poen, de hogy pont egy ilyen necces idoszakban, hat, azert sok eszre nem vall.

Ettol fuggetlenul klasszis, es mint mondtam, egy Belichick helyeben, tudvan, hogy azok a pickek PO-sok lesznek (vagy ha az 1/23-ra es az 1/31-re gondolok akar), siman odaadnek ket elso kort OBJ-ert, de ha mar azt nezem, hogy egy full lyukas, gyenge Colts 1/6-os cetlijet es meg egy elso kort adjak, hat azt mar nagyon nem tennem meg. Barmennyire is birnam, ha Luck OBj-nek dobalna, meg barmennyire is nagy klasszis OBJ. Sajnos egy ilyen ellenertek megadasa jelenleg oriasi luxus lenne, es ezt azert szerintem erzi Ballard is.

Igazabol alapbol nem ertem, melyik elmebeteg insider magyaraz olyat, hogy a Colts elhozhatna Beckhamet, mert egyaltalan semmi realitasat nem latom a dolognak. Ennek meg Grigsonnal lett volna, mert o aztan tenyleg tojik a nulla vedelemre. 8-)

Nyilvan ha csak az 1/6 lenne tema, azt viszont mar odaadnam, mert feltennem a kerdest magamnak: az 1/6-tal huzok-e olyan playmakert, mint Beckham? Az esely nem nagy ra.
Stez
Fordítsuk egyszerűbbre a celebeskedést : Ronaldo.

Ballardnál szerintem a büdös életben szóba sem került OBJ. Ha most FA első napjain nem csináltunk semmit, és ott nem mentünk bele a jóval reálisabb licitháborúkba, akkor erős meglepetés lenne, ha egy ilyen tényleg teljesen agyatlan dolognak csak irányába fordítaná a fejét, tekintve hogy mi lenne az ára.

Grigson meg a büdös életben nem hozott volna OBJ-t, ő csak TR-t tudott hozni, kb mint a kezdő NFL-es : Fúúúú, ha 1/3-on draftolták, akkor tuti király. Realitás meg ugye egy halom középszerű meg hulladék játékos túlfizetése volt.

Amúgy meg van gyakorlatilag majdnem 3 második körünk, ott egy WR-t simán be lehet rántani, hátha lesz belőle valami - anno ugye Hilton is harmadik kör vége volt, és azért csak lett belőle egy használható játékos. Vagy tavaly Cipész is második körös volt.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Keveritek a szezont a fazonnal. En mar az elso perctol kezdve azt mondtam, hogy primadonna, a hisztijei alapjan pedig igen, tartom is, mert primadonna.

Na most ezt megint sikerult egyeseknek a Giants-topikban azonositaniuk azzal, hogy OBJ az oltozoben a szart generalja, ilyet en peldaul nem irtam. Azert allitottam parhuzamba Dezt vele, mert tudtommal Bryant sem general kakit az oltozoben, szeretik a csapattarsai, viszont az oldalvonal melletti hisztijei utan azert valahol jogosan o is be lett allitva egy primadonnanak.

Az ilyen TO, Chad Johnson-fele arcoskodast pedig sok vezeto nem szereti, fuggetlenul attol, hogy alapjaba veve az oltozoben, meg a csapattarsakra nincsen jo hatassal ez.

Es coltman is erre gondol celebkedes alatt.

Az megint egy mas dolog, hogy azert az ilyen kokos video peldaul... Hat azert epp egy szerzodeshosszabbitas elott lehetne mar annyi esze, hogy meg csak ilyen kicsit is ketseges videokat nem is csinal. Utana sem jo poen, de hogy pont egy ilyen necces idoszakban, hat, azert sok eszre nem vall.

Ettol fuggetlenul klasszis, es mint mondtam, egy Belichick helyeben, tudvan, hogy azok a pickek PO-sok lesznek (vagy ha az 1/23-ra es az 1/31-re gondolok akar), siman odaadnek ket elso kort OBJ-ert, de ha mar azt nezem, hogy egy full lyukas, gyenge Colts 1/6-os cetlijet es meg egy elso kort adjak, hat azt mar nagyon nem tennem meg. Barmennyire is birnam, ha Luck OBj-nek dobalna, meg barmennyire is nagy klasszis OBJ. Sajnos egy ilyen ellenertek megadasa jelenleg oriasi luxus lenne, es ezt azert szerintem erzi Ballard is.

Igazabol alapbol nem ertem, melyik elmebeteg insider magyaraz olyat, hogy a Colts elhozhatna Beckhamet, mert egyaltalan semmi realitasat nem latom a dolognak. Ennek meg Grigsonnal lett volna, mert o aztan tenyleg tojik a nulla vedelemre. 8-)

Nyilvan ha csak az 1/6 lenne tema, azt viszont mar odaadnam, mert feltennem a kerdest magamnak: az 1/6-tal huzok-e olyan playmakert, mint Beckham? Az esely nem nagy ra.

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként olyan szempontból tényleg nincs baj Beckhammel, hogy nem szennyezi be az öltözőt. Bírják a csapattársai és ő tényleg teljesen jó arc, nincs arról szó, hogy arcoskodna. Jobban kell kontrollálnia az érzelmeit és meg kell tanulnia, hogy nem mindig az van amit ő akar. Ezen kívül a bulvárban is felkapott téma, valóban akármit csinál azzal rögtön címlapra kerül. Azzal pedig szvsz semmi baj nincs ha más híres sportolóval, színésszel, zenésszel is haverkodik. Nem láttam rajta azt, hogy ne a foci lenne neki az első. A róla megjelenő hírek nagy része sem lett megerősítve az ő oldaláról, nem mondta azt, hogy holdoutolni fog, sem azt, hogy évi 20 millió alatt le se üljenek vele tárgyalni. Én nagyon szomorú lennék ha távozna, mert gyakorlatilag már az első meccsén klasszis teljesítményt hozott, ilyen tehetséget pedig nagyon nehéz találni. Mindig ott lesz a rivaldafényben és lesznek még olyan dolgai amely megosztja majd a szurkolókat, de nálam a hozott értéke bőven felülírja a negatívumait.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
...nem szív...
peterk2005
Azért a múltkori kokós videója nem volt rossz 😀
dugo93
Igen, azért ez nem teljesen biztos. 😀 Persze nem volt olyan egyértelmű, mint a volt Dolphins edző 😊
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 077
Bevallom én nem értem ezt az OBJ a nehéz ember dolgot. Mit csinált a gyerek amitől mindenki így fázik tőle? Nincsenek balhéi, nem látni éjszakai bárokban, nem verekszik, nem szív - de legalábbis nem bukik le 😊 -, az öltözőben mindenki imádja. Hogy csapkod a partvonalon ha valami nem jön össze? Antonio Brown is csinálja, ő ment már neki koordinátornak is meccs közben, és mégsincs olyan kép róla, hogy balhés lenne.

Szerintem ez nem több mint a big apple celeb státusz hozadéka. Akkora sztár, hogy ha balra néz az is hír ha jobbra néz az is. És mindig lesznek akiknek éppen nem tetszik az irány.

(Ez nem jelenti azt, hogy örülnék, ha itt kötne ki. 😊 De szigorúan ár/érték okokból. Nem ér meg ilyen értékű picket plusz 20 milla körüli pénzt is egyszerre. Vagy egyik vagy másik simán oké lenne.)
peterk2005
Azért a múltkori kokós videója nem volt rossz 😀

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bevallom én nem értem ezt az OBJ a nehéz ember dolgot. Mit csinált a gyerek amitől mindenki így fázik tőle? Nincsenek balhéi, nem látni éjszakai bárokban, nem verekszik, nem szív - de legalábbis nem bukik le 😊 -, az öltözőben mindenki imádja. Hogy csapkod a partvonalon ha valami nem jön össze? Antonio Brown is csinálja, ő ment már neki koordinátornak is meccs közben, és mégsincs olyan kép róla, hogy balhés lenne.

Szerintem ez nem több mint a big apple celeb státusz hozadéka. Akkora sztár, hogy ha balra néz az is hír ha jobbra néz az is. És mindig lesznek akiknek éppen nem tetszik az irány.

(Ez nem jelenti azt, hogy örülnék, ha itt kötne ki. 😊 De szigorúan ár/érték okokból. Nem ér meg ilyen értékű picket plusz 20 milla körüli pénzt is egyszerre. Vagy egyik vagy másik simán oké lenne.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Cooks lassan olyan lesz mint Ibra akiért a világon a legtöbb pénzt adták eddig összesen: most már három első körnél tart és a rookie kontraktban van 😀
Miska84
Csak Ibra mindenhol nyert egy bajnoksagot. Cooksot elkerulok ezek a kellemetlensegek. 8-)
Stez
Nem igaz, mi (MU) voltunk annyira szarok, hogy nálunk elkerülte ez a borzalom 😀
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Azért röhögök, hogy látom a szakértőket nem hagyja nyugodni OBJ és hogy ugyan a 3 logikus csapat közül az egyik a Colts, de Ballardot nézve ennek semmi esélye. Most kell elkezdeni behűteni a pezsgőt, mert ha teljesen esélytelen, akkor megtörténik? 😀
coltman
En nem nagyon olvastam, hogy OBJ kapcsan realis opcio lehetne a Colts. Nyilvan rohadtul orulnek neki, de semmifele eselyet sem latom. Egyreszt kizart, hogy az 1/6-ot megmozgatnank erte, masreszt meg annyi need van ebben a csapatban, hogy nem latom, Ballard miert adna ket elso kort barkiert is.

Elorebb lennenk Beckhammel, de a baj az, hogy annyival igazabol nem. Csak lenne a hat need helyett ot. Na persze tegyuk hozza, mindezt lekakalnam, birom OBJ-t, a tudasa megkerdojelezhetetlen, Luckkal eleg beteg paros lehetnenek, szoval orulnek neki.

De attol meg az eselyet ennek az egesznek zerora teszem. OBJ-nek olyan csapat kellene, ami azert a bajnoki cimert megy, es tulajdonkeppen mar csak egy klasszis elkapo hianyzik – igen, peldaul a Pats, foleg most. BB helyeben adnek ket elso kort, de Ballardeban mar nem.
Stez
Teljesen nyilvánvaló, meg ki tudja mennyire lehetne celebséges viselkedését kordában tartani, az meg itt ugye nem annyira közkedvelt dolog. De teóriának elmegy, és kitölti a draftig üres időt.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Cooks lassan olyan lesz mint Ibra akiért a világon a legtöbb pénzt adták eddig összesen: most már három első körnél tart és a rookie kontraktban van 😀
Miska84
Csak Ibra mindenhol nyert egy bajnoksagot. Cooksot elkerulok ezek a kellemetlensegek. 8-)

több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Cooks lassan olyan lesz mint Ibra akiért a világon a legtöbb pénzt adták eddig összesen: most már három első körnél tart és a rookie kontraktban van 😀

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért röhögök, hogy látom a szakértőket nem hagyja nyugodni OBJ és hogy ugyan a 3 logikus csapat közül az egyik a Colts, de Ballardot nézve ennek semmi esélye. Most kell elkezdeni behűteni a pezsgőt, mert ha teljesen esélytelen, akkor megtörténik? 😀
coltman
En nem nagyon olvastam, hogy OBJ kapcsan realis opcio lehetne a Colts. Nyilvan rohadtul orulnek neki, de semmifele eselyet sem latom. Egyreszt kizart, hogy az 1/6-ot megmozgatnank erte, masreszt meg annyi need van ebben a csapatban, hogy nem latom, Ballard miert adna ket elso kort barkiert is.

Elorebb lennenk Beckhammel, de a baj az, hogy annyival igazabol nem. Csak lenne a hat need helyett ot. Na persze tegyuk hozza, mindezt lekakalnam, birom OBJ-t, a tudasa megkerdojelezhetetlen, Luckkal eleg beteg paros lehetnenek, szoval orulnek neki.

De attol meg az eselyet ennek az egesznek zerora teszem. OBJ-nek olyan csapat kellene, ami azert a bajnoki cimert megy, es tulajdonkeppen mar csak egy klasszis elkapo hianyzik – igen, peldaul a Pats, foleg most. BB helyeben adnek ket elso kort, de Ballardeban mar nem.